MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Otrokovice - 9. září 2020   18:00

Znojmo
Znojmo
24' Okleštěk  • 29' Moravec  • 80' Řehola
3:1
(2:0)
Otrokovice
Otrokovice
82' Kiška
Znojmo
Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Malár, Stefano, Longo (87. Bašič), Štrombach (84. Garčic), Moravec (C), Okleštěk (81. Pacula), Pohanka (74. Řehola)
Hamza – Goncalves, Garčic, Bašič, Řehola, Poláček, Prokeš, Pacula
Kulička Radek – Páral Roman, Řezníček Tomáš
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
310 diváků
Otrokovice
Semanko (C) – Malý, Markovič, Koňařík (56. Mlýnek), Vychodil (74. Vašulka), Minář (84. Červenka), Schlehr, Bahounek (65. Jasenský), Kiška (88. Fiala), Dekleva, Přikryl
Gröger – Fiala, Jasenský, Vašulka, Červenka, Mlýnek

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek středy.
Znojmo po první půli vedlo už 2:0. Po 45 minutách byl domácí celek určitě lepší. V druhém poločase Znojmo přidalo třetí branku a mělo nad Otrokovicemi převahu. Pak ale dostalo branku na 3:1, což je trochu zarazilo a museli se tak častěji bránit útokům hostů, kteří byli při chuti a chtěli se zápasem ještě něco udělat. Jenže další branka nepadla a Znojmo tak vyhrálo 3:1.
90+2'
90+2'
Ten se už kopat nebude. Rozhodčí píská konec.
90+2'
Zedníček ale centr hlavičkuje na roh.
90+2'
Hosté budou moci v závěru zahrozit ze standartky.
90+1'
Řehola a Moravec utíkali na branku Otrokovic, finální přihrávka na Moravce se ale zastavila o patu jednoho z obránců.
90'
Nastaveny budou dvě minuty.
89'
Hosté se snaží v závěru ještě přidat branku. Obrana Znojma jim to ale zatím nedovoluje. Často útoky hostů nekončí ani střelou. Nebezpečné ale určitě jsou.
89'
Žlutou kartu dostává Blažík (1. SC Znojmo FK).
88'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Fiala.
88'
Žlutou kartu dostává Kiška (FC Viktoria Otrokovice).
87'
Záleský poslal nepřesný centr až na obranu hostů. Ofenzíva Znojma si míč ale získala rychle zpět.
87'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Longo, přichází Bašič.
86'
Žlutou kartu dostává Vašulka (FC Viktoria Otrokovice).
85'
Znojmo se dostalo do přečíslení. Malár zkusil vystřelit a jeho pokus z dálky vypadal nadějně do poslední chvíle. Nakonec šla střela ale kousek nad branku.
84'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Štrombach, přichází Garčic.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Minář, přichází Červenka.
82'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Je tu snížení! Schlehr nahrál pod sebe na hranici vápna, kam si zaběhl JIŘÍ KIŠKA a tvrdou střelou připisuje první branku Otrokovic v tomto zápase!
81'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Pacula.
80'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Krakovčík pěkně prošel individuálně mezi dvěma hráči Otrokovic a poslal míč po lajně na Štrombacha. Ten si pak našel volného MARTINA ŘEHOLU ve vápně, který uklidil míč do sítě!
79'
Kiška bude házet aut u rohového praporku na půlce Znojma.
77'
Štrombachův sražený centr si našel ještě Stefano. Střela byla ale s malou razancí a branku Otrokovic nějak neohrozila.
76'
Na dlouhý aut si naskakoval Vašulka, ale netrefil ve vzduchu míč a ten tak propadl až na Zedníčka.
75'
Faul znojemského hráče na vlastní polovině.
74'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pohanka, přichází Řehola.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Vašulka.
74'
Žlutou kartu za řeči a postavení mimo vyhrazené pole vidí trenér Milan Volf. (1. SC Znojmo FK)
72'
Znojmo mělo zahrávat roh, ale sudí si nevšiml posledního kontaktu otrokovického hráče a nařizuje odkop.
71'
Dnešní utkání sleduje 310 diváků.
69'
Jak jsem před chvílí psal, že mají Otrokovice problém se dostat na půli soupeře, tak je to nyní přesně naopak. Hosté jsou na půli Znojma a posílají centry do vápna, kde jsou připraveni i tři útočníci.
68'
Kiška teď ale utekl po levé straně a centroval na Mlýnka. Jeho pokus Záleský vyráží a obránci odkopávají.
67'
Červení se jen brání, zatímco Znojmo svůj tlak zvyšuje.
66'
Domácí tým se drží na půlce soupeře a snaží se probojovat k další brance. Tu mohl přidat právě střílející Moravec, ale jeho pokus šel nad horní tyčku.
65'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Jasenský.
64'
Další velká šance domácích. Pohanka zkusil střílený centr po zemi, kam si nabíhal Okleštěk, jenže nenatáhl nohu dostatečně před sebe, aby míč přesměroval do branky.
61'
Otrokovice měly také možnost zaskórovat. Vychodil z pravé strany odcentroval na vzdálenější tyč, kde hledal svého spoluhráče. Výš ale vyskočil jeden z obránců Znojma a akci hostům překazil.
60'
Moravec dal rychlou přihrávku do prostoru pro Radima Pohanku. Ten míč doběhl a přesunul ho na druhou stranu na nabíhajícího si Štrombacha. David Štrombach nechtěl přestřelit branku. Jeho pokus sice šel mezi tři tyče, ale nenadělal potíže otrokovickému golmanovi.
59'
Ani hosté z rohu neskórují. Znojemští jdou znovu dopředu.
59'
Na druhé straně Zedníček sráží centr Schlehra na roh.
58'
Znojmo získává další roh. Zahraje ho Okleštěk.
56'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Koňařík, přichází Mlýnek.
56'
Rohový kop hosté odrazili.
55'
Moravec se pokusil projít kličkou přes Kišku, ale ten mu míč vykopl a roh se bude opakovat.
55'
Markovič před Štrombachem odklízí centr raději na roh.
54'
Štrombach nechal míč za sebou a přišel tak o něj. Jeho chybu ale napravil čistým skluzem Zedníček.
54'
Domácí akci zastavuje praporek čárového sudího, který signalizuje ofsajd.
53'
Z rohu Znojmo nic nevymyslelo, bude teď pokračovat jen autem na polovině soupeře.
51'
Oklešťkův centr nešel před branku, spíše ke gólmanovi Semankovi, který ho ale chytil až za lajnou a bude se kopat roh.
50'
Otrokovice zatím většinu času druhé půle hrály na polovině Znojma. To se až teď dostalo na delší dobu k míči.
48'
Na stadionu se rozsvěcují světla, zatímco byl faulovaný Markovič Oklešťkem.
47'
Zedníček na poslední chvíli odkopává míč od Minářových kopaček.
46'
Longo nepřesně přihrál a míč si sebral Schlehr.
46'
Hráči se pomalu vrací z šaten na hřiště. Brzo začne druhá půle.
Druhá půlka začne asi v 19:05.
Znojmo v první půlce vstřelilo hostům dvě branky. O tu první se ve 24. minutě postaral Okleštěk a o 5 minut později přidal druhou kapitán Moravec. Domácí byli lepší a víc drželi míč na kopačkách. Otrokovice tolik příležitostí neměly. Největší šance hostů byla nastřelená tyčka Minářem. Do kabin se odchází za stavu 2:0 pro znojemský celek.
45'
45'
Markovič spadl ve vápně, ale sudí signalizuje, že nic pískat nebude.
44'
Jeho pokus měl být pravděpodobně směřován do horního růžku branky, ale branku bohužel přestřelil.
43'
Hosté zatlačili domácí až do vápna a došli si pro faul těsně před hranicí velkého vápna. Konkrétně to byl Bahounek, kdo upadl. Sám si to také rozehraje.
42'
Moravec šel do skluzu s Deklevou, fauloval, ale v bolestech se svíjí jen znojemský hráč. Otrokovice ale budou zahrávat přímý kop.
38'
Více jsou na míči určitě domácí, Otrokovice se na půli Znojma dostanou jen zřídka.
37'
Štrombach přihrál z levé strany na Pohanku, ten se mu pokusil narazit zpět, ale přihrávku zneškodnil Malý.
35'
Sudí Kulička musel důrazně upozornit Koňaříka, aby se uklidnil, jinak mu udělí žlutou kartu.
35'
Moravec nedosáhl na pozemní přihrávku před branku a bude se jen odkopávat.
34'
Pohanka a Přikryl šli do souboje kopačka na kopačku. Víc to odnesl domácí Pohanka a sudí píská faul.
32'
Okleštěk si chystal střelu, ale než se k ní odhodlal, míč mu vypíchl obránce Otrokovic.
31'
Rozhodčí zasáhl omylem do hry a bude tak míč rozhodčího. Jelikož byla situace sporná, kdo by měl pokračovat, domácí míč nakopli sportovně hostům.
29'
Střelu Štrombacha vyrazil gólman do strany, jenže tam doběhl Tomáš Okleštěk, přihrál na svého kapitána MILANA MORAVCE, jenž už jen uklízel míč do branky!
28'
Před rozehráním rohu upadl ve vápně Pohanka. Sudí vše ale rychle řeší napomenutím a může se pokračovat.
26'
K hlavičce se dostal Přikryl, kterému míč na hlavu nedopadl ideálně, ale i tak musel Záleský vyskočit, aby mu balon neskočil přes hlavu pod břevno!
26'
Minář nedokázal procpat míč před branku, ale získal alespoň roh.
24'
Pěkný pas za obranu na zkušeného TOMÁŠE OKLEŠŤKA, který tvrdou střelou nedal Semankovi žádnou šanci a posílá svůj tým do vedení!
23'
Žlutou kartu dostává Koňařík (FC Viktoria Otrokovice).
22'
Schlehr si poradil s Moravcem i Malárem u lajny, nahrál na Bahounka na středu hřiště, jehož střela šla dost vedle.
20'
Znojmo kombinuje na polovině soupeře. Střela Oklešťka teď pěkně protáhla Semanka.
18'
Blažík přesunul hru na Pohanku, který chtěl prodloužit na zabíhajícího si Oklešťka, jenže ten se nakonec nerozběhl do míst, kam si myslel Pohanka a míč tak šel jen k volným obráncům Otrokovic.
16'
Pohanka opět obral obránce Otrokovic, ale spoluhráči, kterým míč následně přenechal, nic nevymysleli.
15'
Pohanka prodloužil centr k zadní tyči, kde byl nachystán Malár, ale ten nezvládl nohu zvednout tak vysoko, aby mohl míč poslat do branky. Otrokovičtí obránci to ale zvládli a odkopávají do bezpečí.
13'
Štrombach vybojoval další roh pro Znojmo.
12'
Vychodil chtěl posunout míč na spoluhráče patičkou, jenže se netrefil a balon si tak sebral až Záleský.
11'
Minář dostal přihrávku do ofsajdu. Rozehrávat budou domácí.
10'
Hostům nevyšla naťukávačka a míč odešel až do autu. Znojmo bude vhazovat.
9'
Pohanka obehrál Přikryla, ale svou pěknou akci pokazil nepřesnou přihrávkou na Oklešťka.
8'
Malárův centr byl přetažený k zadní tyči, kde nikdo ze spoluhráčů nebyl.
7'
Bahounek doběhl pomalou přihrávku Longa a zakončil. Záleský byl ale připraven a míč sevřel bezpečně v rukavicích.
5'
Minář z otočky trefuje levou tyč! Na druhé straně mezitím musel vytahovat Pohankovu střelu gólman Semanko!
5'
Znojmo se drží blízko vápna soupeře, ale nedaří se mu dostat k zakončení.
4'
Malár získává roh pro svoje barvy.
2'
Štrombach přihrál po pěkné kličce Oklešťkovi, který se mu ho vzápětí snažil prostrčit mezi obránci, jenže neúspěšně.
1'
Faul na Milana Moravce, který se snažil si narazit s Malárem u lajny.
1'
Úvodního výkopu se ujali hosté. Po chvíli o míč ale přišli.
1'
Znojmo bude hrát v modrých dresech a černých trenýrkách, Otrokovice budou oblékat červené dresy i kraťasy.

1. SC Znojmo FK: Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Malár, Stefano, Longo, Štrombach, Moravec (C), Okleštěk, Pohanka
Náhradníci: Hamza – Goncalves, Garčic, Bašič, Řehola, Poláček, Prokeš, Pacula

FC Viktoria Otrokovice: Semanko (C) – Malý, Markovič, Koňařík, Vychodil, Minář, Schlehr, Bahounek, Kiška, Dekleva, Přikryl
Náhradníci: Gröger – Fiala, Jasenský, Vašulka, Červenka, Mlýnek

Rozhodčí: Kulička Radek – Páral Roman, Řezníček Tomáš.
FC Viktoria Otrokovice

Otrokovice začaly vítězně proti Petřkovicím, které porazily 3:0. Pak ale štěstí Otrokovice opustilo a Viktoriánům se začalo nedařit. Prohráli s Frýdkem-Místkem, Uničovem a Uherským Brodem. Jejich poslední kolo se jim ale opět zadařilo, když porazily Rosice, které kdyby vyhrály, mohli se dostat i na první nejhůř druhou příčku. To se ale nestalo a body si připsaly Otrokovice, které se díky nim posunuly pryč ze sestupových pozic.
1. SC Znojmo FK

Pro Znojmo bude toto utkání již třetí utkání v řadě, které odehraje před zraky vlastních fanoušků. Poté ještě odehrají čtvrté domácí utkání v řadě v sobotu se Slováckem B.

Znojmo je po 5. kole na šestnáctém místě, když zatím získalo body jen za výhru v prvním kole nad Baníkem Ostrava B a za remízu s Dolním Benešovem. Minulý zápas prohrálo s Frýdkem-Místkem, i přes to, že třikrát vedlo, ale soupeř dokázal vždy vývoj utkání dorovnat a v závěru z penalty dát i branku vítěznou.
Vložené 16. kolo odehraje Znojmo svůj zápas doma a přivítá Otrokovice. Utkání bude zahájeno v 18 hodin.