MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Slovácko B - 3. září 2022   16:00

Frýdek-Místek
53' Kovařík
1:2
(0:1)
Slovácko B
Slovácko B
6' Aldin   • 48' Koryčan
Prokel – Blejchař, Massaniec, Velner (C), Kostka (46. Nevřela), Konečný, Zupko (72. Hadj (90+4 Kirschner)), Dadak (76. Kohut), Martiník, Kovařík, Hykel
Gergela – Nevřela, Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Hadj
Slabý – Grečmal, Šafrán
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
256 diváků
Slovácko B
Borek – Bartoš, Aldin (76. Kočí), Pernica (90+3 Stropsa), Polášek, Vincour (C), Porč, Koryčan (65. Šlechta), Pak (65. Velecký), Kudela, Merdovič
Velich – Velecký, Kabelka, Kočí, Šlechta, Stropsa, Polák

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty.
Zápas skončil. Hosté si odvezou domů tři body. První branku vstřelili krátce po začátku zápasu, pak ale v 11. minutě přišli o svého kapitána, který byl vyloučen za zmaření brankové šance. Po začátku druhého poločasu navýšili hosté vedení na 0:2, na to už pak dokázal Frýdek odpovědět. To však nestačilo, další branka už nepadla.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Hadj, přichází Kirschner.
90+3'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Pernica, přichází Stropsa.
90'
Další centr Frýdku do šestnáctky soupeře, další odpískaný útočný faul. Zakončení stále nepřichází.
89'
Rezerva Slovácka se ale rozhodně nechce jen bránit. Také hráči Uherského Hradiště si vybojovali faul na polovině Frýdku a budou se snažit tam zůstat co nejdéle.
88'
Emoce jsou v zápase čím dál tím více znát. Do konce zápasu zbývá s nastavením pár minut a domácí celek stále prohrává o jednu branku. Nyní mu navíc byl odpískán útočný faul na brankáře.
87'
Hykel dlouho držel míč u kopaček u rohového praporku hostů. Nakonec vybojoval faul.
86'
Nepovedený centr z levé strany si stáhl ze vzduchu brankář Borek.
85'
Domácí mužstvo se znovu vrací na útočnou polovinu.
84'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Pernica).
Za simulaci a snahu získat standardní situaci vidí žlutou kartu Pernica.
83'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Blejchař).
81'
Střela trefila zeď, pak si pro míč došel brankář. Na zemi ale zůstal ležet právě sestřelený hráč ze zdi, takže se ještě chvíli hrát nebude.
80'
Domácí budou kopat standardní situaci z velice dobrého místa! Vysokou nohou zahrál jeden z hostujících hráčů těsně před hranicí velkého vápna!
79'
Než po rozehrávce na krátko stihl míč doletět do vápna, sudí odpískal útočný faul Frýdku-Místku.
79'
Velecký zblokoval centr na rohový kop.
78'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Kudela).
76'
ze hřiště odchází Dadak, přichází Kohut.

ze hřiště odchází Aldin, přichází Kočí.
76'
Domácí mají dobrý tlak, ale nezakončují. Slovácko pak často startuje do rychlých protiútoků, které Frýdek musí řešit faulem.
74'
Centr Massaniece srazil bek rezervy Slovácka do autu.
72'
Hykel si dobře obešel jednoho protihráče, pak přihrál na kapitána, který ale špatně zpracoval míč a ten mu odskočil daleko od nohy. Tím celou akci ukončil, obránci mu míč odkopli.
72'
ze hřiště odchází Zupko, přichází Hadj.
71'
A nyní je na útočné polovině domácí tým. Během přerušení ještě střídají.
69'
Slovácko si vybojovalo faul na soupeřově polovině. Pak ale po chvíli se také faulu dopustilo, takže pokračovat budou bílí.
68'
Hosté nikam nepospíchají. To názorně předvádí brankář, který si vodil míč u nohy tak dlouho, dokud k němu nedoběhl protihráč. Pak už si jen sebral míč do rukavic a rozehrál.
Dnešní utkání sleduje 256 diváků.
66'
Tvrdá střela z pravé strany velkého vápna brankáře Frýdku nepřekvapila. O chvíli později se pak na středu hřiště tvrdě potkali přes míč hráči obou mužstev.
65'
ze hřiště odchází Koryčan, přichází Šlechta.
ze hřiště odchází Pak, přichází Velecký.
64'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Hykel).
63'
Konečný našel hned dva své spoluhráče, kteří si však v zakončení zavazeli, a tak střela ani nebyla umístěná na branku a míč odlétl pryč do autu.
62'
Domácí budou znovu zahrávat standardku, tentokrát takový lepší rohový kop.
60'
Tentokrát se ale k centru dostala jen obrana, která nebezpečí odvrátila.
60'
Dominik Konečný pošle od střídaček další centr do šestnáctky Slovácka.
59'
Daleký centr si našel nehlídaný Jakub Massaniec a hlavou výborně uklízel míč do branky. Avšak ještě lepším zákrokem se blýskl Borek, který vytáhl gólové zakončení!
57'
Slovácko se také po nějaké době dostává s míčem na polovinu soupeře.
55'
Zakončení domácích na branku šlo vysoko nad. Balon skončil až za tribunou.
54'
Náskok hostů je pryč. Teď už je to znovu jen o jedinou branku. Na míči jsou nabuzení domácí, které ženou fanoušci dopředu.
53'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Rychlá odpověď na druhou branku hostů je tu! Po rohu se míč odrazil na malé vápno, kde se nejlépe zorientoval MARIÁN KOVAŘÍK a z otočky poslal míč do branky!
52'
Frýdek bude zahrávat rohový kop.
51'
Veliká příležitost hostů dát třetí branku! Po chybě v obraně Frýdku se zjevil osamocený útočník Slovácka před brankářem. Snažil se o obhození golmana, to se mu ale nepovedlo, kvůli dobrému zákroku brankáře.
50'
Tomáš Hykel se snažil ještě míč udržet ve hře, ale už se mu to nepovedlo. Hosté budou vhazovat.
50'
Brankář Borek bude odkopávat od branky.
48'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku!
Oslabení hosté jdou do dvoubrankového vedení! Po hraniční přihrávce se míč dostal k TADEÁŠOVI KORYČANOVI, který natáhl krok a před brankářem tvrdě vypálil. Míč došel až do sítě a rezerva Uherského Hradiště se mohla radovat podruhé v zápase!
46'
Hned v úvodu se dopustili hosté faulu na polovině své části hřiště. Domácí na nic nečekali a rychle rozehráli.
46'
ze hřiště odchází Kostka, přichází Nevřela.
46'
Druhá polovina začne asi v 17:08.
Po prvním poločase je stav sice 0:1 pro rezervu Slovácka, avšak ta hraje od 11. minuty o hráče méně. Převaha domácího mužstva je celkem znát, v branku ale svůj tlak ještě neproměnilo. Šance byly ale na obou stranách, a to i po zmiňované červené kartě.
45+2'
45+2'
Pro ten si už ale došel brankář a rychle rozehrál dopředu. Tam se do dobré šance propracoval útočník Slovácka, který během běhu na branku v souboji s obráncem spadl. Hosté se dožadovali stejného osudu, jako v 11. minutě, kdy byl kapitán Slovácka B vyloučen. Sudí ale situaci ani neodpískal.
45+1'
Ukopnutí hráče Slovácka znamená, že se bude kopat ještě jeden rohl.
45'
Míč letěl na přední tyčku, odkud ho obránce hlavou odvrátil na další roh.
44'
Roh se zopakuje, tentokrát ale z druhé strany, a to až poté, co lékaři ošetří dva zraněné hráče Slovácka, kteří se pravděpodobně při obraném zákroku srazili.
44'
V závěru prvního poločasu rozehrají domácí další rohový kop.
42'
Kovařík si sbíhal, aby si zpracoval míč, dřív u něj však byl obránce, jenž mu míč odkopl. Domácí útočník se chytl za nohu a zakřičel, rozhodčí však zůstal s ledovým klidem na píšťalce a všímal si hry dál.
41'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Pak).
Zakopnutí míče nešlo potrestat jinak.
39'
Marián Kovařík dobře nahrával na Martiníka, ten si ale nedokázal dobře zpracovat balon a nezakončil.
38'
Markovi Kostkovi se zakončení hlavou nepovedlo. Ač nebyl ani nějak zvlášť bráněn, zamířil jen nad sebe, nikoli na branku. Pro míč si pak došel brankář.
36'
Nepříjemně padající míč pod horní tyčku branky si golman Borek pohlídal. Svým tělem sice zacouval až do branky, ale s nataženýma rukama udržel míč před brankovou čarou.
35'
Na popud čárového sudího se bude kopat roh u branky Slovácka. Hostům se to sice moc nelíbí, ale už zaujímají obranné postavení.
34'
Nepřesná přihrávka po čáře zničila jakoukoli naději na protiútok. Fanoušci si jen povzdechli.
32'
Hráči v bílém jsou sice stále na míči, ale ten jim často mizí do autu, na branku příliš nelétá. Obrana Slovácka se zatím drží dobře.
30'
Po kratší odmlce se k míči vrací opět Frýdek-Místek. Začíná další útočnou akci z vlastní poloviny.
29'
Hosté však ukazují i svou útočnou stránku. Nyní si vybojovali rohový kop. Rozehraje jej Aldin.
27'
Frýdek je vysunutý na útočné polovině. Výhoda v podobě přesily na hřišti začíná být znát.
26'
Zakončení Velnera končí v náruči připraveného brankáře Slovácka.
25'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Zupko).
24'
Dvě zakončení Frýdku po rychlé akci, ani jedno ale v brance nekončí. V obou situacích hrál důležitou roli pro hosty brankář.
23'
Frýdek se dopustil faulu na polovině hřiště. Hosté tak mohli v klidu rozehrát. Po nákopu brankáře ale kontrolu nad míčem získali domácí.
21'
Nebezpečné zakončení Marka Kostky hlavou končí kousek vedle.
20'
Sražená střela domácích končí u rohového praporku. Oslabený tým se musí bránit.
19'
Prokel ne příliš jistým zákrokem míč vyboxoval před sebe, naštěstí pro něj ho pak zastoupil obránce, který míč odkopl z velkého vápna.
18'
Aldin nyní rozehraje druhý rohový kop Slovácka v řadě.
17'
Je pískán útočný faul na brankáře Jiřího Borka. Ten si bere míč a rychle ho posílá na útočnou polovinu.
16'
Defenzíva hostů musela míč odkopnout na roh. Fanoušci domácího celku už bubnováním povzbuzují.
14'
Nepříjemná srážka dvou hráčů kopačkami. Kostka se snažil nakopnout míč na branku ve stejnou chvíli, kdy se snažil pravý bek Slovácka odkopávat míč z vlastní půlky. Za malou chvilku jsou ale oba opět schopni hrát.
13'
Slovácko B bude rozehrávat rohový kop.
12'
Zakončení Michala Velnera šlo sice do středu branky, do míst, kde byl brankář, ale ten nejistým zákrokem míč jen vyrazil před sebe. K dorážce se tlačil další hráč Frýdku, to už však byl máván ofsajd.
11'
Červená karta pro tým 1.FC Slovácko B (Vincour).
Tady se nedalo jinak. Kapitán hostujícího mužstva musel zastavit unikajícího protihráče, který to měl namířeno na branku Borka. Rozhodčí okamžitě zákrok odpískal a ukázal mu červený kartonek. Domácí budou kopat standardní situaci.
9'
Sudí přerušil hru, na zemi zůstal ležet, před malou chvilkou zmiňovaný, Martiník. Po pár vteřinách už ale stojí opět na nohách a bude připraven pokračovat.
8'
Jan Martiník posouval balon na spoluhráče před sebou, ale ten ho tak úplně nepochopil. Obrana však vystartovala na míč ve správný moment a odkopla ho daleko od své branky.
7'
Domácí se snažili o rychlou odpověď, brankář byl ale nachystaný a zakončení zachytil.
6'
Hosté jdou do rychlého vedení! Po zádrhelu v obraně se do tlaku dostali mladíci ze Slovácka. Na malou chvíli dostal až příliš moc prostoru IBRAHIM ALDIN a zakončil k tyči. Míč přeskočil brankáři ruce a zapadl mu za záda!
5'
Dobrý centr Poláška, který našel spoluhráče ve vápně. Jeho zakončení hlavou ale skončilo nad brankou!
5'
První rohový kop si vezme na starosti hostující celek.
4'
Nepřesný pas na Libora Pernicu končí v zámezí. Aut pro domácí.
2'
První centr Slovácka dolétl sice až do šestnáctky Frýdku, tam však byla důraznější obrana a míč odvrátila.
1'
Hosté u míče moc dlouho nepobyli. Po pár vteřinách se míč dostal do zámezí. Nyní už je k vidění kombinace domácího mužstva.
1'
Los o míč vyhráli hosté. Ti se tak ujmou rozehrávky.
Oba celky už nastupují na trávník. Domácí mužstvo má bílé dresy, hosté si oblékli tmavomodré sety.

FK Frýdek-Místek: Prokel – Blejchař, Massaniec, Velner (C), Kostka, Konečný, Zupko, Dadak, Martiník, Kovařík, Hykel
Náhradníci: Gergela – Nevřela, Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Hadj
Trenér: Robert Pištěk

1.FC Slovácko B: Borek – Bartoš, Aldin, Pernica, Polášek, Vincour (C), Porč, Koryčan, Pak, Kudela, Merdovič
Náhradníci: Velich – Velecký, Kabelka, Kočí, Šlechta, Stropsa, Polák
Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Slabý – Grečmal, Šafrán.
1. FC Slovácko B

Slovácko si zatím v letošní sezoně vede dobře. Po pěti odehraných kolech je na čtvrtém místě tabulky. V tomto ročníku zatím žádný svůj zápas neprohrálo. První tři zápasy skončili nerozhodně a rezerva tak měla bod z každého zápasu. První výhra mladíků Slovácka byla nad nováčkem z Vítkovic, kterému nasázeli šest branek, naopak žádnou branku neinkasovali. S dobrou náladou tak odjížděli také k doposud poslednímu zápasu, do Hodonína, kde své utkání zvládli, když Juroška vstřelil rozhodující branku na 1:2 v 54. minutě. Pak ale dostal během tří minut dvě žluté karty, které ho poslaly pod sprchu o půl hodiny dříve. Znamená to tak, že si v dalším, tedy v tomto, zápase nezahraje. Slovácko si ale určitě poradí i bez něj, jelikož například Filip Vecheta má již tři branky, tedy ještě o branku víc jak Juroška.
FK Frýdek-Místek

Frýdek do svého třetího domácího zápasu nastoupí proti béčku Slovácka. S tímto soupeřem doposud odehrál dva zápasy. Poprvé se oba celky potkaly na trávníku Frýdku, kdy zápas skončil nerozhodně 1:1. Branku za domácí tehdy vstřelil Blejchař. Druhé střetnutí bylo na půdě rezervy Uherského Hradiště, odkud frýdečtí fotbalisté odjížděli s výpraskem 5:1.

V letošní sezóně začal Frýdek-Místek remízou se Zlínem B. Druhý zápas se sehrál v Hlučíně, kde dokázal sebrat první tři body za výhru 1:0. Před třetím kolem ještě sehráli hráči zápas MOL Cupu, kde zvládli porazit Kozlovice a postoupili tak do druhého kola. Následovalo mistrovské utkání a třetí výhra týmu v řadě. Vrchovina utrpěla porážku 3:1. Ovšem poslední dvě utkání už byly bez bodu. Nejprve přišla porážka na půdě nováčka – v Hranicích, a nyní ve středu, ve vloženém kole, prohra s Kvítkovicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.