Chvěja – Býma (46. Trajkovski), Dolba, Moravec (K), Blahuta, Pecuch, Gebauer, Labuda, Karčmář, Kubík, Musila

Kolenko si došel pro dlouhý míč a nikam nespěchá.
90'
První vteřiny Buchvaldka začínají žlutou kartu, kdy doslova zbořil soupeře.
90'
Taktické střídání. Tomáš Buchvaldek jde na hřiště pomoct ubránit vedení. Dolů odchází Patrik Rubý, autor jediné branky.
89'
Dolní Benešov se nadechuje k závěrečnému náporu.
88'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Dolba, přichází Foitzik.
88'
Kraut šel úplně sám na Chvěju, kterého ale nepřekonal!
87'
Hudeczek posílá míč daleko od své branky.
86'
Velké štěstí teď měli domácí, kteří málem darovali soupeři gól. Doln Benešov bude zahrávat rohový kop.
85'
Hosté na polovině soupeře, domácí se o něco víc zatáhli.
84'
Blíží se závěr utkání, hosté musí zabrat, jestli chtějí z dnešního zápasu alespoň bod.
82'
Rubý trefil z dorážky tyč hostující branky! Chvěja teď napravil situaci a pomohl míči na brankovou konstrukci.
81'
Grussmann netrefil míč ideálně, nicméně nejistý Chvěja zařídil domácím rohový kop.
80'
Kundrátek rozehraje standartní situaci z levé strany.
79'
Tentokrát žlutá karta na hostující straně, vidí jí za faul Dolba
78'
Další žlutá karta pro domácí. Vengřínek dojel soupeře a rozhodčí neváhal ani vteřinu.
77'
Blahuta nepodržel míč a hosté opět musejí do obrany.
75'
Kraut si nenechal poznámky pro sebe a vidí žlutou kartu.
75'
Posledních patnáct minut, domácí drží těsné vedení. Hosté moc šancí nemají, domácí jsou vzadu pozorní.
74'
Grussmann posílal míč do vápna, hosté se ubránili.
72'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Musila, přichází Skroch.
72'
Velký závar v malém vápně, zdvižený praporek zastavuje hru.
71'
Domácí mají k dispozici standartní situaci z pravé strany.
70'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Grussmann.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dostál, přichází Massaniec.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Heller, přichází Dostál.
68'
Oba týmy jdou opět ke střídačkám a hra je na malý moment přerušena.
67'
Domácí Wolf to v souboji přehnal a vidí žlutou kartu.
65'
Hosté se stále nemohou dostat na dostřel branky.
64'
K zakončení se odhodlal i nový muž na trávníku Kraut, jeho pokus ale mířil vysoko nad.
62'
Hosté se k zakončení nedostali a byl tady rychlý útok domácích, Dostál ale levačkou nezamířil přesně.
61'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Padych, přichází Kraut.
60'
Hosté mají k dispozici rohový kop.
59'
Domácí nic nevymysleli a mohli do útoku hosté, kteří ale Kolenka neprověřili.
57'
Hosté jsou teď pod velkým tlakem, Padych se dostal ke střele a Chvěja se musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil na roh!
56'
Hlučín mohl přidat druhou branku, Radim Dostál ale z malého vápna branku těsně minul! To byla velká škoda..
55'
Rubý vyslal do šance Dostála, který našel lépe postaveného Hellera, který zakončil k tyči, u které byl ale včas brankář Chvěja.
53'
Hosté drží míč, snaží se o vyrovnání. Hlučín pozorně brání.
52'
První žlutou kartu vidí domácí Rubý.
50'
Z dálky to zkusil Býma, branku netrefil.
48'
Trajkovski je nový muž na hřišti a hned se chopil centru do vápna, který ale domácí odvrátili.
46'
Ihned ze startu se do zakončení tlačil Rubý, hostující obrana pokus zablokovala.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Trajkovski.
46'
Skončil první poločas 1.kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín vede v derby nad FC Dolní Benešov nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O jedinou branku se zatím postaral Patrik Rubý. Sledujeme zápas, ve kterém ani jeden z týmu nijak výrazně nedominuje. Nejblíž k vyrovnání byl Blahuta, který ale trefil břevno.
45'
45'
Centrovaný míč propadl až na zadní tyč, kde byl osamocený Mac, který se ale zalekl velké šance a nedává gól!
45'
Zřejmě poslední akce prvního poločasu, domácí mají k dispozici rohový kop.
44'
Hosté propadli a do útoku se hnali domácí, Dostál vysunul Padycha, který na míč o krok nedosáhl.
43'
Hosté trochu ožili a dělají soupeři problém. Nyní se drží na útočné polovině.
42'
Pro dlouhý míč si došel Kolenko a uklidňuje hru. Domácí kontrolují těsné vedení.
40'
Rychlý útok hostů zastavuje domácí brankář, který odkopává míč skoro až do Ludgeřovic.
39'
Labuda ale nedostává žádný prostor, domácí obránci jsou na něj dobře připraveni.
38'
Hosté se snaží vyrovnat hru, domácí ale působí zatím dobře a soupeře nepouští k šestnáctce.
36'
Kolenko a Hudeczek si nyní zahrávali a málem toho Labuda využil, nicméně štěstí teď stálo při domácích.
35'
Zmiňovaný Heller to vymyslel nešikovně a míč končí mimo branku.
34'
Standartní situace pro domácí ze zajímavé pozice. Míč si staví Heller.
33'
Domácí se nikam neženou a trpělivě čekají na vhodnou příležitost zaútočit.
32'
Z ničeho nic se dostal ke střele hostující Blahuta a trefuje břevno domácí branky!
31'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, hra se hodně kouskuje.
29'
Padych zabojoval v útočné fázi a domácí mají stále míč v blízkosti vápna.
28'
Domácí stále aktivní, Rubý centroval do vápna, nikdo z domácích si ale cestu k míči nenašel.
26'
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Kundrátek a Dostál kombinačně prošli přes levou stranu, následná přihrávka do vápna našla PATRIKA RUBÉHO, který se v zakončení nemýlil! – 1:0.
25'
Heller to zkusil z velké dálky, Chvěja zasahovat nemusel. Následně hlavní rozhodčí posílá obě mužstva ke střídačkám, aby se občerstvili.
24'
Útočný faul zastavuje útok Dolního Benešova.
23'
Z rychlého protiútoku vybojovali hosté rohový kop.
22'
Míč za obranu na Hellera, Chvěja vyběhl a byl u míče dřív.
20'
Na tribuně to jen zahučelo po střele Rubého, který minul bránu hostů o pár čísel!
19'
Po delší době v útoku hosté, nicméně k zakončení jim něco málo scházelo.
17'
Rubý zkoušel dlouhým pasem vysunout Kundrátka, ten míč nestihl. Zatím nevidíme příliš pohledný fotbal.
15'
Chvěja bez práce a uvede míč do hry odkopem od své branky.
14'
Opatřil se nedostal přes pravou stranu do vápna a opět jsou domácí v útočném snažení zbržděni.
12'
V úvodu jsou o něco aktivnější domácí, Dolní Benešov ale poctivě brání.
11'
Několik centrovaných míčů do šestnáctky hostů, Rubý ani Heller ale k zakončení nedošli.
9'
Nakonec vše končí ofsajdem a v něm Kundrátek.
8'
Domácí na polovině soupeře, hosté v bloku.
7'
Dolní Benešov z rohového kopu nezahrozil a následně bude rozehrávat domácí brankář.
6'
První obrovská šance zápasu! Labuda si naběhl na hranici malého vápna a střílel k levé tyči, Kolenko ale předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč na rohový kop!
4'
Chvěja boxuje míč a hosté se ubránili.
3'
Na druhé straně první střelecký pokus. Vengřínek to zkusil z dálky, Chvěja vyráží na roh.
2'
První standartní situaci si vyzkoušeli hosté, ale pozorná obrana Hlučína se ubránila.
1'
-3'
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Kolenko – Wolf, Mac (K), Hudeczek, Kundrátek – Vengřínek, Opatřil – Dostál Radim, Rubý, Heller – Padych
Náhradníci: Vyklický – Massaniec, Grussmann, Krejčí, Buchvaldek, Dostál Tomáš, Kraut

FC Dolní Benešov: Chvěja – Býma, Dolba, Moravec (K), Blahuta, Pecuch, Gebauer, Labuda, Karčmář, Kubík, Musila
Náhradníci: Rychnovský, Večerek, Trajkovski, Skroch, Foitzik

Rozhodčí: Křepský Michal – Silný Zdeněk, Hubený Lukáš.
Poslední vzájemný zápas
Oba týmy se spolu utkaly v červnu, kdy si domluvili přátelské utkání v Dolním Benešově. Hlučín zvítězil 2:0.

Co se týče vzájemného zápasu v MSFL, tak právě proti Hlučínu si Dolní Benešov připsal jedinou výhru v soutěži. Na domácí půdě zvítězil Dolní Benešov 1:0.
FC Hlučín
Domácí tým taky věří, že tato sezóna bude lepší, než ta minulá. V ní skončili na 15. místě, s celkovým počtem 18 bodů při bilanci 5-3-10. Za osmnáct zápasů vstřelili jen 11 branek a tohle určitě chce zlepšit Roman West, který se chopil kormidla v klubu jako nový trenér.

Hlučín odehrál v letní přípravě taky tři zápasy. Nejprve porazili Frýdlant nad Ostravicí 2:1, poté podlehli druholigové Líšni 1:2 a porazili Kozlovice 3:1.
FC Dolní Benešov
Dolní Benešov skončil v minulém ročníku na posledním místě tabulky, na kterém měl při bilanci 1-3-14 a skóre 18:44 pouhých šest bodů. Díky situaci, která nastala, bude Dolní Benešov hrát MSFL i tento rok. Pikantní zápas to bude určitě pro Marcela Meleckého, který se do Dolního Benešova vrátil jako trenér právě z Hlučína.

Dolní Benešov odehrál v letní přípravě tři zápasy. Nejprve prohrál s Frýdlantem nad Ostravicí 1:2, poté si poradil s Dětmarovicemi vysoko 8:0 a následně udržel čisté konto i proti Oldřišovu, který porazili 3:0.
Je to tady, v pátek se nám rozjíždí MSFL! Jako první zápas je na programu FC Hlučín – FC Dolní Benešov. My vám tento zápas v tomto textovém přenosu přiblížíme.