MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : HFK Olomouc - 16. června 2018   16:30

Val. Meziříčí
0:3
(0:0)
HFK Olomouc
HFK Olomouc
56' Vichta   • 63' Bořil   • 85' Stoklasa
Michut (80. Fröhlich) – Žilinský, Gajdušek, Gajdoš (70. Klimpar), Smékal, Sovák, Bartozel, Vrána, Václavek, Šulák (C), Furmánek (62. Ryšánek).
Fröhlich – Koleček, Ryšánek, Klimpar, Masařík.
Vostrejž – Hlubinka, Hanáková, Delegát: Šalata
Valašské Meziříčí
67 diváků
HFK Olomouc
Spurný – Boček, Drmola (72. Foukal), Šichor, Bořil, Plesník, Seibert (83. Němec), Antl, Horka (C), Vichta (79. Stoklasa), Juráš.
Svoboda – Němec, Foukal, Stoklasa.

Rýmařov sice zdolal Otrokovice v gólové přestřelce 4:3 a pomohl tak domácímu celku, jenže Valašské Meziříčí předvedlo odevzdaný výkon a prohrálo s již sestupujícím HFK Olomouc vysoko 0:3. díky němuž ho také doprovodí do divize. Všem čtenářům přeji příjemný zbytek sobotního večera.
90'
90'
Stoklasův centr byl velmi nepřesný a nikoho v bílém nenašel.
89'
Míč za obranu byl perfektně myšlen, jenže byl až příliš dlouhý a končí tak až za brankovou čárou.
88'
Slabou hlavičku si pohlídla brankář Spurný.
87'
Olin Bartozel po faulu na sebe získal přímý kop z velmi dobré pozice pro svůj tým.
85'
HFK právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil čerstvý hráč na ploše PATRIK STOKLASA a svůj úkol zvládl na výbornou poslal míč jistě k pravé tyči ze svého pohledu – 0:3!
84'
Hostující hráč si došel mezi dva protihráče pro pokutový kop!
83'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Ondřej Seibert, přichází Erik Němec.
82'
Centr z přímého kopu lapil brankář Spurný.
82'
Ostrý faul hostí je řešen jen slovní domluvou.
80'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Milan Michut, přichází René Fröhlich.
79'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Jakub Vichta, přichází Patrik Stoklasa.
77'
Z hrací plochy se jen těžko zvedá jeden z hostujících hráčů.
76'
Přímý kop pro Valašské Meziříčí.
75'
Vichta uspěl v souboji jeden na jednoho svou střelou však Michuta v brance nepřekonal.
74'
Smékal po faulu na svou osobu dostal výhodu, ale nedokázal přesně nahrát míč svým spoluhráčům a celou výhodu tak zazdil.
73'
Pro vysoký centr si včas vyběhl brankář Spurný.
72'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Tomáš Drmola, přichází Aleš Foukal.
72'
Střela Smékala byla sražena a zablokována obráncem.
71'
Hostujuící hráče chytají křeče.
70'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Gajdoš, přichází Pavel Klimpar.
69'
Asistentka Hanáková signalizuje faul domácího hráče.
68'
Domácí celek chystá střídání.
66'
Přihrávka Bartozela nenašla naběhnutého Smékala, jelikož včas vyběhl brankář Spurný a odehrál míč do bezpečí.
65'
Veškerá domácí snaha končí zatím vniveč.
63'
A překvapivě na 0:2 zvyšuje aktivní ONDŘEJ BOŘIL svou střelou , která končí až za zády Michuta!
62'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Patrik Furmánek, přichází Patrik Ryšánek.
62'
Asistent rozhodčího signalizuje útočný faul Gajdoše při souboji u postranní čáry.
61'
Střelu Vichty z otočky si pohlídla brankář Michut.
59'
Následně končí míč u brankáře Spurného.
58'
Centr Bartozela sráží na rohový kop svým zásahem pohotový Drmola.
57'
Domácí musí hodně přidat, aby nespadli, nemohou spoléhat na to, že Olympia Praha ve FNL nedostane licenci.
56'
První střela HFK Olomouce byla zablokována, k odraženému míči se však dostal JAKUB VICHTA a ten už ho dokázal dostat do sítě – 0:1!
55'
Míč byl sražen na další rohový kop díky včasnému zásahu obránce nohou.
54'
Brejk hostí končí nepřesnou finální přihrávkou.
53'
Antl stihl před atakujícím hráčem odehrát míč do zámezí na rohový kop.
52'
Rohový kop Olomouc nepřesně zakončil hlavou Buček.
51'
Přímý kop pro hostující HFK Olomouc.
50'
Olin Bartozel v akci dva na jednoho mohl střílet, nehamonil však nahrál spoluhráči do ještě výhodnější pozice, ten však míč vůbec netrefil!
48'
Bořil si nechal utéci míč za postranní čáru.
47'
Domácí střela byla zblokována, následně byl odpískán ofsajd.
46'
První poločas nenabídl příliš pohledný fotbal a průběžný stav utkání tak zůstává po 45 minutách 0:0. druhý poločas začne cca v 17:35 hodin.
45'
44'
Do autu odvrátil míč hlavičkou Sovák.
44'
Další střela mířila pouze do brankáře Spurného.
43'
Antl se jen těžko zvedá z trávníku.
42'
V osobním souboji si hostující hráč pomohl přidržením soupeře.
40'
Přímý kop mířil pouze do míst, kde stál brankář, který tak neměl žádnou práci jelikož si ho míč našel sám.
39'
Juráš naložil Bartolezovi, přímý kop pro domácí z dobré pozice.
38'
Byl odpískán ofsajd.
36'
Nepřesně zakončil Vichta.
34'
Opatrná hra i nadále pokračuje.
33'
Bořil vybojoval o obránce další rohový kop pro svůj celek.
31'
Rychle rozehraný přímý kop domácím barvám nic nepřinesl.
30'
Domácí hráč neuspěl v souboji jeden na jednoho.
29'
Bořil hlavičkoval nepřesně.
28'
Další útočná kombinace domácích byla nepřesná.
27'
Šichor rozehrál rohový kop a Plesník hlavičkou minul tři tyče.
26'
Patrik Furmánek pouze odevzdal míč soupeři.
24'
Nákop Bořila likviduje brankář Michut.
23'
Nepřesný centr končí až za brankou.
21'
Centr z rohového kopu vyrazil pohotový brankář.
20'
Zablokovaná střela Šichora, následuje přímý kop po faulu na jeho spoluhráče.
18'
Centr proletěl pouze napříč celým pokutovým územím.
16'
Furmánek dvakrát po sobě napálil pouze zeď.
15'
Hostující hráč to přehnal s důrazem a bude to přímý kop ze slibné pozice.
13'
Bořil si sice chtěl obhodit šikovně Sováka, ale míč mu utekl za postranní čáru.
11'
Seibert dobře sklepl míč, ale nic z toho nebylo, jeho spoluhráčovi toto nepochopili.
9'
Hra postrádá výrazné tempo a je plná nepřesností od obou celků.
7'
Nakopávaný míč žádný užitek nepřinesl, jelikož byl odpískán útočný faul.
5'
Po dlouhé době byl přeci jen odpískán nedovolený zákrok na hostujícího Juráše.
3'
Hosté se hnali dopředu ve dvou lidech, ale u míče byl první brankář Michut a tak se nemusel pískat signalizovaný ofsajd.
2'
Rohový kop byl v poklidu odvrácen pozornou obranou.
1'
Míč míří za brankovou čárou, ale byl tečovaný tak je z toho rohový kop pro HFK Olomouc.
1'
Domácí celek bude hrát v modrých dresech, HFK Olomouc v bíločerných.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Žilinský, Gajdušek, Gajdoš, Smékal, Sovák, Bartozel, Vrána, Václavek, Šulák (C), Furmánek.
Náhradníci: Koleček, Ryšánek, Klimpar, Masařík, Fröhlich.

1. HFK Olomouc: Spurný – Buček, Drmola, Šichor, Bořil, Plesník, Seibert, Antl, Horka (C), Vichta, Juráš.
Náhradníci: Svoboda – Němec, Foukal, Stoklasa.

Rozhodčí: Vostrejž – Hlubinka, Hanáková.
Poslední utkání Valašského Meziříčí:

Valašské Meziříčí – Uherský Brod 2:4 (1:2)

Branka: 15. Furmánek, 84. Tobiáš – 80. a 90+3. Hruboš, 14. Dolina, 37. Mančík

Navíc neproměnili penaltu v 35. minutě Šálek (U. Brod), v 51 minutě David (U. Brod) a v 54. minutě Vychodil (Val. Mez).

Valašské Meziříčí: Michut – Chapodze, Vychodil (55. Václavek), Gajdoš (55. Tobiáš), Gomola, Drozd (C), Sovák, Bartozel, Vrána, Šulák, Furmánek (87. Smékal).
Poslední utkání HFK Olomouc:

Prostějov – HFK Olomouc 4:2 (2:2)

Branky: 3. Hapal, 29. Píchal, 66. Koudelka, 75. Kroupa – 24. a 39. Schmidt

HFK Olomouc: Kubica – Buček, Spurný, Krejčí, Šichor, Voleský, Plesník, Seibert, Schmidt (69. Bořil), Antl, Juráš.

HFK Olomouc - Uherský Brod 1:0
V dohrávaném 17. kole jenž, je ale fakticky kolem posledním půjde o hodně jelikož TJ Valašské Mezíříčí (14) bojující o záchranu se střetne s již sestupující HFK Olomouc (15). Z FNL sestoupily dva moravské celky ze Slezska Frýdek – Místek a Vítkovice a proto z MSFL padají tři týmy. Dozvíme se tak kdo doprovodí do divize již jisté sestupující Mohelnici a HFK Olomouc. Valašské Meziříčí musí vyhrát za 3 body a zároveň doufat, že Otrokovice nevyhrají v Rýmařově. Uherský Brod může v klidu prohrát jelikož má jasně lepší bilanci (2:1 d, 4:2 v) ze vzájemných zápasů s Valašským Meziříčím.