Julínek – Marek, Dorotík
171 diváků
Blansko
Kubica, Abdellaoui, Kamenský, Tulajdan, Černý, Rajčinec, Šíp

Je za námi utkání 31. kola MSFL mezi FK Hodonín a FK Blansko, ze kterého berou tři body domácí borci. Hosté měli v první půli ideální možnost jít do vedení, ale Thon neproměnil pokutový kop. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že si dnes oba týmy body podělí, jenže v 87. minutě dělbu bodů odmítl hodonínský Martin Holek. Hodonín si dnešní výhrou upevnil šestou příčku, Blansko zůstává osmé.
90+3'
90+3'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Petráš).
90+2'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Langer, přichází Kyselka.
90+2'
Rozhodčí ve druhém poločase přidá dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Hosté se snaží odpovědět na domácí trefu, kombinace na levé straně hřiště jim ale nevyšla. Hodonín bude vhazovat.
89'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Porč, přichází Kamenský,
ze hřiště odchází Thon, přichází Černý,
ze hřiště odchází Williams, přichází Šíp.
Dnešní utkání sleduje 171 diváků.
87'
Hodonín právě vstřelil branku!
Domácí se v závěru utkání ujímají vedení. Míč ze standardky se po několika odrazech dostal k MARTINU HOLKOVI, který jej procpal za Nešetřila a domácí tak tři minuty před koncem základní hrací doby vedou 1:0!
85'
Centr domácích byl sražen hodně vysoko. Nakonec si jej Holek přesi jen dokázal najít, jeho hlavička ale nemohla Nešetřila překvapit.
84'
Z odkopu Petráše dokázali domácí vytežit rohový kop.
84'
ze hřiště odchází Bobčík, přichází Burac.
82'
Blansko mělo k dispozici další rohový kop. Na přetažený míč na zadní tyč si nejvýše vyskočil obránce Hodonína a poslal hlavou míč daleko od Petrášovy branky.
80'
Po delším čase zahrozili také domácí, centr z pravé strany nebyl vůbec špatný, ale našel jen hlavu hostujícího obránce.
79'
Po souboji o míč na domácí polovině je pískán faul hodonínského hráče. Hosté mohou něco vymyslet ze standardky.
76'
Blanenský centr kousek od rohového praporku přeletěl všechny hráče i hodonínskou branku. Petráš bude odkopávat.
75'
Langer dobře napadal Holmanovu rozehrávku. Hostující obrance ale ošemetnou situaci před vlastní šestnáctkou nakonec dokázal zvládnoiut.
73'
Po souboji ve středu hřiště se Holek pustil do jednoho z hostů. Sudí ale tuto strkanici ponechá bez karetního trestu.
72'
Už více než sedmdesát minut čekáme na opravdovou gólovou šanci ze hry. Blansko se teď snažilo prokombinovat do šance, ale je z toho jen aut pro Hodonín.
70'
Thonův centr na penaltu odhlavičkoval Kadlec mimo šestnáctku.
68'
ze hřiště odchází Smrčka, přichází Tulajdan.
68'
Rychlá akce hostí podél levé autové čáry končí stejně rychle, jako začala.
65'
Blansko kombinovalo na levé straně před poutovým územím Hodonína. Místo střely ale hosté volili průnikovou přihrávku, kterou v pohodě sebral Petráš.
62'
S rohovým kopem si domácí obrana poradila bez větších obtíží.
62'
Po sražené střele bude mít Blansko k dispozici rohový kop.
60'
Pernica svůj centr pěkně načechral, ale meruna letěla moc vysoko a daleko na to, aby ji mohl některý z jeho spoluhráčů dostihnout na hrací ploše.
59'
Blanenský centr z poloviny hřiště končí až u Petráše.
58'
ze hřiště odchází Jaroš, přichází Rajčinec.
56'
Bohun využil zaváhání hostující obrany a dostal se ke střele, která ovšam mířila jen doprostřed brány a Nešetřil tak neměl žádnou těžkou práci.
55'
I ve druhém poločase je to především boj. Ani jednomu z týmů se dnes kombinace příliš nedaří a hra se odehrává zejména mezi oběma šestnáctkami.
52'
Holmanovu bombu vyboxoval Petráš jen s obtížemi.
51'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Sukup).
51'
Po prvním faulu na středu hřiště ješčtě ponechal sudí výhodu, druhé zatažení za dres blanenského hráče už ale bylo odpískáno. Hosté budou rozehrávat ze zhruba třiceti metrů.
50'
Střídající Glushach vyslal svou pravačkou pěknou střelu, která mířila na bližší tyč. Nešetřil byl na zemi včas a vyrazil střelu domácího borce na rohový kop.
48'
Thon vypálil z nějakých osmnácti metrů tvrdou ránu, Petráš ji nadvakrát dokázal zkrotit.
46'
ze hřiště odchází Raisigl, přichází Glushach,
ze hřiště odchází Jáger, přichází Bohun.
46'
První poločas utkání mezi FK Hodonín a FK Blansko moc šancí nenabídl. Tu největší měl ve 25. minutě hostující Thon, který ale pokutový kop neproměnil a tak je na hodonínském stadionu stav 0:0.
45+2'
45'
Hlavní sudí v prvním poločase nastaví dvě minuty.
45'
Útočná akce domácích kolem pravé postranní čáry končí jen odkopem od Nešetřilovy branky.
43'
Smrčka viděl dobrě nabíhajícího Thona, přihrávka středem hřiště ale byla pro blanenského útočníka příliš dlouhá a balon tak má v moci Petráš.
40'
Thon upadl v malém vápně domácích, sudí ale druhoupenaltu hostům nedal. Následná krátká roztržka se obešla bez karetního trestu.
38'
Thon našel parádně v pokutovém území Jaroše. Tomu ale šanci sebral výborný obranný zákrok jednoho z domácích borců.
36'
Holek se snažil získat pro svůj tým další standardku, sudí ale domácímu hráči nenaletěl a míč mají hosté.
35'
Hodonín měl k dispozici standardku zhruba 28 metrů od blanenské branky, Holek to zkusil přímo a jeho dobrá střela proletěla jen asi půl metru nad břevnem hostující brány.
35'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Spáčil).
31'
A opět hostující devíta. Thon se tentokrát dostal k hlavičce na značce pokutového kopu. Míč ale jen líznul a balon zamířil do zámezí.
30'
Thon zachytil špatný Petrášův odkop, následná přihrávka do křídla ale byla pro jeho spoluhráče příliš dlouhá. Následuje další odkop od hodonínské branky.
29'
Bude se pokračovat. Petráš odkopává od své branky.
27'
Oba týmy využívají krátké přestávky k doplnění tekutin.
27'
Hosté jsou v posledních minutách jasně aktivnější. Smrčka centroval od levé postranní čáry, míč ale žádného jeho spoluhráče nenašel.
25'
Gumnok Danilual Thon mířil do pravé šibenice, ale o pár decimetrů minul hodonínskou branku!
23'
Petráš špatně odhadl dráhu letu míče a podrazil hostujícímu útočníkovi nohy! Blansko bude kopat penaltu!
21'
Jáger se na pravé straně uvolnil a z hranice vápna vyzkoušel pozornost Nešetřila. Přízemní střela ale hostujícímu brankáři velké starosti nenadělala.
19'
Holman si chtěl vymodlit penaltu, sudí ale správně nechal pokračovat ve hře. Hostující útočník navíc může být rád, že nedostal žlutou kartu.
17'
Červeno-černí se snaží vytáhnout obranu soupeře. Petráš se nakonec odhodlal k dlouhému nákopu, ten ale končí v moci obránce Blanska.
16'
Smrčka na polovině hřiště fauloval Langera, Hodonín bude rozehrávat.
14'
Zajímavě vypadající akci Blanska zastavuje praporek pomezního.
12'
Zajímaví centr do hodonínské šestnáctky, míč ale našel jeden z hodonínských hráčů, který jej prodloužil mimo pokutové uzemí Hodonína.
11'
Blanenští chybovali na půlícím kruhu a na okamžik se k míči dostali domácí. Hostující hráči ale rychle svou chybu napravili a míč mají v držení opět hráři v modrém.
9'
Hra je zatím plná nepřesností. Po další z nich vhazují blanenští fotbalisté přesně na polovině hřiště.
8'
Domácí to tentokrát s napadáním přehnali a je jim pískán faul.
6'
Blansko kombinuje na své polovině, domácí ale nechtějí dát soupeři prostor k průnikové přihrávce a jsou všichni na své polovině.
4'
První náznak šance. Domácí potáhli míč po levé straně. Následoval centr do šestnáctky, kde si ale domácí hráč nedokázal míč zpracovat a obrana hostí míč odklidila do bezpečí.
3'
Podobně to zkusli i hosté, ale ani jim se záměr moc nepovedl. Hodonín bude vhazovat.
2'
Hodonín to zkusil dlouhým nákopem z vlastní poloviny, stoper Blanska ale zkušeně pohlídal míč, který doskákal až do zámezí. Následuje odkop od branenské branky.
1'
Úvodní výkop utkání obstarali domácí hráči, jejichž první ofenzivní pokus končí na pozorné obraně Blanska.
1'

FK Hodonín: Petráš – Papež, Sukup, Pernica, Kadlec, Bobčík, Holek, Langer, Raisigl, Dunda, Jáger
Náhradníci: Dressler, Glushach, Kyselka, Burac, Bohun, Matuch, Adamec
Trenér: Pavol Švantner

FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Feik, Porč, Holman, Kapur, Thon, Jaroš, Williams, Smrčka, Spáčil
Náhradníci: Kubica, Abdellaoui, Kamenský, Tulajdan, Černý, Rajčinec, Šíp
Trenér: Jiří Vorlický

Rozhodčí: Julínek – Marek, Dorotík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.