MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : D. Benešov - 22. srpna 2020   10:15

MFK Vyškov
MFK Vyškov
45+1' Simr  • 63' Simr  • 74' Jaroš  • 79' Simr  • 85' Jambor
5:2
(1:0)
D. Benešov
D. Benešov
68' Pecuch   • 81' Pecuch
MFK Vyškov
Spurný – Sedlo, Hanuš, Krejčí, Němeček – Jambor (88. Oulehla), Langer (88. John Olorunda) – Vintr (71. Jaroš), Moučka (61. Dittmer), Klesa (C) – Simr (80. Nieslanik)
Sova – Oulehla, Jaroš, John Olorunda, Nieslanik, Dittmer
R. Kulička – R. Páral, P. Líkař
Stadion za Parkem (Vyškov)
282 diváků
D. Benešov
Chvěja – Krejčí, Romaněnko, Moravec (C), Blahuta (40. Dolba), Pecuch, Labuda, Skroch (78. Večerek), Karčmář, Kubík (68. Býma), Musila
Baránek – Býma, Dolba, Večerek, Foitzik

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou.
Je konec. Vyškov poráží Dolní Benešov vysoko 5:2 a máme tak nového lídra tabulky. Vyškov díky třem výhrám ze tří putuje na špičku tabulky, zatímco Dolní Benešov na úplné dno. Druhý poločas přinesl mnoho branek, konkrétně šest. I přesto, že hosté hráli celý druhý poločas v deseti, dokázali vstřelit dvě branky, a to velmi povedené. Na druhé straně však zkompletoval Hattrick Pavel Simr, který si i odnáší nejlepšího hráče zápasu.
90+2'
90+1'
Šestá branka byla ofsajdová. Branku si tak Jiří Oulehla nepřipíše.
90'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
88'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jambor, přichází Oulehla.
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází John Olorunda.
87'
Vyškovští jsou stále u balónu, ale obrana tentokrát odolává a bude z toho nejspíše protiútok.
85'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Domácím to nestačí! Karel Jaroš našel skvělou přihrávkou doslova volného DANIELA JAMBORA, jenž technickou, ovšem tvrdou střelou zpoza vápna, překvapil brankáře.
84'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.
83'
Dnešní utkání sleduje 282 diváků.
81'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Tomu říkám přestřelka. Dolní Benešov okamžitě odpovídá a snižuje na rozdíl dvou branek. Míč na sebe vzal MARTIN PECUCH, který opět překonal brankáře Spurného z velké dálky.
80'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Simr, přichází Nieslanik.
79'
Máme tu Hattrick! PAVEL SIMR obdržel lehký pas do vápna a ještě lehce překonal brankáře, který si toto za rámeček nedá.
78'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Skroch, přichází Večerek.
77'
Nebude! Balón na sebe vzal kapitán Michal Klesa, jenž zkusil ránu přímo na bránu, ovšem mířil nad.
75'
Pro Vyškov je tu další šance pro skórování! Těsně před hranicí vápna nadešel faul, tak uvidíme zda z toho bude čtvrtá branka.
74'
Tomu říkám střídání! KAREL JAROŠ je na hřišti méně jak dvě minuty a už se raduje z branky! Na středu hřiště získal míč, se kterým se probojoval až do brankoviště, kde malou pozemní střelou překonal brankáře Chvěju.
73'
Do konce utkání zbývá ještě necelých patnáct minut, tak uvidíme, zda se dočkáme zajímavé závěru, nebo si to již Vyškov pohlídá.
71'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Jaroš.
70'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Kubík, přichází Býma.
68'
A pozor! Hosté díky rychlému protiútoku snižují! MARTIN PECUCH obdržel dobrou přihrávku a následně zpoza vápna vypálil takovou ránu, že na ni Spurný nedosáhl.
66'
Do střely z blízka se zkoušel prorvat čerstvý Adam Dittmer, jenže jeden z obránců v červeném ukázal sílu svého těla a Dittmerovi tak nedal sebemenší šanci.
65'
Cenu o nejlepšího hráče zápasu nemůže dnes dostat nikdo jiný, než právě Pavel Simr, který hraje v tomto zápase naprosto skvěle.
63'
A máme tu druhou branku, která již platí! Michal Klesa putoval s míčem až na hranici malého vápna, kde na poslední chvíli našel volného PAVLA SIMRA, jenž do odkryté sítě vstřelil druhou branku zápasu.
61'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Moučka, přichází Dittmer.
59'
A znovu Chvěja! Pavel Simr dostal další výbornou přihrávku, díky které putoval sám na bránu, jenomže Chvěja mu nedal žádnou šanci. Skóre tak zůstává stejné.
57'
Pro Vyškov tu byl další rohový pokus, jenž směřoval do středu vápna, ale opět byl jeden z obránců vyšší, než sbíhající útočník.
55'
Brankář Chvěja drží Dolní Benešov! Pavel Simr zachoval klidnou hlavu a místo střely zvolil ještě pas na Ondřeje Vintra, který okamžitě zakončoval na přední tyč. Chvěja byl však pohotový.
54'
Po delší době tu byla výhoda pro Benešov. Hráči zahrávali volný kop, který sice letěl na hranici brankoviště, ale obrana v bílém zasahovala.
52'
Vzápětí na to, se domácí dostali do další velké šance, na jejímž konci byl opět Pavel Simr. Tentokrát se nejednalo o hlavičkový pokus, ale o pokus střelecký. Ránu z poměrně velké blízkosti však Chvěja jen tak tak vyrazil.
51'
Domácí se již radovali, ale nakonec to byl pouze ofsajd! Opět to byl centr na volného Pavla Simra, který znovu dokázal hlavičkou překonat brankáře, ale jak jsem zmiňoval, byl to ofsajd.
50'
Uvidíme, jak se hosté vypořádají s červenou kartou a zda nějak dokáží zdramatizovat závěr.
49'
Vyškov si vybojoval rohový kop, jenž putoval do středu vápna, tam se však jako první k míči dostali pouze obránci Benešova a akce tak rázem skončila.
47'
Ondřej Vintr zkoušel svým pasem najít v brankovišti Pavla Simra. Přihrávka na něj však nevyšla a druhou branku v zápase tak zatím nepřidal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:23.
První poločas je u konce, k vidění byla jedna branka. Již od začátku jsou to domácí, kteří mají větší držení míče a udávají tempo, tudíž přesně jak před utkáním očekávalo. I hosté se však dostali do nějaké té příležitosti, ale né tak, aby z toho byla branka. Kudla do zad pro hosty nastala v 37. minutě, když Musila obdržel druhou žlutou a následně červenou kartu. Od té doby se tlak Vyškova ještě zvětšil a přišel i gól. Zatím jediný gólový počin padl těsně před koncem prvního poločasu, a to díky skvělé souhře mezi Němečkem a hlavičkujícím Simrem.
45+3'
45+2'
Němeček je dnes opravdu velmi aktivní. Na to, že mu patří pozice levého obránce, je takřka všude. Nyní si výborně naběhl na rychlý pas od Jambora, jenomže zakončení už tak slavné nebylo.
45+1'
A přeci jen jsme se dočkali! David Němeček poslal do vápna vynikající centr, na který si ještě lépe počkal PAVEL SIMR, jenž zpoza malého vápna nedal Chvějovi šanci.
45'
Rozhodčí nastavil 3 minuty.
44'
Blíží se nám konec prvního poločasu. Uvidíme, zda se dočkáme nějaké branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.
43'
První hostující roh nebyl vůbec špatný. Balón letěl na zadní tyč, kde si zkoušel seběhnout Jakub Býma, ale na to byl příliš krátký.
42'
Po odraženém míči od domácího obránce, se k balónu dostal čerstvý Dolba. Jeho pokus ale směřoval díky teči pouze na roh.
41'
Hosté střídají, neboť se Matyáš Blahuta nešťastně zranil. Uvidíme, zda toto střídání bude mít nějaký efekt na hráče, to stejné červená karta.
40'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Blahuta, přichází Dolba.
38'
To je rána pro hosty! Musila neudržel nervy a jednoho z domácích chytl za dres a šel s ním k zemi. Vše se odehrálo před očima rozhodčího, a tak nebylo o čem polemizovat.
37'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Musila (FC Dolní Benešov).
36'
Žlutou kartu dostává Sedlo (MFK Vyškov).
35'
Přímý kop doplachtil až do šestnáctky, kde se do hlavičky zkoušel opřít Ondřej Večerek, jenže pokus letěl jen vedle.
34'
Vyškov fauluje na vlastní polovině a Benešov bude mít k dispozici zajímavý přímý kop!
32'
Třetí vyškovský roh směřoval tentokrát na přední tyč, kde se o hlavičku pokoušel David Němeček, ale akce nedopadla tak, jak by si představoval.
31'
K vidění byla první a dnes nejspíše největší šance zápasu! Z pravé strany přilétl výborný centr na zadní tyč, kam si sbíhal Dan Jambor, jenomže jeden z obránců byl kousek před ním a zachránil tak svůj celek před obdrženou brankou.
30'
Žlutou kartu dostává Musila (FC Dolní Benešov).
29'
Zatím sledujeme utkání plný nepřesných pokusů a hlavně přihrávek! Nebýt toho, tak dle mě už by nějaká ta branka přišla. Uvidíme, jak tomu bude v následujících minutách.
27'
Domácí zahrávali přímý kop z poměrně dobré vzdálenosti. Hráči místo přímé střely zvolili centr na náběh, jenže žádná velká akce nenastala.
25'
Němeček zkoušel hrát vzduchem na Pavla Simra, ale obrana Benešova byla připravena a celou akci již předem přečetla.
24'
Hra pokračuje dále, momentálně jsou u míče domácí hráči, kteří se drží na vlastní polovině.
23'
Po rychlé občerstvovací přestávce bude utkání pokračovat.
21'
Následný druhý roh domácího celku putoval opět do středu vápna, ovšem ani tentokrát to do branky nevyšlo.
20'
Po delší době byli vepředu v akci hosté, což nedopadlo zrovna podle plánů. Místo toho se totiž rozjel domácí protiútok, na jejímž konci bylo zakončení Davida Moučka, ale jeho pokus byl ztečován.
19'
Ani první rohový kop nepřinesl úvodní branku. Míč putoval do středu vápna, kde byl ale jako první u míče obránce Pecuch, jenž zastavil domácí akci.
18'
Další, dnes již pátý centr z pravé strany likvidoval jeden z obránců hostů. Uvidíme tak první rohový kop zápasu.
17'
Dvě minuty utekly jako voda a skóre se nám zatím nezměnilo. Balón se momentálně drží na středu hřiště a v moci jsou domácí.
15'
Pro Vyškov se rojila zajímavá příležitost z levé strany, jenže obránci stáli na dobrém místě v ten správný čas a klíčovou střelu z kopačky Klesy ubránili.
14'
Hosté z této malé výhody však nic vytěžit nedokázali. Volný kop sice rozehráli na krátko, ale hráči v bílém je okamžitě o míč připravili.
13'
David Moučka nedovoleně obral o míč jednoho z hostující hráčů. Dolní Benešov tak bude zahrávat volný kop téměř z poloviny hřiště.
12'
A další centr z pravé strany, který ale okamžitě a bez problému sbíral Chvěja.
11'
Benešov měl k dispozici volný kop téměř z poloviny hřiště, ovšem ani po této akci nic závažného nenastalo, neboť balón ihned sbíral Spurný.
10'
Deset minut hry za námi a zatím sledujeme poměrně vyrovnaný zápas, s tím, že domácí mají trochu navrch.
9'
Jambor hledal rozběhlého Němečka na levé straně, ale nakonec z toho bude pouze odkop od branky.
7'
A nyní to byli opět domácí. Tentokrát akce započala na levé straně, odkud následně směřovala do brankoviště, a to přesně na kopačku Simra. Ten ale ránu nedokázal umístit do branky.
5'
Domácí znovu v útoku! Z pravé strany přilétl další centr na zadní tyč, kde se o něco pokoušel Vintr. Pokus však putoval mimo.
3'
Vyškovští měli namále! Jeden z obránců poslal balón zpět na brankáře Spurného, jenž dostal menší problémy a hostující Filip Labuda málem vstřelil branku. Na poslední chvíli však obránce včas zareagoval.
2'
Po první akci zápasu, se dopředu přesunuli hosté, kteří se vpředu poměrně dlouho drželi, ovšem k žádné akci zde nedošlo.
1'
O úvodní výkop se postarali hráči Vyškova, kteří okamžitě rozjeli akci směrem dopředu, kde došlo i na první pokus. Z pravé strany si na hlavičku naběhl Jan Krejčí, ale brankáře Chvěju nepřekonal.
1'
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hřišti. Domácí celek nastupuje v bílých dresech, zatímco hosté v dresech červených.

MFK Vyškov: Spurný – Sedlo, Hanuš, Krejčí, Němeček – Jambor, Langer – Vintr, Moučka, Klesa (C) – Simr
Náhradníci: Sova – Oulehla, Jaroš, John Olorunda, Nieslanik, Dittmer

FC Dolní Benešov: Chvěja – Krejčí, Romaněnko, Moravec (C), Blahuta, Pecuch, Labuda, Skroch, Karčmář, Kubík, Musila
Náhradníci: Baránek – Býma, Dolba, Večerek, Foitzik

Rozhodčí: R. Kulička – R. Páral, P. Líkař.
FC Dolní Benešov se nachází na předposledním místě a zatím se trápí, stejně jako v nedohrané minulé sezóně. V přípravě dokázali vyhrát jen jediný přátelský zápas, a to proti Frýdku-Místku 4:3. Od té doby však nic. Sezóna zatím přinesla dvě porážky, konkrétně 1:0 s Hlučínem a 2:0 s Novým Městem na Moravě. Na kontě již mají vyřazení z Mol Cupu, kde je doma přehrál Frenštát 2:0. Dnes to nebudou mít vůbec jednoduché, neboť Vyškov hraje momentálně velmi dobře a porazit jej bude chtít hodně síly. Benešov hrál proti Vyškovu jen třikrát, z toho třikrát prohrál. Vždy vyšel vítězně Vyškov. Uvidíme, zda se tato statistika přepíše, nebo bude pokračovat.
MFK Vyškov se momentálně nachází na 3. místě tabulky, a to jen díky tomu, že týmy předtím mají již třetí zápas odehraný. Pokud by se domácím podařilo zvítězit, dostali by se na první místo tabulky, a to o celé dva body nad Hlučín. V minulém kole sehrál Vyškov zajímavý duel ve Znojmě, kde se očekávala poměrně vyrovnaná hra, což se v prvním poločase skutečně stalo, ovšem druhý poločas již patřil Vyškovu. O první branku se postaral Michal Klesa a následně o druhou David Jambor. Znojmo již nedokázalo nijak odpovědět a Vyškov si tak odvezl druhou výhru v řadě. Dnes je čeká Dolní Benešov, který se v nedohrané sezóně kvůli Coronaviru trápil, neboť na kontě měli jen pouhých 6 bodů. Poslední vzájemný zápas skončil lépe pro Vyškov, který zvítězil 2:1.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na 3. kolo MSFL, a to konkrétně na utkání MFK Vyškov – FC Dolní Benešov. Vyškov se v letošní sezóně představí poprvé doma, což je dělá velkým favoritem, odpovídají tomu i kurzy a forma. Výkop je stanoven na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.