MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Vel. Meziříčí - 4. října 2020   10:15

Slovácko B
Slovácko B
9' Melekescev  • 18' Kubala  • 35' Rezek  • 47' Juroška  • 67' Juroška  • 76' Kostka  • 81' Kostka  • 89' Juroška
8:0
(3:0)
Vel. Meziříčí
Slovácko B
Borek – Kubala (59. Kostka), Melekestsev (65. Pek) , Olšanský, Pernica, Polášek, Rezek (46. Juroška), Srubek (C), Suchý, Vecheta (74. Janás), Vincour T. (73. M. Vincour)
Andrés, Janás, Juroška, Kostka, Pek, Vincour M.
Černoevič – Volek, Macrineanu. Delegát: Vacula
Kunovice
93 diváků
Kolář – Pavlík (73. Partl), Kriegsmann, Komínek (C), Krejčí (46. Bouček). Mezlík (65. Sysel), Puža, Šuta, Demeter, Nedvěd, Plichta
Bouček, Kruba, Partl, Sysel, Šimáček

Slovácko B naprosto dominovalo hře a zaslouženě vyhrálo 8:0, hattrickem se blýskl Juroška. Tímto se s Vámi loučíme a přejeme hezký zbytek dne!
90+1'
89'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku!
Domácí hráč PAVEL JUROŠKA vstřelil hattrick, parádní umístěnou střelou z velkého vápna nedal Kolářovi šanci, 8:0.
83'
Dnešní utkání sleduje 93 diváků.
81'
Sedmou domácí branku přidává DOMINIK KOSTKA.
78'
Zajímavý balón vyslal do vápna Bouček, Plichta ho však hlavou nedokázal trefit do branky Borka.
76'
Na 6:0 zvyšuje střídající DOMINIK KOSTKA.
74'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vecheta, přichází Janás.
73'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází T.Vincour, přichází M. Vincour.
73'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Partl.
73'
Domácí Slovácko opět drží míč a postupnou kombinací se snaží vytvořit šanci.
69'
Žlutou kartu dostává Šuta (FC Velké Meziříčí).
69'
Domácí Juroška je při chuti, jeho nebezpečnou střelu však zlikvidoval Kolář.
67'
A je to 5:0. Pátý gól Slovácka B střílí PAVEL JUROŠKA.
65'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Melekestsev, přichází Pek.
65'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Sysel.
62'
Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).
59'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Kubala, přichází Kostka.
59'
Slovácko opět drží míc ve své režii, postupnou kombinací se snaží vytvořit další šanci na gól.
53'
Hosté měli opět šanci na snížení, Plichta však z otočky bránu Borka minul.
53'
Úspěšný zákrok si připsal Kolář po nebezpečné hlavičce domácích.
52'
Zajímavou ránou zpoza vápna se prezentoval Šuta, domácí Borek si s ní však poradil.
47'
Domácí vstoupili do druhého poločasu parádně, Jiřímu Saňákovi vyšlo střídání. PAVEL JUROŠKA dostal krásnou přihrávku od svého spoluhráče a zvýšil tak skóre na 4:0.
46'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Bouček.
46'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Rezek, přichází Juroška.
46'
Slovácko B vede po prvním poločase zaslouženě 3:0, když se trefil Melekescev, Kubala a Rezek.
45'
40'
Do zakončení se po kombinaci Velkého Meziříčí dostal Plichta, jeho střele scházela razance a přesnost.
35'
Po kombinační akci Slovácka do prázdné brány doklepl jednoduchý míč agilní JAKUB REZEK, 3:0.
33'
Velké Meziříčí nyní zatlačilo domácí na jejich půlce, po centru Pavlíka se dostal do hlavičkového zakončení Demeter, bránu minul.
32'
Velké Meziříčí se teď dostalo po krásné kombinaci do velké šance, kterou neproměnil Puža.
27'
Slovácko nadále diktuje tempo hry, hostující Velké Meziříčí se k balónu dostává velmi zřídka.
22'
Hostující obrana standardní situaci ustála a odehrála balón do bezpečí.
22'
Slovácko bude nyní zahrávat standardní situaci v blízkosti šestnáctky.
18'
Křídelník Rezek poslal nadýchaný centr do pokutového území, k balónu se dostal hostující Krejčí, toho však o balón čistě obral FILIP KUBALA a střelou po zemi k tyči zvýšil skóre zápasu na 2:0.
12'
Mladíci ze Slovácka do zápasu vstoupili lépe a diktují tempo hry.
9'
Po krásné přihrávce Rezka se do samostatného úniku dostal domácí TIMUR MELEKESCEV a v zakončení se nemýlil – 1:0!
2'
Nedvěd z přímého kopu trefil pouze zeď.
2'
Ve druhé minutě budou hosté zahrávat přímý kop ze zajímavé vzdálenosti!
1'
První střelou v utkání se prezentovalo domácí Slovácko, hostující Kolář jí bez problému lapil.
1'
Výkop bude mít hostující Velké Meziříčí.
Hráči obou týmů právě vstupují na hrací plochu.
Za pět minut začíná utkání 9. kola MSFL, které proti sobě svedlo domácí rezervu Slovácka a hostující FC Velké Meziříčí.

1.FC Slovácko B: Borek – Kubala, Melekestsev, Olšanský, Pernica, Polášek, Rezek, Srubek (C), Suchý, Vecheta, Vincour T.
Náhradníci: Andrés, Janás, Juroška, Kostka, Pek, Vincour M.

FC Velké Meziříčí: Kolář – Pavlík, Kriegsmann, Komínek (C), Krejčí. Mezlík, Puža, Šuta, Demeter, Nedvěd, Plichta
Náhradníci: Bouček, Kruba, Partl, Sysel, Šimáček

Rozhodčí: Černoevič – Volek, Macrineanu. Delegát: Vacula.
1. FC Slovácko B zatím v tomhle ročníku MSFL ani jednou neprohrálo. V posledním kole si Slovácko B rozdělilo body s Kroměříží po remíze 1:1. Trenér Jiří Saňák výkon svých svěřenců proti Kroměříží komentoval takto: „V prvním poločase jsme byli herně lepší, chtělo to přidat druhou branku, měli jsme za stavu 1:0 velkou příležitost, kterou jsme nevyužili, domácí vyrovnali z pokutového kopu. Ve druhém poločase již obraz nebyl jako v prvním, pochválil bych brankáře Borka, který nás ke konci podržel. Bod proti silnému soupeři bereme.“ Slovácko B se před 9. kolem nachází na 3. pozici tabulky MSFL se ziskem 17 bodů.Trenér Jiří Saňák má k dispozici velice mladý kádr, věkový průměr týmu je kolem 20 let, mladíci z Uherského Hradiště tak patří k jedním z nejmladších v celé Moravskoslezské fotbalové lize.
FC Velké Meziříčí si v minulém týdnu připsalo dvě důležitá vítězství, nejprve ve středu deklasovalo Vrchovinu 5:0 a poté v neděli dopoledne ve velmi divokém zápase přestřílelo Dolní Benešov 5:3. Tým se nyní nachází na 10. místě tabulky se ziskem 13 bodů. Trenér Jan Šimáček neočekává lehký zápas, je jasné, že mladí kluci ze Slovácka budou chtít svojí sérií bez prohry prodloužit, ovšem i fotbalisté z Velkého Meziříčí budou mít o motivaci postaráno, protože z venku letos dovezli zatím jen tři body po výhře 1:3 nad silným Uničovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.