MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Uh. Brod - 18. dubna 2018   19:00

Kroměříž
Kroměříž
49' Kovář  • 52' Neubert
2:0
(0:0)
Uh. Brod
Uh. Brod
Kroměříž
Kofroň – Šmerda, Hloch, Cupák, Blanař (73. Sedláček), Neubert (81. Pochylý), Motal, Matoušek (C), Kovář, Krhut (89. Berčík), Jeleček
Trochta – Vyhlíd, Stratil, Berčík, Sedláček
Denev – Nováček, Zaplatilová
353 diváků
Uh. Brod
Nemrava – M. David (C), Pavelka, R. David, Šálek, Mančík (81. Pochylý), Jaroněk (64. Michalec), Hruboš, Sklenář (64. Žůrek), Vrága, Nevařil
Červík – Žůrek, Holík, Michalec, Dolina, Pochylý

Kroměříž zcela zaslouženě vítězí. Hosté toho dnes směrem dopředu moc nenabídli. Ve 49. minutě otevřel Kovář skóre z penalty, když se balón hodně otřel o pravou ruku Nemravy. Domácí pak přidali další trefu Neubertem na přední tyči. Tím se zklidnili a až na jednu šanci ke konci svého soupeře k ničemu nepustili.
90+1'
90+1'
Hostující chyba na levé straně a balón míří ke Kofroňovi.
90'
Domácí rozehráli roh zprava nakrátko a vzápětí přišli o balón.
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Krhut, přichází Berčík.
89'
Rozpačitá domácí rozehrávka, ale zakončení z pravé části vápna vyrazil Nemrava na rohový kop po své levé ruce.
88'
Špatný výběh Kofroně při dlouhém míči do vápna a hrací předmět poté spadl těsně vedle pravé tyče.
87'
Po centru na první tyč nezakončil nikdo z domácích fotbalistů na Nemravu.
87'
Aut letěl na pravou stranu k rohovému praporku, kde pošle míč do hry domácí celek, protože získal roh.
86'
Dva hostující hráči na levé straně si vyměnili špatně míč a domácí budou vhazovat.
85'
Po faulu na polovině hřiště se hostům čas krátí, rozehrává nakrátko Hloch.
85'
Domácí útok po pravé straně, kdy jeden z fotbalistů favorit zápasu lízl míč hlavou na přední tyč a balón poté zapadl vedle levé brankové konstrukce.
84'
Centr zprava na střed vápna a obrana domácích zcela zaspala, nechala zakončit soupeře hlavou vedle levé tyče.
83'
Faul Vrágy zprava, domácí ihned rozehráli křížem z nohy Jelečka.
82'
Při centru zprava vyboxoval rukou balón Kofroň a hosté se již mimo vápno domácích provinili faulem.
81'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Pochylý.
81'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Stratil.
80'
Zásah zdi. Jenže tlak domácích trvá, protože diváci uvidí roh zleva.
79'
Faul hráče hostů zleva a je z toho nebezpečná standardní situace proti celku v černém.
78'
Hosté těžce dostali míč křížem na pravou stranu, což však také očekával Jeleček a připsal si lehký obranný zákrok nohou.
78'
Nákop do levé části vápna, ale tam nikdo z hostujících hráčů, pouze Kofroň.
77'
Sledovali jsme celkem dlouhou domácí kombinaci na polovině hrací plochy a poté chybu na pravé straně. Po ní následoval faul týmu, jenž již nemá daleko k plnému bodovému zisku.
77'
Centr zleva na přední tyč je již v rukavicích Kofroně.
76'
Dnešní utkání sleduje 353 diváků.
75'
Křižnou nahrávku do pravé části vápna přečetl vybíhající Kofroň a ten také odstartuje domácí útok výkopem od své pokladnice.
75'
Míč schoval Nemrava do rukavic a poté jej poslal na levou stranu, kde však hrací předmět skončil až u Kofroně.
74'
Jeleček byl celkem důrazný zhruba na polovině hřiště proti Michalcovi, ale vše v rámci fotbalových pravidel.
73'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Blanař, přichází Sedláček.
73'
Střílený míč levačkou do vápna, ale nařízen je výkop Kofroně.
72'
Kovář fauloval zleva a kope se standardní situace proti domácím.
72'
Při domácím rohu zleva na zadní tyč vypadl Nemravovi míč z rukou, ale dorážce před hostujícím brankářem nedošlo.
71'
V jednu chvíli dokonce situace pět na jednoho, ale stejně zakončení z levé části vápna neskončilo v hostující brance.
70'
Standardní situace zleva pro hosty u vápna domácích, ve zdi stojí jeden hráč.
69'
Nemrava vykopával na levou stranu, kde také bude k vidění autové vhazování hostů.
69'
Chyba hostů na polovině hřiště, ale přízemní centr zprava zapadl k Nemravovi.
68'
Levačkou umístil jeden z domácích hráčů při standardní situaci míč dost nad horní tyč.
67'
Jeleček centroval zleva do vápna, ale hosté se ubránili hlavou na středu šestnáctky.
67'
Cupák pomohl spoluhráči na polovině hřiště. Centr zprava byl zneškodněn nohou hostujícího hráče na přední tyči.
65'
Nákop domácích na levou stranu, kde byl Matoušek, ale neprošel přes protihráče.
64'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jaroněk, přichází Michalec.
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Žůrek.
63'
Šálek si na pravé straně nerozuměl se spoluhráčem a míč poté směřoval do zámezí, resp. za brankovou čáru.
63'
Mančík na pravé straně prohrál souboj jeden na jednoho, ale poté jej předal Nevařilovi, který vhazuje z poloviny domácích.
62'
Po nahrávce Cupáka centroval zleva jeden z domácích hráčů, ale po nebezpečném míči do ohně nesáhl Nemrava.
61'
Domácímu fotbalistovi odskočil míč na pravé straně prvním dotekem k soupeři a ten se vydal na zteč postupným útokem.
61'
Přetažený centr vedle vzdálenější tyče a opět výkop pro nohu Kofroně.
60'
Po faulu soupeře ležel jeden z hostů na levé straně na hrací ploše a vzápětí již dojde k rozehrání standardní situace.
60'
Rychlá nahrávka na pravou stranu, ale následně domácí centr jen proletěl hostujícím vápnem.
59'
Před Kofroněm bylo na zadní tyči celkem rušno, ale sudí nakonec usoudil, že domácí brankář bude rozehrávat od vlastní branky.
59'
Odpískaný faul domácích a hosté mohou snížit při standardní situaci zleva.
58'
Pro domácí narážečce na levé straně poslal jeden z hráčů Kroměříže míč hodně mimo tři tyče.
57'
Při centru zprava na krátkou tyč chytil Nemrava míč do koše a poté rozehraje nohou na pravou stranu poloviny soupeře.
57'
Jeleček se rozběhl po levé straně a před Nemravu přilétl centr, který však hostující obrana snadno odvrátila do bezpečí.
54'
Zakončení zleva do delšího dolního rohu branky vyrazila ruka Nemravy před sebe, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal k dorážce.
54'
Akce domácích začala na levé straně u Kováře a skončila obranným skluzem, po kterém však Kroměříž vhazuje.
52'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Při centru zprava zakončil na přední tyči MARTIN NEUBERT za záda brankáře Nemravy.
52'
Vrága nechal posunout míč na levou stranu a proti centru poté použil Nemrava ruku.
51'
Hráč domácích je ošetřovaný a posléze míří za hrací plochu, do boje by se měl vrátit.
50'
Po zákroku Vrágy zprava na vlastní polovině zůstává na zemi ležet jeden z domácích hráčů, faul se však nepíská.
49'
Velké štěstí! MARIÁN KOVÁŘ proměnil penaltu ze svého pohledu pravou nohou do levé části branky, přitom Nemrava si na míč výrazně sáhl pravou ruku a chybělo skutečně málo, aby hosté z penalty neinkasovali.
48'
Souboj jeden na jednoho na středu hostujícího vápna a nařízena je celkem přísná penalta proti Uherskému Brodu.
47'
Při centru zprava vyskočil hráč hostů na středu a jeho zakončení hlavou minulo výrazně levý dolní roh branky.
47'
Míč zprava na první tyč propadl do rukou Nemravy, který kolem sebe neměl nikoho z protihráčů.
46'
Od hlavy Motala putoval míč do zámezí a zprava z domácí poloviny vhodí balón zpět do hry Nevařil.
46'
Kroměříž měla v prvním poločase více ze hry, ale skóre se nepohnulo. Hosté měli jen jednu výraznější šanci. Jinak se hraje hlavně před Nemravou, ale ten například proti Krhutovi dobře zmenšil úhel. V závěru úvodního dějství se poměrně přiostřilo, ale i tak prakticky nejsou vidět žádné větší emoce na hrací ploše.
45'
45'
Na ose vápna si připsal hostující hráč zákrok hlavou, ale hosté nezakončili zprava po rychlém brejku.
45'
Domácí centr z pravé části vápna byl sražený nohou na roh po levici Nemravy.
44'
Zákrok zleva zezadu v podání Marka Davida na Kováře, další faul hostů.
44'
Celkem se přiostřilo, nyní byl odpískaný faul na domácího hráče v první fázi útoku.
43'
Zákrok na polovině hřiště, kde leží hostující hráč, jeho spoluhráč bude rozehrávat standardní situaci po faulu domácích.
42'
Viděli jsme souboj Blanaře s Pavelkou na polovině, po něm zůstanou míče hostující hráči díky autu z poloviny domácích.
41'
Krhut si sbíhal do pravé části vápna na nahrávku spoluhráče, ale velice dobře mu zmenšil střelecký úhel vybíhající Nemrava.
41'
Součástí domácí rozehrávky byl Matoušek, ale Kroměřížští zapsali ztrátu na polovině hostů.
40'
Kofroň se dostal míči v levé části vápna, domácí poté odcentrovali v závěru akce zprava Blanařem, ale k zakončení na branku soupeře nedošlo.
39'
Domácím vyšel přechod do útoku, vše bylo poté ukončeno střelou Motala zleva do rukou Nemravy.
38'
Žlutou kartu dostává Lukáš Motal (SK HS Kroměříž).
37'
Centr na zadní tyč, kde se o zakončení hlavou snažil jeden z domácích hráčů, ale stále hrajeme bez branek, ačkoliv má červenobílé mužstvo více ze hry.
37'
Proti centru Blanaře zprava zakročil hostující hráč, ale domácí mohou otevřít skóre při rohu.
36'
Sudí ponechal výhodu a hra byla poté přerušena na polovině hřiště při útoku domácích.
36'
Od pravačky Šálka přiletěl míč do levé části vápna, ale domácí poté zablokovali soupeřovu střelu.
36'
Kovářův faul znamená, že standardní situaci rozehraje zleva Šálek.
35'
Šmerda to zkoušel po pravé straně nedaleko hostujícího vápna, ale úspěšný nebyl. Navíc domácí vzápětí po ztrátě balónu faulovali, takže rozehrávka pro pravačku Nemravy.
34'
Domácí hráč nastřelil z osy hřiště svého spoluhráče, hra se přesunula na levou stranu, kde také bude favorit zápasu vhazovat.
33'
Dlouhý míč letící při hostující standardní situaci zleva k zadní tyči, ale Kofroň nebyl donucen k zákroku.
33'
Žlutou kartu dostává Tomáš Jeleček (SK HS Kroměříž).
32'
Šmerda si narazil míč na pravé straně zřejmě s Matouškem a posléze šel balón od nohy bránícího fotbalisty na roh.
32'
Faul při útoku domácích po levé straně.
30'
Jeden z domácích hráčů si seběhl za obranu hostů a byl víceméně sám před Nemravou, napoprvé jej brankář vychytal, napodruhé měl dobrou pozici na dorážku, ale skóre se nemění.
29'
Asi největší šance hostů při zakončení z levé části vápna vedle vzdálenějšího dolního rohu branky.
29'
Míč proletěl až do levé části vápna a celkem překvapivě nikdo z hostů nevystřelil.
28'
Michalec adresoval křižnou nahrávku na pravou stranu, tam se jeho spoluhráč zasloužil o roh pro své mužstvo.
28'
Domácí mají zatím rozhodně více střeleckých příležitostí, jsou střelecky aktivnější a hraje se spíše před vápnem hostů.
27'
Špatná hostující rozehrávka po levé straně a vhazovat pod sebe může z poloviny Uherského Brodu Cupák.
26'
Pavelka vhodil míč zleva z poloviny soupeře, ale Kofroň se nebezpečí nemusel obávat.
25'
Nejprve centr k delší tyči a poté zakončení Motala mimo branku.
25'
Centr na přední tyč, ale domácí mají povoleno rozehrát další roh.
25'
Po zakončení Matouška zprava na přední tyč a dalším zásahu Nemravy pokračujeme rohem domácích.
24'
Motalova střele letěla do zleva do bližšího dolního rohu branky, kde ovšem zasáhl Nemrava.
23'
Matoušek nahrával po pravé straně okolo protihráče Hruboše, ale tlak domácích u vápna soupeře nepřinesl centr a ani zákrok Nemravy.
22'
Několik tvrdých a hraničních soubojů až sudí usoudil, že standardní situace se bude kopat proti Nemravovi.
22'
Po rohu zahraném na osu vápna nezasahoval Nemrava a ani se ve vlastní šestnáctce nedotkl balónu jakoukoliv částí těla.
21'
Po autu Šmerdy zprava blízko hostujícího vápna mají domácí rozehrávku rohového kopu.
21'
Byl zaznamenán faul zprava zezadu na domácí polovině na konto hostujícího týmu, sudí však nemá důvod udělovat žlutou kartu.
20'
Po souboji s Jaroněk kontra Šmerda z pohledu hostů na levé straně bude z vlastní poloviny vhazovat zmiňovaný domácí hráč.
19'
Matoušek zleva vysoko přestřelil branku a sudí tak nařizuje odkop od hostující branky.
18'
Cupák padl k zemi, ale o faul se skutečně nejednalo. Domácím poté nevyšla přechodová fáze.
18'
Matoušek dirigoval hru na pravé straně, míč převzal poté Blanař a vnikl do vápna, střelu po zemi k zadní tyči schoval do náruče Nemrava.
17'
Hosté zatím neměli vážnější šanci. Nyní se budou muset bránit útoku po pravé straně, který vede Šmerda.
15'
V krátkém sledu si Kofroň zahrál při rozehrávce nohama. Následný útok po levé straně však přesný nebyl.
01'
Hruboš vyskočil na levé straně na vlastní polovinu, balón se posléze vrátil na území hostů.
13'
Pavelkovi dělal při útoku po levé straně společnost Blanař. Hosté však měli daleko k tomu, aby se vůbec dostali do vápna protivníka.
12'
A vzápětí další zákrok rukama pro Nemravu proti střele z osy hrací plochy.
12'
Domácí si s Matouškem nahrávali na vlastní polovině a byli hodně trpěliví v rozehrávce až zakončení ze středu k pravé tyči pořádně protáhlo Nemravu.
11'
Šmerda vzal aut zprava a hostům dělal na pravé straně na hranici vápna problémy Blanař, ale i tak mu protihráč čistě nohou vypíchl míč.
11'
Přes dva hráče ve zdi zapadl míč na středu vápna do náruče Nemravy, jednoduchý zákrok pro hostujícího brankáře.
10'
Jeden z hostů udělal na vlastní polovině faul zprava zezadu a vše se stěhuje před Nemravu.
9'
Ve středovém kruhu na domácí polovině zapískal rozhodčí v neprospěch hostujícího celku, favorit zápasu sáhl k rozehrávce nakrátko.
8'
Pavelka si zleva hlídal Blanaře a kontroloval trajektorii balónu letícího do velkého vápna k Nemravovi.
8'
Pavelka vhazoval a kooperoval s dvěma spoluhráči až Šmerda ukončil obranným zákrokem útok soupeře a vykopává tak Kofroň.
7'
Souboj jeden na jednoho při hostujícím útoku po levé straně, Šmerda posunul míč špičkou kopačky na autové vhazování pro Uherský Brod.
6'
Po rohu zleva na bližší tyč skočil po balónu v malém vápně Nemrava a zahájil hostující protiútok.
6'
Přízemní centr na krátkou tyč neohrozil Kofroně, který jen sledoval hru. Domácí poté vybojovali po levé straně rychle stejnou standardní situaci jakou měl soupeř před chvílí.
5'
Marek David odehrál míč na polovinu hřiště a do útoku se vydali po pravé straně jeho spoluhráči. Až při centru na přední tyč získal Uherský Brod roh po levé ruce Kofroně.
4'
Hostující celek kopal standardku zprava, ale centr nedoletěl na delší tyč. Nicméně Uherský Brod se poté prezentoval zakončením mimo tři tyče po odrazu míče.
4'
Při souhře v pravé části vápna nakonec hosté nikterak neprověřili přihlížejícího Kofroně.
3'
Viděli jsme dva hlavičkové souboje a poté setkání na polovině hřiště Marka Davida s protihráčem, které vyznělo lépe právě pro hostujícího kapitána.
2'
Faul domácích na polovině protivníka. Vypadá to, že rozehrávku nevezme brankář Nemrava.
2'
Série soubojů u hranice hostujícího vápna až jeden z fotbalistů Uherského Brodu poslal balón po pravé straně na polovinu hrací plochy.
2'
Domácí při akci po levé straně ani neodcentrovali a rozehrávají na hranici vlastního vápna hráči hostů.
1'
Šálek na levé straně domácí poloviny již nemohl pokračovat ve hře, protože sudí odpískal faul proti hostům.
1'
Blanařova nepřesná nahrávka skončila v pravé části vápna, kde už byl osamocený Nemrava.
1'
Hosté, kteří oblékli černé dresy, měli výhodu výkopu zápasu.
1'

SK HS Kroměříž: Kofroň – Šmerda, Hloch, Cupák, Blanař, Neubert, Motal, Matoušek (C), Kovář, Krhut, Jeleček
Náhradníci: Trochta – Vyhlíd, Stratil, Berčík, Sedláček

ČSK Uherský Brod: Nemrava – M. David (C), Pavelka, R. David, Šálek, Mančík, Jaroněk, Hruboš, Sklenář, Vrága, Nevařil
Náhradníci: Červík – Žůrek, Holík, Michalec, Dolina, Pochylý

Rozhodčí: Denev – Nováček, Zaplatilová.
Uherský Brod získal v osmnácti odehraných zápasech dvaadvacet bodů, takže je v tabulce MSFL na dvanácté pozici za Uničovem a před Petřkovicemi. Hostující celek naposledy prohrál 14. dubna v domácím prostředí s Otrokovicemi poměrem 0:3, když soupeř rozhodl góly Bojdy, Jurči a v nastavení druhého poločasu Škubníkem.
Kroměříž je momentálně v tabulce MSFL na třetí pozici, když z osmnácti odehraných duelů nasbírala na své konto celkem sedmatřicet bodů. Na vedoucí Prostějov ztrácí bodů šest. Domácí mají ve svém kádru Silného, což je vůbec se sedmnácti brankami nejlepší střelec soutěže.
Kroměříž bude dnes plnit roli jasného favorita v souboji MSFL proti Uherskému Brodu. Utkání začne v 19:00 a my se na něj zaměříme textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.