MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Slovácko B - 12. listopadu 2021   18:00

Hlučín
Hlučín
27' Neumann
1:0
(1:0)
Slovácko B
Slovácko B
Hlučín
Lapeš – Wala, Hasala, Lehnert, Neumann (90+1. Buchvaldek), Praus, Opatřil, Lokša (C) (68. Zajíček), Plesník, Mládek (82. Tomšů), Moučka (68. Dostál)
Kolenko – Zajíček, Holzer, Tomšů, Dostál, Wolf, Buchvaldek
Kolář – Tomanec, Ogrodník
Městský stadion Hlučín
362 diváků
Slovácko B
Borek – Kočí, Merdovič, Stojmenov, Bartoš, Kratochvíla (81. Pisar), Juroška, Pernica (60. Yohanna), Vincour (C), Polášek (71. Olšanský), Aldin
Andres – Machalík, Olšanský, Pisar, Yohanna

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Je konec a FC Hlučín bere v dnešním utkání důležité tři body. Jedinou brankou v utkání se o výhru domácích postaral Marek Neumann. Domácí se tak v tabulce posouvají na třetí místo, naopak B-tým FC Slovácka zůstává na páté pozici. Konečný výsledek zápasu tedy je 1:0 pro FC Hlučín.
90+3'
90+2'
Slovácko se drží na útočné polovině, ale k bráně domácích se dostat hosté nedokážou.
90+1'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Marek Neumann, přichází Tomáš Buchvaldek.
90'
Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Radim Dostál (FC Hlučín).
89'
Praus vybojoval pro domácí rohový kop.
87'
Domácím fanouškům se vůbec nelíbí jak rozhodčí posoudil zákrok ve vápně a velmi tvrdě se do rozhodčího pustili.
86'
Rozehrávka nedopadla podle představ hostů, když si pro centr došel brankář Lapeš.
86'
Yohanna byl faulován blízko brány Hlučína a může z toho být nebezpečná situace pro hosty.
85'
Hru kouskuje spousta autových vhazování a faulů. To hraje do karet domácímu Hlučínu.
84'
Neumann fauloval a hosté se tak zmocnili balonu.
83'
Obě strany se teď dopouštějí spousty nepřesností.
82'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dominik Mládek, přichází Dominik Tomšů.
81'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází David Kratochvíla, přichází David Pisar.
79'
Dominik Mládek byl faulován před tribunou a faulující Yohanna to od fanoušků pořádně schytal.
79'
Yohanna tvrdě atakoval domácího hráče a fanoušci si dožadovali zapískání rozhodčího. Ten však hru nechal plynout.
78'
Hosté začínají zrychlovat svoji hru.
76'
Domácí odvrací centr po rohovém kopu do bezpečí. Navíc rozhodčí Kolář přerušil hru, když na trávníku zůstali ležet dva hráči.
75'
Žlutou kartu dostává Matěj Praus (FC Hlučín).
74'
Domácí fanoušci hlasitě podporují své hráče. Výhra by Hlučín posunula na třetí místo v tabulce MSFL.
72'
Zajíček dal přesnou nahrávku Mládkovi, ale ten tváří v tvář Borkovi neuspěl.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Marek Polášek, přichází Radim Olšanský.
70'
Juroškův centr zastavuje domácí obránce. Hosté budou rozehrávat alespoň rohový kop.
68'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Adam Zajíček.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ondřej Moučka, přichází Radim Dostál.
67'
Druhý poločas nám zatím moc šancí nenabídl.
66'
Neumannův průnik ztroskotal znovu na Stojmenovi. I tak si ale domácí po chvíli vybojovali rohový kop.
65'
Mládek strčil do Stojmenova a rozhodčí tento zákrok správně posoudil jako nedovolený.
64'
Dnešní utkání sleduje 362 diváků.
63'
Brankář Lapeš si došel pro hodně nepřesný centr Slovácka.
60'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Libor Pernica, přichází Emmanuel Yohanna.
60'
Pernica se dostával k bráně, ale rozhodčí ho zastavil, když si právě zmiňovaný Pernica fauloval.
57'
Lokšova nabídka bohužel pro domácí nedoputovala k Moučkovi. Hosté odklízí míč dlouhým nákopem.
56'
Únik 3 na 2 pro Hlučín nedopadl tak, jak by si domácí představovali. Mládek sice našel Lokšu, ale ten střílel jen do připraveného obránce Slovácka.
54'
Centr Vojtěcha Bartoše nebyl přesný, a tak si pro něj bez problému došel brankář Lapeš.
53'
Polášek nenaložil s míčem dobře, když nepřesnou přihrávkou míč odevzdává na kopačky domácích.
52'
Slovácko odklízí centr Hlučína z levé strany hřiště jen na roh. Ten se však domácím nepovedl a balón už teď svírá ve svých rukavicích brankář Borek.
51'
Slovácko si míče zatím v druhém poločase míče užívá více než domácí tým.
Radovan Lokša napadal Borka, který musel pro míč po té, co mu Stojmenov nepřihrál hlavou takovou razancí, aby zůstal ve vápně. Naštěstí pro hosty Borek vyřešil situaci dobře dlouhým odkopem.
48'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Wala (FC Hlučín).
47'
Slovácko se usadilo na půli Hlučína. Domácí však osvobodil odkop a následný faul Slovácka.
46'
Bartoš vybojoval autové vhazování pro Slovácko.
46'
Radovan Lokša uvádí míč do hry a druhá půle tak začíná.
46'
První polovina zápasu mezi Hlučínem a B-týmem Slovácka nám nabídla jednu branku, o kterou se postarali domácí. Ve dvacáté sedmé minutě se po střele Josefa Opatřila k dorážce dostal Marek Neumann a otevřel tak skóre. Stav po první půli je tak 1:0 pro domácí FC Hlučín.
45'
45'
Průniková přihrávka až k Lokšovi nedošla, když ji na kraji vápna sebral do rukavic Borek.
44'
Brankář Lapeš dlouho čeká s rozehrávkou.
43'
Praus krásně pronikl mezi třemi hráči B-týmu Slovácka, ale bohužel pro domácí jeho následná střela zpoza vápna byla zblokována.
42'
Walův centr končí jen v rukavicích brankáře Borka.
41'
Žlutou kartu dostává Marek Polášek (1.FC Slovácko B).
40'
Neumann zachytl nepřesnou rozehrávku hostů, posunul na Walu a ten přihrával do vápna. Šance ale zůstala nevyužita, když se Moučka nakonec nedostal ani k zakončení.
38'
Žlutou kartu dostává Aleš Kočí (1.FC Slovácko B).
37'
Domácí se teď elegantně dostali z úzkých.
35'
Stojmenov měl problémy s dotírajícím Walou, a tak nákop za obranu řešil odkopem na jistotu do autu.
33'
Brankář Borek si dovolil kličku před dotírajícím Moučkou. Naštěstí pro Slovácko ji zvládl.
33'
Odkop brankáře Lapeše končí jen na kopačce stopera hostů Stojmenova.
32'
Sledujeme pasáž se spoustu přerušeními. Ani jednomu týmu se nedaří přiblížit se k bráně soupeře.
31'
Stojmenov se stará o rozehrávku Slovácka.
29'
Faul na Hasalu posoudil rozhodčí jako nedovolený a domácí tak budou rozehrávat z kraje svého brankoviště.
28'
Slovácko po obdržené brance přidalo na obrátkách.
27'
Hlučín právě vstřelil branku!
Se střelou Opatřila po krásném centru si ještě Borek poradil, s následnou dorážkou MARKA NEUMANNA však nikoli a Hlučín tak vede 1:0.
24'
Plesníkovi se nepovedl jeho nákop, který sbírá hráč Slovácka.
23'
Rozhodčí Kolář zákrok na Neumanna ve vápně neposoudil jako penaltový a to se vůbec nelíbí domácím fanouškům.
22'
Neumannův průnik zastavuje Stojmenov svým tvrdým zákrokem.
21'
Kratochvíla dostal krásnou přihrávkou do běhu, ale byl zastaven důsledným obráncem domácích.
20'
Pernicovi se nepovedla patička a lacině tak odevzdává míč na kopačky domácích.
19'
Střela Poláška byla zblokována a následně odklizena mimo hřiště.
18'
Gorast Stojmenov se teď stará o rozehrávku hostů.
17'
Slovácko získalo míč a pouští se do rychlého útoku.
16'
Neumann rozehrál přímý volný kop, ale ten je bez problémů odvracen hráči hostů.
15'
Hlučín se dostal k zakončení, které ale letělo přesně do náruče Borka a ani nemělo razanci potřebnou k potrápení brankáře hostů.
14'
Centr od Mládka nikoho nenašel, a míč tak končí v rohu.
13'
Wala kombinoval se svými spoluhráči, ale jejich postupný útok se nevyvedl podle představ domácích a Slovácko tak odkopává míč do bezpečí.
12'
Slovácku se autové vhazování nepovedlo a hrát tak budou domácí.
10'
Aldin ukázal že si s balónem rozumí. Kličkou obešel protihráče a dostal se až k zakončení. To ale končí těsně mimo a první větší šance tak využita nebyla.
10'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
8'
Aldinovi se jeho nákop vůbec nepovedl a brankář Lapeš tak balón chytá.
7'
Přihrávka před bránu prošla přes jednoho z obránců Slovácka, ale Moučka na míč nedosáhl.
6'
Slovácko odkoplo míč na kopačky domácích fotbalistů, a ti tak zakládají útok.
4'
Přihrávka před bránu mířila na Moučku, ten se ale k míči nedostal, když včas zasáhl obránce Slovácka. Kopat se bude roh.
3'
Útočné snažení Slovácka zastavili domácí. K míči se ale Hlučín nedostane, když odkopl míč jen zpět na kopačky hostů.
2'
Brankář Borek si poprvé sáhl na balon, když bez větších problému špatnou nahrávku Hlučína ve vápně.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté.
1'

FC Hlučín: Lapeš – Wala, Hasala, Lehnert, Neumann, Praus, Opatřil, Lokša (C), Plesník, Mládek, Moučka
Náhradníci: Kolenko – Zajíček, Holzer, Tomšů, Dostál, Wolf, Buchvaldek

1.FC Slovácko B: Borek – Kočí, Merdovič, Stojmenov, Bartoš, Kratochvíla, Juroška, Pernica, Vincour (C), Polášek, Aldin
Náhradníci: Andres – Machalík, Olšanský, Pisar, Yohanna

Rozhodčí: Kolář – Tomanec, Ogrodník.
FC Hlučín
Hlučín se s 31 body nachází na čtvrtém místě v tabulce MSFL. Na první Kroměříž ztrácí 9 bodů. Slezané posledních šest zápasů drží sérii bez prohry a v posledních třech zápasech brali vždy plný bodový zisk. Úplně poslední zápas na půdě Blanska dokázali hráči Hlučína vyhrát díky jedinému gólu na začátku druhého poločasu z kopačky Radovana Lošky, který je s osmi góly nejlepším střelcem svého týmu.

1.FC Slovácko B
B-tým čtvrtého týmu Fortuna ligy má letos zatím podobně jako domácí tým dnešního utkání dobrou formu. S Hlučínem je dokonce tým z Uherského Hradiště tabulkový soused, když letos posbírali hráči Slovácka B 30 bodů a patří jim tak pátá příčka. Z posledního zápasu s Baníkem Ostrava B si B-tým Slovácka odvezl tři body po výhře 4:2.
Všem fanouškům přeji krásné sobotní dopoledne. Vítám vás při sledování 16. kola MSFL. Na programu je utkání mezi FC Hlučín a 1.FC Slovácko B.