MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Zlín B - 4. srpna 2019   10:15

Uničov
Uničov
32' Svoboda  • 81' Hapal  • 83' Komenda  • 86' Hapal
4:2
(1:0)
Zlín B
Zlín B
63' Gettler   • 66' Pafka
Uničov
Kalina – Purzitidis, Hapal, Seibert, Macháček.
Ogrodník – Petr, Rosický. DFA: Bábíček.
Zlín B
Lebánek – Červenka, Košák, Váňa, Uhřík, Šiška, Gerža.

90+1'
Konec zápasu. Parádní zápas jsme viděli v úvodním domácím zápase Uničova. Domácí v 1. poločase nedali penaltu, ale nakonec šli do kabin s vedením 1:0. Po přestávce Zlín dvěma rychlými góly otočil a skóre a už to vypadalo, že si odveze nějaký bodík. Jako skvělý žolík se ale ukázal Hapal, který dal 2 góly doplněn Komendou a Uničov nakonec zvítězil 4:2. Příští kolo jede do Dolního Benešova, doma bude hrát opět za 2 týdny s Velkým Meziříčím.
90'
O snížení se pokoušel Váňa, trefil nohy Uvízla.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
90'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Macháček.
87'
Komenda nůžkami mohl dát na 5:2 ale zakončil jen do rukavic Šišky.
87'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Gettler, přichází Uhřík.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Šiška.
86'
Uničov právě vstřelil branku!

LUKÁŠ HAPAL se zatím opravdu vyplácí. Dalším střelou z malého vápna dává na 4:2.
85'
Centr z pravé strany sebral Uvízl.
84'
Vážení diváci, omlouváme se za chybu ve skóre. Stav utkání je nyní 3:2 pro Uničov.
83'

Tak to jsou věci! TOMÁŠ KOMENDA ve skluzu uklidil míč k levé tyči a otáčí na 3:2.
81'

Nakonec se domácí dočkali. LUKÁŠ HAPAL byl nejdůraznější při dorážce po rohovém kopu a vyrovnal.
78'
Svoboda přisunul míč Bačovi, který vypálil vysoko nad bránu.
75'
Bala ubránil nebezpečný útok Zlína a následně byl u půlící čáry faulován Hapal.
72'
Dnešní utkání sleduje 228 diváků.
68'
Uničov měl volný přímý kop, po kterém hlavičkoval Komenda k pravé tyči, kam si nabíhal Vichta, ale míč už nestihl a je z toho nakonec jen odkop do brány.
66'
Zlín právě vstřelil branku!

Hosté během chvíle otáčí skóre. Na centr si naskočil JIŘÍ PAFKA a pohotovou hlavičkou zakončil.
65'
Viděli jsme i ukázku akrobacie, když Gerža odkopl míč nůžkami.
64'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Hapal.
63'

VILÉM GETTLER se dostal do úniku tváří v tvář Uvízlovi dokázal skórovat.
62'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Cedidla, přichází Košák.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Gerža.
62'
Bačův přízemní centr nedokázal zastihnout ve vápně nikdo z domácích hráčů.
60'
Rozhodčí nechal Zlínu výhodu, na jejímž konci byl odvrácený centr.
57'
Bača založil protiútok na jehož konci byla střela Krče vyražená Šiškou nad bránu.
56'
Průniková přihrávky Vichty se ke Komendovi nedostala.
53'
Komenda přetlačil ve vzduchu protihráče, zakončení hlavou ale nešlo na bránu.
50'
Komendy střílel jen do noh Šišky a Vichta už se k dorážce nedostal.
50'
Přízemní centr domácích odvrátil Zlín do autu.
46'
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45'
Nákop Zlína nenašel nikoho z jejich hráčů a míč skončil u Uvízla.
44'
Útočné snažení hostů zmařil ofsajd.
42'
Šiška vyběhl až za velké vápno, aby odkopl míč.
40'
Nízký centr proletěl celým vápnem, následný pokus o přihrávku skončil v autu a Zlín vhazuje.
40'
Domácí v situaci 1 na 2 získali rohový kop.
36'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Váňa.
32'

JAKUB SVOBODA skvělým napadáním získal míč, nechal si lehnout Šišku a i přes obránce na čáře dokázal procpat míč do brány.
31'
Vejvoda odkopem pozastavil útok Zlína.
29'
Můčka si až příliš okatě přidržel protihráče a rozhodčí mu správně odpískal faul.
28'
Hlavička Komendy skončila daleko od brány.
26'
Nenápadná střela Bači prošla až k bráně, kde se od levé tyče odrazila do zámezí.
25'
Centrovaný míč si v klidu sebral Uvízl.
22'
Krč posunul míč hlavou na Komendu, který se nedostal k zakončení.
16'
Kop byl velice povedený a už to vypadalo, že míč půjde do brány, ale nakonec skončil těsně vedle brány.
15'
Hosté získali přímý kop z 25 metrů.
15'
Míč do vápna nenašel nikoho z domácích a skončil u Šišky.
13'
Uničov drží míč, ale nedokáže se dostat přes hostující obranu.
11'
Ambrozek centroval od brankové čáry do rukavic Šišky.
10'
Krče u lajny obrala o míč dvojice zlínských, chvíli poté fauloval Bača, který dostal od rozhodčího důrazné varování.
7'
Penalta nebyla proměněna. Střela šla k levé tyči, kam skočil Šiška a vyrazil střelu na roh.
7'
Byla nařízena penalta. Komenda přihrál do vápna Ambrozkovi, který byl přistrčen a rozhodčí písknul penaltu pro Uničov.
5'
K hlavičce po rohu se dostal Vejvoda, první zákrok si připsal také Šiška.
5'
První rohový kop v zápase pro Uničov.
4'
Tečovaná střela Mlýnka šla doprostřed brány, kde byl připravený Uvízl.
2'
Volný přímý kop Zlína odvrátil Koutek a založil brejk domácích, který skončil hlavičkou vedle pravé tyče.
1'
První nákop vpřed od zlínských byl nepřesný a skončil v autu.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modrém, Zlín v žluto-modrém.

SK Uničov: Uvízl – Koutek, Bala, Vejvoda (K), Můčka – Ambrozek, Bača, Svoboda – Vichta, Komenda, Krč.
Náhradníci: Kalina – Purzitidis, Hapal, Seibert, Macháček.

FC Fastav Zlín B: Šiška – Cedidla, Štěpánek, Tkadlec (K), Slaměna, Mlýnek M., Gettler, Mlýnek V., Kolář, Pafka, Nečas.
Náhradníci: Lebánek – Červenka, Košák, Váňa, Uhřík, Šiška, Gerža.

Rozhodčí: Ogrodník – Petr, Rosický. DFA: Bábíček..
Dosavadní bilance obou týmů je 12 výher Uničova, 8 výher Zlína a 6 remíz. Nejvyšší výhra je 6:2 pro Zlín z 5. dubna 2015. V poslední sezoně, kdy Zlín B hrál MSFL skončily oba vzájemné zápasy remízou 2:2. Ve Zlíně se za domácí trefili Mlýnek a Ibrahim Traore, který dnes hraje 1. ligu ve Slavii Praha. Za Uničov se trefili Komenda a Juřátek, který skóroval i v domácím zápase doplněn Krčem. Za Zlín se trefili v Uničově Bartolomeu (dnes hrající v Brně) a Chwaszcz.
Uničov je tradičním účastníkem MSFL. Soutěž hraje nepřetržitě od jejího vzniku. Nejlepší byla sezona 2016/17, kdy Uničov celou soutěž vyhrál, ale postup odmítl. V minulé sezoně stačil zisk 51 bodu na celkové 5. místo. Nejlepším střelcem týmu byl Aleš Krč se 13 góly, který patří k dlouholetým oporám týmu a pravidelně bývá nejlepším střelcem Uničova v MSFL.
Nyní již k oběma týmům. Zlín B byl dlouholetým účastníkem MSFL. Poprvé si soutěž zahrál už v sezoně 2002/2003 a od té doby ji s výjimkou sezony 2009/10, kdy startoval v divizi, hrál až do sezony 2016/17. Jeho nejlepším umístěním bylo 6. místo ze sezony 2006/07.V sezoně 2016/17 skončil Zlín B 14.
Sezona 2018/19 byla jednou z nejnapínavějších v historii MSFL. Až do posledního kola se bojovalo o jediné postupové místo, které nakonec urvala Líšeň o pouhý bod před Petřkovicemi a Frýdkem – Místkem. Dramatický byl rovněž boj o udržení. Nakonec už jisté sestupující Valašské Meziříčí a Hulín doplnily celky Rýmařova a Hodonína, které získaly 35 bodů stejně jako Vrchovina, které měla nakonec nejlepší bilanci v bilanci vzájemných zápasů.
Ročník 2019/20 se blíží a MSFL čekají změny. Rozšíří se počet týmů z 16 na 18 a vrací se B týmy. Tento ročník si v MSFL zahrají rezervy Olomouce, Ostravy, Slovácka a Zlína. Další béčka budou startovat v divizích. Kromě dříve tradičních týmů z Brna, Jihlavy a Opavy také Třinec a Karviná. Nováčky jsou Znojmo, sestupující z 2. ligy a 2 týmy, které postoupily z divizí – Rosice se vrací po 6 letech v divizi a Blansko, které si zahraje MSFL potřetí, ale předtím v soutěží vydrželo vždy jen 1 sezonu. Ještě než si představíme Uničov a Zlín B, podíváme se na minulou sezonu MSFL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.