MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc B : Rosice - 30. srpna 2020   10:15

1:2
(0:1)
Rosice
Rosice
29' Dobrovodský   • 55' Vítámvás
Olomouc B
Stoppen – Diblík, Neuer, David (C), Hapal (62. Baďura), Yunis, Hausknecht, Grygar, Galus (69. Beňa), Grečmal (38. Fiala), Šíp (62. Šidlík)
Obzina – Bednár, Beňa, Baďura, Fiala, Šidlík
Páral – Kulička, Ogrodník
Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12 566 míst.
131 diváků
Rosice
Zádrapa – Zezula, Novák, Koláčný, Černý, Pazourek (70. Sedláček), Selinger, Vítámvás (86. Kršák), Drbal (C), Fila (79. Malata), Dobrovodský (67. Minárčik)
Juran – Minárčik, Kršák, Kugler, Malata, Sedláček, Šíp

Já přeji všem fotbalovým fanouškům krásný zbytek dne a děkuji za sledování přenosu.
Dnes jsme viděli napínavé fotbalové utkání, které přineslo 3 krásné góly. Tým FC Slovan Rosice vítězí a posouvá se na samotné čelo celé ligy. SK Sigma Olomouc B s výsledkem spokojena být nemůže, neboť klesla až na 13. příčku.
90+2'
90+2'
Rosice mají zřejmě poslední přímý kop zápasu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Baďura (SK Sigma Olomouc B).
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec běžné hrací doby.
90'
Protiútok Rosic byl neúspěšný.
90'
Sigma už hraje na riziko a snaží se jakkoliv dostat míč dopředu.
89'
Následuje volný přímý kop Rosic.
88'
Pavel Novák se dostal k odraženému balónu a nadějně vystřelil. Gól nepadl.
87'
Lukáš Neuer si teď vyskočil na rohový kop, avšak míč letí nad bránu.
86'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Vítámvás, přichází Kršák.
85'
Po tlaku Sigmy jdou vpřed Rosice, avšak nákop na útočníka byl vyhodnocen jako ofsajd.
84'
Na Yunise letěl nadějný centr zleva, ten však likviduje brankář Zádrapa.
84'
Rosice stále musí bránit bez míče.
83'
Po sigmácké snaze nakonec pouze odkop od Zádrapovy branky .
82'
Nadějný centr přeletěl Jana Fialu.
Dnešní utkání sleduje 131 diváků.
81'
Rostislav Baďura nadějně vystřelil, avšak gól nepadl.
80'
Sigma se marně pokusila vybojovat penaltu.
80'
V dnešním parném počasí už hráči působí unaveně.
79'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Fila, přichází Malata.
78'
Rosice se po dlouhé době probojovaly na sigmáckou půli.
77'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Koláčný, přichází Kugler.
77'
Sigma dál útočí a snaží se vyrovnat, převážně pak po pravé straně.
76'
Jan Zádrapa už šetří čas a s výkopem nespěchá.
74'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku! JAKUB YUNIS bezpečně proměňuje pokutový kop a dává kontaktní gól na 1:2!
74'
Byla nařízena penalta.
73'
Rosice kompaktně brání v bloku na své půlce.
72'
Hausknecht nadějně nacentroval avšak míč nikdo nezasáhl.
71'
Sigma zkouší zapojit Jakuba Yunise na hrotu, ovšem nepřesně.
70'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Sedláček.
70'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Galus, přichází Beňa.
68'
Nečekaná střela Rosic končí těsně vedle.
67'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Minárčik.
66'
Rosice budou kopat z vlastní půle, ale až po občerstvovací pauze.
65'
Jan Fiala započal krásnou akci po pravé straně, Diblíkův centr se však minul účinkem.
64'
Zádrapa střelu z dálky bezpečně chytá.
64'
Grygar byl faulován a vybojoval volný přímý kop.
63'
Jakub Yunis se nedostal k centru a skóre zápasu nezměnil.
62'
Tomáš Dobrovodský se dostal až před branku, avšak nevystřelil.
61'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Šíp, přichází Šidlík.
61'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Hapal, přichází Baďura.
60'
Jáchym Šíp obešel několik hráčů a dostal se až k brance, vystřelit však nedokázal.
59'
Rosice neustálým napadáním efektivně kazí konstruktivní rozehrávku Sigmy.
58'
Po odraženém balónu střílí Grygar vysoko nad Zádrapovu bránu.
57'
Sigma se opět snaží rychle odpovědět, avšak prozatím marně.
55'
Rosice právě vstřelily branku!
JAN VÍTÁMVÁS po nadějně rozehraném přímáku uklízí míč do Stoppenovy brány!
55'
Žlutou kartu dostává Galus (SK Sigma Olomouc B).
55'
Volný přímý kop Rosic bude směřovat na branku Sigmy.
54'
Rosice kopou z vlastní půle.
53'
Šíp vybojoval roh pro Sigmu po dlouhém sprintu.
52'
Těžiště hry se přesunulo ke středu hřiště.
51'
Převážně díky spolupráci Hausknechta a Hapala se teď stále hraje kolem vápna Rosic.
50'
Sigma zkusila roh nakrátko, ale Rosice okamžitě šly do protiútoku.
49'
Sigma kopala nadějnou standartní situaci, ale nevybojovala nic.
49'
Míč propadává až do autu.
48'
Martin Diblík centroval naslepo a vybojoval roh.
47'
Rosice opět operují na polovině Sigmy.
46'
Sigma začala zostra centrem Daniela Grygara. Výsledkem je kop od brány Rosic.
46'
V první půli jsme viděli mnoho soubojů a několik zajímavých průniků z křídel. Rosičtí za tohoto skóre prozatím virtuálně na prvním místě MSFL, takže s výsledkem jsou prozatím jistě spokojeni. Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45+1'
45+1'
Nastavuje se pouze minuta.
45'
Fila se ještě pokusil o útok zprava, ale fauloval.
45'
Je vidět, že se blíží konec poločasu, protože trenéři hlasitě okřikují své hráče ke změně výsledku před pauzou.
44'
Sigma zkoušela kombinaci pro změnu z pravé strany, ovšem bez výsledku.
43'
Rosice mají v posledních minutách navrch.
42'
Pavel Novák vybojoval nadějný kop pro Rosice.
40'
Obrana Sigmy teď situaci bezpečně zvládla, když zblokovala všechny pokusy o střelu.
40'
Adam Fila pronikl po pravé straně a nacentroval, je z toho roh pro Rosice.
39'
Sigma teď okupovala vápno Rosic, bezvýsledně.
38'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Fiala.
37'
Šíp solidně nacentroval, ale míč propadl až do autu.
36'
Hra je teď hodně o soubojích, moc pohledný fotbal tak nesledujeme.
35'
Jakub Černý zůstal po souboji ležet na zemi, ale už se vše zdá být v pořádku.
34'
Rohový kop Sigmy končí u prvního rosického hráče.
33'
Po nadějném průniku Šípa po levém křídle skoro padl vlastní gól Rosic!
32'
Rosice opět kopaly volný přímý kop, ale o poznání hůře než posledně.
31'
Sigma se snaží skóre změnit ve svůj prospěch, ale hráči Rosic je nepustí ani z vlastní poloviny.
29'
TOMÁŠ DOBROVODSKÝ nádhernou hlavičkou nechytatelně trefuje branku Sigmy!
29'
Tlak Rosic neustává.
27'
Tomáš Dobrovodský trefuje nádhernou střelou ze střední vzdálenosti břevno! Gól z toho opět není.
26'
Brankář Stoppen se blýskl nádherným zákrokem proti hlavičkujícímu hráči Rosic! Skóre se nemění.
25'
Jan David teď musel situaci vyřešit bez rizika. Je z toho roh pro Rosice.
25'
Zápas pokračuje.
24'
Následuje rychlá občerstvovací přestávka.
23'
Šíp se pokusil o kličku v souboji 1 na 1, ale neuspěl.
22'
Okupování sigmácké půlky právě skončilo faulem.
21'
Černý vhodil dlouhý aut před branku Sigmy, ale nikdo se míče neujal.
21'
Tomáš Dobrovodský na pravé straně nestihl nadějný míč.
20'
Rosice vysoko napadají rozehrávku Sigmy, zatím bez úspěchu.
19'
Sigma kope z nadějné pozice, ale Zádrapa bere míč do svých rukavic.
18'
Roh pro Sigmu skončil závarem před brankou Rosic, ale gól z toho není.
17'
Adam Fila nestihl nadějný míč díky včasnému zákroku Stoppena.
16'
Sigma v prvních 15 minutách kontroluje hru a Rosice do ničeho nepouští.
15'
Centr Šípa zblokoval pouze stoper Rosic a je z toho aut.
14'
Šíp si nadějně nabíhal na přihrávku, ale míč dostal k patám.
13'
Výkop brankáře Zádrapy po jednom souboji končí v autu.
12'
Jakub Yunis čekal na centr z pravé strany, ale prohrál souboj o míč.
11'
Ten končí neúspěšně, následuje odkop od branky Rosic.
11'
Jáchym Šíp se pokusil o střelu z dálky, ale byla zblokována a je z toho roh pro Sigmu B.
10'
O míč se teď hodně bojuje ve středu hřiště.
9'
Sigma zpomalila hru a snaží se začínat kombinaci u stoperů.
8'
Po faulu bude Sigma kopat z vlastní půle.
7'
Jakub Yunis nadějně vystřelil na branku, brankář Rosic Zádrapa se blýskl krásným zákrokem.
6'
Rosice prozatím volí taktiku dlouhých nákopů, ale stopeři Sigmy prozatím zvládají bez potíží.
6'
Tomáš Dobrovodský nestihl nadějný balón, Sigma opět u míče.
5'
Ondřej Hapal hledal marně před brankou Yunise. Z rychlého protiútoku Rosic nic nebylo.
4'
Lukáš Neuer právě riskantně zastavil pokus o útok Rosic.
3'
Máme zde první faul utkání, kopat bude Sigma B.
2'
Jáchym Šíp centruje před branku hostí, ale je z toho pouze odkop Jana Zádrapy.
1'
Sigma se snaží o pomalou konstruktivní rozehrávku.
1'
Domácí Sigma se klasicky představí v modrých dresech, hosté z Rosic jsou oblečeni do žluté.
Hráči nastupují na hřiště.
Trávník je ve vynikajícím stavu a připraven na zápas, počasí se také vydařilo.

SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Diblík, Neuer, David (C), Hapal, Yunis, Hausknecht, Grygar, Galus, Grečmal, Šíp
Náhradníci: Obzina – Bednár, Beňa, Baďura, Fiala, Šidlík

FC Slovan Rosice: Zádrpa – Zezula, Novák, Koláčný, Černý, Pazourek, Selinger, Vítámvás, Drbal (C), Fila, Dobrovodský
Náhradníci: Juran – Minárčik, Kršák, Kugler, Malata, Sedláček, Šíp

Rozhodčí: Páral – Kulička, Ogrodník.
Krásné fotbalové dopoledne všem. Dnes nás společně čeká zápas týmů SK Sigma Olomouc B a FC Slovan Rosice. Výkop je naplánován na 10:15 na druhém hřišti Androva stadionu v Olomouci.
Vzájemná utkání
Za poslední rok se béčko Sigmy Olomouc s Rosicemi v Moravskoslezské fotbalové lize setkalo dvakrát. V obou případech zvítězily Rosice.

07.03.20 FC Slovan Rosice – SK Sigma Olomouc B 3:1

10.11.19 SK Sigma Olomouc B – FC Slovan Rosice 0:1
Tým FC Slovan Rosice bude do utkání nepochybně vstupovat jako pomyslný favorit. Se sedmi body držel jihomoravský klub před začátkem 4. kola velmi zajímavé průběžné druhé místo, navíc bez jediné prohry. V posledním zápase Rosice rozstřílely béčko Jihlavy 5:1, hráči jsou tedy naladěni nejen na výhru, ale také na střílení gólů. Vícekrát dostali míč do branky v rámci této sezóny před aktuálním kolem pouze hráči týmu MFK Vyškov.
SK Sigma Olomouc B vstoupila do nové sezóny lehce pod očekáváním a po prohře, výhře a remíze se jí podařilo získat jen 4 body. Svěřenci trenéra Augustina Chromého budou jistě chtít zabojovat o lepší pozici, která by je přiblížila k vysněné druhé lize. Soupiska je plná nadějných a perspektivních mladíků, kteří se jistě budou proti favorizovaným Rosicím chtít předvést. Doplnit je může méně vytěžovaná část hlavního týmu Sigmy, která tak týmu dodá potřebné zkušenosti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.