MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Zlín B - 30. srpna 2020   10:15

Vel. Meziříčí
42' Demeter  • 70' Śuta
2:0
(1:0)
Zlín B
Zlín B
M. Kolář – Puža, Kriegsmann (87. Sysel), Bouček, Šuta (90+2. Marek Malata), Plichta (90+1. Crkal), Mirek Malata (63. Nedvěd), Demeter, Komínek (C), Mucha, Pavlík.
Kruba – Nedvěd, Sysel, Marek Malata, Crkal.
Slováček – Pochylý, Vostřejž
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
498 diváků
Zlín B
Šiška – Němeček (86. Staněk), Slovák, Slaměna, Pafka (81. Strachoň), Hrdlička (60. V. Mlýnek), M. Mlýnek (73. Gettler), Chwaszcz (86. Zahradník), Venený (C), Nečas, J. Kolář.
Lebánek – Strachoň, Staněk, Gettler, V. Mlýnek, Zahradník, Uhřík.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání je u konce a domácí Velké Meziříčí se může radovat ze zisku tří bod za výhru 2:0. Po přestávce se Zlín marně snažil o vyrovnání, koncovka dnes nebyla příliš silnou stránkou hostů, naopak obrana Fastavu v 70. minutě nechala zakončit Radima Šutu a ten dal domácím klid do závěrečných minut. Další gól už pak nepadl, body zůstaly doma, Velké Meziříčí se posunulo se sedmi body na šesté místo tabulky, béčko Zlína je s pěti body jedenácté.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Radim Šuta, přichází Marek Malata.
90+2'
Hra domácích je už pouze o odkopech, to Velkému Meziříčí bohatě stačí.
90+1'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Plichta, přichází Crkal.
90'
Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.
90'
Žlutou kartou za nedovolený zákrok byl potrestán domácí Matěj Sysel.
89'
Roh pro Zlín, výsledkem však byl pouze přetažený centr.
88'
Velké Meziříčí dobře hlídá svůj náskok, momentálně domácí drží hru daleko od pokutového území.
87'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Miloš Kriegsmann, přichází Matěj Sysel.
87'
Po zmatcích uvnitř vápna domácích vystřelil Venený, míč mu ale sklouzl po kopačce a skončil mimo.
86'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Šimon Chwaszcz, přichází Martin Zahradník.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Filip Němeček, přichází Vít Staněk.
85'
Zlín chystá další střídání, tentokrát dokonce dvojité.
83'
Těsně vedle skončila hlavička hostů po centru z levé strany, Kolář s rozehrou nepospíchá. Sudí s ním má zatím trpělivost.
81'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Jiří Pafka, přichází Ondřej Strachoň.
81'
Pafka byl u prudké přihrávky pozdě, k centru se tak nedostal. Kolář může pomaličku rozehrát.
80'
Další výpad Zlína skončil ještě před centrem z pravého křídla, je z toho pouze autové vhazování.
78'
Sám si u toho lehce ublížil a nyní tak na trávníku probíhá jeho ošetřování.
77'
Zlín rozhodně nic nevzdává, snaží se o útok a má i šance. Po centru z levé strany musel Kolář bleskově na zem, aby zakončení ve skluzu srazil na rohový kop.
76'
Hostující Pafka zastavil rodící se brejk Velkého Meziříčí, domácí budou po autu útočit do postavené obrany Zlína.
73'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Martin Mlýnek, přichází Vilém Gettler.
73'
Souboj mezi gólmanem Šiškou a jedním z hráčů domácích byl sudím vyhodnocen jako faul útočícího hráče.
72'
Boučkovo vhazování sice nebylo z těch nejpřesnějších, hosté ale pouze odkopli mimo lajny a je tu tak další aut pro VelMez.
71'
Domácí začínají svůj náskok bránit, Zlín se teď dostává snadněji na útočnou polovinu, kde však vázne koncovka.
70'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Se zlínským béčkem to začíná vypadat nedobře, neboť domácí předvedli akci přesunutím hry na levou stranu, odkud nacentroval Demeter a RADIM ŠUTA přesnou hlavičkou upravil na 2:0.
68'
I po centru od rohového praporku jsme viděli zakončení, tentokrát však ne tak nebezpečné. Šiška už v poklidu odkopává z vlastního vápna.
67'
Hned dva centry předvedl domácí Bouček, ten druhý už vedl k zakončení, Šiška musel hlavičku z vápna vyškrábnout na rohový kop.
65'
Velké Meziříčí rozehrávalo přímý kop, Demeterovi to ale vůbec nesedlo a centr, který měl mířit k zadní tyči, skončil daleko v zámezí.
63'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mirek Malata, přichází Jan Nedvěd.
63'
Přetažený centr zlínského béčka skončil mimo hrací plochu, Kolář vše pouze kontroloval pohledem.
62'
Pád domácího hráče v pokutovém území Zlína zůstal u sudího bez povšimnutí, penalta se nepískala.
60'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Lukáš Hrdlička, přichází Vít Mlýnek.
60'
Pěknou kličkovanou předvedl domácí Demeter, dokázal i odcentrovat, svůj pas však poslal zcela mimo...
59'
Následný přímý kop vedl k zakončení z vápna, míč ale přelétl Šiškovo břevno. Přesto si akce vysloužila potlesk diváků na tribunách.
58'
Je tu žlutá karta na straně hostujícího celku, za faul kousek od půlící čáry ji dostal David Venený.
56'
Obrana Velkého Meziříčí nechala proběhnout míč do zámezí, Kolář tak bude mít klid k dalšímu ze svých odkopů.
54'
Teď zase Zlín a akce pravým křídlem. Centr skončil po souboji o míč mimo hrací plochu, je z toho odkop od Kolářovy branky.
52'
Pěkná akce domácích, když ji přihrávkou do uličky začal Plichta. Pokračování už tak povedené nebylo, nicméně obrana Zlína musela dávat velký pozor.
51'
Faul na hostujícího Venenýho, rozhodčí musí uklidňovat mírně rozvášněné kohouty. Obešlo se to ale bez karty.
49'
Centr nepatřil k těm povedeným a vznikl z toho brejk Zlína. Po zemi vystřelil Nečas, Marek Kolář míč neudržel a jeden z obránců musel nebezpečí hasit okamžitým odkopem.
48'
Rychlý výpad domácích pravou stranou, ke gólu to sice nevedlo, bude z toho alespoň rohový kop.
47'
Utkání sleduje 498 diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
Je za námi první poločas, ve kterém měli o něco více ze hry hostující hráči ze Zlína, nicméně se jim nepovedlo své příležitosti dotáhnout do zdárného konce, naopak chvíli před koncem poločasu udeřilo na opačné straně. Po Pavlíkově centru se pěkným volejem trefil Robin Demeter a parádním gólem dostal Velké Meziříčí do vedení 1:0.
45'
44'
Už je po akci, k ohrožení Kolářovy branky nedošlo a gólman Velkého Meziříčí se už pozvolna chystá k odkopu.
43'
Zlínské béčko se ještě pokusí před koncem poločasu reagovat, bude mít k dispozici rohový kop.
42'
Udeřilo naopak na druhé straně, když po pravé straně unikl Pavlík, poslal další ze svých centrů do pokutového území, kde se do voleje nádherným způsobem opřel ROBIN DEMETER, překonal Šišku a je to 1:0!
40'
Domácí nechali projít soupeře až do pokutového území, a nebyli daleko od inkasování. Střela zblízka však skončila těsně vedle levé Kolářovy tyče.
39'
Ten už vypadal o něco lépe, hosté se dostali i do hlavičkového zakončení, vysoký oblouček ovšem přelétl břevno Kolářovy branky.
38'
Centr od rohového praporku nedolétl ani k první tyči, po obranném zákroku následuje další rohový kop.
37'
Neuspěl ani Slovák, jeho slaboučký centr byl domácí obranou sražen. Zlín bude pokračovat rohovým kopem.
36'
Patrik Slaměna se pokoušel o akci levým křídlem, scházela mu ale podpora spoluhráčů. Akce tak skončila v úplném zárodku.
33'
Přihrávka do uličky do vápna domácích, následoval rázný odkop na autové vhazování.
32'
Už to vypadalo, že Mirek Malata vystihne rozehrávku soupeře a dostane se do brejku, míč mu ovšem odskočil mimo jeho dosah.
31'
Zase se začal hrát aktivnější fotbal, po nějaké době se dopředu hrnou i hráči Velkého Meziříčí.
29'
Po Pavlíkově centru a obranné hlavičce se k odraženému míči dostal Šuta, jeho střelu srazil jeden z obránců Zlína.
28'
Dobrá obranná práce domácího Pavlíka, ten na svých zádech udržel Slováka, který se tak k míči a případné akci levou stranou nedostal.
26'
Zleva se na střed posunul Tobiáš Slovák, a kousek za pokutovým územím napřáhl k tvrdé střele. Ta šla jen kousek nad branku!
25'
Výpad domácích. Po dlouhém nákopu se o útok pokoušel Bouček, neprošel ale přes vracejícího se obránce.
23'
Teď muselo domácím zatrnout, neboť Marek Kolář zazmatkoval ve svém vápně a mnoho nescházelo, aby při kličce napadajícímu hráči o míč přišel a inkasoval do odkryté branky. Nakonec vše zvládl a dostal hru do bezpečnějších míst.
22'
Zlínští předvedli postupnou akci levou stranou, k šestnáctce se ale nedostali. Skončili s autovým vhazováním, míč do hry uvede Slaměna.
20'
Pavlík poslal z pravé strany parádní centr na nabíhající spoluhráče, najednou se ale objevil jeden z obránců a předvedl účinnou hlavičku.
19'
Postupná kombinace Zlína na vlastní polovině, zapojil se i brankář Jan Šiška.
17'
Faul na domácího Pužu ve středovém kruhu, Velké Meziříčí rozehrává přímý kop.
16'
Roh pro Zlín, domácí zvládli centr odhlavičkovat, konec akce obstaral odkopem do autu Pavlík.
15'
Střela ze střední vzdálenosti skončila u M. Koláře, ten ihned rozehrál na své spoluhráče.
14'
Zlín začíná zlehka přebírat iniciativu na hrací ploše, postupnou kombinací se snaží dostat soupeři pod kůži.
12'
Trošku útlum, sledujeme teď kombinace okolo středového kruhu. U míče je hostující Zlín.
10'
Zatím sledujeme zajímavý zápas z obou stran, jak Velké Meziříčí, tak i béčko Zlína se snaží o útočný fotbal.
9'
Další útok domácích, tentokrát se zablokovanou střelou zpoza pokutového území.
9'
Roby byl opět signálem, přihrávka po zemi šla do druhé vlny na Šutu, ten ovšem z první poslal střelu několik metrů nad branku.
8'
Přímý kop domácích. Na centr z levé strany si naskakovalo hned několik hráčů, výsledkem se po obranné hlavičce rohový kop.
7'
Hostující Slaměna poslal nízký pas k šestnáctce, s úspěchem se to nepotkalo – obrana Velkého Mezičíčí odkopla.
6'
Roh byl v podobě signálu a náběhu hráčů Velkého Meziříčí, béčko Zlína ale v poklidu odvrátilo.
5'
Teď se blýskl na opačné straně brankář Šiška, když konečky prstů vyškrábl prudkou střelu z levé strany! Roh pro domácí.
4'
Gólman Marek Kolář si poprvé osahal míč, musel zasahovat proti střele z úhlu. Uspěl a hned rozehrál.
3'
Zlín začíná polehoučku, postupnou kombinací na vlastní ploše. Po chvilce předvedl dlouhý nákop Venený, ale pouze k obraně Velkého Meziříčí.
2'
Velké Meziříčí v první akci, po vyhraném hlavičkovém souboji se o to zprava pokoušel Pavlík, míč mu ale odskočil do autu.
1'

FC Velké Meziříčí: M. Kolář – Puža, Kriegsmann, Bouček, Šuta, Plichta, Mirek Malata, Demeter, Komínek (C), Mucha, Pavlík.
Náhradníci: Kruba – Nedvěd, Sysel, Marek Malata, Crkal.

FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Slovák, Slaměna, Pafka, Hrdlička, M. Mlýnek, Chwaszcz, Venený (C), Nečas, J. Kolář.
Náhradníci: Lebánek – Strachoň, Staněk, Gettler, V. Mlýnek, Zahradník, Uhřík.

Rozhodčí: Slováček – Pochylý, Vostřejž.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Fotbalovém stadionu U Tržiště začne v 10:15, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Adam Slováček, kterému budou na pomezí asistovat Stanislav Pochylý a Ivan Vostřejž.
FC Fastav Zlín B

Béčko Zlína je zatím v nové sezóně neporaženo, po třech kolech má pět bodů a je na osmém místě. Minulý týden hrál Zlín doma proti Kroměříži a duel skončil smírně 1:1. Domácí se dostali do vedení hned po návratu z kabin, když se trefil Mlýnek, v závěru utkání ovšem neuhlídali Fládra a ten v 88. minutě srovnal na konečný stav.

Odehrané zápasy

Zlín B – Slovácko B 1:1
Jihlava B – Zlín B 2:3
Zlín B – Kroměříž 1:1
FC Velké Meziříčí

Domácí tým je po třech odehraných kolech na devátém místě se čtyřmi body za jednu výhru, jednu remízu a jednu porážku. V minulém kole jelo Meziříčí do Rosic, kde o osudu utkání rozhodla jediná branka. Dal ji v nastaveném čase Sedláček a body zůstaly domácím Rosicím.

Uničov – Velké Meziříčí 1:3
Velké Meziříčí – Uherský Brod 1:1
Rosice – Velké Meziříčí 1:0
Dobré dopoledne u MSFL. Společně se podíváme na utkání čtvrtého kola mezi týmy FC Velké Meziříčí a FC Fastav Zlín B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.