MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Zlín B - 13. listopadu 2021   14:00

Blansko
Blansko
0:1
(0:0)
Zlín B
Zlín B
72' Hlinka
Blansko
Nešetřil – Feik (76. Smrčka), Fall, Blažík, Chyla – Minařík (83. Tenora), Todorič – Alexa (66. Kroutil), Mach, Elekana – Tulajdan
Záleský – Bakayoko, Kroutil, Pyš, Smrčka, Tenora
Nápravník – Soukal, Rygl
Údolní, Blansko
Zlín B
Šiška – Cedidla, Pafka, Nečas (76. Bobčík) – Hlinka, V. Mlýnek, M. Mlýnek (89. Strachoň), Němeček, Slovák – Lehký (86. Hellebrand), Hrdlička
Bachůrek – Hellebrand, Bobčík, Jura, Strachoň, Pobořil, Chrudina,

To je z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit opět někdy příště. Do té doby na shledanou!
Zhruba dvacet minut před koncem přišel jediný gól hostů, který rozhodl o třech bodech ve prospěch Zlína B. Blansko tak uzavírá podzimní část porážkou a se ziskem 27 bodů.
90+3'
90+3'
Nešetřil rozehrává, ale zřejmě se už blíží konec zápasu a výhra Zlína.
90+2'
Ven z vápna vyběhl Šiška a odkopává daleko od svojí brány.
90+1'
Blansko opět ve snaze vyrovnat se hrne dopředu, Zlín ovšem odolává na hranici vápna.
90'
Z dálky vypálil Zlín, jenže mimo prostor mezi tyčemi.
89'
Budou se nastavovat tři minuty nad rámec druhého poločasu.
89'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází M. Mlýnek, přichází Strachoň.
88'
Hra se opět přesunuje blíže k Šiškovi, objevuje se standardka Jihomoravanů.
86'
Snaha o kombinaci před zlínskou brankou skončila nepřesností Blanska.
86'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Lehký, přichází Hellebrand.
83'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Minařík, přichází Tenora.
82'
Chyla nastavil nohu do dráhy balonu před vápnem a odrazil ho daleko od hostů.
81'
Zlín si chystá dlouhý míč směrem dopředu, Blansko však dobře kryje volné prostory.
80'
Další velká hrozba před blanenskou bránou! Nešetřil musel ve spolupráci s obránci zblokovat aspoň na rohový kop.
78'
Do vápna dopravil balon z rozehrávky Todorič, uvnitř se ale další šance nenabídla.
77'
Přetažený míč na levém křídle překazil útočné plány Blanska.
76'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Feik, přichází Smrčka.
76'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Nečas, přichází Bobčík.
75'
Žlutou kartu dostává Nečas (FC Fastav Zlín B).
74'
Po faulu se hra obrací proti blanenské bráně. Bude následovat standardní situace.
72'
Tým Zlín B právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu propadl balon do pokutového území, kde se odrazil až k MARKU HLINKOVI. Hostující hráč změnil směr míče a posunul ho za brankovou čáru.
68'
Nešetřil uklidňuje dění před vlastní brankou, ani tak se ale Blansku nedaří rozjet plynulý útok.
68'
Žlutou kartu dostává Elekana (FK Blansko).
66'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Alexa, přichází Kroutil.
64'
Nešetřil musel vytěsnit původně nenápadnou střelou, která ještě pokračovala tlakem Zlína. Balon jde následně mimo hrací plochu.
62'
Hostující obrana pod tlakem odvrací za postranní čáru a nabízí možnost Blansku.
60'
Nepřesný centr nepřinesl Zlínu výhodnější pozici ke střele, hrát mohou domácí.
59'
Perfektní průnik na pravé straně ukázal Mach, který si ještě ťukl balon se spoluhráčem a mohl zakončovat k tyči. Přízemní pokus ale umístil jen o kousek mimo.
59'
Žlutou kartu dostává V. Mlýnek (FC Fastav Zlín B).
58'
Žlutou kartu dostává Chyla (FK Blansko).
53'
Nepříliš přesvědčivá rozehrávka málem znamenala ohrožení Zlína. Blansko toho ovšem nevyužilo.
51'
Nepříjemný balon prolétl vápnem domácích, nikdo z hostujících střelců se však k němu nenatlačil.
50'
Zajímavý náběh se nabízel domácím, brankář ale nakonec nemusí zasahovat, když míč šel do prázdného prostoru.
49'
Obránci Zlína nedopustili žádné komplikace a odkopávají, by měli klid ve vápně.
48'
Nešetřil bez problémů pokryl snadnou ránu a nenechal za sebe projít míč.
47'
Blansko působí v úvodu druhé půle aktivněji a pobývá delší dobu vepředu.
46'
Prvních pětačtyřicet minut nepřinesla žádnou změnu skóre. Vynikající zákrok musel vytahovat Nešetřil, několikrát zahrozili i domácí, nicméně ani v jednom případě to nestačilo.
45'
45'
Zpoza vápna si nachystal střeleckou pozici Mach, jenže brankář ukázal rutinní zákrok.
44'
Jednoduchý zásah si připisuje Nešetřil, jenž čekal připravený u tyče.
44'
Chyla se bleskově vrátil a zamezil náznaku zlínské příležitosti.
42'
Šiška si pohlídal zpomalený balon a v přízemním prostoru dominoval.
40'
Todorič po žluté kartě kopal přímák z dálky přímo na bránu Šišky. Ten ale dobře vyskočil a pěkně si pohlídal pokus pod horní tyč.
39'
Žlutou kartu dostává Slovák (FC Fastav Zlín B).
37'
Blansko uklidňuje hru na svojí části hřiště, nicméně nedaří se jim rozjet akci.
36'
Elekanovi ukradl pokus z průniku jeden z bránících soupeřů.
34'
Po nepovedené předávce Zlína se ujal míče Feik. Jeho rána ale nesplňovala ani zdaleka gólové parametry.
33'
Nedovolený zákrok připravil Zlín o výhodu držení balonu. Nalevo zkouší rozehrávat Fall.
32'
Hostující fotbalisté ztratili míč na útočné části hrací plochy, to přináší prostor domácím.
31'
Zlín v poklidu kryje přihrávku vzduchem a ve vápně nijak nezaváhal.
30'
Todorič se dostal do dráhy míče, který zkoušel nakopávat od pravé lajny Pafka.
28'
Padáček si vzal do moci Elekana a už se zdálo, že bude zakončovat tváří v tvář brankáři. Od Šišky ovšem schytal tvrdý direkt ve vzduchu, po kterém se těžce zvedal ze země. Následně byl i signalizován ofsajd.
27'
Rozběhnutý Chyla přichystal pas dobíhajícímu Elekanovi, ten ale umístil ránu jen do rukavic gólmana.
25'
Elekana vystihl počínání zlínského beka a vydřel balon ve prospěch domácích.
24'
Feik hází poblíž vápna, kde však Blansko prohrává osobní souboj a Fastav se formuje do protiakce.
23'
V chumlu před zlínskou svatyní uviděl míč Reteno Elekana a bleskově vypálil z těžké pozice. Následuje odkop hostů.
22'
Šiška ani přes napadání Tulajdana nezaváhal a obloučkem odvrátil míč do bezpečnější části hřiště.
21'
Zlínský brejk se na levém křídle vymkl kontrole a finální centr se zatoulal daleko od brány.
20'
Tulajdan přispěchal k míči o pokusil se ho vybojovat do útočné pozice, ta ovšem nenásledovala.
19'
Zlín ani přes těžkou pozici neztratil balon a uhájil ho na svých kopačkách.
17'
Nebezpečná standardní situace, která pořádně zaměstnala Nešetřila v domácí bráně! Míč ve vzduchu těsně před ním změnil směr a gólman musel skvěle vyrážet.
16'
Příliš dlouhý míč pro Feika, což znemožnilo pokračování blanenské šance.
15'
Dopředu se najednou mohl podívat i Minařík, jenž se protáhl přes bránící soupeře a ještě se dral do střely. Míč mu ovšem utekl a zakončení nepřišlo.
14'
Blanenské zpracování nemělo vydařený závěr, a proto se pokusí hrát Zlín.
13'
Do pokutového území centroval z pravého křídla Pafka. Na jeho pokus ovšem naskočil blanenský stoper.
12'
Vhazování Blanska nepomohlo, aby domácí udrželi balon na delší dobu.
11'
Tentokrát musel vytáhnout blanenský gólman pohotový zákrok, když vyrážel míč ze střední vzdálenost kolem tyče.
10'
Po zmatcích před Nešetřilem vyplul balon před číhajícím Hrdličkou, před nímž čekala prázdná brána. Ze skvělého postavení však vystřelil jen vedle a zahodil velkou možnost.
9'
Snaha domácích se nakonec vydařila a Šiška musel vyrážet nepříjemný pokus vedle tyčky. Díky tomu akci eliminoval.
9'
Blansko si postupnými nnahrávkami zkouší udělat prostor a udělat křižnou akci.
8'
Hrdlička táhl akci po pravé straně, a tak se Zlín zatím drží v zajímavém postavení.
7'
Z obklopení soupeřů se nedokázal Feik osvobodit a jeho balon míří do zámezí.
6'
Dlouhá přihrávka šla přímo k fotbalistům Zlína, nicméně finální pokus opustil hřiště.
5'
Feik udržel míč na půlce Zlína a zkoušel obejít protivníka, jenže ten ho dobře vykryl.
5'
Slovákova standardka příliš neohrozila domácí formaci. Blansko může hrát.
4'
Minařík pro jistotu vrací pas na obrannou polovinu hřiště, aby se vyhnul zaváhání.
3'
Skákavá hlavička hostů se odrazila pouze do náručí blanenského brankáře.
3'
Tulajdan využil ztráty soupeře a šel s míčem až do vápna Zlína. Tam ho však poslal jen k protihráči.
2'
Pafka nechává rozehrávku před vápnem pro zlínského gólmana.
1'
Hrdlička cpal balon do vápna, odkud ho však odklízí Blansko hlavou. Následná střela jde nad branku Nešetřila.
1'
Zlín rozehrál ze středového kruhu a hned se zkouší přesunout do útočných pozich.
1'

FK Blansko: Nešetřil – Feik, Fall, Blažík, Chyla – Minařík, Todorič – Alexa, Mach, Elekana – Tulajdan
Náhradníci: Záleský – Bakayoko, Kroutil, Pyš, Smrčka, Tenora

FC Fastav Zlín B: Šiška – Cedidla, Pafka, Nečas – Hlinka, M. Mlýnek, V. Mlýnek, Hrdlička, Němeček, Slovák, Lehký
Náhradníci: Bachůrek – Hellebrand, Bobčík, Jura, Strachoň, Pobořil, Chrudina,

Rozhodčí: Nápravník – Soukal, Rygl.
Papírově je na tom Zlín B mnohem hůře. V tabulce mu náleží patnáctá příčka s náskokem šesti bodů na poslední Otrokovice. Za uplynulých devět utkání navíc ani jednou nevyhráli a získali pouze dvě remízy. Jedna z nich přišla právě minulý týden, kdy Zlín B hrál nerozhodně s Uničovem 1:1.
Předchozí dvě kola nedopadla podle přání Jihomoravanů. V Uničově i doma s Hlučínem padli o jediný gól a propadli se na osmou příčku MSFL. Stále však mohou završit podzimní část soutěže úspěchem a dostat se na lepší pozici. Blansko by rádo navázalo na domácí bitvy s Velkým Meziříčím nebo Frýdkem-Místkem, v nichž vstřelilo čtyři a pět branek.
Dobrý den vážení fanoušci, vítejte u posledního kola podzimní části MSFL, kdy na půdu fotbalistů FK Blansko zavítá FC Fastav Zlín B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.