MSFL - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Frýdek-Místek - 19. března 2023   10:00

Vrchovina
Vrchovina
0:1
(0:0)
Frýdek-Místek
50' Hykel
Vrchovina
Sáblík – Hlaváč, Ráliš D., Svoboda, Sytař, Hekerle
Julínek – Cieslar, Kolář
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
Prokel – Blejchař, Nevřela, Konečný, Němec, Zupko

90+4'
87'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Vacek).
85'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Batelka).
55'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Janjuš).
53'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Ráliš).
52'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Martiník).
50'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Autorem branky je HYKEL.
49'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Jícha).
46'
45+2'
45+2'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Hykel).
45+1'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Duda).
Vážení čtenáři, z důvodu absence vysílání ze stadionu vám budeme přinášet pouze změny stavu.
1'

SFK Vrchovina: Šmída – Vacek, Bača, Ráliš M., Nečas, Batelka, Šteffl, Jícha, Matulka, Duda (K), Novotný
Náhradníci: Sáblík – Hlaváč, Ráliš D., Svoboda, Sytař, Hekerle
Trenér: Lukáš Michal

FK Frýdek-Místek: Gergela – Massaniec, Velner (K), Janjuš, Barkov, Kostka, Obuch, Střelec, Martiník, Coufal, Hykel
Náhradníci: Prokel – Blejchař, Nevřela, Konečný, Němec, Zupko
Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Julínek – Cieslar, Kolář.
Dobré dopoledne! Vítejte u 20. kola MSFL, kdy Vrchovina na svém hřišti přivítá Frýdek-Místek. Oba celky už se spolu tuto sezonu setkaly, a to při 3. kole na konci srpna. Frýdeckomístečtí tehdy doma zvítězili s přehledem 3:1.

Vrchovina je dnes favoritem. V tabulce zaujímá sedmé místo, když po 19 kláních nastřádala 26 bodů. Dnešní klání je pro domácí důležité – vítězství by znamenalo atakování elitní pětky, porážka by mohla věstit propad mimo první desítku. V letošním roce však Vrchovina ještě nepadla, momentálně se veze na 6zápasové vítězné vlně. Nejproduktivnějším hráčem je Radek MATULKA, který skóroval šestkrát.

Frýdek-Místek po 18 duelech nasbíral 20 bodů, což stačí jen na 14. příčku průběžné tabulky. Od sestupového místa navíc frýdeckomístecké dělí jen dva body, dnes tedy jde o hodně. Hosté nedávno utnuli sérii porážek, ale s bilancí dvou výher a tří porážek v posledních pěti kláních se není moc čím chlubit. Marián KOVAŘÍK vede tabulku střelců Frýdku-Místku, prosadil se rovněž šestkrát, ale poslední dva zápasy vynechal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.