MSFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Blansko - 16. června 2023   17:00

Vítkovice
Vítkovice
37' Raab  • 41' Doplníme později
2:3
(2:2)
Blansko
Blansko
7' Tulajdan   • 33' Tulajdan   • 48' Jaroš
Vítkovice
Matejov, Skodon, Tkáč, Widura
Ehrenberger – Vejtasa, Dudek
Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Blansko
Kubica – Černý, Feik, Holman, Chyla, Jaroš, Němec, Porč, Rajcinec, Smrčka (C), Tulajdan
O. Farník, T. Farník, Nešetřil, Spáčil, Šíp, Vorlický

87'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Jaroš, přichází T. Farník.
85'
Střídání v týmu MFK Vítkovice:
ze hřiště odchází Vrbka, přichází Widura.
82'
ze hřiště odchází Tulajdan, přichází O. Farník.
77'
ze hřiště odchází Tamajka, přichází Matejov,
ze hřiště odchází Richtár, přichází Tkáč.

ze hřiště odchází Smrčka, přichází Šíp.
48'
Blansko právě vstřelilo branku! Hostující celek se hned po změně stran vrací do vedení! Autorem branky je KAREL JAROŠ!
46'
ze hřiště odchází Němec, přichází Spáčil.
46'
45+2'
45+1'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Burgo).
41'
Vítkovice právě vstřelily branku! Ještě před změnou stran je vyrovnáno! Domácí přetavili zlepšený výkon v druhou branku. Opět se prosadil LUKÁŠ RAAB!
39'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Richtár).
37'
Vítkovice právě vstřelily branku! Domácím Vítkovicím se ještě před odchodem do kabin podařilo snížit. Autorem branky je LUKÁŠ RAAB!
33'
Blansko právě vstřelilo branku! Blansko po půlhodině hry přidává druhou branku! Podruhé v utkání se prosadil JIŘÍ TULAJDAN!
7'
Blansko právě vstřelilo branku! Hostující Blansko se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Autorem branky je JIŘÍ TULAJDAN!
1'

MFK Vítkovice: Košický – Boafo, Burgo, Bystřičan, Chýlek, Raab, Richtár (C), Tamajka, Vadnov, Vrbka, Zogata
Náhradníci: Matejov, Skodon, Tkáč, Widura

FK Blansko: Kubica – Černý, Feik, Holman, Chyla, Jaroš, Němec, Porč, Rajcinec, Smrčka (C), Tulaydan
Náhradníci: O. Farník, T. Farník, Nešetřil, Spáčil, Šíp, Vorlický.
Vzájemný zápas

V podzimním souboji se Blansko na domácí půdě radovalo z vítězství 4:0.
Vítkovice se dnešním duelem proti Blansku rozloučí s třetí nejvyšší soutěží. Po třiceti třech kolech má ostravský celek na kontě jen patnáct bodů a krčí se beznadějně na poslední pozici. V posledním duelu Vítkovice prohrály 0:2 v Uherském Brodu. Naopak Blansko má po třiceti třech kolech čtyřicet jedna bodů a drží solidní desátou pozici, ze které se může posunout na osmé místo. V posledním kole Blansko jen remizovalo 2:2 se Znojmem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.