MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Vel. Meziříčí - 1. září 2019   10:15

Blansko
Blansko
18' Sedlo  • 25' Šuta(vl.)  • 29' Urbančok  • 63' Sedlo  • 85' Kopičár
Kruba – Šimáček, Crkal, Kotoun

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Domácí tým tedy zápas ovládl jednoznačně 5:0. Branky vstřelili Sedlo, vlastní Šuta, Urbančok, Sedlo, Kopičár. Blansko se posunulo na 2. místo tabulky se ziskem 11 bodů po pěti zápasech se skóre 11:3. Velké Meziříčí je na 8. místě se ziskem 8 bodů po pěti zápasech se skóre 8:11.

Blansko hraje příště 4.9. doma s týmem Otrokovic. Velké Meziříčí se příště představí 4.9. doma s béčkem Slovácka.
90'
85'
Blansko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KOPIČÁR.
83'
Žlutou kartu dostává Crkal (FC Velké Meziříčí).
74'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Crkal.
72'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Urbančok, přichází Fabuš.
69'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Šulek, přichází Minx.
66'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Žák, přichází Přerovský.
63'
Autorem branky je SEDLO.
63'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Šimáček.
61'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Dufek, přichází Kotoun.
57'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Štrombach, přichází Traore.
54'
Žlutou kartu dostává Štrombach (FK Blansko).
46'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Schwendt, přichází Tulaydan.
46'
První poločas ovládl domácí tým Blanska 3:0. Tak se nechme překvapit, zda se ještě Velké Meziříčí dokáže do utkání vrátit. Branky vstřelili Sedlo, vlastní Šuta a Urbančok.
45+1'
29'
Autorem branky je URBANČOK.
25'
Autorem vlastní branky je ŠUTA.
18'
1'

FK Blansko: Doležal – Urbančok, Paděra, Sedlo, Šulek, Štrbák, Buchta (C), Kopičár, Žák, Schwendt, Štrombach
Náhradníci: Záleský – Traore, Minx, Tulaydan, Fabuš, Přerovský

FC Velké Meziříčí: Kolář – Kriegsmann, Bouček, Šuta, Mezlík, Simr, Plichta, Řezáč, Pavlík, Komínek (C), Dufek
Náhradníci: Kruba – Šimáček, Crkal, Kotoun

Rozhodčí: Vlastimil Ogrodník – Jan Mayer, Petr Líkař.

FC Velké Meziříčí

Tým z Velkého Meziříčí vloni skončil na 7. místě v MSFL, takže se zachránili i na letošní sezonu. V 30 zápasech posbírali 42 bodů se skóre 55:61. Nejlepší střelec týmu vloni byl Pavel Simr, který vstřelil 15 branek. V letošním ročníku je tým na 6. místě, když ze čtyř zápasů získal 8 bodů se skóre 8:6. Nejlepší střelec týmu je zatím Antonín Plichta, který vstřelil 3 branky. V poháru si poradili v prvním kole s Velkou Bíteší 3:1, ale na Rosice už nestačili.

Poslední tři zápasy
Velké Meziříčí VS. Vrchovina 3:3
Uničov VS. Velké Meziříčí 1:1
Rosice VS. Velké Meziříčí 4:2

FK Blansko

Blansko vloni hrálo divizi D, kterou vyhrálo o 10 bodů před Rosicemi. Jihomoravský celek je na 5. místě tabulky, když má 8 bodů ze 4 zápasů se skóre 6:3. Nejlepší střelec týmu je Daniel Přerovský, který vstřelil dvě branky. V prvním kole poháru ovšem Blansko nestačilo na divizní Skaštice, se kterými prohrálo 3:2 po penaltách, branky vstřelil Urbančok a Štrombach.

Dolní Benešov VS. Blansko 1:1
Blansko VS. Zlín B 1:0
Baník B VS. Blansko 1:1
Zdravím všechny fanynky a fanoušky MSFL. V rámci 5. kola se utkají týmy Blanska a Velkého Meziříčí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.