MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Kroměříž - 19. srpna 2017   16:30

0:2
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
87' Silný   • 89' Zavadil
Uh. Brod
Červinka- M.David, R.David, Dolina, Holík, Hruboš (76. Večeřa), Mancik (75. Michalec), Pochyly, Sklenář (88. pavelka), Šálek, Vrága
Cervik, Josefik, Michalec, Pavelka, Večeřa
Rozhodčí: Petr Zdeněk – Sedláček Tomáš, Gloser Jan
Kroměříž
Kofroň- Cupák, Elšík (70. Zavadil), Hloch, Jeleček (46. Blanař), Kovář, Krhut, Matoušek, Neubert (85. Budín), Okleštěk, Silný
Trochta- Blanař, Budín, Šmerda, Třasoň, Zavadil

Zápas mezi Uherským Brodem a Kroměříží skončilo výhrou hostů 0:2. Obě branky padly v poslední desetiminutovce, kdy se prosadil Silný a střídající Zavadil. Kroměříž má nadále stoprocentní bilanci a je první.
90'
89'
Kroměříž právě vstřelila branku! ONDŘEJ ZAVADIL střílí druhou branku svého týmu, který vyhraje i třetí utkání v sezóně.
88'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Pavelka.
87'
Kroměříž právě vstřelilo branku! JAN SILNÝ vstřelil první branku v utkání.
85'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Budín.
81'
Žlutou kartu dostává Dolina (ČSK Uherský Brod).
80'
Žlutou kartu dostává Maoušek (SK HS Kroměříž).
77'
Žlutou kartu dostává Večeřa (ČSK Uherský Brod).
76'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hruboš, přichází Večeřa.
75'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Michalec.
70'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Elšík, přichází Zavadil.
55'
Žlutou kartu dostává Šálek (ČSK Uherský Brod).
49'
Díky špatným povětrnostním podmínkám není nikde dostupný stream, takže zde budou pouze změny stavu!
48'
Obrana domácích si s tímto míčem poradila s může založit první útok v druhém poločase.
47'
Rohový kop pro hostující Kroměříž.
46'
Uherský Brod odstartoval druhou půli.
46'
Sledovali jsme první poločas utkání mezi Uherským Brodem a Kroměříží, který skončil bezbrankovou remízou 0:0, kdy jsme moc neviděli pěkné kombinace nebo zakončení, ale spíš boj o každý centimetr na hřišti.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45'
43'
Sklenář se dobře vrátil do obrany a svojim pohybem vybojoval balón.
42'
Žlutou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).
41'
Žlutou kartu dostává R.David (ČSK Uherský Brod).
40'
Žlutou kartu dostává Jeleček (SK HS Kroměříž).
39'
Další standardní situace pro domácí.
38'
Na hřišti se strhla menší potyčka většiny hráčů.
37'
Faul hostujícího Neuberta na Hruboše, který je dnes velice aktivní.
36'
Nepřesná kombinace Kroměříže končí v zázemí.
34'
Centr do pokutového území byl příliš dlouhý. Kofroň okamžitě rozehrál na rozběhnuté hráče, jenže domácí obránci se stihli včas vrátit.
33'
Na zemi leží domácí Vrága, který se drží za nohu. Domácí budou mít standardní situaci.
32'
Na zemi leží domácí Hruboš a Matoušek, protože se střetli hlavami.
31'
Hlavní sudí Zdeněk píská útočný faul Melechovského, který poslal na zem domácího brankáře Červinku.
30'
Kroměříž zamkla svého soka na malém prostoru, jenže nic z toho nevytěžila.
29'
Nepřesná kombinace domácích končí za brankovou čarou.
28'
Hostující Jeleček s velkým štěstím tečoval hlavičku domácího Vrágy do bezpečí. Uherský Brod je ovšem u míče.
27'
Rohový kop pro domácí Uherský Brod.
26'
Dlouhé vhazování nenadělalo domácím problémy a tak se ženou do rychlého brejku.
25'
Krhut bude vhazovat poblíž pokutového území domácích.
23'
Mancík dobrým obranným zákrokem zamezil rychlé akci hostí.
22'
Kroměříž vysunula své napadání a donutila domácí odkopnout míč do zázemí.
21'
Roh směřoval na stopera Elšíka, jenže ten byl dobře hlídaný bránicí dvojicí Holík-Dolina.
20'
Rohový kop pro Kroměříž.
19'
Šálek se hnal na skákající míč do pokutového území hostů. Rychlostní souboj s brankářem Kofroněm ale prohrál.
18'
Hruboš podržel míč a přihrál na nabíhajícího Sklenáře z druhé vlny, jenže ten vystřelil mimo bránu Kofroně.
17'
Uherský Brod stále hraje na dlouhé nakopávané míče, jenže hosté si to zatím hlídají.
16'
Ten vykopává na hrotového útočníka Hruboše, jenže ten nebyl v hlavičkovém souboji úspěšný.
15'
Další nepřesná kombinace Hánacké Slavie Kroměříž končí u domácího brankáře.
14'
Pochylý se provinil faulem na polovině hřiště.
13'
Okleštěk zkoušel u postranní čáry „zidanovku“, jenže obránce mu na ní neskočil.
12'
Nepřesný nákop hostujících obránců končí u brankáře.
11'
Hruboš se zkoušel individuálně prosadit přes kapitána Matouška, jenže ten byl pozorný.
9'
Ten se bude opakovat, protože míč tečoval za brankovou čáru obránce Hloch.
8'
Uherský Brod bude mít rohový kop.
7'
Z toho nevzniklo žádné nebezpečí, domácí hráči se brání zatím dobře.
6'
Domácí budou mít zajímavý volný přímý kop.
5'
Nepřesná kombinace hostů končí za brankovou čarou. Brankář Červinka bude odkopávat od brány.
4'
M.David skvělým obranným zákrokem vynuloval Silného.
3'
Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl příliš prudký a dlouhý.
2'
Rohový kop pro hostující celek.
1'
Hosté vstoupili do utkání aktivněji, zatím nepůjčili soupeři míč.
1'
Hráči již přicházejí na hřiště.

ČSK Uherský Brod: Červinka- M.David, R.David, Dolina, Holík, Hruboš, Mancik, Pochyly, Sklenář, Šálek, Vrága
Náhradníci: Cervik, Josefik, Michalec, Pavelka, Večeřa

SK HS Kroměříž: Kofroň- Cupák, Elšík, Hloch, Jeleček, Kovář, Krhut, Matoušek, Neubert, Okleštěk, Silný
Náhradníci: Trochta- Blanař, Budín, Šmerda, Třasoň, Zavadil

Rozhodčí: Rozhodčí: Petr Zdeněk – Sedláček Tomáš, Gloser Jan.
Uherský Brod neodehrál s Kroměřížem žádné ligové utkání, ale očekává se, že hosté budou favoritem.
Uherský Brod, který postoupil z divize, je po dvou kolech na 11.místě pouze s jedním bodem. První utkání odehráli proti Hodonínu, kde prohráli těsně 0:1. Druhý zápas a první venkovní odehráli v Líšni, kde vydřeli remízu 1:1. Jediný střelec týmu je zatím Vrága.
Kroměříž má po dvou kolech maximální počet bodů, tedy šest. Jsou na čtvrté pozici díky skóre 4:2. První utkání hráli venku proti Uničovu, kde zvítězili 2:3. Druhý zápas a první domácí hráli proti Hulínu, který porazili nejtěsnějším možným výsledkem, tedy 1:0. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Silný.
Hezký den u sledování MSFL! V dnešním kole se představí domácí Uherský Brod, který vyzve Kroměříž. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.