MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : MFK Vyškov - 30. srpna 2020   10:15

Slovácko B
Slovácko B
15' Kliment  • 45+1' Kliment  • 77' Kubala  • 80' Kliment
4:1
(2:1)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
25' Simr
Slovácko B
Bajza – Vincour, Srubek (C), Olšanský, Polášek, Mareček (58. Pernica), Rezek (83. Kostka), Kliment (80. Vechet), Šimko, Hellebrand (76. Řihák), Kubala (85. Pek).
Borek – Řihák, Vecheta, Janás, Pek, Pernica, Kostka
J. Slabý – Z. Silný, T. Kostelník
Kunovice
243 diváků
MFK Vyškov
Spurný – Sedlo, Hanuš, Krejčí – Pernatskyi (71. Nieslanik), Langer, Moučka (87. Dittmer), Klesa (C), Vintr, Jambor – Simr (81. John)
Sova – Dittmer, Oulehla, Jaroš, John, Nieslanik

Vyškov začal nadějně druhý poločas, ale postupně začal ztrácet jiskru. Slovácko dokázalo vstřelit další dvě branky a zpečetilo tak vývoj utkání. Z pohledu hostí byl dobře odehraný první poločas, Slovácko se pomalu rozjíždělo a v závěru již přehrávalo svého soupeře.
90+1'
90'
Pan Slabý, dnešní hlavní arbitr, nastavuje jednu minutu.
88'
Útočný faul hráče Vyškova, který doslova zboural soupeře. Utkání se nám již spíše dohrává a Vyškov již není schopen nějaké smysluplné kombinace.
87'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Moučka, přichází Dittmer.
86'
Slovácko nyní vedlo útok po pravé straně, míč v pokutovém území dokázal jeden z obránců odkopnout do bezpečných míst.
85'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Kubala, přichází Pek.
85'
Žlutou kartu dostává Srubek (1.FC Slovácko B).
84'
Hra již ztratila najednou náboj a i fanoušci Vyškova najednou ztichli. Je pravda, že hosté v poslední čtvrt hodině fyzicky odešli.
83'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Rezek, přichází Kostka.
81'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Simr, přichází John.
80'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Kliment, přichází Vecheta.
80'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Autorem branky je JAN KLIMENT, který si nakonec zpečetil hattrick v dnešním duelu a nejspíše rozhodl o vítězství Slovácka! Opět měl jednoduchou práci, když u levé tyčky dorazil přihrávku od svého spoluhráče.
78'
Slovácko je při chuti a ve vápně jeden z hráčů se pokoušel dostat do střelecké možnosti, nakonec se připravil o tuto možnost a Vyškov dostává míč z pokutového území.
77'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Rezek odcentroval míč před branku, kde jej FILIP KUBALA doklepl do sítě a dostává domácí do dvou brankového vedení! Velký podíl na této brance měl i Kliment, který kombinoval právě s Rezkem.
76'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Řihák.
73'
Téměř od středového kruhu zahrávali vyškovští standardní situací. Centr se nakonec dostal do pokutového území, avšak nakonec míč končí v zázemí a bude z toho jen odkop od branky Slovácka.
71'
Na utkání je přítomno 243 diváků, což je poměrně slušná návštěva.
71'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Pernatskyi, přichází Nieslanik.
70'
Rozhodčí nařizuje občerstvovací přestávku a následně dojde ke střídání na straně Vyškova.
69'
Standardní situace z levé strany nepřinesla zakončení na branku Vyškova. Hráč MFK následně vyrazil do protiútoku, ale pohlídla si jej Hellebrand.
67'
Avšak Slovácko rychle ubránilo rohovou situaci a již míří na polovinu soupeře.
67'
Hosté jsou zahrávat roh a mohou tak zmírnit tlak svého soka.
65'
A další větší ohrožení branky Spurného, kdy míč opět končí mimo branku, nicméně Vyškov se nyní ocitá pod čím dál větším tlakem.
64'
Vyškovu se konečně daří dostat míč až na polovinu Slovácka, ale bez nějakého útočného efektu.
63'
Hellebrand si delší dobu chystal míč na střelu, nakonec z hranice šestnáctky vystřelil, ale vysoko nad branku Spurného.
62'
Slovácko přišlo s další útočnou akcí, po které se opět staví hráč k rohovému praporku. Vyškov je nyní v menším útlumu.
61'
Roh Slovácko rozehrálo do strany, následovala střela mimo tři tyče.
60'
Rezek po obdržení míče jen tak do něj plácl a obloučkem se míč snesl na branku. Spurný měl nakonec plné ruce práce, aby míč vyrazil na roh!
58'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Mareček, přichází Pernica.
58'
Rychlé nohy nyní předvedl jeden z hráčů Slovácka, který ještě dokázal odcentrovat před branku, kde hlavičkoval jeho spoluhráč, ale nad branku Vyškova.
55'
A když už se jim to záhy podařilo, provinili se útočným faulem. Míč má opět Vyškov, který stále ztrácí jednu branku.
54'
Domácím se nedaří podržet míč a čelí aktivnímu napadání ze strany Vyškova. Nyní druhé autové vhazování Slovácka v krátkém sledu a zatím se jim nedaří dostat z vlastní poloviny hřiště.
53'
Rohový kop přinesl střelu z první, která proletěla pokutovým územím kolem pravé tyčky!
52'
Obrana Slovácka opět nebránila moc pozorně a ve vápně se dostal jeden z hráčů ke střele. Ta byla nakonec sražená na roh, ale pokud by nebyla, nejspíše by se hosté radovali z vyrovnání.
51'
Míč na Klimenta, který byl hodně prudký a končí v autu.
50'
Míč se nyní pohybuje spíše uprostřed hrací plochy a ani jeden celek se nyní nemůže dostat ke konstruktivnější kombinaci.
48'
Hosté jsou aktivnější i v začátku druhé půle a pokouší se o rychlé vyrovnání.
46'
Úvod zápasu patřil Vyškovu, ale do vedení se dostalo Slovácko. Vyškov po hrubé chybě v defenzívě soupeře dokázal vyrovnat zásluhou Simra, nicméně Kliment v nastaveném čase svou druhou brankou vrátil Slovácku vedení zpět.
45+3'
45+3'
Vyškov ještě stihl zahrávat svůj další roh, ale krátce po zahrání hlavní sudí odpískal konec prvního poločasu.
45+1'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Domácí v nastaveném čase dávají vedoucí branku do šatny! Mezi střelce se opět zapsal JAN KLIMENT.
44'
Dva rohové kopy v krátkém sledu za sebou zahrávali hosté, ovšem skóre se nám nemění a stále platí remízový stav.
41'
... a tento roh vypadal poměrně nebezpečně pro defenzívu Slovácka. Nakonec se míč ocitá mimo pokutové území.
40'
Roh pro Vyškov...
39'
Bajza nyní musel rychle ven z branky, aby odkopl dlouhý míč, za kterým spěchali hráči Vyškova.
38'
...který netuším jak dopadl, neboť nás zlobí obraz hry. Podstatné je, že domácí z něj nedokázali skórovat.
37'
Vyškov bude zahrávat svůj třetí rohový kop...
34'
Slovácko převzalo otěže zápasu, avšak směrem dopředu zatím neukázalo téměř nic, vyjma vedoucí branky a několika pár centrů, hlavně z pravé strany.
33'
Tak tohle byl hodně vysoký centr na zadní levou tyč, kterou hráč Vyškova nemohl zpracovat a poslat míč zpět před branku. Odkop od branky Slovácka.
32'
Po delší době nějaké oživení na hřišti. Slovácko propadlo a rodil se nebezpečný brejk Vyškova, který byl nakonec na poslední chvíli ubráněn.
29'
Slovácko již získalo sebevědomí a nyní delší dobu kombinuje s míčem. Nicméně daleko od Spurného.
28'
Střílený centr z pravé strany. Následně se snažil jeden z domácích hráčů prostřelit hradbu těl před sebou, což se mu nepovedlo.
27'
Po dané vyrovnávací brance se oba celky občerstvily a může se pokračovat ve hře.
25'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Hrubka v defenzívě Slovácka, kdy se k míči dostal Vintr, který jej zatáhl po levém křídle a předložil před branku, kde jen PAVEL SIMR dorazil míč do branky.
24'
Povedlo se! Obraz hry ze stadionu je zpět a stále platí, že Slovácko vede těsným rozdílem.
22'
Prvním potrestaným hráčem žlutou kartou je Vintr.
18'
Po vedoucí brance domácích nám najednou vypadl obraz hry, snad se brzy obrazem do Kunovic vrátíme.
15'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku! Vyškov ztratil krátce za polovinou hřiště míč a rychlá proti útočná akce Slovácka končí jejich první brankou. Centr z pravé strany dokázal v pokutovém území zpracovat hráč Slovácka, který ještě centrem předložil míč na JANA KLIMENTA, který již hlavičkou neměl problémy skórovat.
14'
Dobrý centr, na který se snažil dosáhnout Spurný, ale nedosáhl. Za ním však nedokázal hráč Slovácka lépe hlavičkou trefit vysoký a prudký míč.
13'
Roh se bude odehrávat i na druhé straně, který se zrodil po postupném útoku Slovácka.
12'
Nepodaří, centr na přední tyč byl odhlavičkován domácím hráčem, navíc sudí píská nedovolený zákrok, který postřehl v chumlu hráčů.
11'
Po další útočné akci si hosté vybojovali rohový kop, podaří se jim nyní udeřit?
10'
Tu nakonec domácí nedokázali nikterak využít a domácí zatím působí hodně zakřiknutým dojmem.
9'
Standardní situace Slovácka, kterou budou rozehrávat v blízkosti rohového praporku.
7'
Simr nebezpečně hlavičkoval před Bajzou a míč končí na tyči. No, tohle byla asi zatím největší šance Vyškova v dosavadním průběhu zápasu.
6'
Ve včerejším duelu první mužstvo Slovácka remizovalo s Jabloncem 1:1. Dokáže jejich rezervní tým být lepší a vyhrát?
5'
Vyškov je zatím v úvodu zápasu aktivnějším týmem a častěji se pohybuje na polovině Slovácka.
4'
Vintr si obešel soupeře a odehrál jej do vápna, kde se pokoušel Simr o zakončení. Jeho pokus byl sražen.
3'
Centr z pravé strany dokázal obránce Vyškova odvrátit, následná střela již neznamenala nebezpečí pro Spurného v brance.
2'
Již od úvodu zápasu jsou hosté povzbuzováni početnou skupinou hostujících fanoušků. Dokonce i s bubnem a ženou svůj celek za vedoucí brankou.
1'
Centrovaný míč směřoval před šestnáctku, kde byl Moučka, jehož rána z první šla mimo branku Bajzy.
1'
Vyškov rozehrál utkání a ihned se vrhl do útočné akce, ze které vybojoval rohový kop.
1'

1.FC Slovácko B: Bajza – Vincour, Srubek (C), Olšanský, Polášek, Mareček, Rezek, Kliment, Šimko, Hellebrand, Kubala.
Náhradníci: Borek – Řihák, Vecheta, Janás, Pek, Pernica, Kostka

MFK Vyškov: Spurný – Sedlo, Hanuš, Krejčí – Pernatskyi, Langer, Moučka, Klesa (C), Vintr, Jambor – Simr
Náhradníci: Sova – Dittmer, Oulehla, Jaroš, John, Nieslanik

Rozhodčí: J. Slabý – Z. Silný, T. Kostelník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.