MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Vratimov - 13. listopadu 2021   14:00

Vel. Meziříčí
1' Puža  • 68' Dolejš
2:1
(1:0)
Vratimov
Vratimov
83' Hruška
Dubec- Mezlík, Malata Mi, Vošmera, Sysel, Malata Ma.
Řezníček- Silný, Volek
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Vratimov
Sýkora- Klejnot, Hruška, Kundrátek, Chlopek, Demianenko, Bzirský.

Pro dnešek je dobojováno! Branka v úvodu utkání, o kterou se zasloužil domácí hráč Martin Puža byla do konce první půle zároveň i poslední. Náskok svého kádru navýšil v 68. minutě Petr Dolejš, na což tým hostů, přesněji Jan Hruška, dokázal odpovědět gólem na 2:1 v době, kdy času nezbývalo mnoho. Avšak závěr utkání zvládli lépe domácí a připisují si tři body.

Velké Meziříčí výhrou přeskakuje dnešního soupeře FC Vratimov a se součtem 21. bodů mu náleží aktuální 10. místo. Hosté se budou muset dočasně spokojit s 11. pozicí, protože zabojovat o vrchní příčky mohou až s Blanskem na jaře.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Plichta, přichází Malata.
90'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Vošmera.
87'
Žlutou kartu dostává brankář Adam Střalka (FC Vratimov).
83'
Vratimov právě vstřelil branku!
JAN HRUŠKA snižuje stav utkání na 2:1.
79'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Skwarczek, přichází Kundrátek.
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Hladík, přichází Bzirský.
72'
Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Duda, přichází Demianenko.
68'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
PETR DOLEJŠ posouvá svůj tým blíže k zisku tří bodů.
67'
Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Klejnot.
62'
Žlutou kartu dostává Jakub Vašíček (FC Velké Meziříčí).
59'
Žlutou kartu dostává Robin Demeter (FC Velké Meziříčí).
46'
Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Hajnoš, přichází Hruška.
46'
45+1'
1'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku! O branku v úvodu utkání se zasloužil MARTIN PUŽA.
Bohužel zatím není žádný videopřenos k dispozici, a proto budeme přinášet pouze změnu stavu než se problém vyřeší.
1'

FC Velké Meziříčí: Kolář- Puža, Bouček, Dolejš, Nedvěd, Plichta, Demeter, Komínek (K), Mucha, Urbánek, Vašíček.
Náhradníci: Dubec- Mezlík, Malata Mi, Vošmera, Sysel, Malata Ma.

FC Vratimov: Střalka- Duda, Igbinoba, Varadi, Hajnoš- Dziuba, Ptáček, Ožvolda (K), Skwarczek, Hladík- Teplý.
Náhradníci: Sýkora- Klejnot, Hruška, Kundrátek, Chlopek, Demianenko, Bzirský.

Rozhodčí: Řezníček- Silný, Volek.
FC Velké Meziříčí :

Domácí Velké Meziříčí si v posledních pěti utkáních dokázalo připsat body jen jednou, a to v domácím zápase, kdy doslova převálcovalo hostující Zlín B 7:0. Pokud se budeme ale bavit o třech předcházejících zápasech, tak svěřenci Jana Šimáčka nedokázali vstřelit jedinou branku. Tuhle nedobře vypadající bilanci si mohli napravit v minulém kole proti předposlední Vrchovině, avšak v derby si soupeř poradil líp a v dramatickém závěru dokázal udržet vedení 3:2.

Tým, jehož odchovancem je známý Theodor Gebre Selassie, má na svém kontě osmnáct bodů a nachází se na 11. příčce.
FC Vratimov:

Hostující Vratimov se vydá v sobotním zápase daleko na Vysočinu a bude doufat, že neodjede s prázdnou. Před domácím celkem nemá náskok ani jednoho bodu, ale díky lepšímu skóre se řadí před něj.

Historie pěti zápasů hostů je o něco lepší než ta soupeřova, Vratimov si prohrou v minulém kole 1:4 proti Kroměříži připisuje tři prohry a dvě výhry. Hlavně výhra proti FK Frýdek-Místek musela potěšit, díky dobře zvládnutému závěru, ve kterém si Vratimov nenechal ujít jednobrankový náskok navzdory vyloučení Michala Hladíka.

Vratimov si od začátku sezóny zatím připsal osmnáct bodů, čímž mu bylo uděleno aktuální 10. místo hned za Uherským Brodem se ztrátou čtyř bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.