MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Hodonín - 19. srpna 2017   16:30

MFK Vyškov
MFK Vyškov
26' Jeřábek  • 28' Koudelka  • 45' Koudelka  • 49' Matocha  • 60' Koudelka  • 67' Matocha  • 87' Dabić
7:4
(3:2)
Hodonín
Hodonín
7' Polách   • 39' Mareš   • 58' Mareš   • 83' Sasín
MFK Vyškov
Kollár – Praks, Rapouch (46. V. Novotný), Matocha, Koudelka, Lahodný, Dabić, Cvijović, Krejčí, Jeřábek (C), Němeček (70. Josl)
Klimeš – Studený, Josl, V. Novotný
Machač – J. Černý, Staněk
223 diváků
Hodonín
Petráš – Mareš, Čurgali (64. Hesek), Paděra, Vinkler, Žák, Šturma, Dekleva, Fojtík, Polách (C), Sasín
Lupač – Vaverka, Hesek, Dovhaňjuk, Tulaydan, Holešinský

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Vyškov zůstává i po dnešním kole neporažen, když dnes dokázal v atraktivním souboji přestřílet Hodonín výsledkem 7:4! Atraktivní fotbal zdobily parádní fotbalové kousky na obou stranách, hattrickem se blýskl domácí Jan Koudelka, který dnes ukázal, že to s míčem opravdu umí!
90'
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hokejový výsledek se již asi měnit nebude, hosté sice dokázali nasázet domácímu Vyškovu čtyři góly, ale hned sedm jich inkasovali...
89'
Domácí gólman Kollár vykopává a domácí se dostávají do zakončení, parádní střelu z pravé strany dokázal gólman Petráš vyrazit.
87'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
MILORAD DABIĆ se dostal za obranu Hodonína a bezmocného Petráše dokázal překonat střelou k tyči.
86'
Další krásná akce Koudelky, který se prokličkoval do zakončení, ale jeho pokus byl zablokován.
85'
Posledních pět minut dělí vyškovské od vítězství.
83'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Radek Sasín, přichází Pavel Dovhaňjuk.
83'
Hodonín právě vstřelil branku!
Čtvrtý gól Hodonína dává RADEK SASÍN, který se na hranici šestnáctky dokázal zbavit bránícího hráče a poté prostřelit Kollára v domácí brance.
81'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Filip Studený.
80'
Rozhodčí Machač nyní musí zklidňovat situaci u pokutového území Vyškova.
78'
Kapitán hostujícího týmu, Tomáš Polách, rozehrál volný kop Hodonína, ale domácí se ubránili.
77'
Žlutou kartu dostává Michal Jeřábek (MFK Vyškov).
75'
Bývalý asistent trenéra národního týmu, v současné době trenér Hodonína, František Komňacký, musí na lavičce prožívat opravdová muka, před okamžikem nebyli domácí daleko od sedmého gólu!
74'
Domácí jdou ve třech dopředu, to vypadá nebezpečně z pohledu Hodonína... akce Vyškova ale končí nepřesným centrem z levé strany.
73'
Čerstvý muž na trávníku, hostující Jiří Tulaydan, se prosadil na levém křídle, přihrál Žákovi, kterému se ale ve vápně Vyškova zapletl míč pod nohama.
72'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází , přichází Jiří Tulaydan.
70'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Tomáš Josl.
69'
Volný kop pro Hodonín, na útočné polovině, ale poměrně daleko od branky Kollára.
68'
Už nyní je zřejmé, že sledujeme zatím gólově nejbohatší zápas této sezóny MSFL, velmi blízko je desátý gól!
67'
Defenziva Hodonína je v troskách, nyní se za ní dostal z levé strany MAREK MATOCHA, který s přehledem překonal Petráše.
Dnešní utkání sleduje 223 diváků.
64'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Čurgali, přichází Hesek.
64'
A vzápětí si roh zopakují, ale z opačné strany.
63'
Rohový kop pro domácí, ti rozehrají z pravé strany.
62'
Kollár vykopává od své branky, hlavičkové souboje na polovině Hodonína, míč končí v autu, hosté vhazují.
61'
Osm gólů za hodinu hry, průměr čtyři góly za půl hodinu, čeká nás gólový příděl i v závěrečné půl hodině?
60'
JAN KOUDELKA dnes hraje parádní zápas a po hodině hry završuje hattrick, když se dokázal prosadit z levé strany, kde vykličkoval obránce a přízemní střelou překonal Petráše v brance Hodonína.
60'
Je za námi hodina hry, odkop od branky Hodonína, který zůstane u míče.
58'
Gólové hody pokračují, hosté přece jenom snižují, když se po autovém vhazování z levé strany dokázal hlavou prosadit TOMÁŠ MAREŠ.
56'
Zdeněk Šturma nyní mohl snížit náskok soupeře, střelou z pravé strany ale trefil pouze boční síť.
55'
Domácí ale rohový kop s přehledem ubránili a míč se dostává až na opačnou stranu k Petrášovi.
54'
Rohový kop pro Hodonín, hosté rozehrají z pravé strany.
52'
Odpískán útočný faul, i tak míč skončil vedle branky Hodonína, skóre se nemění.
51'
Rohový kop pro Vyškov, domácí budou rozehrávat z levé strany.
49'
MAREK MATOCHA to nyní u vápna Hodonína neuspěchal, obešel bránícího Paděru a poté povedenou střelou poslal míč od tyče do branky.
48'
Útočné manévry Hodonína končí střelou vysoko nad branku Vyškova, Kollár vykopává od své branky.
47'
Rohový kop Hodonína, který vstoupil aktivně do druhé půle.
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Josef Rapouch, přichází Václav Novotný.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
Vyškov dokázal v průběhu prvního poločasu otočit zápas, dvěma krásnými brankami se blýskl domácí Koudelka. Utkání je bohaté na pěkné akce a na góly, máme se tak do druhého poločasu na co těšit.
45'
45'
Chladnou hlavu nyní ukázal domác JAN KOUDELKA, který si ve vápně položil obránce Hodonína, poté udělal kličku druhému obránci a nekompromisně zakončil.
40'
Posledních pět minut první půle, která byla bohatá na góly, nyní hrají opět hosté.
39'
Hosté srovnávají po volném kopu, kdy se k hlavičce ve vápně Vyškova dostal TOMÁŠ MAREŠ, který dokázal všechny přeskočit a poslat míč k tyči.
38'
Žlutou kartu dostává Josef Rapouch (MFK Vyškov).
38'
Jan Krejčí (Vyškov) na levé straně nepustil do zakončení Ladislava Čurgaliho.
37'
Hraje se ve středu hřiště, domácí se snaží získat míč, ale zatím marně.
35'
Pohotový odkop Petráše od branky Hodonína, ale domácí jsou znovu v útoku a získávají roh z levé strany.
34'
Odpískaným ofsajdem končí nyní akce Hodonína, míč získávají domácí.
32'
Filip Žák (Hodonín) nezachytil míč na trávníku, odkop od branky Vyškova.
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácím se podařilo otočit skóre zápasu a nyní mohli přidat další gól, Vyškov má nyní jasnou převahu.
28'
Krásná individuální akce JANA KOUDELKY, který se prokličkoval mezi zkoprnělou obranou soupeře a z hranice vápna prostřelil Petráše v brance Hodonína.
28'
Tomáš Polách (Hodonín) rozehrál z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
27'
Na druhé straně zahrozili zpoza vápna hosté, domácí gólman Ladislav Kollár parádně vytěsnil na roh.
26'
Krásný gól domácích, kdy se po rohovém kopu z levé strany dostal ke střele z hranice šestnáctky MICHAL JEŘÁBEK, který to napálil krásně pod břevno.
26'
A bylo to nebezpečí pro domácí branku, míč se tam od jednoho z hráčů Hodonína odrazil těsně vedle branky Vyškova, v hledišti to jen zahučelo.
25'
Rohový kop Hodonína, z levé strany.
24'
Byl to zřejmě nějaký signál, který ale domácím vůbec nevyšel.
23'
Volný kop pro Vyškov, z nějakých pětatřiceti metrů od branky Hodonína, rozehrávat bude Marek Matocha.
22'
Dlouhý nákop domácích dopředu, ale Martin Petráš si došel pro míč a rozehrává od branky Hodonína.
20'
Akce Vyškova ale končí odpískaným útočným faulem.
19'
Hosté odkopávají míč, ale domácí jsou bleskově zpátky v útoku.
17'
Kapitán Hodonína si rohový kop zopakuje, znovu z pravé strany, ale ani tentokrát se hosté do zakončení nedostali, navíc je jim pískán útočný faul.
16'
Další nebezpečí pro domácí branku, hosté mají roh, který z pravé strany rozehraje Tomáš Polách.
15'
První čtvrthodina domácí fanoušky rozhodně nepotěšila, Hodonín vede a zároveň jsou jeho útočné akce mnohem nebezpečnější.
14'
Martin Petráš znovu spolehlivě v brance Hodonína a hosté znovu zahrozili z rychlého brejku, který však sami nepřesnou přihrávkou u vápna Vyškova pokazili.
13'
Autové vhazování domácích, na polovině soupeře, z pravé strany.
12'
Martin Petráš (Hodonín) si křikl a došel si pro míč, zároveň založil i rychlý brejk Hodonína.
11'
Po rychlé akci krásně vypálil domácí Marek Matocha, jehož pokus ale Petráš bravurně vyrazil na roh.
10'
Nepřesným nákopem na pravou stranu se hosté sami připravují o míč.
9'
Až nyní se Vyškov dostává na útočnou polovinu, hosté nyní trochu zazmatkovali při malé domů, domácí se drží na polovině Hodonína.
7'
Jenže z následné dorážky se již TOMÁŠ POLÁCH dokázal prosadit, kapitán Hodonína se tak dostává do vedení.
7'
Tomáš Polách (FK Hodonín) neproměňuje pokutový kop, Ladislav Kollár parádně, pravou rukou, vyráží.
6'
Pozor, je nařízen pokutový kop ve prospěch Hodonína!
5'
Hodonínu patří úvod zápasu, domácí se těžko dostávají přes půlku.
4'
Domácí se ale v pohodě ubránili, míč míří do autu, hosté však mohou z pravé strany vhazovat.
3'
Hosté vybojovali rohový kop pro domácí tým, který z pravé strany rozehraje Tomáš Polách.
2'
Domácí se nyní drží na útočné polovině, centr z levé strany ale není přesný, míč končí v autu.