MSFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Olomouc B - 3. listopadu 2019   10:15

Otrokovice
Otrokovice
90' Látal(vl.)
1:6
(0:2)
Olomouc B
Olomouc B
10' Chytil   • 29' Zmrzlý   • 73' Spáčil   • 84' Beňa   • 90+1' Baďura   • 90+3' Spáčil
Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala (75. Hubr), Vavřík, Minx (46. Dnistrianskyi), Jasenský (C), Vybíral (52. Bahounek), Minář, Dekleva (75. Hubr), Mlýnek, Přikryl
Hrnčiřík, Hubr, Bahounek, Dnistrianskyi, Vašulka
Páral – Antoníček, Kneisl
Stadion Otrokovice
Olomouc B
Reichl – Neuer, Chytil (C) (84. Diblík), Grygar (86. David), Beňa, Galus (78. Voleský), Zima, Zlatohlávek (56. Baďura), Grečmal (68. Spáčil), Zmrzlý, Látal
Diblík, David, Voleský, Spáčil, Baďura, Gröger

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, ve kterém byla jasně lepší hostující Sigma, která na trávníku dominovala a nakonec na hřišti Otrokovic vyhrála jasně 6:1.
90+3'
90+3'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
A ještě jedna branka Sigmy. Z dálky napřáhl JIŘÍ SPÁČIL a trefil se přesně k tyči, takže Semanko byl bez šance a Sigma vyhraje jasně 6:1.
90+1'
Ale hosté se hned vydali dopředu a po individuální akci přidávají pátou branku. Prosadil se ROSTISLAV BAĎURA.
90'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Tak domácí se v samém závěru dočkali a zaznamenávají alespoň čestný úspěch. Po rohovém kopu si míč do vlastní branky srazil RADEK LÁTAL.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Roh zahrával také domácí celek, ale ani ten neuspěl.
87'
Sigma už zahrávala šestý rohový kop, ale ani z tohoto nic nevymyslela. Hosty to ale mrzet nemusí, protože chvíli před koncem vedou o čtyři branky.
86'
Hosté se po zisku míče hned vydali dopředu a vybojovali další rohový kop.
84'
Hosté zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna. K míči se postavil JAN BEŇA a trefil to přesně, takže Sigma jde do vedení 4:0!
82'
Hosté se už nikam netlačí, zápas dohrávají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
80'
Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
77'
Ale domácí to nevzdávají. Po rychlé akci zakončoval Přikryl, ale s jeho pokusem si hostující brankář poradil.
75'
Hosté se stále tlačí dopředu. Sigma už vede o tři branky a myslím si, že o vítězi tohoto utkání už není pochyb.
73'
A hosté podnikli bleskovou akci, na jejím konci byl střídající JIŘÍ SPÁČIL, který z hranice penalty zkušeně překonal brankáře.
72'
Domácí hráči to zkusili dlouhým nákopem, ale ani ten nebyl přesný a míč mají hostující zadáci.
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
68'
Z rohu nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Reichl, který zatím moc práce neměl.
68'
Ale míč se od zdi odrazil pouze na rohový kop.
67'
Domácí se ubránili a hned šli dopředu. Nakonec z toho byl faul a následuje přímý kop přesně z hranice velkého vápna Sigmy.
66'
Rohový kop pro Sigmu.
65'
Žlutou kartu dostává Beňa (SK Sigma Olomouc B).
65'
Celek Otrokovic je ve druhém poločase mnohem aktivnější než v tom prvním, ale do zakončení se dostává opravdu jen sporadicky.
63'
Domácí hráč skvěle utekl po pravé straně, ale přihrávku před branku nezvládl a hosté se v pohodě ubránili.
61'
Po rychlé akci se do zakončení dostal jeden z domácích hráčů, ale jeho projektil nebyl přesný a stav se nemění ani tentokrát.
60'
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
59'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na další branku stále čekáme.
58'
56'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Zlatohlávek, přichází Baďura.
54'
Nyní celek Otrokovic zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy béčko Sigmy.
52'
Domácím nelze upřít snahu, tlačí se dopředu, ale ve finální fázi se jim dnes příliš nedaří.
50'
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale nakonec z toho byla jen nepřesná střela a Semnako nemusel zasahovat.
48'
Jako první se dopředu ve druhém poločase vydali domácí, ale jejich akce k ničemu nevedla.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:18 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zápas, ve kterém je aktivnější hostující Sigma, která zcela zaslouženě vede na hřišti Otrokovic 2:0. Domácí bojují, ale na Sigmu to zatím nestačí. Každopádně druhý poločas bude ještě zajímavý.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Kombinaci Sigmy ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
42'
Domácí se snaží v závěru prvního poločasu něco vymyslet, ale v útočné fázi se jim dnes vůbec nedaří.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
37'
Po dalším centru hlavičkoval jeden z hostujících hráčů, ale s tímto slabým pokusem si Semanko v pohodě poradil.
36'
Sigma je stále lepším a mnohem aktivnějším týmem. Hosté se tlačí dopředu, domácí se víceméně pouze brání.
34'
Ale s tímto rohem hostující hráči nenaložili dobře. Domácí se hned vydali dopředu, ale znovu je zastavila nepřesná přihrávka.
33'
Další rohový kop budou zahrávat hostující hráči.
32'
Otrokovice zahrávaly už třetí rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a domácí tak stále prohrávají o dvě branky.
31'
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
29'
A je to 2:0! K míči se postavil ONDŘEJ ZMRZLÝ, který přesným pokusem nedal brankáři šanci a Sigma tak kráčí za třemi body.
28'
Pokutový kop pro Sigmu!
28'
Po zisku míče šla znovu dopředu Sigma, která vybojovala další rohový kop.
27'
Akce hostujícího celku skončila útočným faulem, takže na tahu jsou hráči Otrokovic.
25'
Domácí nyní zahrávali dvě zajímavé standardní situace poblíž velkého vápna soupeře, ale ani z jedné nic nebylo.
22'
I domácí se v pohodě ubránili. Do zakončení se zatím hráči dostávají opravdu jen sporadicky, spíše tedy vůbec.
21'
Rohový kop pro vybojovali také hosté.
19'
Ani z tohoto rohu nic nebylo a pokračujeme tedy za stavu 1:0: pro béčko Sigmy.
18'
Domácí po dobré kombinaci vybojovali alespoň rohový kop.
16'
Ani jednomu celku se nyní směrem dopředu nedaří podle představ a stále tedy čekáme na další střelecký pokus.
14'
Domácí hráč se hnal za dlouhým míčem, ale skvěle zareagoval Reichl, který u něj byl jako první a uklidil ho do bezpečí.
12'
Sigma je po vstřelené brance při chuti a znovu se tlačí dopředu.
10'
Ale po bleskové akci jde hostující celek do vedení. MOJMÍR CHYTIL se dostal přes obránce a prudkou střelou nedal brankáři žádnou šanci, 0:1.
9'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje, vše podstatné se odehrává uprostřed hrací plochy.
7'
Po faulu ještě domácí zahrávali standardní situaci, ale Sigma se i tentokrát lehce ubránila.
6'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stále tedy čekáme na první střelu na branku.
5'
Po bleskové kombinaci je tu první rohový kop pro domácí celek.
4'
Ale ani z rohového kopu nedokázali hostující hráči ohrozit branku Otrokovic. Sigma je zatím jasně lepší.
3'
2'
Byl z toho zajímavý centr, ale ani jeden z hostujících hráčů se do zakončení neprodral.
1'
Jako první se dopředu vydávají hostující fotbalisté.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Vavřík, Minx, Jasenský (C), Vybíral, Minář, Dekleva, Mlýnek, Přikryl
Náhradníci: Hrnčiřík, Hubr, Bahounek, Dnistrianskyi, Vašulka

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Neuer, Chytil (C), Grygar, Beňa, Galus, Zima, Zlatohlávek, Grečmal, Zmrzlý, Látal
Náhradníci: Diblík, David, Voleský, Spáčil, Baďura, Gröger

Rozhodčí: Páral – Antoníček, Kneisl.
Utkání mezi Otrokovicemi a béčkem Sigmy začíná už v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
FC Viktoria Otrokovice má po čtrnácti zápasech zatím 16 bodů a nachází se na čtrnácté pozici, takže žádná velká sláva a je jasné, že by dnes potřebovali domácí bodovat. Z posledních tří kol totiž neurvali ani bod.

SK Sigma Olomouc B je na tom o poznání lépe. Hostující celek má po čtrnácti kolech zatím 26 bodů a nachází se na třetí pozici. Hosté ztrácí na první Blansko sedm bodů, ale mají dnešní zápas k dobru. Takže o motivaci má Sigma postaráno.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MSFL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Otrokovicemi a béčkem Sigmy Olomouc. Mírným favoritem jsou hosté, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.