MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Otrokovice - 8. června 2019   17:00

Uh. Brod
Uh. Brod
38' Chwaszcz  • 41' David
2:1
(2:0)
Otrokovice
Otrokovice
90+2' Přikryl
Uh. Brod
Dostál (36. Horáček) – M. David (C), Malenovský, Chwaszcz, R. David, Ťok, Mančík (80. Kúdela), Pochylý, Hradil (73. Jaroněk), Vrága, Nevařil.
Horáček – Blanař, Dolina, Kúdela, Josefík, Jaroněk, Horáček
A. Černoevič – M. Gasnárek, P. Líkař
Orelský stadion
225 diváků
Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala (46. Bahounek), Jasenský (C), Hladík, Kiška, Přikryl, Koňařík (46. Telnar), Buchlovský, Markovič, Mlýnek (58. Kutáč).
Telnar, Kutáč, Bahounek, Vašulka, Hrnčiřík

Domácí celek nakonec zvládl druhý poločas, kdy se poctivě bránil a svému soupeři nenabídl příliš mnoho šancí k nějakému zvratu v zápase. Otrokovice se prosadily až v nastaveném čase. Následně rozhodčí ukončil hru a na nějaké vyrovnání již neměli hosté dostatek času. Uherský Brod tedy získává potřebné tři body k tomu, aby se zachránil i pro další ročník MSFL.
90+3'
90+2'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je FILIP PŘIKRYL, který se prosazuje a spíše už jen kosmeticky upravil stav skóre na 1:2 z pohledu svého celku.
90'
V poslední minutě se ještě hosté ujmou zahrávání rohového kopu...ten nakonec nepřinesl nic.
89'
Ťok se zničehonic dostal k míči a jen tak plácnul do míče, který míří přesně doprostřed branky. Semanko neměl problémy s jeho chycením . Tohle mohl Ťok vymyslet lépe.
87'
Brod i nadále drží dobré vedení a je velmi blízko k tomu, aby po třech porážkách slavil konečně vítězství za tři body. Naopak Otrokovice prohloubí sérii porážek na tři utkání v řadě za sebou.
85'
Snaha Otrokovic je již hodně křečovitá a v posledních minutách od nich nevidíme žádnou povedenou útočnou snahu či počínají tlak.
82'
Brod využívá okének v obraně soupeře, ale zatím si nevytvořili nebezpečnou akci.
80'
Po další útočné snaze hostů následuje odkop Horáčka od jeho branky. Otrokovicím zbývá posledních deset minut hry k tomu, aby ještě se zápasem něco dokázaly udělat.
80'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Kúdela.
78'
Domácí nyní využili toho, že obrana Otrokovic již není tak kompaktní a dobrý centr z pravé strany, který nakonec proletěl pokutovým územím. Nicméně nabíhající hráč nebyl daleko k tomu, aby mohl dorážet do polo odkryté branky.
76'
Žlutou kartu dostává Jasenský (FC Viktoria Otrokovice).
76'
Dobrá přímá střela přes zeď Uherského Brodu, ale Horáček si všechno pohlídal a chytá míč do svých rukavic.
75'
Žlutou kartu dostává Ťok (ČSK Uherský Brod).
75'
Možnost pro Otrokovice, které se chystají k zajímavé standardní situaci.
73'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hradil, přichází Jaroněk.
70'
Uherský Brod se nyní už jen brání a poměrně brzy se zatáhl na svou polovinu. Ještě, aby toho nakonec nelitoval...
68'
Avšak to by muselo být jejich zakončení o něco přesnější a po dalším nepřesném zakončení se Horáček chystá k odkopu od své branky.
67'
Otrokovičtí mají v posledních minutách více ze hry a snaží se o kontaktní branku, která by je vrátila zpět do zápasu. Času mají ještě dostatek.
65'
Hosté nyní operovali před brankou Brodu a nakonec se dostali k pěknému zakončení. Míč šel jen kousek vedle levé tyče. No, Otrokovice nyní nebyly daleko od snížení stavu skóre.
62'
ČSK mělo možnost zahrávat rohový kop, ale z něj se nedostalo k nějaké větší šanci.
60'
Hráč Brodu se snažil silově prosadit s míčem do vápna, ale nakonec byl před hranicí zastaven. Hodně se zlobí, že se nejednalo o faul na jeho osobou.
58'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Kutáč.
56'
Tvrdší faul hostujícího hráče a Brod se zhostí rozehrávky z poloviny hřiště.
56'
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
55'
Domácí celek se zatím v poklidu brání a daří se jim přerušovat útočné akce Otrokovic. Dobře si střeží polovinu hřiště a zkouší soupeře překvapit dlouhými míči.
52'
Kiška přihrál z levé strany na svého spoluhráče, ten byl v dobré šanci, ale nedokázal zamířit přesně a poslal míč mimo levou tyčku!
52'
Hráč hostí se dostal k odraženému míči a zkusil vystřelit. Horáček byl připraven a chytá jeho pokus.
50'
Otrokovice vhazovaly aut v blízkosti branky svého soupeře, ale domácí defenzíva je nepustila do svého pokutového území.
48'
Brod se dostával do zakončení z levé strany, ale tentokrát Semanko hlídá celou situaci.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Koňařík, přichází Telnar.
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Fiala, přichází Bahounek.
46'
První poločas zvládli lépe domácí, kteří se v jeho závěru dokázali dvakrát prosadit. Nejdříve po pěkné pobídce Mančíka, který oslovil Chwaszcze a další branku domácí dali po rohovém kopu. Otrokovice se také dokázaly dostávat k brance soupeře, ale vyloženou šanci si nevypracovaly. V samotném závěru se jim dařilo uzamknout soupeře před jeho branku, tak uvidíme, jestli svou aktivnější hru přenesou i do začátku druhého poločasu.
45'
44'
Ten už byl lépe zahraný. Míč se dostal na zadní tyči k Malému, který z první se pokoušel překvapit Horáčka, ale nemířil přesně a míč se od klubka hráčů odráží mimo pokutové území.
43'
Otrokovice se z rohového kopu nedostaly k ničemu a budou zahrávat další roh, tentokrát z druhé strany.
41'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je MAREK DAVID, který si ve vápně naběhl na míč a svou hlavičkou lehce tečoval míč, který zapadl k zadní levé tyči.
40'
Uherskému Brodu po brance narostly křídla a nyní další dobrá rána, která je vyražena na rohový kop.
40'
Hradil vyslal dobrou přízemní střelu k levé tyči, ale Semanko skokem zabránil tomu, aby se soupeř dostal do dvou brankového trháku.
38'
Mančík skvěle poslal přízemní míč do vápna, kde byl naběhnutý ŠIMON CHWASZCZ, který dostál pověsti kanonýra a chytře zakončil k pravé tyči.
38'
Mančík sice obešel Markoviče, ale dále se již nedostal.
36'
A Horáček ihned v zápřahu, když vyboxoval vysoký centr z rohového kopu soupeře.
36'
Brankář Dostál má nějaké zranění, které mu nakonec nedovoluje dále strážit sovu svatyni a své místo přepouští náhradnímu brankáři, kterým je Horáček.
35'
Roh pro Viktorii...
34'
Ťokův centr nebyl příliš povedený a nakonec ani z této standardní situace nedokázali domácí zahrozit.
32'
Hostům se nyní daří rozbíjet útočné snahy soupeře v samotném zárodku a nyní sledujeme takovou nemastnou a neslanou hru uprostřed hrací plochy.
30'
Poměrně dobrý centr z levé strany chytá Semanko bezpečně do svých rukavic.
29'
S blížící se půl hodinou odehrané hry, máme na Orelském stadionu stále bezbrankové skóre. Uherský Brod je v posledních deseti minutách o něco lepším týmem.
28'
...ten nepřináší žádné nebezpečí pro Dostála. Míč propadl k zadní tyči a následně se obraně domácích daří vytlačit soupeře mimo pokutové území.
27'
Hostující celek se chystá k zahrávání rohového kopu...
26'
Mančík dostal míč na levou stranu, kde měl dostatek prostoru. Jeho střela mu však hrubo nesedla a poslal míč zcela mimo tři tyče.
25'
Jeden z obránců Brodu ukázkovým a čistým skluzem ubránil postup soupeře po levé straně.
24'
Na hranici šestnáctky přistál další centr ze standardní situace domácích. Obrana Otrokovic se bez obtíží dokázala ubránit.
22'
Hradil dostal míč do volnějšího prostoru a proti vybíhajícímu brankáři zkoušel z dálky zakončit. Nakonec míří mimo pravou tyčku.
21'
Chwaszcz nabral rychlost a nakonec se dostal z úhlu až k přihrávce před branku. Jeho spoluhráči mnoho nescházelo, aby se dostal k zajímavé dorážce. Nakonec jeden z obránců dokázal vykopnout míč do bezpečí!
20'
Po delší době se ukázali i hosté před Dostálem, nakonec z toho bylo zakončení, které mířilo mimo tři tyče.
19'
Uherský Brod začíná být aktivnější a Otrokovice se provinily třetím faulem v krátké době za sebou.
18'
Otrokovice se velmi rychle dokázaly ubránit. Nicméně Uherský Brod drží míč na svých kopačkách.
18'
Dalšího faulu se dopustil Mlýnek a Ťok bude zahrávat míč směrem na branku.
17'
Žlutou kartu dostává Koňařík (FC Viktoria Otrokovice).
16'
Koňařík tvrdě dohrál Marka Davida, který se v bolestech svíjí na trávníku. Tenhle faul vyvolal velkou nevoli na straně domácích fans.
15'
Brankář Brodu bude v pořádku a pokračuje se ve hře.
14'
Avšak Dostál při rohovém kopu utrpěl nějaké poranění a zůstává ležet na brankové čáře. Nyní probíhá ošetřování.
14'
...pěkný centr těsně před branku Dostála. Nakonec viděl hlavní rozhodčí faul ze strany hostujícího hráče a přerušuje hru.
13'
Rohový kop pro hostující celek...
12'
Otrokovice s dlouhým míčem po levé straně neuspěly. Začátek zápasu se nese ve vyrovnaném duchu, kdy se oba celky střídají na míči.
10'
Malenovský vyslal centr do vápna, který ihned obrana Otrokovic eliminuje.
10'
Uherský Brod bude po faulu zahrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti.
9'
Hladík se rozběhl po pravé straně a i když byl mírně faulován, nakonec ustál celou situaci a dostal se k centru z pravé strany. Ten už však postrádal hodně na přesnosti.
8'
A opět Malý u míče, tentokrát jeho zpětná přihrávka nebyla přesná a dovolil soupeři podniknout rychlý protiútok. Avšak domácí celek byl zastaven ihned za polovinou hřiště.
6'
Malý se pokoušel centrem dostat míč do vápna, ale zamířil přesně na hlavičku obránce domácího hráče.
5'
Nevařil byl napadán hned dvojicí hráčů Otrokovic, nakonec zvládá tuhle situaci a zahrává míč na jistotu do autu.
3'
Zakončení Otrokovic šlo mimo branku a Dostál bude poprvé v zápase odkopávat od své branky.
2'
Ulička na Chwaszcze, ale na poslední chvíli ji hráč Otrokovic uzavřel a na kanonýra Uherského Brodu se míč nedostal.
1'
V úvodní minutě se oba celky seznámily s míčem hrou uprostřed hrací plochy.
1'

ČSK Uherský Brod: Dostál – M. David (C), Malenovský, Chwaszcz, R. David, Ťok, Mančík, Pochylý, Hradil, Vrága, Nevařil.
Náhradníci: Horáček – Blanař, Dolina, Kúdela, Josefík, Jaroněk, Horáček

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Jasenský (C), Hladík, Kiška, Přikryl, Koňařík, Buchlovský, Markovič, Mlýnek.
Náhradníci: Telnar, Kutáč, Bahounek, Vašulka, Hrnčiřík

Rozhodčí: A. Černoevič – M. Gasnárek, P. Líkař.
Oba celky čeká předposlední kolo letošního ročníku MSFL. Oba celky od sebe dělí v tabulce jeden bod. Uherský Brod drží s 36 body devátou příčku a Otrokovice pak s 37 body osmou příčku.
Uherskému Brodu ke konci soutěže dochází dech a již mají na svém kontě tři porážky za sebou! V posledním duelu nestačili na Petřkovice, kterým podlehli těsně 0:1! Zároveň již druhý zápas vyšel Uherský Brod střelecky naprázdno.
I otrokovičtí mají za sebou dva neúspěšné zápasy, posledně prohráli 2:4 s ambiciózním Frýdkem – Místkem.
Dnešní zápas bude hodně zajímavý, neboť oba celky se potýkají s nepříliš dobrou formou. Nicméně oba celky jsou na dobré cestě k zachráně i pro další ročník. Avšak zcela jisté to nemá ani jeden celek a
a k jistotě mohou pomoci tři body, o které oba celky svedou boj!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.