MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Val. Meziříčí - 8. listopadu 2017   14:00

Hulín
Hulín
3' Ondřejka  • 18' Vyskočil  • 25' Malenovsky  • 27' Ondřejka  • 42' Kostka  • 85' Otruba
6:0
(5:0)
Val. Meziříčí
Hulín
Dostál-Kostka, Ondřejka, Šrom, Motal, Kovář, Zlámal-K-, Vyskočil, Hradil, Malenovský, Vyskočil
Chytil-Michálek, Minář,Tureček, Dvořáček, Otruba
Škrobák, Hanák, Slováček
Repáň, Žilinský, Gebert, Byrtus, Vrána,Jurča, Kebísek, Bělíček, Gregáň, Šulák, Skwarczek -K-
Frohlich, Behan, Drozd,Výmola, Václavek

90'
85'
Střídající Otruba střílí další gól domácích
83'
Kostka zastavil šanci hostí
79'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Malenovsky, přichází Dvořáček.
77'
Dobrou akci vymyslel střídající Tureček, kdy poslal dopředu domácího kapitána. Který bohužel míč nestihl ve správné vzdálenosti.
75'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Turečeke.
72'
Hosté nevyužili pvk
71'
Václav Ondřejka opět promarnil další tutovku
70'
Nebezpečnou hlavičku poslal těsně nad břevno hostující hráč číslo 9.
68'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil, přichází Otruba.
62'
Malenovsky přenechal Šromovi míč, ten ale z dobré střelecké pozice minul branku
62'
Další zbrklá šance domácích
60'
David Kostka fauloval na polovině hřiště. Hosté míč dlouho nepodrzeli a Vyskočil mel šanci navýšit skóre.
51'
Ondřejku zastavil ofsajd u míče jsou opět domácí
46'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Žilinský, přichází Václavek.
46'
45'
42'
Další branka utkání. David Kostka dotlačil míč do brány z malého vápna po standardní situaci domácích.
36'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrana, přichází Behan.
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Byrtus, přichází Výmola.
35'
Další domaci sance mimo.
34'
Motal těsně minul pravou spojnici branky
30'
Hosté zkusili ohrozit domácí branku centrem, který s klidem vyvezl Motal.
27'
Domácím to nestačí. Ani ne minutu od tření branky a Václav Ondřejka přidává další branku
25'
Další skvělá akce domácího mužstva a další branka . První branka Martina Malenovskeho
23'
Motalova přihrávka ve středu pole nevyšla. U míče jsou více domácí hráči.
18'
Skvělá akce domácího mužstva. Po přihrávce dokázal dotlačit míč skluzem do branky.
11'
Dostal si poprvé pořádně sáhl na balon, kdy bezchybně vychytal jednoho z hostujících hráčů.
10'
Michal Šrom ve výborné střelecké pozici trefil poutě náruč gólmana.
8'
Hosté měli póze jeden malý náznak na hranici 20metru. Domácí obrana bezchybně zasáhla.
3'
Rychlá branka domácích. První šance, ze středu hřiště vstřelil první branku utkání Václav Ondřejka.