MSFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Frýdek-Místek - 17. června 2023   17:30

Vel. Meziříčí
51' Dolejš
1:3
(0:0)
Frýdek-Místek
54' Střelec   • 58' Rubý   • 79'    • 79' Střelec
Dubec (B), Šuta, Foltýn, Havlík, Štourač, Krejčí, Crhan
Slabý – Dorotík, Gasnárek
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
820 diváků
David (B), Nevřela, Barkov, Konečný, Kohut, Vykopal, Němec

Děkuji za vaši pozornost v dnešní zápase a užijte si zbytek sobotního dne.
Poslední kolo Moravskoslezské fotbalové ligy je minulostí. Domácí Velké Meziříčí nestačilo v domácím duelu na soupeře z Frýdku-Místku a prohrálo 1:3. Díky této prohře sestupuje do divizní soutěže společně s Vítkovicemi a Vrchovinou.
90+2'
79'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Zřejmě pojistka pro hostující celek. Podruhé v utkání se prosazuje Pavel Střelec.
79'
58'
Hosté během pěti minut otáčejí utkání, rozdílovou branku vsítil kapitán Patrik Rubý.
54'
Hostující celek okamžitě srovnává, když se prosadil Pavel Střelec.
51'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Úvodní branku dnešního duelu vstřelil domácí Petr Dolejš.
46'
V první půli žádná branka nepadla. Vzhledem k souběžně hraným utkání tohoto kola zatím Velké Meziříčí je na sestup do divize. Na odvrácení tohoto faktu má ještě druhý poločas.
45+1'
1'
Domácí tým zatím nespustil přenos z utkání, takže si musíme vystačit pouze se změnami stavu.
1'
Již pár poslední minut nás dělí od posledního kola Moravskoslezské fotbalové ligy, když se střetne Velké Meziříčí proti Frýdku-Místku.

FC Velké Meziříčí: Lancmann – Puža (C), Bouček, Dolejš, Partl, Plichta, Malata Mi., Mrňa, Sysel, Malata Ma., Mucha

Náhradníci: Dubec (B), Šuta, Foltýn, Havlík, Štourač, Krejčí, Crhan
Trenér: Jan Šimáček

FK Frýdek-Místek: Brokel – Blejchař, Massaniec, Kostka, Janjuš, Obouch, Střelec, Martiník, Hykel, Zupko, Rubý (C)

Náhradníci: David (B), Nevřela, Barkov, Konečný, Kohut, Vykopal, Němec
Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Slabý – Dorotík, Gasnárek.
Historické okénko

Sobotní soupeři se v historii potkají teprve potřetí. První vzájemný duel se datuje na září roku 2021, když Velké Meziříčí doma zdolalo Frýdek nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Ve stejné sezóně tentokrát domácí Frýdek duel ovládl poměrem 2:0.
Poslední zápas se odehrál v listopadu roku 2022, když došlo k remíze 2:2. Za domácí se prosadili Martiník a Rubý, za hosty Plichta a Dolejš.
Na koho si dát pozor?

Antonín Plichta (FC Velké Meziříčí)
Osmadvacetiletý útočník domácí celku v letošní sezóně vstřelil 17 branek a je tak nejlepším střelcem Velkého Meziříčí. V celkové tabulce střelců se nachází na pozici páté. Jednu branku zaznamenal také v letošním ročníku MOL Cupu.

Patrik Rubý (FK Frýdek-Místek)
Sedmadvacetiletý záložník hostujícího týmu je nejvýraznější postavou celého kádru. V letošní sezóně chyběl pouze ve dvou duelech. Za 30 odehraných utkání zaznamenal 7 branek. Ve své kariéře také prošel Dolním Benešovem nebo také Hlučínem.
FK Frýdek Místek

V zápase hostující celek se nachází v tabulce na 13.místě se 40 body. Záchranu v soutěži má jistou a prakticky o nic nehraje. V případě výhry by se mohl posunout až na 8.místo. Frýdek je remízovým králem soutěže, když si nerozhodných duelů připsal 10 a to společně se Slováckem B a Frýdlantem.

Poslední tři duely:
F-M 0:1 Kroměříž
Rosice 1:1 F-M
F-M 0:0 Vítkovice
FC Velké Meziříčí

Domací celek se momentálně v tabulce nachází na 17.místě s 30 body, což zaručuje sestup do divizní soutěže. Jenže když v domácí duelu dokáže porazit Frýdek a jeho konkurenti (Vrchovina a Frýdlant nad Ostravicí) v souběžně hraných utkání prohrajou, tak se Meziříčí zachrání. V případě remízy také musí spoléhat na prohru obou soupeřů. Jestliže padne sestupuje z 3.ligy.

Hranice 7:1 Meziříčí
Meziříčí 1:1 Vrchovina
Hlučín 2:0 Meziříčí
Vítám zde všechny fanoušky českého fotbalu! Moravskoslezskou fotbalovou ligu čeká poslední kolo letošní sezóny. O vítězi této ligy je rozhodnuto, když si postup vybojovala Kroměříž. Otázka sestupu však není vyřešena. Právě v tomto duelu se o setrvání v soutěži bude hrát. Domácí Velké Meziříčí přivítá na své půdě Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.