MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : Val. Meziříčí - 7. října 2017   15:00

Rýmařov
Rýmařov
74' Harazin  • 89' Dydowicz
2:4
(0:1)
Val. Meziříčí
31' Gregáň   • 72' Byrtus   • 79' Výmola   • 86' Gregáň
Rýmařov
Kameník – Němec, Tomeček, Harazin, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Kocúr, Vajdik (66. Smékal), György, Hleba (42. Kováč)
Baroš – Furik D., Kopeček, Kováč, Smékal
Luboš Drozdy – Petr Mayer, Jakub Galář
Stadion SK Jiskra Rýmařov
Michut – Drozd (45. Výmola), Malý (C), Kebísek, Šulák – Žilinský, Gebert, Byrtus – Vrána (82. Bělíček), Jurča, Gregáň
Repáň – Behan, Bělíček, Výmola

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Ve druhém poločase jsme viděli hned pět gólů. Do druhé půle domácí vlétli ihned od začátku, ale v 72. minutě dál gól Oldřich Byrtus, ovšem o dvě minuty později se prosadil Jakub Harazin a bylo to opět o gól. Jenomže o dalších pět minut později vrátil dvougólové vedení na stranu Valašského Meziříčí Martin Výmola. Čtyři minuty před koncem pojistil výhru Miroslav Gregáň. A i když minutu před koncem dál gól Daniel Dydowicz, tři body si odvezlo Valašské Meziříčí. Mohli jsme vidět taky plno žlutých karet, kdy na straně hostů jich padlo celkem čtyři a na straně domácích tři.
90'
89'
Rýmařov právě vstřelil branku!
DANIEL DYDOWICZ si vzal na starost přímý kop a krásnou střelou snižuje skóre!
88'
Kováč se řítil dopředu, ale byl zfaulovaná a domácí budou mít přímý kop ze slibné pozice.
86'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! To už vypadá na debakl. MIROSLAV GREGÁŇ dostal nádhernou přihrávku před bránu a střelou k pravé tyči posílá svůj tým do vedení 4:1!
84'
Hosté kombinují na půli domácích.
83'
Hosté se třetím vstřeleným gólem dostali do herní pohody a dominují na hřišti.
82'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Bělíček.
81'
Dydowicz zabránil dalšímu protiútoku faulem a dostává žlutou kartu.
79'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! MARTIN VÝMOLA si obešel brankáře a dává gól do prázdné brány!
77'
Přímý kop hosté nevyužili a domácí mohou jít dopředu.
76'
Smékal zastavil nedovoleně protihráče a dostává žlutou kartu.
74'
JAKUB HARAZIN dostal přihrávku na pravou stranu a krásně prostřelil brankáře!
72'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! OLDŘICH BYRTUS dostal skvělou přihrávku do běhu a dává gól!
71'
Gregáň fauloval a dostává žlutou kartu.
71'
Žilinský chtěl sklepnout pod sebe na rozběhnutého Výmolu, ale obrana domácích skvěle zasáhla.
70'
Martin Výmola se ocitl v ofsajdu.
69'
Domácí mají možnost rohového kopu.
68'
Domácí zastavili akci útočným faulem.
67'
Domácí stále pokračují v tlaku, ale nemohou se dostat do vážnější střely.
66'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Vajdík, přichází Smékal.
66'
Gregáň dlouho vedl míč, poté vystřelil, ale střela byly zblokována.
65'
Hosté nyní drží míč a pokračují v rychlém protiútoku.
64'
Domácí Tomeček chtěl poslat centr z levé strany, ale obrana hostů zatím tlak ustává.
63'
Odpískán útočný faul Gregáňa.
62'
Roh se příliš nepovedl a u míče jsou hosté.
61'
Ovšem následuje roh pro Rýmařov.
60'
Tomeček se dostal ke střele dvacet metrů před bránou. Ta ale neměla razanci a Michut si sní poradil.
59'
Ani z tohoto rohu nic nebylo a míč mají domácí.
58'
Následuje roh pro Valašské Meziříčí.
57'
Tomáš Němec ztratil míč a hosté mají autové vhazování.
56'
Domácí měli přímý kop, který skončil daleko vedle pravé tyče.
55'
Z rohového kopu nic nebylo, ale domácí vysoko presují.
54'
Rýmařov bude mít rohový kop a tlak domácích se stále zvyšuje.
52'
Kamil Kocúr se málem dostal ke střele, když dobíhával přihrávku do běhu, ale brankář Michut byl u míče dříve.
51'
S jeho centrem si hosté poradili a následnou střelu chytil Michut.
50'
Hosté ztratili míč po nepřesném křížném pasu, který skončil v autu. Následně hosté faulovali a Dydowicz rozehraje přímý kop zhruba z čtyřiceti metrů.
50'
Po nepřesném nákopu se o odkop z brány postará Petr Kameník.
49'
Rýmařov do druhého poločasu vstoupil velmi aktivně a i hned s míčem peláší dopředu.
48'
Domácím byl odpískán útočný faul.
47'
Rozehrávka hostů končí až u brankáře Michuta, který poslal dlouhý výkop do hřiště.
46'
Furik hned na začátku vystřelil zpoza vápna, ale brankář Michut jeho střelu chytil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
V první poločase byli o něco lepší hosté, kteří v 31. minutě otevřeli skóre, když se sám po pravé straně řítil Miroslav Gregáň a vystřelil přesně k levé tyči. Závěr poločasu nám trochu zkazil zranění na obou stranách, když se nejprve zranil David Hleba a následně Radim Jurča.
45+2'
45+2'
Z rohového kopu domácí opět neohrozili bránu a hosté mají autové vhazování.
45+1'
Dydowicz poslal z přímého kopu centr, ale domácí budou mít rohový kop.
45'
Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
45'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Drozd, přichází Výmola.
45'
Drozd je odnesen na nosítkách za čáru a už je přichystáno střídání.
44'
Filip Drozd dostal žlutou kartu, když těsně před vápnem zfauloval hráče a ještě se u toho zranil, jelikož je povolán doktor.
43'
Další nepřesná přihrávka do běhu domácích a míč si bere brankář Michut.
42'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Hleba, přichází Kováč.
41'
Ovšem domácí se dnes v útoku nevytvořili žádnou vážnější šanci.
40'
Jurča fauloval při protiútoku domácího celku.
39'
Hosté to zkusili po pravé straně, ale brankář byl u míče dříve a odkopl ho zpátky na půlku Meziříčí.
37'
Hra pokračuje, ale za lajnou stále na zemi leží David Hleba a nevypadá to sním dobře.
34'
Domácí hráč po souboji leží na zemi a hra je přerušena. Rychle za ním spěchá zdravotník.
33'
Další centr Byrtus odhlavičkovala domácí obrana a ještě vybojovala aut.
32'
Žlutou kartu dostává Furik (SK Jiskra Rýmařov).
31'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! MIROSLAV GREGÁŇ dostal krásnou přihrávku do běhu a po pravé straně běžel s míčem, až následně vystřelil přesně k levé tyči!
30'
Hosté rozjíždějí akci, ale výborně jim odebral míč Furik, přičem ho fauloval Žilinský a dostává žlutou kartu.
29'
Hosté se po rohovém kopu nedostali do střely a následně Radim Jurča fauloval, za což dostává žlutou kartu.
28'
Michal Furik prověřil brankáře z velké dálky, ale ten si nadvakrát poradil.
28'
Gebert z přímého kopu poslal střelu, která šla hodně vedle pravé tyče.
27'
Ovšem po faulu domácího hráče budou mít hosté možnost ohrozit bránu z přímého kopu, který je v dobré pozici.
26'
Rýmařovští to opět zkoušejí po pravé straně, následně přesunuli hru na levou stranu, ale ztratili míč.
24'
Tomeček neprošel po pravé straně a míč končí u Michut, který rychle rozehrál. Následně byl hostů odpískán ofsajd, ve kterém se ocitl Byrtus.
23'
Signál byl dobře zahraný a měl najít Adam Vajdika, ale centr byl příliš přetažený.
22'
Domácí vybojovali rohový kop.
21'
Domácí to teď zkoušejí pomalou kombinací, ale po nepřesném nákopu fauloval hráč hostů.
20'
Po nepřesné přihrávce míč opět končí jenom u brankáře domácích.
19'
Němec prošel mezi dvěma hráči přes střed hřiště, poté ale ztratil míč.
18'
Ale míč šel vedle vápna a končí až u brankáře Michuta.
17'
Hosté mohou ohrozit bránu z rohového kopu.
16'
Po nepřesné střele hostů mají domácí odkop od brány o který se postará Petr Kameník.
15'
Domácí hráč vybojoval odkop od své brány.
13'
Zatím je hra poměrně vyrovnaná a ani jedno mužstvo nedominuje. Hosté se spíše snaží pomalu kombinovat, zatím co domácí budou chtít využívat protiútoky.
12'
Domácí z přímého kopu nevystřelili a ještě se jím odpískal faul.
10'
Nyní hosté z Valašského Meziříčí rozjíždějí akci přes levou stranu, kde míč vedl Vrána Šimon, ale neudržel ho na hřiště a domácí mají odkop od brány.
8'
Kameník Petr dlouho držel míč ve své moci, dokud se k němu nerozběhl protihráč, aby mohl poslal dlouhý výkop a následuje aut pro domácí Rýmařov.
7'
Jakub Harazin dával centr před bránu, ale bohužel pro domácí na míč nikdo nedosáhl.
6'
David Hleba se málem dostal do střely, ale brankář Michut byl u míče dříve.
5'
Hosté rychle dotírají a vysoce presují.
4'
Hosté kombinují na půlce Rýmařova, ale přišel faul, který zastavuje jejich akci.
3'
Hosté se ocitli v ofsajdu.
2'
Hosté drží míč na své půli a zkouší to po pravé straně, ale neprošli.
1'
Úvodního výkopu se ujali hosté.
1'
Hráči již jsou nastoupeni na hřišti, za pár chvil zápas začne.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, Tomeček, Harazin, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Kocúr, Vajdik, György, Hleba
Náhradníci: Baroš – Furik D., Kopeček, Kováč, Smékal

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Drozd, Malý (C), Kebísek, Šulák – Žilinský, Gebert, Byrtus – Vrána, Jurča, Gregáň
Náhradníci: Repáň – Behan, Bělíček, Výmola

Rozhodčí: Luboš Drozdy – Petr Mayer, Jakub Galář.
TJ Valašské Meziříčí:

Valašské Meziříčí je na tom v tabulce o něco lépe, než jeho dnešní domácí soupeř a nachází se na šesté místě s patnácti body. Poslední utkání doma přivítali tým z Otrokovic. Ve dvacáté minutě se prosadil Vojtěch Gebert a poločas skončil pouze 1:0. Deset minut po začátku druhé půle se opět prosadil Vojtěch Gebert. Utkání si domácí hlídali a v devadesáté minutě výsledek pojistil Filip Drozd. Valašské Meziříčí tak vyhrálo jasně 3:0. Nejlepšími střelci se třemi góly jsou Oldřich Byrtus, který má zkušenosti hlavně z druhé ligy, kde ještě nedávno hrál za Frýdek-Místek, a Martin Výmola. Hlavním trenérem je Jaroslav Vodička, jeho asistenty jsou Michal Štěpán, Jan Ferenc a Martin Guráš.
SK Jiskra Rýmařov:

Rýmařov se nachází na zlatém středu tabulky, což je osmé místo s dvanácti body. Poslední zápas zavítal na půdu Vyškova, kde už v páté minutě prohrával. Vyrovnávací gól vstřelit nedokázal a k tomu v osmdesáté sedmé minutě inkasoval další a odjížděl tak bez bodu s prohrou 0:2. Nejlepším střelcem je Tomáš Šupák, který se již čtyřikrát prosadil. Hlavním trenérem je Milan Furik.
V desátém kole MSFL se proti sobě utkají SK Jiskra Rýmařov a TJ Valašské Meziříčí. V posledních pěti vzájemných zápasech vyšlo lépe Valašské Meziříčí, které třikrát vyhrálo a dvakrát utkání skončilo remízou. Právě v minulém ročníku se odehrály obě remízy. Hrát se bude na Stadionu SK Jiskra Rýmařov, který nabídne kapacitu pro 1 750 diváků. Hlavním rozhodčím bude Luboš Drozdy, jeho asistenty na lajnách budou Petr Mayer a Jakub Galář.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.