MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Uničov - 5. října 2019   10:15

Slovácko B
Slovácko B
14' Sadílek  • 68' Šimko
2:2
(1:0)
Uničov
Uničov
54' Vichta   • 82' Krč
Slovácko B
Dzeminskij – Krejčí, Franič (68. Srubek) , Pernica (90. Periševič), Olšanský, Tischler (68. Řihák), Hellebrand, Šimko, Sadílek, Hladký (79. Janša), Vasiljev
Trčka – Řihák, Jamný, Srubek, Krejčík, Janša, Periševič
Machač – Líkař, Černý
Bělinka, Kunovice
80 diváků
Uničov
Uvízl – Purzitidis, Bala, Ambrozek, Vichta, Komenda, Bača, Krayzel, Krč, Strnad (71. Hapal), Můčka
Kalina – Vasiljev, Seibert, Hapal, Svoboda

Slovácko remizovalo s třetím Uničovem 2:2. Ve druhém poločase Uničov vyrovnal Vichtou, kterého si nepohlídala domácí obrana, Domácí fotbalisté mohli jít znovu do vedení, jelikož sudí odpískal pokutový kop po ruce hostujícího hráče v pokutovém území. Vasiljev však penaltu neproměnil. Modrobílí ale nakonec do vedení šli, když Hladkého střelu Uvízl vyrazil k Šimkovi, který balon dorazil do sítě. Konečnou remízovou podobu výsledku dal hostující Aleš Krč, který technicky obstřelil Dzeminského.
90+1'
90+1'
Sadílek ze standardní situace poslal míč do vápna, jenže akci přerušil pomezní sudí, který odmával ofsajd.
90'
Druhý poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
90'
Slovácko zahrávalo rohový kop, Hellebrand přihrával na osu hřiště, ale hosté vystihli přihrávku a balon odkopli.
90'
Slovácko vystřídalo. Libora Pernicu vyměnil Václav Periševič.
87'
Z hranice vápna střílel na přední tyč Šimko, brankář Uvízl podržel svůj celek dobrým zákrokem.
86'
Janša sice sprintoval za dlouhým míčem, ale byl nachytán v ofsajdu.
86'
Jenže spolupráce na levé straně nevyšla a od své branky bude kopat Uvízl.
85'
Slovácko se tlačí do útoku a kombinuje před vápnem Uničova.
82'
Uničov právě vstřelil branku!
Uničov z ničeho nic srovnává. ALEŠ KRČ využil mokrého terénu a vystřelil křižnou střelu, balon po kluském terénu skočil a nabral razanci a na pokus hostujícího hráče byl Dzeminskij krátký.
79'
Domácí trenér potřetí střídá. Na plac se dostane Marek Janša místo Marcela Hladkého.
77'
Sadílek dával přihrávku pod sebe, Vasiljev balon pouštěl za sebe, ale nevšiml si, že za ním nestojí jeho spoluhráč, ale protihráč.
76'
Jan Ambrozek sundal Hellebranda po odehrání míče a sudí Machač mu ihned ukázal žlutou kartu.
71'
Hosté vystřídali. Lukáš Hapal vyměnil Patrika Strnada.
70'
Jiří Krejčí dostal žlutou kartu za faul na polovině hostujícího celku.
68'
Dvojí střídání Slovácka. Ze hřiště odešli Domagoj Franič a Emil Tischer a nahradili je Jaromír Srubek a Adam Řihák.
68'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Domácí fotbalisté se přece jen ujímají vedení po pěkné akci. Pernica vyslal kolmici na Hladkého, který vystřelil z pravé strany a vybíhající brankář Uvízl balon vyrazil k dobíhajícímu PATRIKU ŠIMKOVI, který balon doklepl do branky.
66'
Hellebrand nasměřoval balon ze standardní situace jen do prostoru, kde byl hostující hráč, který balon odhlavičkoval.
64'
K exekuci se postavil Tomáš Vasiljev, který míč poslal po levé ruce brankáře Uvízla k tyči, hostující brankář vystihl směr a balon chytil.
64'
Roman Bala dostal žlutou kartu za nesportovní chování.
63'
Hellebrand zahrával volný přímý kop z dvaceti metrů a nastřelil ruku hostujícího hráče – penalta!
62'
Sadílek nacentroval míč z hranice vápna na malé vápna, tam ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel a hosté se nakonec ubránili.
59'
O pěkný fotbalový okamžik se nyní postarala dvojice Vasiljev – Šimko. Vasiljev přiťukl míč Šimkovi, který vypálil technicky na hranici vápna a rána šla necelý metr vedle tyče.
57'
Domácí borci zahrávali rohový kop, který skončil pokusem mimo branku.
54'
Hosté vyrovnávají po rychlé akci. JAKUB VICHTA dostal v pokutovém území ideální přihrávku od svého kolegy a zakončil ke vzdálenější tyči.
53'
Libor Pernica vystřelil v pokutovém území a rozezvučel za brankářem Uvízlem brankovou konstrukci.
52'
Komenda sice si zaběhl za obranu Slovácka, ale poté z brankové čáry poslal nepřesný centr a bylo po šanci.
51'
Hosté odvrátili míč ze standardní situace až na polovinu hřiště.
50'
Pernica vystihl rozehrávku a hned vybídl ke střele Hladkého, jehož pokus vyrazil Uvízl na roh.
48'
Šimko sice vyjel s míčem až na soupeřovu polovinu, ale poté akci devalvoval špatnou přihrávkou na Vasiljeva.
46'
45'
45'
První poločas skončil na polovině Uničova, kde domácí hráči kombinovali.
45'
Krejčí ve středu hřiště vybojoval míč na Ambrozkovi, který ho vzápětí fauloval.
44'
Uničov zahrával dva rohové kopy za sebou, ale ani z jednoho si nedokázal vypracovat šanci.
43'
Hosté s nabízenou příležitostí zle naložili, ale dokázali vybojovat míč zpět a budou ještě zahrávat rohový kop.
42'
Tischler přerušil akci Uničova faulem na Krče a hostující celek bude moci ohrozit branku Slovácka.
40'
Sadílek našel z rohového kopu hlavu Krejčího, který hlavičkoval k levé tyči, Uvízl jeho pokus chytá.
38'
Jakub Vichta šel za míčem, který mířil za obranu, proti němu vybíhal brankář Dzeminski, hostující hráč nebyl dostatečně důrazný a nechal domácího brankáře balon ve skluzu odkopnout.
36'
Uničov zahrál standardní situaci asi pětatřicet metrů od branky Dzeminského . Patrik Strnad se rozhodl o přímou střelu a jeho pokus šel tak metr nad břevnem domácí branky.
33'
Hellebrand ve vápně vymíchal pět hráčů Uničova a předložil míč Pernicovi, který na hranici malého vápna vystřelil, překonaného brankáře Uvízla zastoupil před brankovou čárou Bala.
31'
Hosté přitlačili svěřence trenéra Němčického vápnu, zahrávali rohové kop, po kterém kombinovali před vápnem a akci ukončila střela Baly, domácí obrana ji odrazila.
28'
Spolupráce Vichty s Ambroskem mohla skončit vyrovnávající brankou. První jmenovaný našel Ambroska, který v pokutovém území pálil tvrdě z voleje a nastřelil Šimka, kdyby domácí hráč v dráze střely nestál, brankář Slovácka by se střelou měl velké problémy.
27'
Vasiljev umotal protihráče před vápnem a přihrál na osu hřiště Hladkému, který vystřelil z první, ale jeho pokus byl zblokovaný.
25'
Uničov má nyní více ze hry, snaží se s výsledkem něco udělat. Podle postavení v tabulce byl před zápasem papírovým favoritem.
22'
Centr z rohového praporku mířil na přední tyč, kde si situaci hosté pohlídali.
21'
Hellebrand zahrával zkrácený roh na přední tyč, obrana hostů byla pozorná a balon odvrátila na skutečný rohový kop.
20'
Uničov nic nevymyslel a domácí fotbalisté mohou jít dopředu.
20'
Hosté se neprosadili ze standardní situace, ale u míče zůstali a přihrávají si před vápnem.
19'
Dzeminskij si připsal první těžší zákrok, když se jej snažil překvapit z úhlu Vichta, domácí brankář byl pozorný a balon vyrazil na roh.
17'
To se Uničovu podařilo a rychle přešel na polovinu Slovácka, kde kombinoval na levé straně, ale žádná akce, která by vedla do pokutového území se zatím neudála.
17'
Hosté pozorně brání a snaží se sebrat míč.
17'
Slovácko je i nadále při chuti a kombinuje na polovině Uničova.
14'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Domácí celek jde do vedení. Akci rozjel Franič, který dlouhým centrem našel Šimka, jenž balon posunul patičkou "alá Ronaldo" Vasiljevovi, ten našel volného LUKÁŠE SADÍLKA, který si už věděl s vybíhajícím brankářem Uvízlem.
11'
Můčka nebezpečně centroval do vápna, kde nabíhal Komenda, ale tomu chyběly dva kroky, aby míč zasáhl, Dzeminskij balon chytil do rukavic.
9'
Ani ze standardní situace domácí celek neohrozil branku Uvízla.
8'
Pernicův prudký centr skoro přešel přes celou šíři vápna, poté jej zachytil Sadílek, který si musel balon zpracovat, což nějaký čas trvalo a domácí hráč poté vystřelil a jeho pokus byl sražený na roh.
8'
Přihrávka od zadáka hostujícího celku však nebyla přesná na Krče a pro míč si došel Olšanský.
7'
Uničov opticky vyrovnal hru, a kombinuje na hranici svého pokutového území.
6'
Domácí hráč však nastřelil prvního bránícího hráče, který stál na hranici šestnáctky a ten balon odhlavičkoval.
5'
Pernica byl faulovaný na polovině Uničova a Hellebrand může poslat kvalitní centr do vápna hostí.
4'
Jenže přihrávka do pokutového území nebyla přesná a brankář Uvízl bude odkopávat od své branky.
3'
Modrobílí už mají zase míč ve své moci a snaží se ohrozit branku Uničova.
2'
Aleš Krč vyslal ze své kopačky prudký centr, který musel odhlavičkovat Krejčí před Komendou.
1'
Slovácko rozehrálo a kombinuje na své polovině.
1'
-1'
Trojice rozhodčích přivádí hráče základních sestav na hrací plochu. Slovácko bude hrát v bílých kompletech a Uničov v modrých kompletech.
-15'
Obě dvě mužstva se rozcvičují v deštivém počasí.

1.FC Slovácko B: Dzeminskij – Krejčí, Franič, Pernica, Olšanský, Tischler, Hellebrand, Šimko, Sadílek, Hladký, Vasiljev
Náhradníci: Trčka – Řihák, Jamný, Srubek, Krejčík, Janša, Periševič

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Ambrozek, Vichta, Komenda, Bača, Krayzel, Krč, Strnad, Můčka
Náhradníci: Kalina – Vasiljev, Seibert, Hapal, Svoboda

Rozhodčí: Machač – Líkař, Černý.
Uničov je na třetím místě s osmnácti body a na vedoucí Blansko ztrácí tři body. Hráči Uničova přijedou na Slovácko posíleni o výhru z minulého kola nad Frýdkem – Místkem, nad kterým vyhrálo jasně 3:0.
Béčko Slovácka je momentálně na 15. místě v tabulce, když získalo jedenáct bodů. Naposledy hrálo na půdě nedalekého Uherského Brodu, kde prohrálo 1:2, i když nejprve vedlo brankou Janši, ale vedení neudrželo a po dvou brankách Malenovského a Josefíka odešlo poraženo 1:2.
Příjemné sobotní dopoledne z kunovické Bělinky. Vítám Vás u sledování 10.kola MSFL. Rezerva Slovácka bude hostit třetí Uničov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.