MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Uničov - 28. října 2017   14:30

Petřkovice
Petřkovice
0:2
(0:2)
Uničov
Uničov
83' Krč   • 88' Krč
Petřkovice
Chvěja- Baránek, Holiš (71. Latocha), Hrdlička, Leibl, Lokša, Neumann, Sporysz, Staněk (C), Švancer (85. Levčík), Wozniak
Godula- Latocha, Moskal, Špavelko
Rozhodčí: Duda Radim – Šamárek Jan, Dudek Matě
124 diváků
Uničov
Uvízl- Ambrozek, Jeřábek (77. Dostál), Juřátek, Kasal (66. Vychodil), Komenda (C). Koutek, Krč, Markovič, Rajnoha, Vasiljev (62. Nuc)
Studený- Nuc, Dostál, Vychodil

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Uničov dokázal porazit domácí Odru Petřkovice poměrem 0:2, když obě branky vstřelil Aleš Krč. Uničov se posouvá na deváté místo, Petřkovice zůstávají na čtrnáctém.
90+2'
88'
Uničov právě vstřelil branku! ALEŠ KRČ střílí svoji druhou branku v utkání a žene svůj tým za třemi body.
87'
Žlutou kartu dostává Baranek (FC Odra Petřkovice).
85'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Švancer, přichází Levčík.
83'
Uničov právě vstřelil branku! První branku v utkání střílí hostující ALEŠ KRČ.
80'
Žlutou kartu dostává Markovič (SK Uničov).
77'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Dostál.
71'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Holiš, přichází Latocha.
68'
Žlutou kartu dostává Leibl (FC Odra Petřkovice).
66'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Kasal, přichází Vychodil.
62'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Nuc.
48'
Dnešní utkání sleduje 124 diváků.
46'
45+2'
1'

FC Odra Petřkovice: Chvěja- Baránek, Holis, Hrdlička, Leibl, Lokša, Neumann, Sporysz, Staněk (C), Švancer, Wozniak
Náhradníci: Godula- Latocha, Moskal, Špavelko

SK Uničov: Uvízl- Ambrozek, Jeřábek, Juřátek, Kasal, Komenda (C). Koutek, Krč, Markovič, Rajnoha, Vasiljev
Náhradníci: Studený- Nuc, Dostál, Vychodil

Rozhodčí: Rozhodčí: Duda Radim – Šamárek Jan, Dudek Matě.
Poslední dvě vzájemné utkání:
14.05.17 Uničov-Petřkovice 4 : 0
08.10.16 Petřkovice-Uničov 4 : 0
Uničov se nachází na dvanáctém místě. Mají 13 bodů za tři výhry a čtyři remízy. Skóre mají kladné 23:20. Z posledních pěti utkání dokázali získat čtyři body za výhru a remízu. Nejlepší střelec týmu je se sedmi góly Jeřábek.
Petřkovice se momentálně nacházejí na čtrnáctém místě šestnáctičlenné tabulky. Na svém kontě mají 10 bodů za tři výhry a remízu.Skóre mají záporné 14:23. Na svého dnešního soupeře ztrácí tři body, takže jde o hodně. Z posledních pěti utkání dokázali získat tři body za výhru. Nejlepší střelec týmu je s šesti góly Lokša.
Hezký den u sledování MSFL! V dnešním 13. kole se představí domácí Odra Petřkovice, která přivítá Uničov. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.