Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Matula).
79'
Dnešní utkání sleduje 317 diváků.
78'
Kroměříž právě vstřelila branku! ADAM HOUSER překonává brankáře soupeře a zapisuje si tak svůj druhý ligový gól v sezoně!
75'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Fila, přichází Matula.
75'
ze hřiště odchází Koláčný, přichází Přerovský.
75'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
ze hřiště odchází Tomáš Machálek, přichází Jambor.
66'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Matheus Goncalves).
64'
ze hřiště odchází Sedláček, přichází Dobrovodský.
59'
ze hřiště odchází Červenka, přichází Matheus Goncalves.
48'
Tomáš Dobrovodský vidí žlutou kartu.
46'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Fila).
46'
ze hřiště odchází Milan Machálek, přichází Surynek.
46'
ze hřiště odchází Kotásek, přichází Černý.
46'
45+2'
40'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Zavadil).
17'
Tým Rosice právě vstřelil branku! Rosice se ujímají překvapivého vedení zásluhou TOMÁŠE PŘIKRYLA!
13'
Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Kotásek).
7'
Omlouváme se, ale díky problémům, které nejsou na naší straně, Vám prozatím nemůžeme poskytnout plnohodnotnou psanou reportáž. Děkujeme za pochopení.
1'

SK HS Kroměříž: Dostál – Jeleček, Milan Machálek, Tiahlo, Zavadil – Cupák, Červenka, Houser, Matoušek (C) – Chwaszcz, Tomáš Machálek
Náhradníci: Lebánek – Mlčoch, Surynek, Dočkal, Vyhlíd, Matheus Goncalves, Jambor
Trenér: Bronislav Červenka

FC Slovan Rosice: Drobek – Zezula, Kršák, Praks, Kotásek – Novák, Koláčný, Selinger (C), Sedláček, Přikryl – Fila

Nejlepší střelci SK HS Kroměříž

Šimon Chwaszcz – 18 gólu (nejlepší střelec soutěže)
Michal Cupák – 9 gólů
Matěj Votava – 6 gólů
Matheus Gonçalves – 6 gólů (všechny góly ale vstřelil za Znojmo v podzimní části)
FC Slovan Rosice

Rosický Slovan se drží na úctyhodném pátém místě, odehrál však o dva zápasy méně než kroměřížský celek. V 21 odehraných zápasech si hráči Rosic vybojovali 38 bodů za 12 výher, pouhé dvě remízy a 7 porážek. Na jaře jejich forma ale není nijak oslnivá, ze čtyř zápasů získali 3 body za jedinou výhru nad Znojmem, které bojuje o záchranu, naopak prohráli se silnými týmy Hodonína a B-týmu Baníku Ostrava, a také nestačili na poslední Vítkovice. Minulý týden byl jejich zápas proti B-týmu Slovácka kvůli nezpůsobilé hrací ploše odložen. V posledním soutěžním zápase nestačili na zmiňované Vítkovice, se kterými Slovan prohrál 2:0. Po prvním bezbrankovém poločase začaly padat góly do sítě domácích až v půli druhé. Nejprve otevřel skóre ve 49. minutě Rychtár, na kterého navázal o dvanáct minut později také Krela. Největší šance Rosic ale neproměnil Přikryl, a tak rosický Slovan čeká na první domácí body dále.
SK HS Kroměříž

Fotbalový tým z Kroměříže se drží na čele tabulky a malými krůčky kráčí směrem k FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V čele MSFL se drží o čtyři body před druhým Hlučínem, který však odehrál o jeden zápas méně. Hanáci v dosavadním průběhu získali 53 bodů za 16 výher, 5 remíz a pouhé dvě porážky. V jarní části soutěže odehráli šest zápasů, ve kterých čtyřikrát oslavovali tři body, jednou remizovali a jednou odjížděli s prázdnou. V posledním zápase uhráli nerozhodný výsledek 1:1 s beznadějně posledními Vítkovicemi, kdy velmi rychle prohrávali po gólu Dina Vadnova, na který ještě v průběhu prvního poločase odpověděl z pokutového kopu Martin Surynek. Ten samý hráč promarnil v druhém poločase ještě druhou hosty poskytnutou penaltu, při které byl navíc vyloučen po druhé žluté kartě hostující hráč. I přes tlak hostů ale Vítkovice ubránili cenný bod za remízu.
Dobrý den všem fotbalovým fanouškům. Přesně v polovině dubna se hraje zápas 24. kola Moravskoslezské fotbalové ligy, kde se utkají týmy z Kroměříže a tým FC Slovan z Rosic. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.