MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Frýdek-Místek - 19. září 2020   15:30

Uh. Brod
Uh. Brod
50' Mančík  • 56' Váňa
2:2
(0:1)
Frýdek-Místek
24' Dziuba   • 89' Teplý
Uh. Brod
Jansa, Kúdela, Šimoník, Šmatelka, Švrček, Kratochvíl (B)
Bzirský, Fokaidis, Hammer, Hladík, Křenek, Seba, Zouhar (B)

Druhý poločas domácí rozehráli mnohem lépe. Nejprve v padesáté minutě srovnali, následně v 56. minutě už dokonce vedli. Celý druhý poločas byli aktivnější a lepší. Frýdek-Místek od dalšího inkasovaného gólu několikrát zachárnio velké štěstí. V 89. minutě se ale hostům přece jen podařilo srovnat a zachránit remízu 2:2. Oba týmy tedy berou po bodu.
90+3'
90+2'
Po střetu ve vápně musí pro jednoho z domácích hráčů lékaři na nosítkách. Nastavení se tak pravděpodobně o dost protáhne.
90'
Nastavovat se budou ještě minimálně tři minuty.
89'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu se míč odrazil k JAKUBU TEPLÉMU, který už míč poslal do branky.
87'
V opravdu tvrdém závěru, kde bychom se mohli jen modlit, aby se nestrhla nějaká větší potyčka, jsme viděli další dva z mnoha tvrdých faulu, po jednom na obou stranách. Nebyl to hezký pohled.
86'
Žlutou kartu dostává Petr Kratochvíl (ČSK Uherský Brod).
85'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Robin Josefík, přichází Tomáš Šimoník.
83'
Velké zmatky Frýdku-Místku v obraně nyní připomínaly komedii. Bárta nakonec zasahovat nemusel, když jeden z hostů na míč spadl a tím ho zastavil.
82'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Denis Dziuba, přichází Martin Bzirský.
79'
Uherský Brod byl v další velké šanci. Jeden z útočníků ale přestřelil branku brankáře Bárty.
78'
Žlutou kartu dostává Petr Šmatelka (ČSK Uherský Brod).
78'
Hosté vyslali centr, který se snažil hlavou do sítě uklidit Jakub Teplý, ovšem ten prohrál svůj souboj a míč se jen potácel ke gólmanovi.
76'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Vilém Gettler, přichází Jiří Švrček.
75'
Uherský Brod je v posledních chvílích mnohem lepším týmem. Bárta si nyní musel připsat zákrok proti střele jednoho ze záložníků.
74'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Jakub Dudek, přichází Michal Hladík.
74'
A ani nyní to hosté nevymysleli moc dobře. Rozehrávku směřovali nepřesně, následně se na pravé straně vytvořilo přečíslení, ale míč nakonec zamířil do autu.
73'
Faul před pokutovým územím domácího týmu. Frýdek-Místek dostal k dispozici volný přímý kop, kteýr ale nevyužili.
72'
Zapalač se snažil o dribling na pravé staně. Míč se mu nakonec podařilo procpat skrze dva hráče, ale jeho centr už nebyl dobrý. Míč uklidila defenzíva Brodu.
71'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Martin Váňa, přichází Marek Jansa.
70'
Ani další standardka se Fýrdku-Místku nepovedla. Míč nabral směr k tyči, ale proletěl vedle ní.
69'
Skwarczek se postavil k exekuci volného přímého kopu. Míč ale nacentroval jen do poblíž stojící zdi hráčů.
67'
Nyní jsme viděli rychlý brejk dva na dva, kdy domácí k zemi poslali hostujícího brankáře Bártu. Následně vypálili, ale střelu vyrazil z brankové čáry jeden z obránců.
66'
Když už se konečně hosté po dlouhé době dostali k vápnu, tak jejich střela nenabrala absolutně žádnou razanci a ani moc ddobrý směr.
65'
Frýdek-Místek je nyní velmi nepřesný. Nevycházejí mu přihrávky, vázne rozehrávka a centry jsou úplně mimo. Vůbec to nevypadá jako stejný Frýdek-Místek, který hrál první půli.
64'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Pavel Šmatelka.
62'
Dlouhý centr Uherského Brodu vyslal dopředu jednoho z útočníků. Brankář Bárta ale vyběhl daleko za vápno a míč z voleje poslal nohou pryč.
61'
Frýdek-Místek na polovině hřiště rychle odebral míč a přešel do protiútoku. Soupeř byl ale v obranně velmi přesný a nepustil hosty k vápnu.
60'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Tomáš Hykel, přichází Nikolaos Fokaidis.
58'
Domácí jsou hodně nabuzeni otočkou zápasu. Nyní opět sprintovali do pěkné šance, ale zastavil je tentokrát ofsajd.
57'
Žlutou kartu dostává Martin Váňa (ČSK Uherský Brod).
56'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Domácí otočili stav utkání! Po velkém nedorozumění obrany Frýdku-Místku. MARTIN VÁŇA šel následně sám na gólmana a i přes kolizi s ním ho propálil a podařilo se mu skórovat.
54'
Žlutou kartu dostává Robin Josefík (ČSK Uherský Brod).
53'
Frýdek-Místek si nyní trochu zavařil, když poslední obránce stíhán hráčem soupeře poslal slabou přihrávku ke gólmanu Bártovi, a ten musel rychle rozehrát, přičemž trefil právě hráče Uherského brodu.
52'
Hosté svou útočnou aktivitou vybojovali alespoň rohový kop. I když se Zapalača snažil přesně nacentrovat, obrana soupeře byla velmi dobře postavena.
50'
Uherský Brod srovnává! MAREK MANČÍK využil zaváhání obrany a najednou se dostal se dvěma spoluhráči před gólmana. Mančík to vzal na sebe a bez problémů Bártu prostřelil.
49'
Druhý poločas pokračuje v tvrdé a nedisciplinované hře. Nyní se provinili hosté a dali domácím k dispozici standardku.
48'
Další standardka pro hostující tým. Tentokrát se ale jedná o kop jen kousek výdálený od půlící čáry.
47'
Frýdek-Místek poslal z volného přímého kopu centr do vápna, pro který si ale bez větších obtíží vyskočil brankář Jícha.
46'
První poločas skončil. Jeho začátek měl sice lepší Uherský Brod, ale postupně se tempo hry změnilo a hosté si vzali zápas do režie. Dokázali také vsítit gól, když se ve 24' dostal k míči Denis Dziuba a poslal ho pod břevno. Zápas je ale stále otevřený.
45'
44'
Velmi špatnou přihrávku provedl kapitán Literák svému spoluhráči na druhé straně obrany. Ten musel pořádně přidat, aby stihl míč ještě u svého rohového praporku.
43'
Na středovém kruhu došlo k faulu na Košáka. Domácí tým se po delší době podíval na útočnou polovinu soupeře, ale tam opět fauloval.
42'
Hykel byl při odebírání míče faulován. Frýdek-Místek dostal k dispozici přímý volný kop, který ale k ohrožení branky nevuyžil.
41'
Hosté odehráli volný přímý kop. Míč dostali do vápna, ale už se jim nepodařilo ho vypálit na branku. Uherský Brod ho poslal do autu.
40'
Žlutou kartu dostává Michal Bárta (MFK Frýdek-Místek).
39'
Další fauly na polovině hřiště. Na zemi leží hráči z Frýdku-Místku i Uherského Brodu. Hra se nyní opravdu hodně vyostřila a nevypadá to zrovna hezky.
38'
Zapalač byl tvrdě faulován u čáry. Následně došlo k slovní potyčce Dvou desítek – Dziuby s Mančíkem. Sudí nyné uklidňuje a řeší situaci.
34'
Hosté se snaží u vápna, kde posílají jeden centr za druhým. Zatím se jim ale nedaří zakončovat.
33'
Žlutou kartu dostává Adam Varadi (MFK Frýdek-Místek).
29'
Frýdek-Místek stále zkouší procházet přes pravou stranu hřiště. Nyní se tam snažil prosmýknout Hykel, ale nesupěl s kličkou na obránce Brodu.
28'
Zapalač chtěl z pravé strany nacentrovat dlouhý míč do vápna, ale jeho centr zasáhl prvního bránícího hráče.
26'
Hosté chtěli po gólu zopakovat tu stejnou akci znovu. Centr zleva zapadl doprostřed vápna, ale následně se už k míči nikdo nedostal.
24'
DENIS DZIUBA se stává prvním střelcem dnešního zápasu! Jeho spoluhráč mu sklepl míč do vápna a Dziuba s ledovým klidem poslal polo-oblouček, který zapadl pod břevno. Gólman neměl šanci.
22'
Žondra vyhrál vzdušný hlavičový souboj, ale následně míč velmi špatně zpacoval a domácí opět přešli do rychlého brejku.
21'
Hykel si chtěl soupeře obejít na pravém křídle, ale ztratil míč. Uherský Brod přešel do rychlého brejku, ale opět se nedostal ke střele.
20'
Dlouhý kombinace hostů ve vápně skončila vším jiným, než úspěchem. Po úmorném množství přihrávek přišla střela do bránícího hráče.
19'
Frýdek-Místek si poťukává míč středem hřiště, ale nedaří se mu dostat do zakončení, respektive ani se dostat do vápna.
17'
Velká šance hostů! Po zmatcích ve vápně Uherského brodu a několika změnám na míči nakonec míč proskákal kousek kolem pravé tyče.
16'
Hostující brankář Bárta si naskočil na dlouhý centr, který na něj vyslal domácí obrana. Následně rychle rozherál míč na druhou stranu hřiště.
15'
Hraje se ze strany na stranu, ale pořádnou šanci jsme stále ještě neviděli. Chybí zakončení v podání obou týmů.
13'
Jeden z domácích hráčů hrál rukou před tribunou. Sudí si toho vůbec nevšiml. Frýdek-Místek se nyní musí bránit.
12'
Uherský Brod se zdržuje před vápnem Frýdku-Místku už delší dobu. Tak uvidíme, zda z toho domácí tým dokáže něco vytěžit.
10'
Nebezpečný centr do pokutového území odklidil kapitán týmu hostů, Petr Literák. Následnou střelu po opětovném zisku míče zase pokryl brankář Bárta.
9'
Hykel dostal míč do vápna, kde si ho ovšem špatně zpracoval a protihráč ho od něj odstavil. Frýdek-Místek ale míč získal znovu.
7'
Bárta si nyní naběhl skoro až ke středovému kruhu na nebezpečný balón vyslaný defenzívou Uherského Brodu. Útočníci domácích měli totiž k míči blíž, než hostujícíc obrana.
6'
Další přímý kop už vypadal o dost lépe. Hráči Uherskho Brodu míč doručili až do vápna, kde další z domácích hlavičkoval, ovšem jen do náručí gólmana Bárty.
5'
Míč z přímého volného kopu se snesl až za vápno. Frýdek-Místek tedy rozehraje odkop od branky.
4'
Další faul, tentokrát už před vápnem Frýdku-Místku. Sudí to zatím řeší domluvou, ovšem naznačil, že příště už toto toleroat nebude.
3'
Žondra nyní skluzem "nabral" svého protihráče. Faulovaný Malenovský zahrál volný přímý kop, který doručil až gólmanovi do vápna do rukavic.
2'
Žodra rozehrál úvodní výkop utkání. Frýdek-Místek nastoupil v klasických bílých dresech s modrými šortky, Uherský Brod zase zvolil růžovou variantu.
1'

ČSK Uherský Brod: Jícha (B) – David, Gettler, Josefík, Košák, Lorenc, Malenovský, Mančík, Nevařil, Váňa, Vrága (C)
Náhradníci: Jansa, Kúdela, Šimoník, Šmatelka, Švrček, Kratochvíl (B)

MFK Frýdek-Místek: Bárta (B) – Dudek, Dziuba, Hykel, Literák (C), Skwarczek, Straňák, Teplý, Varadi, Zapalač, Žondra
Náhradníci: Bzirský, Fokaidis, Hammer, Hladík, Křenek, Seba, Zouhar (B).
MFK FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek měl dobrý start do Moravskoslezské fotbalové ligy. V posledních dvou zápasech ale dvakrát prohrál, přitom byl v obou favoritem a oba hrál doma. Nyní se tedy nachází na šestí pozici s dvanácti body ze sedmi zápasů. Vstřelil sedmnáct a inkasoval čtrnáct branek. Zvlášť debakl od Uničova (2:6) je docela zarážející.

Forma: P – P – V – V – P

Poslední zápasy:
Frýdek-Místek – Uničov 2:6
Frýdek-Místek – Kroměříž 1:2
Znojmo – Frýdek-Místek 3:4
ČSK UHERSKÝ BROD

Uherskému Brodu se moc nedaří, ze sedmi odehraných zápasů v MSFL získal pouze osm bodů. A to jen za jednu výhru a následných pět remíz. Skóre osm vstřelených ku sedmi inkasovaným brankám taky nemluví zrovna přesvědčivě. Forma týmu je katastrofální.

Forma: P – R – R – V- R

Petřkovice – Uherský Brod 4:2
Uherský Brod – Slovácko B 0:0
Uherský Brod – Ostrava B 0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.