MSFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Vrchovina - 3. listopadu 2019   10:15

Uničov
Uničov
53' Vichta
Maňák – Švanda, Skalník M., Matulka, Vašíček, Donkor

90+2'
Konec zápasu. Zápas přinesl pouze branku Vichty, která se stala vítěznou a Uničov tak bodoval v 6. zápase v řadě. Příští kolo jede do Blanska a poslední domácí zápas sehraje mimořádně v sobotu 16.11. v 10:15.
90+2'
Uničov šel do brejku 5 na 2, ale nezakončil.
90+1'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Seibert.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.
90'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Švanda, přichází Donkor.
90'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Svoboda.
86'
Do konce zápasu zbývá 5 minut a nastavení. Uničov stále drží vedení po gólu Vichty.
82'
Centrovaný míč sebral ve vzduchu Kalina.
81'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Smetana, přichází Vašíček.
78'
Duba se dostal až do vápna, ale vystřelit už nestihl, neboť byl odzbrojen bránícím hráčem.
73'
Dnešní utkání sleduje 175 diváků.
73'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Vasiljev.
67'
Po rohovém kopu zakončil hostující hráč hlavou nad bránu.
63'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Strnad.
63'
Hapal zakončil hlavou kousek nad bránu.
59'
Střelu Purzitidise k pravé tyči odvrátil obránce.
58'
Střelu Krče zblokoval obránce na roh.
56'
Závar před vlastní bránou Vrchovina zvládla a Uničov se následně dopustil útočného faulu.
55'
Smetana mohl jít sám na Kalinu, to by ale nesměl být v ofsajdu.
54'
Žlutou kartu dostává Krayzel (SK Uničov).
53'
Uničov právě vstřelil branku!

JAKUB VICHTA zvolil místo centru přímou střelu na bránu a vyplatilo se. Míč se stočil přesně k levé tyči a zapadl do sítě.
52'
Skalníkův faul znamená volný přímý kop pro Uničov.
48'
Komenda dostal míč do uličky a šel po křídle, centr srazil bránící hráč na roh.
47'
Na centr si nabíhal Komenda, dříve byl u míče bránící hráč.
46'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Skalník.
46'
45'
45'
Krč posunul míč hlavičkou do vápna, kde byl jeden z domácích hráčů a obloučkem překonal Šmídu, gól ale nedal, protože z brankové čáry odhlavičkoval míč nad bránu bránící hráč.
43'
Nakopávaný míč byl pro Komendu příliš dlouhý.
38'
Zbytovský stáhl u půlící čáry na zem Ambrozka a správně mu byl odpískán faul.
37'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Matulka.
37'
Hapalův centr sebral ve vzduchu Šmída.
35'
Velká nepříjemnost pro Vrchovinu, během krátké chvíle bude muset podruhé střídat pro zranění, pokračovat nemůže Chloupek.
34'
U postranní čáry fauloval Můčka a hosté budou mít volný přímý kop.
31'
Ze hry odstoupil kapitán hostů Michal a nahradil ho Švanda. Kapitánskou pásku přebral Skalník.
31'
Můčka našel obloučkem za obranu Krče, jehož zakončení hlavou Šmída chytil.
30'
Centr z rohu odvrátil obránce na druhou stranu hřiště do autu.
29'
Vichta získal odrazem od protihráče rohový kop.
28'
Centr se dostal až do malého vápna a míč se kutálel kousek před brankovou čárou, odkud ho jako první odkopl bránící hráč.
28'
Po faulu hostů bude Uničov zahrávat "zkrácený roh".
27'
Chloupek prokličkoval přes 3 hráče, ale nakonec ztratil míč a Uničov se hnal do brejku.
26'
Máme za sebou 25 minut hry a kromě střely Komendy z 1. minuty jsme větší šanci neviděli.
24'
Centr Vrchoviny z pravé strany nabíhající hráč nezakončil, ale získal pro svůj tým alespoň rohový kop.
20'
Nákop Uničova skončil až v rukavicích Šmídy.
18'
Útok po pravém křídle zastavil hostující obránce a následně se Uničov dopustil útočného faulu.
15'
Centr Hapala zpracoval na hranici vápna Ambrozek, který ještě posunul za sebe a následná střela šla vysoko nad bránu.
12'
Centr hostů zblokoval obránce do autu.
10'
Střela Michala šla doprostřed brány, kde stál připravený Kalina.
9'
Chloupek dostal míč u pravé lajny a postupoval k bráně, jeho centr domácí obrana odvrátila.
8'
Hapal ustál souboj a dostal se i ke střele, která skončila vedle levé tyče.
5'
Smetana při napadání poslal míč skluzem pouze ke Krayzelovi.
1'
Po půl minutě hry se dostal do vápna Komenda. Ve velké šanci zakončil těsně vedle pravé tyče.
1'
-1'
Hráči už nastoupili na trávník. Uničov v tradiční modré, Vrchovina v zeleno-černé.

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Bala, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Vichta – Hapal, Komenda (K), Krč
Náhradníci: Uvízl – Svoboda, Seibert, Vasiljev, Strnad

SFK Vrchovina: Šmída – Vícha, Smetana, Michal (K), Svoboda, Batelka, Skalník K., Zbytovský, Duba , Chloupek, Duda
Náhradníci: Maňák – Švanda, Skalník M., Matulka, Vašíček, Donkor

Rozhodčí: Líkař – Křepský, Machač. DFA: Vlčnovský.
Vzájemná bilance je pouze z minulé sezony, oba zápasy vyhrál Uničov.
Venku 2:1 (Chalupa – Bača, Komenda), doma 3:1 (Komenda, Koutek, Krč – Duba).
Nejlepší střelci týmů:
Vrchovina Duba 8 branek,
Uničov Komenda 7 branek.
Uničov má body z posledních 5 zápasů. 26 bodů řadí Uničov v průběžné tabulce na 4. místo se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Blansko, kam pojede Uničov v příštím kole. Na domácím hřišti se Uničovu daří, ze 7 zápasů má 5 výher a 2 remízy. Naposledy porazil 3:1 Otrokovice.
Vrchovina si po 8 letech v divizi minulou sezonu poprvé zahrála MSFL a skončila na 12. místě, které bylo 1. nesestupové. Vrchovina se zachránila až v posledním kole výhrou v Kroměříži a díky lepší vzájemné bilanci s Hodonínem a Rýmařovem.
Tuto sezonu je zatím Vrchovina po 14 kolech s 22 body 8. Obrana je 3. nejlepší v lize, neinkasovala už 3 zápasy v řadě. Minulé kolo porazila Vrchovina doma Uherský Brod 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.