MSFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Petřkovice - 9. května 2018   17:00

Uh. Brod
Uh. Brod
0:3
(0:0)
Petřkovice
Petřkovice
68' Lokša   • 80' Lokša   • 81' Szotkowski
Uh. Brod
Nemrava – Žůrek (67. Pochylý), David M. (C), Pavelka, David R., Šálek, Mančík (76. Michalec), Dolina (82. Jaroněk), Hruboš, Sklenář, Vrága
Kročil, Liška, Jaroněk, Pochylý, Michalec, Červinka
Škrobák – Kneisl, Drozdy
Orelský stadion, Uherský Brod
251 diváků
Petřkovice
Godula – Švancer, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček (54. Lokša), Václavík (54. Smékal), Staněk (C), Szotkowski (83. Latocha), Honiš
Chvěja, Lokša, Smékal, Latocha, Regec

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí tým měl v prvním poločase jasnou převahu, vypracoval si několik příležitostí, ze kterých se ovšem nedokázal prosadit. Situace se opakovala i ve druhé půli, Uherský Brod měl několik šancí, jenže udeřit nedokázal, Odra poté z prvního brejku skórovala a dostala se do vedení. Domácí pak museli otevřít hru, hosté zaznamenali další dvě branky a berou všechny tři body, což je po průběhu tohoto duelu překvapivý výsledek!
90+1'
90'
Balón končí v zámezí, vhazovat budou hosté, víc už se v tomto utkání pravděpodobně nestane, rozhodčí za malou chvíli odpíská konec.
89'
Zápas se už pouze z povinnosti dohrává, hraje se ve středovém kruhu, u míče jsou domácí, kteří se do zakončení nedostávají.
88'
Rychlý výpad po levé straně, balón nakonec končí v zámezí. Podle čárového to bylo od domácího fotbalisty.
86'
Další útočný faul je odpískán domácím fotbalistům, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny, nikam nepospíchají, závěr se blíží.
85'
Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, o výsledku je momentálně rozhodnuto, což se pochopitelně nelíbí domácím příznivcům.
84'
To je už třiatřicátý střelecký pokus domácích, Godula si připisuje dvanáctý zákrok. Hostům na tři branky stačilo jedenáct střel!
83'
Hosté si pomáhají faulem na polovině hřiště. Domácí jdou rychle dopředu, náskok soupeře už ale nejspíše dohnat nedokážou.
82'
Následně přišel další rychlý kontr hostů. Ten v tuto chvíli brankou neskončil, úspěšný zákrok si připsal domácí brankář Nemrava!
81'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Neskutečné, Odra se po minutě znovu prosazuje, v tuto chvíli vede už o tři góly! MAREK SZOTKOWSKI rozhoduje o tom, že tři body dnes získají Petřkovice!
80'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! No vida! Hosté se v podstatě ze své druhé příležitosti v tomto utkání znovu prosazují a odskakují do dvoubrankového náskoku! Autorem branky byl znovu RADOVAN LOKŠA!
78'
Hosté hrají zatím velmi chytře, svého soupeře téměř k ničemu nepouštějí, přesně tohle jim vyhovuje, čas totiž běží.
77'
Hra se teď hodně kouskuje, domácí se v posledních minutách vůbec nedostávají do zakončení, Godula je bez práce.
76'
Hostující fotbalisté už rozhodně pospíchat s rozehrávkou nebudou, momentálně vybojovali volný kop na polovině hřiště.
74'
Žlutou kartu dostává Marek Mančík (ČSK Uherský Brod).
73'
Odra bude hrozit především z rychlých brejků. Po jednom takovém se balón v tuto chvíli dostal až do zámezí, rozehrává Uherský Brod.
72'
Hosté si pomohli útočným faulem, domácí rychle rozehrávají a spěchají směrem dopředu, stále mají ještě dost času.
71'
Uvidíme, jak zareagují domácí, kteří měli jasnou převahu a několik příležitostí, do vedení se dostaly Petřkovice.
68'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Domácí rozehrávali standardní situaci, místo toho udeřil soupeř, který se dostal do rychlého brejku, střídající RADOVAN LOKŠA poté otevřel skóre dnešního utkání!
67'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jakub Žůrek, přichází Michael Pochylý.
67'
Pro centrovaný míč si vzápětí došel brankář Godula, který už hledá, komu by balón rozehrál, domácí budou střídat.
66'
Uherský Brod bude moci pokračovat v akci, dostává totiž příležitost už devátého rohu v zápase, v této statistice jasně dominuje.
65'
Jeden z hostujících fotbalistů si pomohl rukou, je tady další šance pro hráče v červených dresech, kteří budou rozehrávat standardní situaci!
64'
To se jim nepodařilo, hosté se osvobodili za cenu dalšího rohu, domácí tak dostanou šanci na reparát, znovu z levé strany.
63'
Na levé straně hřiště teď domácí vybojovali další rohový kop. Dokáží si fotbalisté Uherského Brodu vytvořit další příležitost?
61'
Žlutou kartu dostává Leoš Švancer (FC Odra Petřkovice).
60'
Za malou chvíli vstoupíme do závěrečné třetiny tohoto duelu. Obrázek hry se nijak nemění, domácí mají i nadále jasně navrch.
58'
Po dlouhé době jsou u míče hráči Odry, kteří kombinují na vlastní polovině hřiště, zahrál si také hostující brankář Godula.
57'
Rozhodčí píská domácí faul na polovině hřiště, což se vůbec nelíbí příznivcům Uherského Brodu, kteří hlasitě pískají.
56'
Na Godulu se momentálně valí jedna nebezpečná akce za druhou, domácí vybojovali svůj šestý rohový kop v zápase.
55'
Těch šancí je na domácí straně opravdu hodně, hosté se brání jen za cenu dlouhých odkopů, stejně jako v tomto případě.
53'
Fotbalisté v červených dresech se radovali ze vstřeleného gólu. Ten však neplatí, celé akci totiž předcházel ofsajd!
52'
Jednu standardní situaci za druhou dostávají k dispozici fotbalisté Uherského Brodu, hosté se i nyní ubránili.
51'
Domácí se v tuto chvíli dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí zůstává klidný, hra pokračuje!
50'
Brankář Godula musel ven z branky, k míči se dostal jako první, balón poté odkopl do zámezí, vhazovat budou domácí.
48'
Žlutou kartu dostává Bronislav Šálek (ČSK Uherský Brod).
47'
Domácí do druhého poločasu vstoupili aktivněji a hraje se před velkým vápnem hostujícího týmu, zatím bez zakončení.
46'
Je to tak, rozhodčí Škrobák ukončil první poločas, který přinesl několik příležitostí na domácí straně, Uherský Brod však stále čeká na první branku. Na hostující svatyni mířilo přes 20 pokusů, Godula si připsal pět úspěšných zákroků, zatím však neinkasoval.
45+1'
45'
Vhazování na polovině hřišti, za malou chvíli doběhne základní hrací doba, víc už se v první půli nejspíše nestane.
44'
Ke střele se po hodně dlouhé době dostali také hosté, zakončení však postrádalo přesnost, rozehrávat bude Nemrava.
43'
Domácí se dostali do situace dva na dva, míč putoval na velké vápna,
Šálek byl úplně sám, přesto svou střelu poslal vysoko nad!
41'
Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, domácí mají jasnou převahu, skóre je však stále vyrovnané.
40'
Vzápětí byl Žůrek faulován, standardní situaci rozehrával Šálek, brankář Godula pro jistotu vyrazil na rohový kop.
39'
Po dalším centru z pravé strany se do zakončení v pádu dostal Žůrek, ten mířil vedle branky, to byla další výborná příležitost pro Uherský Brod!
37'
Fotbalisté Uherského Brodu na Godulu vyslali už sedmnáct střeleckých pokusů, ze kterých však pouze tři mířily mezi tři tyče.
36'
Další závar v pokutovém území Odry, následně zblokovaná střela od Mančíka, hosté dnes mají obrovskou dávku štěstí!
35'
Žlutou kartu dostává Radim Baranek (FC Odra Petřkovice).
33'
Balón letěl zpět do velkého vápna, kde vznikl závar. Vrága si míč chytře našel, ocitl se ve stoprocentní šanci. Domácí hráč minul branku, nyní se nechápavě drží za hlavu!
32'
Po centru z pravé strany zakončoval Žůrek. Hlavička domácího fotbalisty proletěla těsně vedle tyče hostující branky!
31'
Rubý se k míči nedostal, poté se pak rychle vracel, nakonec dokázal čistým způsobem zastavit rodící se brejk soupeře.
30'
Hosté zaútočili po pravé straně hřiště, nakonec vybojovali rohový kop, v této statistice snížili, druhý roh pro Petřkovice
28'
Míč teď na hranici velkého vápna trefil z voleje Vrága. Balón od domácího obránce dlouho padal, nakonec skončil těsně nad!
27'
Ostrý zákrok na polovině hřiště, diváci si přáli žlutou kartu pro Holiše, ta nepřichází. Na druhé straně byl poté odmáván ofsajd!
26'
Hra se v posledních minutách vyrovnala, domácí na útočné polovině hledali Mančíka, ten se proti přesile k míči nedostal.
25'
Hosté zakončovali z dlouhé vzdálenosti, nakonec z toho bude autové vhazování pro domácí, diváci Uherského Brodu berou celou situaci s úsměvem.
24'
Sporysz kombinoval na pravé straně s Václavíkem, hosté udrželi balón, nakonec u míče zůstanou, budou vhazovat.
22'
Dva domácí hráči se dostávali k hlavičce. Ta však neměla šanci na úspěch, skončila vedle branky, práce pro Godulu.
21'
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi, hra se teď hodně kouskuje, domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
20'
Dlouhý aut putoval do vápna Brodu, kde vznikl závar. Míč si našel Sporysz, který vystřelil těsně vedle branky!
19'
Zadáci domácího týmu se bez větších problémů ubránili, fotbalisté ve žlutých dresech však zůstanou u balónu, budou vhazovat.
18'
Jedna z mála útočných akcí hostujících fotbalistů v dosavadním průběhu, také Odra vybojovala svůj první rohový kop.
16'
Nepřesnosti také na druhé straně. Nemrava běží pro balón, i on bude rozehrávat, patnáct minuty hry za námi.
15'
Fotbalisté v červených dresech i nadále zůstávají u balónu a kombinují. Teď se dostali do zámezí, odkopávat bude Godula.
14'
Další akce po pravé straně, balón putoval do vápna. Následná střela byla zblokovaná, bude z toho druhý roh pro Uherský Brod!
13'
Domácí mají zatím více ze hry, hraje se převážně na polovině Petřkovic, Godula i nadále čeká na svůj první zákrok.
11'
Úvodní desetiminutovka tohoto duelu je za námi, faulem si teď pomohli také domácí, což neuniklo rozhodčímu Škrobákovi.
10'
Jeden z hostujících fotbalistů si na polovině hřiště pomohl útočným faulem. Domácí rychle rozehrávají, spěchají dopředu.
9'
Uherský Brod vybojoval autové vhazování na levé straně poblíž rohového praporku, pro dlouhý aut si došel Godula.
8'
Hraje se převážně ve středu hřiště, sledujeme spoustu nepřesností, zahraje si také Nemrava, i ten bude odkopávat.
7'
Po rohovém kopu se dostali do zakončení. Godula však ani v tomto případě zasahovat nemusel, bude odkopávat od branky.
6'
Domácí fotbalisté se dostali do rychlého protiútoku po pravé straně hřiště, vzápětí vybojovali úvodní rohový kop v tomto duelu.
4'
Hosté to zkusili také po levé straně, domácí zadáci se ubránili jen za cenu odkopu do zámezí, Odra bude vhazovat.
3'
První vážnější příležitost hned ve třetí minutě! Po centru z pravé strany ke k hlavičce dostal Mančík, jehož pokus skončil těsně vedle branky!
2'
Dlouhý nákop na útočnou polovinu, celou situaci vyřešil Vrága, který přihrál domácímu brankáři. Nemrava už hledá, komu by rozehrál.
1'

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Žůrek, David M. (C), Pavelka, David R., Šálek, Mančík, Dolina, Hruboš, Sklenář, Vrága
Náhradníci: Kročil, Liška, Jaroněk, Pochylý, Michalec, Červinka

FC Odra Petřkovice: Godula – Švancer, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Václavík, Staněk (C), Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja, Lokša, Smékal, Latocha, Regec

Rozhodčí: Škrobák – Kneisl, Drozdy.
První vzájemný zápas skončil výhrou Odry, Petřkovice na domácí půdě zvítězily 2:0. Utkání bude jako hlavní řídit pan Lukáš Škrobák. Na čarách mu budou pomáhat pánové Zdeněk Kneisl a Luboš Drozdy.
Na druhé straně FC Odra Petřkovice, což je tým ze spodní části tabulky, který dlouho bojoval o záchranu, v posledních čtyřech duelech však získal sedm bodů a výrazně si pomohl, stejně jako jejich dnešní soupeř. Patnáctá je Mohelnice, hosté mají náskok dvanácti bodů. V tuto chvíli mají třiadvacet bodů a jsou třináctí. Sestupují poslední dva týmy, patnáctá příčka patří právě mohelnickým fotbalistům, poslední je HFK Olomouc. Z jedenácti venkovních zápasů Odra nasbírala pouhých sedm bodů.
ČSK Uherský Brod do utkání půjde v roli mírného favorita, na svém kontě má devětadvacet bodů, nachází se na desáté příčce. Domácím fotbalistům se podařily poslední tři zápasy, ze kterých dokázali nasbírat hned sedm bodů, čímž si v tabulce výrazně polepšili. Pokud se podíváme pouze na statistiku soubojů na domácím hřišti, Uherský Brod je sedmý, z jedenácti zápasů posbíral sedmnáct bodů, doma je tedy rozhodně silnější, než venku!
Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu vložené třicáté kolo, ve středu nás čeká mnoho utkání, jedním z nich bude zápas, ve kterém ČSK Uherský Brod na domácí půdě přivítá FC Odra Petřkovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.