MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Kroměříž - 19. září 2020   14:30

D. Benešov
D. Benešov
69' Gebauer
1:3
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
65' Votava   • 76' Kovář   • 85' Sklenář
D. Benešov
Chvěja – Alhassan, Moravec (C), Krejčí, Pecuch (80. Musila), Gebauer, Labuda (66. Býma), Gorčica, Skroch (87. Nyanzu), Karčmář, Kubík
Baránek – Býma, Adamík, Večerek, Nyanzu, Foitzik, Musila
Vostrejž – Slabý, Kolář
Stadion FC Dolní Benešov, kapacita: 2000 míst
Kroměříž
Kofroň (90. Dostál) – Zavadil, Tiahlo, Houser (58. Votava), Cupák, Machálek, Matoušek (C), Kovář (82. Štěpánek), Sedlák (64. Sklenář), Plecitý (58. Červenka), Vyhlíd
Dostál – Červenka, Votava, Mlčoch, Mustafič, Sklenář, Štěpánek

Děkujeme za sledování přenosu a přejeme hezký zbytek víkendu.
Po bezgólovém prvním poločase jsme viděli diametrálně odlišnou druhou půli. Po urputném boji nakonec výsledkem 1:3 vítězí tým SK HS Kroměříž. 3 body tak poputují společně s hráči na Hanou. Kaňkou na výkonu je však zranění brankáře, jehož vážnost v tuto chvíli nelze posoudit.
90+6'
90+6'
Kroměříž stále na míči. Situaci už mají Hanáci zjevně pod kontrolou.
90+5'
Hra se již velmi kouskuje a dochází k mnoha soubojům.
90+4'
Kroměříž už se nikam nežene a chce současný stav zápasu udržet.
90+3'
Dolní Benešov ještě zkusí poslední útok.
90'
Rozhodčí nastavil 6 minut.
90'
Ke znovuzahájeni hry stále nedošlo.
90'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází zraněný brankář Kofroň, přichází Dostál, který si zachytá jen v nastavení.
89'
Brankář je už na nohou, ale nevypadá dobře.
88'
Dopísknutou žlutou kartu dostává Tomáš Gebauer (FC Dolní Benešov) za útočný faul.
88'
Brankář Kofroň leží po souboji na zemi.
87'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Skroch, přichází Nyanzu.
86'
Domácí se hned pokouší přejít do útoku, ale obrana hostů funguje.
85'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Po přihrávce na vzdálenější tyč dává skoro do prázdné branky gól PETR SKLENÁŘ.
83'
Žlutou kartu dostává Filip Štěpánek (SK HS Kroměříž) za útočný faul.
83'
Petr Sklenář teď zkusil využít prostor na pravé straně a nacentroval před branku domácích. Gól však nepadl.
82'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Štěpánek.
81'
Abdullah Alhassan se dostal k nadějné hlavičce, ale míč letí těsně vedle branky Kroměříže!
80'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Musila.
79'
Abdullah Alhassan vyhrál další vzdušný souboj a míč končí v autu.
78'
Kroměříž zahrává další rohový kop.
76'
Po krásné pozemní přihrávce míč do sítě domácích uklidil MARIÁN KOVÁŘ.
75'
Martin Pecuch zůstal ležet na zemi, ale podle všeho už je v pořádku.
74'
Michal Cupák chtěl nacentrovat, ale byl zastaven.
72'
Žlutou kartu po hrubém zákroku obdržel kapitán domácích Moravec (FC Dolní Benešov).
72'
Martin Pecuch překombinoval akci domácích a odevzdal tím míč Kroměříži.
71'
Hra je teď velmi vyrovnaná, ani jeden tým nechce udělat chybu.
69'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
TOMÁŠ GEBAUER vyrovnává! Dostal se k odraženému míči jako první a skóre je 1:1.
68'
Žlutou kartu dostává Daniel Skroch (FC Dolní Benešov) za nevybíravý faul.
68'
Kroměříž po okupaci benešovské branky zpomaluje hru.
66'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Býma.
65'
MATĚJ VOTAVA pomalejší střelou k tyči překonává brankáře domácích! Skóre zápasu je 0:1.
64'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Sklenář.
64'
Marián Kovář nadějně vystřelil po zemi, ale gólman Chvěja se nemýlil!
63'
Krátká akce končí odkopem od branky domácích.
62'
Kroměříž bude kopat od půlky hřiště.
61'
Domácí téměř skórovali po závaru těsně před brankou Kroměříže, ale míč v síti nekončí!
59'
Střela letí vysoko nad Chvějovu branku.
59'
Hosté budu zahrávat volný přímý kop z nadějné pozice po faulu Alhassana.
58'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Červenka.
58'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Houser, přichází Votava.
56'
Dolní Benešov nyní volí taktiku dlouhých nákopů.
55'
Martin Krejčí teď dvěma centry ohrozil branku Kroměříže, ale gól nepadl.
54'
Útok Kroměříže končí v autu.
53'
Ke střele se dostal i Martin Krejčí, avšak hosté ji zablokovali svými těly.
52'
Adam Karčmář zkouší střelu z dálky, avšak míjí o dobré dva metry.
52'
Hosté opět pomalu kombinují a volí postupný útok.
51'
Rozehrávka nakrátko Kroměříži nevyšla a došlo až k centru Krejčího.
50'
Skvěle teď zasáhl Filip Chvěja.
49'
Martin Sedlák našel dlouhou přihrávkou Milana Machálka, který ale na domácí branku ani nevystřelil.
48'
Domácí zazmatkovali ve středu hřiště a u míče opět Kroměříž.
47'
Martin Sedlák nacentroval před branku domácích, ale akce končí jen odkopem od branky.
46'
Kroměříž je u míče, obránci zatím nikam nespěchají.
46'
Hráči už se postupně vracejí na hřiště.
Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
První půle zápasu gól nepřinesla. Především ze začátku jsme viděli velmi aktivní a bojovnou hru na obou stranách, avšak vyložených gólových příležitostí mnoho nebylo.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavil 1 minutu nad rámec klasické hrací doby.
45'
Další benešovský centr nikoho nenašel.
44'
Martin Pecuch nadějně nacentroval zprava, ale našel pouze obránce Kroměříže.
43'
Slezané se snaží o postupný útok, ale po několika chybách končí akce faulem.
42'
I domácí zkusili vhodit míč až před branku, ale všechny následné střely byly zastaveny.
41'
Filip Labuda se teď vytáhl na dlouhý aut, ale neusměrnil míč do branky.
40'
Michal Cupák nadějně rozjel akci Hanáků, avšak následuje pouze odkop od branky domácích.
39'
Denis Plecitý vystřelil zblízka, avšak brankář Chvěja míč lapí do svých rukavic!
38'
Akce Dolního Benešova končí faulem, u míče je Kroměříž.
37'
Centr Ondřeje Kubíka opět nenalezl adresáta.
36'
Denic Plecitý teď nezvládl pokus o souboj jeden na jednoho, čímž předal míč domácím.
35'
Hra je v posledních minutách velmi soubojová a vyrovnaná.
34'
Adam Karčmář teď vystřelil z velmi nadějné pozice, ale střela byla zablokována jedním z bránících hráčů.
33'
Gorčica chtěl nahrávat mezi stopery, ti však hru přečetli.
32'
Šimon Vyhlíd teď podobným způsobem pohotově zasáhl na opačné straně.
31'
Tomáš Moravec ukázal své zkušenosti a zastavil útok Kroměříže.
30'
Ondřej Kubík poslal před branku nadějný centr, nikdo se ale k míči dostat nezvládl.
28'
Tomáš Gebauer vypustil nadějnou přízemní střelu, avšak brankář Hanáků nezaváhal.
28'
Denic Plecitý mohl jít sám na brankáře, ale míč mu uskočil.
27'
Občerstvovací přestávka je u konce.
26'
Hráči se právě jdou napít.
25'
Kapitán domácích Moravec se pokusil o střílenou nahrávku, která však cíl nenalezla.
25'
Adam Gorčica se skvěle zorientoval ve středu hřiště, což vedlo až ke střele, kterou ovšem bez problému chytá brankář Kofroň.
24'
Michal Cupák ukázal skvělé čtení hry, když zastavil protiútok domácích.
23'
Hanáci rozehráli přímý kop z poloviny hřiště, ale nepovedlo se ho zužitkovat.
22'
Hosté se nyní snaží přehrát soupeře technicky po zemi z vlastní poloviny.
21'
Alhassan ukázal velký přehled, když vzdušným soubojem zastavil akci Kroměříže.
20'
Denis Plecitý teď nestihl míč v nadějné situaci.
19'
O míč se teď usilovně bojuje ve středu pole.
18'
Alhassan dlouhým nákopem zbytečně odevzdal míč Hanákům.
17'
Úplně stejně se o skórování pokusili i teď, ale Denis Plecitý neumístil střelu zády k bráně do sítě.
16'
Hanáci zaútočili zprava, ale nepřešli přes benešovskou obranu.
15'
Ondřej Kubík chtěl postupovat vpřed po pravém křídle, avšak byl zastaven.
14'
Brankář Chvěja nadějně rozehrál, avšak domácí ztratili po sérii nedůsledností míč.
13'
Rohový kop domácích doletěl k Alhassanovi, ale míč šel mimo.
13'
Zatím sledujeme dynamický a útočný fotbal ze strany obou celků.
12'
Akce domácích končí ofsajdem a odkopem od branky.
10'
Martin Sedlák si vyskočil na centr Cupáka a míč těsně přeletěl branku!
10'
Domácí se ihned pokusili o protiútok, avšak obrana byla v početní převaze.
9'
Denis Plecitý rozehrál přímý kop, ze kterého Hanáci vybojovali roh.
8'
Kroměříž se pokouší rozehrát konstruktivně zapojuje brankář Kofroňe.
7'
Marián Kovář nalezl pouze obrannou zeď.
6'
Chystá se volný přímý kop po faulu Slezanů.
5'
Tiahlo musel vracet až k brankáři po neúspěšné okupaci branky domácích.
4'
Nyní jsou v útoku Hanáci, ale obrana domácích zafungovala skvěle. Autové vhazování.
4'
Benešovské napadání gólmana Kofroňe končí odkopem od branky.
3'
Ondřej Kubík zkusil dvěma centry najít spoluhráče, avšak marně.
2'
Nyní na míči Hanácká Slavia, která zajistila první střelu utkání. Plecitý však minul.
1'
Domácí rozehráli s malým zpožděním a ihned se snaží o útok.
1'
Hráči nastupují na hřiště. Domácí v modrobílé, hosté v červenobílé.
Fotbalisté dnes mají krásné počasí, na obloze ani mráček.

FC Dolní Benešov: Chvěja – Alhassan, Moravec (C), Krejčí, Pecuch, Gebauer, Labuda, Gorčica, Skroch, Karčmář, Kubík
Náhradníci: Baránek – Býma, Adamík, Večerek, Nyanzu, Foitzik, Musila

SK HS Kroměříž: Kofroň – Zavadil, Tiahlo, Houser, Cupák, Machálek, Matoušek (C), Kovář, Sedlák, Plecitý, Vyhlíd
Náhradníci: Dostál – Červenka, Votava, Mlčoch, Mustafič, Sklenář, Štěpánek

Rozhodčí: Vostrejž – Slabý, Kolář.
Dobrý den všem fanouškům fotbalu. Utkání začne za necelou hodinu, prozatím si představíme sestavy obou týmů.
Pravděpodobně nás čeká velmi vyhrocený zápas. Oba týmy patří v Moravskoslezské fotbalové lize k těm nejčastěji trestaným kartami. Dolní Benešov před dnešním utkáním nasbíral již 19 žlutých a 1 červenou kartu, Kroměříž pak 15 žlutých a jednu červenou kartu.
Favoritem dnešního utkání bude tým SK HS Kroměříž. Ve středu tabulky je důležitý každý bod a Kroměříž bude jistě chtít zabojovat o vítězství. V posledních dvou vzájemných utkáních vstřelili její hráči Dolnímu Benešovu 8 gólů, v obou také zvítězili. V trendu by jistě rádi pokračovali a o motivaci mají tedy postaráno.
Domácí FC Dolní Benešov v tomto utkání rozhodně mají o co bojovat. S pouhými čtyřmi body po šesti kolech MSFL se nachází na sestupové příčce. Hráči jsou však namotivováni po výhře nad B týmem Jihlavy a budou nepochybně chtít na vítězné vlně pokračovat.
Poslední vzájemné zápasy:

Letos na sebe tyto dva týmy dosud nenarazily, avšak v roce 2019 k tomu došlo hned dvakrát. V obou případech zvítězila SK HS Kroměříž, a to výsledky 3:2 (4.10. 2019) a 5:1 (24.5. 2019)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.