MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Vel. Meziříčí - 19. srpna 2017   16:30

Hulín
Hulín
41' Motal  • 90' Dvořáček
2:3
(1:2)
Vel. Meziříčí
11' Kriegsmann   • 15' Simr   • 65' Dolejš
Hulín
Chytil – Michálek, Kovář, Malenovský, Zlámal "C", Dvořáček, Šrom (74. Tureček), Motal, Vyskočil, Ondřejka, Otruba (66. Minář).
Dostál – Minář, Tureček, Hradil.
R. Hájek – V. Šamaj, V. Kadlec
Sportovní areál města Hulín.
115 diváků
Kruba – Šimáček, Mucha, Kriegsmann, Krejčí "C" (74. Bouček), Komínek (79. Berka), Dolejš, Demeter, Smejkal, Mezlík, Simr (77. Duba).
Pokorný – Duba, Berka, Bouček.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne.
Hosté po dvaceti minutách druhé části navýšili svůj náskok znovu na rozdíl dvou gólů a jejich třetí zásah se nakonec ukázal jako vítězný. Hulín totiž dokázal v samém závěru podruhé snížit, avšak na vyrovnání mu zbylo příliš málo času.
90+2'
90+1'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kovář (SK Spartak Hulín).
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
90+1'
Žlutou kartu dostává Minář (SK Spartak Hulín).
90'
Hulín právě vstřelil branku!
MICHAL DVOŘÁČEK obdržel pěknou přihrávku na střed a vystřelil přesně k pravé tyči, kam se Kruba natahoval marně.
89'
Přihrávka z pravé strany končí přímo v náruči Chytila.
88'
Teď se hostům sice podařilo počtvrté skórovat, ale branka není pro ofsajd uznána.
87'
Znovu se hráči Velkého Meziříčí až zbytečně dlouho hráli s míčem u pokutového území, z nabídnuté šance tak nebylo nic.
84'
Hosté teď byli na soupeře hodně hodní, neboť mohli několikrát zakončit ve výhodném střeleckém postavení, nakonec se osmělil Demeter, který však mířil nad bránu. Tohle byla téměř jasná tutovka.
82'
Hosté znovu zahrozili rychlým brejkem, ale Chytil nakonec zasahovat nemusel, neposedný míč uskočil protihráči od nohy.
79'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Komínek, přichází Berka.
77'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Simr, přichází Duba.
74'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Bouček.
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Šrom, přichází Tureček.
73'
Žlutou kartu dostává Kovář (SK Spartak Hulín).
71'
Žlutou kartu dostává Michálek (SK Spartak Hulín).
70'
Pěkná rána v podání domácího celku, k jeho smůle končí těsně vedle soupeřovy brány.
69'
Docela škoda nyní, domácí se ukázali také pěknou cik cak kombinací, na jejíž konci stál Minář, který dokonce vsítil branku střelou po zemi k bližší tyči, ale radost domácímu celku sebral pomezní arbitr zdviženým praporkem, ofsajd.
68'
Smejkal to z ostrého úhlu zkoušel střelou k bližší tyči, tam stál připravený Chytil.
66'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Otruba, přichází Minář.
65'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
PETR DOLEJŠ zůstal úplně nepohlídán na pravé straně, po přihrávce se vydal sám na brankáře, kterému udělal pěknou kličku a poté zamířil do zcela prázdné brány. Za svoji aktivitu si hráč Velkého Meziříčí gól zasloužil.
62'
Dolejš je možná nejaktivnějším hráčem Velkého Meziříčí, nyní krásně vybídl ke skórování Demetera, ten osamocen před brankářem nechal vyniknout pouze Chytila, který vyrazil jeho pokus do zámezí.
60'
Po Dolejšově přihrávce se osamocen na pravé straně pokutového území ocitl Demeter, místo střely volil přihrávku před bránu, kam nabíhal další z jeho spoluhráčů, od kterého se nakonec míč odrazil do zámezí.
58'
Simr se hnal po pravé straně na bránu, vypadalo to na ofsajd, ale hra pokračovala, střelec druhé branky obešel brankáře, ale poté to měl z hodně ostrého úhlu a proto volil přihrávku, ta byla zblokována.
57'
Stejný hráč se o chvíli později dostal do šance u pravé tyče, avšak do míče se netrefil vůbec ideálně.
56'
Dolejš dnes už potřetí podnikl individuální akci k bráně, stačilo už jen vystřelit, ale hostující hráč volil kličku navíc, což byla chyba.
55'
Domácí nebyli daleko od vyrovnání, míč ovšem nakonec končí za soupeřovou bránou a rozehrávat bude Kruba.
53'
Žlutou kartu dostává Smejkal (FC Velké Meziříčí).
50'
Domácí to dvakrát zkoušeli z přímého kopu z dálky, v obou případech skončil míč na dobře postavené zdi.
48'
Dvořáček vyrazil do útoku, zkoušel to sám, ale míč si ukopl od kopačky a jako první u něj byl Kruba.
46'
Hosté byli od počátku aktivnější a během čtvrt hodiny vedli zaslouženě o dva góly, náskok mohl být ještě větší, ale další velké šance už Meziříčí nevyužilo, především neproměnilo penaltu. To domácím se pokutový kop vydařil a díky němu se dostali soupeři na dostřel, podaří se jim ve druhé půli vyrovnat?
45'
43'
Hosté teď ostřelovali Chytila z obou stran, ale ani jednou neuspěli.
41'
LUKÁŠ MOTAL poslal míč hezky k levé tyči a Kruba byl zcela bezmocný.
40'
Michálek velice šikovně obešel protihráče, ten jej poté fauloval a také Hulín si zkusí pokutový kop. Bude úspěšnější?
36'
Hosté se dostali ve třech proti čtyřem protihráčům, přesto si vytvořili další velkou možnost. Po osel Dolejš – Demeter se míč dostal ke Smejkalovi, před kterým zívala zcela opuštěná brána, avšak tísněný hráč zakončil mimo tři tyče.
32'
Hodně rychlý brejk v podání hostů, sám před brankářem se poté zjevil Dolejš, ovšem obloučkem bránu netrefil. Velká šance Velkého Meziříčí.
29'
Ofsajd a v něm hráči vedoucího mužstva.
28'
Domácí teď úplně zbytečně zakopli míč k hostujícímu brankáři, což se jejich příznivcům vůbec nelíbilo.
27'
Dolejš opět zkoušel individuální akci, znovu dobře prokličkoval kolem několika hráčů, ale do zakončení se nedostal. To se povedlo jednomu z jeho spoluhráčů, ten však míč jen lehkou střelou poslal přímo k brankáři.
23'
Na druhé straně obrovská šance Velkého Meziříčí, Simr mohl přidat druhý gól, osamocen před brankářem trefil vyběhnutého Chytila, od kterého se míč odrazil obloučkem na bránu, ale nakonec dopadl těsně vedle levé tyče.
22'
Teď se domácí ocitli ve velice dobré šanci, když se jeden z hráčů zjevil osamocen před brankářem, ale v rozhodující chvíli mu míč uskočil od kopačky do zámezí.
21'
Další roh pro Hulín.
20'
Šrom v dobré šanci střílel do protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí. Následuje roh.
17'
Sám faulovaný Demeter pokutový kop neproměňuje, když celou situaci vyřešil více než mizerně. Svoji ránu poslal po zemi do středu brány, Chytil si dobře počkal a na míč stačil dosáhnout. Teď je třeba domácího gólmana pochválit.
16'
Demeter byl faulován v pokutovém území, následuje penalta.
15'
Velké Meziříčí vede už o dva góly. Další velice pohledná souhra, na jejím přišla přihrávka před bránu, kde číhal nepokrytý PAVEL SIMR, jenž zakončil střelou ke vzdálenější tyči.
13'
Vyskočil hezky vyskočil na centrovaný míč, jeho hlavičkový pokus Kruba se štěstím vyrazil na rohový kop.
11'
Hosté jdou do vedení poté, co si MILOŠ KRIEGSMANN hezky přiťukl míč se svým spoluhráčem a poté zamířil k pravé tyči, kam Chytil nemohl dosáhnout.
10'
Demeter upadl po kontaktu v pokutovém území, ale hra pokračuje.
9'
Krejčí velice dobře přihrál spoluhráči do běhu, ten se ocitl v těsné blízkosti gólmana, Chytil dobře vykryl střelecký úhel a nedovolil soupeři přesněji zakončit.
7'
Dolejš pěknou individuální akcí prošel skoro až k brankáři, v pokutovém území ale na mokrém povrchu podklouzl a o balón přišel.
5'
Jeden z hostujících hráčů zahrál v pokutovém území Hulína rukou, Meziříčí tak o míč přichází.