MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Otrokovice - 3. srpna 2019   17:00

0:2
(0:1)
Otrokovice
Otrokovice
7' Malý   • 90+1' Novák
Hlučín
Macíček, R. Dostál, Pyclík, Hudeczek, Gros, Hejda, Kolenko
Černý – Pelikán, Mayer
Hlučín
Otrokovice
Semanko – Malý, Přikryl – Slaný, Jasenský (C), Novák – Mlýnek, Fiala, Vavřík, Koňařík
Unger, Horák, Malát, Kolenič.

90+2'
90+1'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem je Novák, který vyslal prudkou ránu.
88'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Horák.
85'
Hlučínští opět pálí nad branku. Tento zápas jim dnes příliš nevyšel.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází T. Dostál, přichází Gros.
81'
Zápas se pomalu ale jistě blíží ke konci. Hlučínu nic nevychází, ale bude mít početní výhodu. Na druhé straně dostává kartu Jakub Slaný. Je to jeho druhá, takže těch zbylých osm minut dokouká ze šatny.
75'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Hudeczek.
74'
Otrokovice už si s Hlučínem dělají, co chtějí. Ten se snaží bojovat ,ale nedostává se k balonu.
72'
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
66'
Hra pozbyla veškerého náboje. Nebýt kotle, nic zajímavého by se nedělo.
62'
Hlučín se dostal k dobrému centru, ze kterého ale nic nevyšlo. Jinak se opět hraje poziční hra.
58'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Heiník (FC Hlučín).
55'
čerstvý Ondřej Pyclík měl hned dobrou šanci, když se prokličkoval obranou a zamířil na vzdálenější levou tyč. Tu ale minul tak o dva metry.
54'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Pyclík.
52'
Tentokrát byl zfaulován Slaný a to tak, že přišel o pravou kopačku. Teď alespoň zdržuje hru, když si jí nasazuje pomalu a v sedě.
52'
Kraut to nezatočil vůbec špatně, ale míč do středu branky a těsně nad břevno prostě Semanka překvapit nemohl.
51'
Na zemi zůstal ležet Vavřík a moc se mu vstávat nechtělo. Když pochopil, že si ho nikdo nevšímá, tak se nakonec zvedl a staví se do zdi proti kopu Krauta.
50'
Hlučín se nemůže procpat přes staženou obranu Otrokovic. Polovinu soupeře ale zatím opouštět nemusí.
48'
Otrokovice zase pro změnu končí na obraně.
46'
Poločas začal výpadem na Semanka, který ale nakonec končí mimo branku.
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Macíček.
46'
Otrokovice ještě těsně před zápasem udělaly změnu v zápise a doplnili několik náhradníků. Aktualizovaná sestava před druhým poločasem tedy vypadá takto:

Náhradníci: Unger, Horák, Malát, Kolenič.
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
45+0'
První poločas skončil. Během něho jsme viděli jednu branku z kopačky Michala Malého, obrovskou minelu Jakuba Slaného, jednu žlutou kartu na obou stranách a to bylo asi tak vše, co bylo zajímavé. Hra divácky příliš atraktivní není a fanoušci Hlučína to dávají nadávkami a pokřiky jasně najevo.
44'
Ten vypadal nadějně, ale nakonec skončil také na hranici velkého vápna.
44'
Průnik Mlýnka končí u obrany domácích a na druhou stranu se žene protiútok.
42'
Jenže skandují oprávněně. Hlučín se sám připravuje o míč zbytečnostmi.
40'
Domácím fanouškům se hra očividně ani trochu nelíbí. Kromě všelijakých nadávek už začali skandovat i „My chceme Hlučín!“.
39'
Co se týče žlutých karet, máme vyrovnáno! Jakub Slaný si počínal nedovoleně a sudí se s ním nehodlal vůbec bavit.
37'
Štefek se potkal s Mlýnkem, který skončil na zemi. Sudí ale pouze přerušil hru a nehodlá toto lehké zaškobrtnutí nijak řešit.
35'
Žlutou kartu dostává Jakub Mac (FC Hlučín).
V souboji o míč podrazil Mac soupeře, který ale pád efektivně vybral dosti děsivou parahvězdou do parakotoulu, ze kterého se ještě postavil. Velmi nebezpečně vypadající ukázka akrobatických dovedností u hráče Viktorky.
31'
A ani Otrokovicím to příliš přesně nelítá. Centr jednoho z hráčů na branku skončil na půli cesty od tyče k rohu pole.
29'
Skluz po míči, který mu utekl z nohy, Wolfovi nevyšel a skončil faulem na Slaného.
25'
Už už to vypadalo, že se Hlučín dostane k nějaké dobré šanci. Než jí ale úplně zbytečným centrem vysoko nad branku k nelibosti osazenstva tribuny spálil
23'
Hlavičkovaná po autové čáře Viktorce moc nevyšla. Míč skončil u stopperů domácích.
22'
Posledních několik minut se nic zásadního nestalo. Bojuje se víceméně o pozice.
18'
Hlučín je v tvrdé defenzívě a musí hrát už i na malé domů.
16'
Otorkovický Jakub Slaný teď spálil masivní šanci! Jeho spoluhráči ho sérií přihrávek typu ulice dostali až do samostatného úniku, jenomže on svou dělovkou napálil pouze Kodeše, který mu výběhem zmenšil úhly!
14'
A stejně končí i křižný centr k levé tyči.
13'
Roh Hlučína taky žádnou velkou šanci nepřinesl. Bahounek ho odhlavičkoval pryč z vápna.
11'
Jasenský to zkusil jen tak letmo k pravé tyči, což byla pro Kodeše ta vzdálenější. Střela ale nebyla rychlá a golman měl dost času na přesun a kleknutí.
10'
Mlýnek zachytil na domácí zadní lajně utíkající míč a za odkopem se hnal ještě Novák, hlučínská obrana ale situaci zvládla.
9'
Otrokovičtí předvádějí jednu Brazílii za druhou a různými kličkami nepouští domácí k žádné šanci.
7'
A nakonec právě roh posílá Otrokovice do vedení! Po centru se ve vápně strhla mela, ve které se nejlépe vyznal MICHAL MALÝ, který dělovku z pravé nohy poslal přímo do víka!
6'
První střela Otrokovic na branku a první zásah Kodeše. Ze středu území mířil Novák na levou tyč, ale míč končí po kontaktu s gólmanem na rohu.
5'
Faul Otrokovic na Krauta vypadal dosti děsivě, ale rozhodčí volí jen pokárání.
4'
Ti si ho ale užili asi tak patnáct sekund.
4'
Faul na půlicí čáře přináší balon hostím.
3'
Hlučín chvíli kombinoval na úrovni obrany, pak ale znenadání přišel dlouhý centr až k pokutovému území. Tam už ale přišli domácí o balon.
2'
Na chvíli se sice dostal na polovinu Hlučína, ten se ale dlouhými pasy dostal zpět k soupeřovi a následně vypálil vysoko nad branku Semanka.
1'
Na to, jak rychle se hraje, se míč zatím nehnul z noh obránců Otrokovic.
1'
Vykopávat budou hosté.
Časomíra hlásí minutu do začátku a týmy se blíží k trávníku!

FC Hlučín: Kodeš – Heiník, Krejčí, Opatřil, T. Dostál, Mac, Jančík, Štefek (C), Vengřinek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Macíček, R. Dostál, Pyclík, Hudeczek, Gros, Hejda, Kolenko

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Přikryl – Slaný, Jasenský (C), Novák – Mlýnek, Fiala, Vavřík

Rozhodčí: Černý – Pelikán, Mayer.
FC Viktoria Otrokovice

Otrokovice si ubojovali své právo na to být členem MSFL a během letní přípravy pečlivě trénovaly. Renovovaný kádr (který kromě kmenových hráčů opustil i asistent hlavního trenéra Michala Hubníka) trénoval spolu s B týmem a dorostem. A-tým pak odehrál čtveřici přípravných zápasů, přičemž ten poslední bylo předkolo MOL cupu, kam se také úspěšně kvalifikoval.
FC Hlučín

Hlučínští v posledním kole loňské sezóny šokovali snad všechny příznivce této ligy. Na domácím trávníku porazili favorizované frýdecké Valcíře 2:1 a díky získaným bodům tak rozhodli, že se postupujícím celkem stala Líšeň.
Hezký den, vítejte u dalšího utkání v rámci MSFL! Dnes se spolu utkají ti nejlepší z FC Hlučín a FC Viktoria Otrokovice!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.