MSFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Hodonín - 1. dubna 2018   10:15

Val. Meziříčí
54' Gomola  • 56' Klimpar  • 71' Vychodil  • 78' Tobiáš
4:0
(0:0)
Hodonín
Hodonín
Mucha – Chapodze, Drozd (C), Žilinský, Chargershvili – Bartozel, Alaverdashvili, Tobiáš, Vychodil – Gomola, Klimpar
Václavek, Furmánek, Frohlich, Smékal
Mikeska – Žurovec, Bureš
Hodonín
Kyselka, Petráš, Sasín, Suchý, Vinkler

Děkuji vám za sledování tohoto přenosu, přeji příjemný zbytek neděle a budu se těšit u dalších přenosů.
Přestože Valašské Meziříčí nedominovalo zápasu tak, jak by se mohlo zdát z konečného výsledku, uštědřilo hostům velkou lekci z produktivity. Domáčí hráči dokázali využít téměř všechny velké šance, které si vypracovali a zaslouženě se radují z vítězství. Hodonín zahrozil dvěma dobrými šancemi až na konci zápasu, kdy už bylo o výsledku tohoto střetnutí dávno rozhodnuto.
90'
90'
Mucha musel v poslední minutě zápasu předvést další zákrok. Od levé tyče vyškrábl dalekonosnou střelu jednoho z hodonínských hráčů. Míč z následného rohu skvěle sbírá ze vzduchu.
88'
Bartozel se snažil vysunout Furmánka, přihrávka je příliš dlouhá a sbírá ji Lupač.
86'
Skvělým zákrokem proti výpadu Šturmy se blýskl domácí Mucha a uhájil tak svou dnešní neprůstřelnost i pět minut před koncem zápasu.
84'
Hosté už vzadu brání jeden na jednoho a po dlouhém nákopu a úniku domácích po pravém křídle se musí bránit další z akcí.
81'
Furmánek, který je na hřišti jen několik sekund, nezvládl přihrávku do běhu na rozběhnutého spoluhráče, který by se řítil sám na branku. Velká škoda pro Valašské Meziříčí.
80'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Vinkler.
80'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Klimpar, přichází Furmánek.
79'
Kolmici za hostující obranu neměl žádný z útočníků šanci doběhnout a končí tak v rukách hostujícího brankáře.
78'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Úspěšným exekutorem pokutového kopu je PAVEL TOBIÁŠ, který nedává střelou doprostřed brány Lupačovi šanci.
77'
Byla nařízena penalta.
76'
Diváci vyprovádí potleskem ze hřiště Chapodzeho, který přenechává své místo na hřišti Václavkovi.
73'
Hosty v nadějné příležitosti zastavuje další z řady ofsajdů.
71'
Domácí úspěšně zakončují rychlý brejk. Situaci tři na dva skvěle vyřešil Tobiáš a přihrávkou našel úplně osamoceného LUKÁŠE VYCHODILA, který střelou na zadní tyč prostřelil Lupače.
70'
Domácí teď chybou v rozehrávce nabídli přiležitost Fojtíkovi, který se sám vytlačil ze střelecké pozice a jeho pokus o přihrávku zablokoval vracející se hráč.
69'
Centr Deklevy z pravé strany končí za brankovou čarou. Domácí rozehrají odkop od brány.
68'
Druhé střídání hostů. Novotného nahrazuje Suchý.
68'
Hezká kombinace domácích po pravém křídle vyústila v přihrávku pod sebe. Z hranice pokutového území zakončoval Alaverdashvili vysoko nad.
65'
Za zbytečné zakopnutí míče rozhodčí uděluje žlutou kartu Alaverdashvilimu.
63'
Domácí se teď museli bránit tlaku Hodonína. Vysvobozuje je laciným útočným faulem jeden z útočníků.
61'
Prvním střídáním reaguje na nepříznivý vývoj utkání hostující trenér. Ze hry stahuje Martina Opinu a místo něj na hřiště posílá Radka Sasína.
60'
K přetaženému centru se na zadní tyči dostal Tobiáš, jeho střela placírkou však končí v rukách Lupače.
59'
Budeme svědky rohového kopu domácích.
58'
Domácí, povzbuzeni dvěma přesnými zásahy, se tlačí do dalších zakončení a snaží se navýšit svoje vedení. Naopak hosté teď působí velmi zakřiknutě.
56'
PAVEL KLIMPAR teď centroval z levé strany do vápna tak (ne)šikovně, že míč zapadl přímo z centru od tyče do branky hostů. K tomuto kurióznímu gólu pravděpodobně přispěl také silný vítr, který ve Valašském Meziříčí fouká.
54'
Chargershvili krásně zakroutil míč za obránce hostů, kam si naběhl TOMÁŠ GOMOLA a střelou na zadní tyč posílá domácí do vedení.
52'
Gomola krásně sklepl dlouhý míč do kroku Klimpara, který střelou z voleje těsně přestřeluje Lupačovu branku.
50'
Hosté jsou teď nebezpeční převážně z levé strany, chybí už jen přesnější řešení finální fáze akcí.
47'
Hosté nyní vstřelili branku, ta jim však není uznána pro postavení hráče v ofsajdu. Jednalo se ale o hezkou akci z levé strany, centr na zadní tyč, který Opina mohl zakončovat, hlavou však ještě vracel na Šturmu, který byl v ofsajdu.
47'
Hosté se zkusili uspět nákopy na útočníky, ani jeden ze tří však úspěch nepřinesl.
46'
Zatím sledujeme vyrovnaný duel, ve kterém se ani jeden z týmu nedostal do vyložené šance. Náznaky šancí končí většinou nepřesným zakončením nebo zblokovaným pokusem. V prvním poločase tak měly obrany jednoznačně nad útoky navrch.
Druhý poločas začne přibližně v 11:18.
45+1'
45'
Za faul a hru vysokou nohou vidí žlutou kartu Tomáš Dekleva.
44'
Hra teď postrádá tempo, jako by obě mužstva čekala na poločasovou přestávku.
42'
Chybu Chapodzeho hosté nevyužili, průniková přihrávka směřovala na hráče v ofsajdu.
40'
Do zakončení se po centru z levé strany dostal Klimpar, hlavičkou v záklonu ale přestřeluje hostující svatyni.
39'
Za útočný faul vidí žlutou kartu domácí Chapodze.
38'
Housle teď nasadil domácímu hráči také hodonínský Šturma, přihrávkou našel ve vápně útočníka, který se však nacházel v ofsajdu. Z tribun se ozvalo souhlasné „Byl, byl.“
37'
Bartozel se dostal ke slibnému zakončení uvnitř pokutového území. Jeho střela však byla velmi nepřesná a minula Lupačovu branku.
35'
Housličky hostujícímu hráči nasadil na pravé straně Chapodze a nacentroval pouze do náruče hostujícího brankáře.
34'
Za ostrý zákrok na Vychodila na polovině hřiště vidí první žlutou kartu utkání hostující kapitán Ondřej Paděra.
34'
Tentokrát ho hosté rozehráli nakrátko a centr poslali do vápna až po kombinaci u rohového praporku. Po nedůsledném zakončení míč jen odskákal za brankovou čáru.
33'
Po postupné akci následuje opět roh z levé strany hodonínské ofenzivy.
32'
Nadýchaný centr odklízí domácí obrana, která dokázala zablokovat i střelu z odraženého míče a Mucha tak nemusel vůbec zasahovat.
32'
Hosté vybojovali další rohový kop.
30'
Skvělý centr zakončuje Cvijovič hlavou kousek nad. I kdyby byl úspěšný, gól by nebyl uznán, protože Cvijovič vybíhal z ofsajdové pozice.
29'
Faul Chargershviliho na pravé straně hřiště dává hostům šanci na centr.
27'
Centr z něj trestuhodně propadl malým vápnem, hosté toho však nevyužili. Následoval rohový kop z druhé strany, který bez problému stahuje ze vzduchu Mucha.
27'
Drozd odklízí přízemní centr z levé strany na rohový kop.
26'
Nepovedený centr Hodonína z pravé strany končí až v zámezí, následuje Muchův odkop od branky.
25'
Ležérní centr však v klidu odklízí domácí obránce.
25'
Hosté mají šanci v podobě přímého volného kopu z 25 metrů.
24'
Bartozel teď za sebou čekal náběh hráče do tandemu, přihrál míč do strany, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
23'
Zablokovanou střelu domácích ze skrumáže po rohu dobíhá Lupač a nepouští míč na roh.
22'
Hostující Dekleva uklízí dlouhý nákop nepřesvědčivě pouze na rohový kop.
21'
Dlouhý aut z pravé strany až do šestnáctky přinesl první střelu na bránu. Nedůrazná hlavička však Muchovi nenadělala žádné problémy.
18'
Přetažený centr z rohu nikoho ve vápně nenašel. Hosté se přesto usadili kolem pokutového území domácích, k ohrožení branky se ale nedostali.
17'
Hezký křižný míč za obranu teď vyprodukovali hosté a Chargershvili musel zachraňovat situaci na poslední chvíli skluzem a odvrátil míč na roh.
16'
Chapodze teď na půlící čáře stáhl hostujícího hráče a je napomínám, naposledy však ještě bez karetního trestu.
14'
Dobrým skluzem zastavuje akci Hodonína kapitán domácích Filip Drozd.
13'
Střelu z levé strany po hezké akci domácích vyráží Lupáč na roh. Centr z rohového kopu se však dostal do zámezí a od své brány odkopávají hosté.
11'
K centru z pravé strany se ve vápně dostal jeden z hostujících hráčů, jeho zakončení však mezi tři tyče nezamířilo. Následuje odkop od brány domácích.
10'
Hosté se nyní drží na míči a kombinací po pravé straně postupují k bráně soupeře.
7'
Hodonínští nyní získali vhazování blízko šestnáctky domácích, z následné akce se jim však nic vymyslet nepodařilo a míč získali hráči Valašského Meziříčí.
5'
Poprvé zahrozili také hosté, jejich nepřesná střela však končí pouze v zámezí.
4'
Do prvního náznaku šance se nyní dostávali domácí, celé jejich snažení však končí pouze odkopem od brány hostů.
3'
První minuty tohoto zápasu se nesou ve znamení bezpečné kombinace a seznamování se s terénem a dalšími vlivy. Zejména silný vítr by mohl být pro hráče a brankáře nepříjemný.
1'

TJ Valašské Meziříčí: Mucha – Chapodze, Drozd (C), Žilinský, Chargershvili – Bartozel, Allaverdashvili, Tobiáš, Vychodil – Gomola, Klimpar
Náhradníci: Václavek, Furmánek, Frohlich, Smékal

FK Hodonín: Lupač – Cvijovič, Hesek, Dekleva, Novotný, Opina, Paděra (C), Křivánek, Fojtík – Šturma, Dovhanyuk
Náhradníci: Kyselka, Petráš, Sasín, Suchý, Vinkler

Rozhodčí: Mikeska – Žurovec, Bureš.
Vzájemné zápasy

Celky na sebe narazili v rámci aktuální sezóny hned ve 4. kole MSFL v srpnu minulého roku. Výrazně úspěšnější tehdy bylo Valašské Meziříčí, které si odvezlo z Hodonína tři body po výhře 4:1. Po bezbrankovém poločase vstřelil dva góly Jurča a po jednom přidali Šulák s Výmolou. Na straně Hodonína se do střeleckých statistik zapsal pouze Tomáš Mareš.

Hosté tak mají Valašskému Meziříčí co vracet, domácí naopak mohou potvrdit, že je pro ně Hodonín oblíbeným soupeřem.
FK Hodonín

Hostující mužstvo z Hodonína se nachází aktuálně na deváté pozici tabulky MSFL se ztrátou čtyř bodů na svého dnešního soupeře. V případě vítězství by se Hodonín dotáhl na Valašské Meziříčí na rozdíl jediného bodu, v opačném případě by si domácí nechali odskočit na nemalých sedm bodů.

V prvním jarním kole soutěže se Hodonínu vedlo o poznání lépe než domácím, když na svém stadionu porazil tou dobou čtvrtý Vyškov poměrem 4:1. V utkání se blýskli dva dvougóloví střelci, když dvě branky ze hry vstřelil Dovhanyuk a dvě penalty proměnil Hesek.
TJ Valašské Meziříčí

Domácí celek může být se svou první sezónou v rámci MSFL spokojen. Aktuálně se drží v klidném středu tabulky a na sestupovou pozici má náskok luxusních čtrnácti bodů.

Do jarní části soutěže však svěřenci bývalého ligového útočníka Sigmy Olomouc, Michala Hubníka, nevstoupili dobře. V Petřkovicích sice po prvním poločase vyhrávali 1:0, nakonec si však odvezli prohru 1:3.

Svou reputaci si tak budou chtít napravit v domácím zápase, který slibuje vyrovnanou podívanou dvou podobně kvalitních celků.
Přeji příjemné nedělní dopoledne. V dnešním utkání na sebe narazí tabulkoví sousedé z MSFL – osmé Valašské Meziříčí přivítá devátý Hodonín.

On-line přenosem vás provede Martin Jindra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.