MSFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Slovácko B - 12. září 2020   19:00

1:4
(0:2)
Slovácko B
Slovácko B
35' Juroška   • 39' Kubala   • 57' Vecheta   • 84' Pernica
Znojmo
Záleský – Zedníček (72. Prokeš), Krakovčík, Blažík (83. Bašič), Malár, Stefano, Longo (46. Pacula), Štrombach (51. Garčic), Okleštěk, Moravec (C), Řehola (55. Pohanka)
Polepil – Prokeš, Pacula, Garčic, Bašič, Pohanka
Mrázek Peter – Vostrejž Ivan, Pochylý Stanislav
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Slovácko B
Andres – Suchý, Srubek (C), Tomič (71. Olšanský), Polášek, Juroška (88. Tomaštík), Pernica, Kostka, Kubala (83. Řihák), Vincour T. (88. Pek), Vecheta (62. Melekestsev)
Trčka – Řihák, Vincour, Pek, Melekestsev, Tomaštík, Olšanský

Děkuji za pozornost. Pěkný zbytek víkendu.
Je konec utkání. Slovácko B poráží Znojmo 4:1. V druhé polovině jsme viděli ještě tři branky. Dvě padly do znojemské sítě a jedna do té hostující. Rezerva Slovácka byla lepší a zaslouženě odchází ze hřiště vítězně. Pro Slovácko je to tak 7 utkání v řadě, které neprohrálo a bodovalo. Znojmo zůstane po dnešním hracím dni na 14. místě se 7 body.
90'
90'
Slovácko se dostalo znovu na půlku Znojma. Je poznat, že domácí hrají v oslabení.
88'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juroška, přichází Tomaštík.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vincour, přichází Pek.
87'
Bašič byl při zpracování podržen a Znojmo bude rozehrávat ze středu půlky Slovácka B.
86'
Hosté už utkání pomale dohrávají. Nemají kam spěchat, i tak si šance ale tvoří.
84'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku!
Pravděpodobně už je rozhodnuto! Přesunutí hry na rozběhnutého LIBORA PERNICU, který nebyl nikým atakován, jen stíhán jedním z obránců Znojma, kterému ale utekl a překonává Záleského dnes již počtvrté.
83'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Blažík, přichází Bašič.
83'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Řihák, přichází Kubala.
82'
Slovácko se dostalo do protiútoku. Na golmana Znojma utíkal samotný Polášek a Stefanovi nezbývalo nic jiného než akci zastavit, aby zabránil případné brance. Jenže za tuto záchranou brzdu vidí červenou kartu.
80'
Znojemští se rozhodli ji rozehrát a nestřílet, ale hosté se tomu ubránili. Teď ale domácí v tlaku pokračují a fanoušci se je snaží hnát k další brance.
80'
Juroška trefil šlapákem Malára. Znojmo bude kopat přímý kop z podobné vzdálenosti, jako dali hosté druhou branku.
78'
Juroška obešel jednoho ze záložníků Znojma a poté byl faulován. Rozhodčí nechal ještě výhodu, ale nakonec se k zákroku vrátil a zapískal ho.
76'
Hosté zastaveni asistentem sudího. Je pískán ofsajd.
74'
Prokeš napálil míč do soupeře. Hráči Slovácka zisku míče využili a vrhli se do útoku. Kubala přihrál na Jurošku a ten vystřelil jen kousek vedle. Už to mohlo být 1:4.
73'
Garčic hledal ve vápně své spoluhráče. Na jeho centr si naskočil Pacula, ale neumístil svou střelu mezi tři tyčky. Bude se odkopávat.
72'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Zedníček, přichází Prokeš.
72'
Hosté čistě ubránili kombinujícího Moravce s Oklešťkem a přesouvají hru.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Tomič, přichází Olšanský.
70'
Milan Moravec udělal parádní sólo průnik mezi několika obránci Slovácka. Posledního beka si obhodil, doběhl k míči a stihl i zakončit. Střela šla jen kousek od levé tyčky.
69'
Tomičův centr našel jen Záleského, který byl připraven a míč chytil.
67'
Znojmo je po gólu při chuti. Hosty zatlačilo a snaží se přidat další branku.
64'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Domácí snižují! Moravec se snažil si udělat prostor ke střele. Už to vypadalo, že z šance nic nebude a hosté míč odkopnou, ale pro odražený míč si došel MARTIN ZEDNÍČEK, který pěknou střelou překonává gólmana Slovácka B!
62'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vecheta, přichází Melekestsev.
60'
Zbytečný faul Garčice zastavuje znojemskou akci. Moravec musí nechat míč ležet na trávníku a nechat hosty, aby rozehráli.
60'
Garčicův centr si našel jen Andres.
57'
A je to už 0:3. Po ztrátě domácích se Slovácko B vydalo do útoku a na pozemní centr z levé strany se dostal skluzem FILIP VECHETA, který překonal Záleského!
56'
Přihrávka na Vechetu šla do ofsajdu. Ještě před tím byl ale pískán sudím faul na jednoho z hostů a ti tak zůstanou u míče.
55'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Řehola, přichází Pohanka.
55'
Žlutou kartu dostává Kostka (1.FC Slovácko B).
53'
Okleštěk posunul míč na jednoho ze spoluhráčů. Přes něj míč ale prošel až k dvojici Garčic a Tomič. Znojemský hráč zkusil rychle zakončit. Střela šla ale mimo.
52'
Krakovčík se rozhodl se vydat středem hřiště sám. To ale neměl dělat, jelikož se mu to málem stalo osudným. Z přečíslení se mohl trefit Juroška, jehož střela šla jen kousek vedle.
51'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Štrombach, přichází Garčic.
50'
Hosté znovu zatlačili domácí na jejich polovinu a tlačí je.
49'
Stefano hledal mezi obránci nabíhajícího Řeholu, ale přihrávka byla zastavena jedním z obránců ze Slovácka.
48'
Štrombach ztratil míč a jeho chybu musel napravit Krakovčík.
46'
Znojmo rychle po zahájení hry ztrácí míč na půlce Slovácka. Teď se musí snažit si ho znovu vybojovat.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Longo, přichází Pacula.
46'
Druhá půlka začne asi ve 20:05.
První polovina utkání je u konce. Domácí prohrávají zatím 2:0, když branky padly chvíli po sobě. Nejprve se trefil Juroška po chybě Longa, o chvíli později se trefil z přímého kopu Kubala. Hosté byli první poločas lepší a vedou zaslouženě.
45'
44'
Chyby a nepřesnosti, kterých se dopouští znojemští hráči by je mohli stát další branku. V poslední chvíli jich je opravdu hodně.
43'
Hosté i nadále pokračují v tlaku. Kubala nachystal Poláškovi míč na roh. Centr letěl na hlavu Vechety, ten branku přestřeluje.
40'
Řehola se srazil s jedním z obránců soupeře a na hřišti jsou zdravotníci. Ostatní hráči tuto pauzu využijí k občerstvení.
39'
Je tu další branka! Krásná střela FILIPA KUBALY zapadla k pravé tyčce, kam se Záleský marně natahoval. Slovácko se tak raduje během chvíle podruhé.
38'
Rezerva Slovácka bude zahrávat standartní situaci asi z 30 metrů.
37'
Slovácko pokračuje v tlaku. Znojemští se musí rychle vzpamatovat, aby nedostali druhou branku. Hosté jsou mnohem aktivnější.
35'
Longo špatně přihrál a míč si první našel PAVEL JUROŠKA, který střílí první branku zápasu!
33'
Poláškova střela letěla nebezpečně okolo pravého horního růžku branky. Chvíli poté musel Záleský zasahovat na rychle se snášející střelu Kostky.
30'
Longo si málem při odkopu míče z vlastního vápna dal vlastní gól. Pro jeho štěstí míč končí nad brankou a bude se kopat jen roh.
29'
Polášek čistě zastavil utíkajícího Longa s míčem na polovině hřiště.
27'
Longo špatně přihrál a hosté se vrhli na útočnou polovinu. Sám Longo svou chybu napravil, když Tomičův centr odkopl do bezpečí.
24'
Teď jsou zase na polovině soupeře domácí. Vystřelit zkusil Štrombach, ale střela mu nevyšla.
21'
Vecheta měl možnost poslat svůj tým do vedení. Z pravé strany přišla skákavá přihrávka před branku, která prošla okolo všech hráčů. Nejblíž k ní měl ale právě Vecheta, ale ani on nezvládl změnit trajektorii míče do branky.
21'
Tmavomodří mají převahu a jsou všichni na půlce Znojma.
20'
Vecheta vybojoval aut na polovině Znojma. Slovácko tak může pokračovat v akci vhazováním.
18'
Rozhodčí zastavuje hru, jelikož byl jeden ze znojemských hráčů sestřelen do obličeje. Vše se ale zdá být v pořádku. Může se pokračovat.
16'
Nepovedený centr Krakovčíka si stáhl do rukavic Andres.
16'
Tvrdý faul na Oklešťka přímo před rozhodčím Mrázkem.
14'
Znojmo dobře čte přihrávky Slovácka a z toho tak často těží v podobě protiútoků.
12'
Znojmo se ubránilo tlaku hostů a založilo i svou akci. Okleštěk a Štrombach se spoluprací dostali až před hranici šestnáctky, odkud nakonec vyšla střela od Stefanových kopaček. Jeho pokus šel ale mimo.
10'
Hosté z této standartní situace získávají "jen" roh.
9'
Krakovčík byl v souboji přetlačen a ukopl míč na roh. O chvíli později Moravec fauluje Jurošku na levé straně u velkého vápna Znojma.
8'
Roh pro hosty. Kopat ho bude Polášek.
6'
Kubala se chtěl dostat do vápna domácích z pravé strany, ale neprošel přes Zedníčka.
5'
Okleštěk zkusil šajtlí překvapit golmana hostů. Málem se mu to povedlo. Míč spadl na horní tyčku branky.
4'
Moravec získal roh pro svůj celek.
4'
Milan Moravec si pěkně podržel balon a dokázal přihrát na Oklešťka. Ten chtěl už vystřelit, ale měl u sebe moc bránících hráčů Slovácka. Posunul tak míč až ke Štrombachovi, ten si ho nachystal a jemnou střelou vyzkoušel Andrese.
2'
Zedníček vystihl přihrávku Jurošky a vydal se po levé straně sám. Míč si dal do běhu ale u středové čáry mu byl ukopnut do autu.
1'
Znojmo bude hrát v tradičních světle modrých dresech. Hosté ze Slovácka budou mít dresy tmavě modré – v klubových barvách.

1. SC Znojmo FK: Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Malár, Stefano, Longo, Štrombach, Okleštěk, Moravec (C), Řehola
Náhradníci: Polepil – Prokeš, Pacula, Garčic, Bašič, Pohanka

1.FC Slovácko B: Andres – Suchý, Srubek (C), Tomič, Polášek, Juroška, Pernica, Kostka, Kubala, Vincour T., Vecheta
Náhradníci: Trčka – Řihák, Vincour, Pek, Melekestsev, Tomaštík, Olšanský

Rozhodčí: Mrázek Peter – Vostrejž Ivan, Pochylý Stanislav.
1. FC Slovácko B

Slovácko B má určitě prozatím úspěšnou sezónu MSFL. Ze 6 zápasů ještě ani jednou neprohrálo. Porazilo Vyškov a Dolní Benešov, ve zbytku utkání vždy remizovalo. V minulém kole, tedy vloženém šestnáctém, si připsalo bod za bezbrankovou remízu v Uherském Brodu.
1. SC Znojmo FK

Znojmo z uplynulých 6 odehraných kol získalo 7 bodů. Dvakrát zvítězili a jednou remizovali. Právě poslední zápas byl pro znojemské hráče úspěšný, jelikož porazili Otrokovice 3:1, když vedli 2:0 už po prvním poločase. Ve vítězné sérii by rádi určitě pokračovali. Možnost budou mít tuto sobotu, kdy doma přivítají rezervu Slovácka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.