MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Otrokovice - 18. září 2020   18:00

1:4
(0:1)
Otrokovice
Otrokovice
15' Mlýnek   • 56' Kiška   • 78' Jasenský   • 90+3' Minář
Hlučín
Kolenko – Massaniec, Rubý (87. Pyclík), Padych (78. Buchvaldek), Opatřil, T. Dostál (46. R. Dostál), Hudeczek, Vengřinek, Wolf, Kraut, Dydowicz (46. Heller)
Kundrátek, Dostál, Kundrátek, Pyclík, Heller, Buchvaldek, Vyklický
Havlín – Mayer, Černoevič
Otrokovice
Gröger – Malý, Markovič, Koňařík, Vychodil (77. Bahounek), Jasenský (90. Minář), Schlehr (87. Červenka), Kiška (83. Fiala), Vašulka, Mlýnek (73. Dekleva), Pančochář
Semanko, Fiala, Minář, Bahounek, Červenka, Dekleva

To je z mé strany vše, hezký zbytek pátečního dne.
Je dobojováno. Hlučín dnešní zápas nezvládl, nepředvedl úplně povedený výkon a nakonec doma podlehl Otrokovicím 1:4. Hosté bojovali a myslím si, že si tři body odvezli zaslouženě. Domácí tedy promarnili šanci dostat se do čela tabulky.
90+4'
90+3'
Otrokovice právě vstřelily branku!
K nařízené penaltě se postavil MICHAL MINÁŘ, který nezaváhal a zvýšil na konečných 1:4.
90+3'
Žlutou kartu dostává Kolenko (FC Hlučín).
90+2'
Pokutový kop pro Otrokovice!
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Žlutou kartu dostává Hudeczek (FC Hlučín).
88'
Střela z dálky byla nepřesná a Gröger zasahovat nemusel. S rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.
86'
Hlučín zahrával rohový kop, ale ani z něho nedokázal ohrozit branku soupeře.
84'
Domácím se v závěru utkání nedaří podle představ. Otrokovice se lehce brání a o třech bodech je rozhodnuto.
81'
Domácí ale nesložili zbraně a znovu se tlačí dopředu. Už ale příliš času nemají, nějakých deset minutek.
78'
A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože hosté zvyšují na 3:1! Otrokovice zahrávaly standardní situaci téměř z hranice velkého vápna a hostující ADAM JASENSKÝ to trefil přesně, Kolenko byl bez šance.
76'
Další střela domácího hráče, kterou ovšem hostující brankář zlikvidoval a bránící se Otrokovice tak stále vedou 2:1.
74'
Domácí se dočkali vyrovnávací branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
72'
Z rohu ale nic nebylo a Hlučín tedy stále prohrává, už ale pouze o jednu branku.
71'
A domácí jsou nyní samozřejmě na koni. Po rychlé akci přišlo další zakončení, ale tentokrát se neujalo. Roh pro Hlučín.
68'
Hlučín právě vstřelil branku!
Ale pozor, protože domácí zničehonic snižují na rozdíl jedné branky! PATRIK RUBÝ se na hranici velkého vápna doslova prodral ke střele a překonal brankáře, 1:2!
66'
Ani tentokrát to nevyšlo, protože rychlou akci zastavila další velice nepřesná přihrávka.
64'
Domácím nelze upřít snahu, ale dnes se jim směrem dopředu vůbec, ale vůbec nedaří a na nějakou otočku to rozhodně tedy nevypadá.
61'
Domácí mají posledních třicet minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Bude to ještě hodně zajímavé.
58'
Hlučín tedy prohrává už o dvě branky a domácí fanoušci dávají svou nespokojenost pořádně najevo.
56'
Po dlouhém nákopu domácí obránce zaváhal, netrefil míč, ten se poté rychle dostal do vápna, kde JIŘÍ KIŠKA, který ho zkušeně poslal za Kolenka, 0:2.
55'
Jeden z domácích hráčů to vyzkoušel z rohu velkého vápna, ale jeho technický pokus nebyl přesný a Gröger byl bez práce.
52'
Po rychlé akci přišel centr z levé strany, ale žádný z domácích hráčů se do zakončení neprodral.
50'
Ale zatím se domácím směrem dopředu nedaří podle představ. Otrokovice se v pohodě brání a drží své těsné vedení.
48'
Domácí vstoupili do druhého poločasu hodně aktivně a stále se tlačí dopředu. Hosté se zatím pouze brání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
První poločas je za námi. Příliš toho nenabídl, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali. Prosadili se trochu překvapivě hosté, kteří tak na hřišti Hlučína vedou 1:0. Je tedy jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavé.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42'
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci poblíž hranice velkého vápna. Gröger měl se stříleným centrem menší problémy, ale nakonec to nadvakrát zvládl.
40'
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a pět minut před koncem prvního poločasu stále vedou 1:0.
38'
Žlutou kartu dostává Koňařík (FC Viktoria Otrokovice).
36'
A další akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
34'
Domácí zahrávali během chvíle dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a Hlučín tedy stále prohrává o jednu branku.
33'
Rohový kop pro Hlučín.
32'
Žlutou kartu dostává Rubý (FC Hlučín).
30'
Po další nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a od své branky bude rozehrávat Gröger.
29'
Nyní to domácí celek zkusil dlouhým nákopem, ale ten se neujal.
27'
Domácí přidali a je to znát. Směrem dopředu je Hlučín aktivnější, ale hosté zatím velmi dobře brání.
25'
Po rychlé akci se do zakončení prodral domácí hráč, ale s jeho pokusem si poradil hostující brankář.
23'
Hostující hráč se opět dostal do zakončení, ale tentokrát nemířil přesně a stav zápasu se tedy nemění.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Otrokovice vedou na hřišti Hlučína překvapivě o jednu branku.
19'
Další snažení domácích zastavil útočný faul, takže hrát budou hosté, kteří ovšem nikam nepospíchají.
17'
Z rohu ale nic nebylo a hostující celek tedy stále vede o jednu branku.
16'
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
15'
A je tu první branka tohoto utkání. Domácí se sice ubránili, ovšem pak chybovali v obraně a TOMÁŠ MLÝNEK toho využil a překonal Kolenka.
13'
Hosté jsou u míče a snaží se něco vymyslet.
11'
Z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo, takže pokračujeme za nerozhodného stavu.
10'
Nyní se hostující hráč dostal do zakončení, ale Kolenko zasáhl a míč vyrazil. Roh pro Otrokovice.
9'
Zatím je k vidění hodně nepřesností a na první větší šancí stále čekáme.
7'
Jeden z hostujících hráčů se po rychlé akci dostal do zakončení, ale branku Hlučína trefit nedokázal.
4'
Hosté se dostali k míči a hned se vydali dopředu, ovšem tentokrát je zastavil rozhodčí, ofsajd.
2'
Oba celky se již vydaly dopředu, ale z prvních útoků zatím nic nebylo. U míče jsou nyní domácí fotbalisté.
1'

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Rubý, Padych, Opatřil, Dostál, Hudeczek, Vengřinek, Wolf, Kraut, Dydowicz
Náhradníci: Kundrátek, Dostál, Kundrátek, Pyclík, Heller, Buchvaldek, Vyklický

FC Viktoria Otrokovice: Gröger – Malý, Markovič, Koňařík, Vychodil, Jasenský, Schlehr, Kiška, Vašulka, Mlýnek, Pančochář

FC Viktoria Otrokovice

Také hostující celek zatím odehrál sedm utkání, ale připsal si v nich hned čtyři prohry. Celek Otrokovic zatím nasbíral 9 bodů a nachází se na průběžném jedenáctém místě. Hosté mají problémy hlavně v obraně, protože v sedmi zápasech inkasovali již 16 branek, což je po béčku Jihlavy nejvíce ze všech osmnácti týmů. V posledním kole celek Otrokovic porazil 2:0 béčko Zlína.
FC Hlučín

Domácí celek zatím v nové sezoně odehrál sedm utkání a vede si velmi dobře. Hlučín totiž zatím pouze jednou prohrál, nasbíral solidních 14 bodů a je na druhé pozici. Domácí mají navíc stejně bodů jako první Vyškov, který hraje až v sobotu, takže pokud dnes Hlučín neprohraje, tak půjde do čela tabulky. V posledních dvou kolech se ale Hlučínu příliš nedařilo, protože naposledy prohrál s béčkem Sigmy Olomouc a předtím remizoval doma s Novým Městem na Moravě.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MSFL má na programu další zápas, ve kterém přivítá Hlučín celek Otrokovic. Domácí mužstvo je jasným favoritem, ale uvidíme, jak duel nakonec dopadne a kdo se bude radovat ze zisku bodů.