MSFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín B : Vrchovina - 17. června 2023   17:30

Zlín B
Zlín B
64' Silný  • 84' M.Mlýnek  • 90+3' Fuksa
3:1
(0:1)
Vrchovina
Vrchovina
16' Sytař
Zlín B
Slezák – Silný, Jura (K), Grygera, Hönig, Vít Mlýnek (70. Zábojník), Červinka (46. Průcha), Martin Mlýnek (86. Slouk), Švach, Hartman (86. Fuksa), Fojtů (54. Hamalčík)
Neubauer – Slouk, Hamalčík, Zábojník, Fuksa, Průcha
Proske – Dedek, Šafrán
Fotbalový areál Vlastislava Marečka, Zlín
143 diváků
Vrchovina
Šmída – Vacek (66. Jícha), Bača, Ráliš, Sytař, Nečas, Svoboda (41. Ráliš), Batelka, Šteffl, Duda (K), Matulka
Mička – Ráliš, Hlaváč, Jícha, Dobrovolný, Novotný

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Zdálo se, že hosté míří za záchranou, ještě po hodině hry vedli, ovšem pouze o jednu branku a jak jsem zmiňoval, jednogólový náskok může být někdy pořádně zrádný. Přesně to se stalo, fotbalisté Nového Města na Moravě neproměnili několik velkých příležitostí a přišel trest, když zlínské béčko udeřilo prakticky z první vážnější příležitosti. Hosté poté otevřeli hru a dvakrát inkasovali z brejku. Vzhledem k tomu, že Frýdlant na půdě Hodonína zvítězil, pro Vrchovinu to znamená sestup do divize.
90+4'
90+3'
Zlín B právě vstřelil branku!
Naopak přichází definitivní tečka za sestupem Vrchoviny do divize! Zlínští ji přidali z kontru, kdy postupovali do obrovského přečíslení a TOMÁŠ FUKSA se prosadil střelou z levé strany k zadní tyči.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty! Vzhledem k tomu, že Frýdlant vede v Hodoníně už o dvě branky, před hosty je nesmírně těžký úkol – pokusit se dvakrát skórovat.
90'
Rozhodčí Proske popohání brankáře Slezáka, který bude odkopávat od branky. A to vše v poslední minutě základní hrací doby.
89'
Jedna z posledních možností na skórování pro Vrchovinu. Zakončení half volejem ale mířilo mimo tři tyče!
88'
David Šteffl i hostující příznivci se nyní dožadovali odpískání nedovoleného zákroku u postranní lajny, nicméně rozhodčí měli jiný názor.
87'
Závar před Slezákem! Následná hlavička hostujícího fotbalisty z krkolomné pozice minula domácí svatyni, zlínský brankář s rozehrávkou nepospíchá.
86'
Střídání v týmu FC Trinity Zlín B:
ze hřiště odchází Martin Mlýnek, přichází Matěj Slouk,
ze hřiště odchází Matyáš Hartman, přichází Tomáš Fuksa.
85'
Fotbalisté z Nového Města na Moravě ještě nic nevzdávají, na polovině zůstávají maximálně dva hráči, zbytek se snaží útočit.
84'
Hosté pokračovali v maximální ofenzivě a soupeř jim utekl do brejku. MARTIN MLÝNEK to vzal na sebe a zpoza velkého vápna zakončil přesně k tyči! Situace pro Vrchovinu je rázem kritická!
81'
Další zajímavé situace před oběma brankami. Jeden z hostujících fotbalistů se natahoval po přízemním centru z levé strany, ale chyběl mu kousek.
79'
Fotbalisté v zelených dresech zatlačili na svého soupeře, ze všeho byl pouze dalekonosný pokus mimo tři tyče, rozehrávat bude Slezák.
77'
Vrchovina hraje docela vabank! Zlínští v situaci jeden na jednoho, domácí útočník si ale hodně předkopl míč a jako první byl u něj Šmída.
75'
Hosté mají díky početní převaze pochopitelně navrch i v poli, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná patnáctiminutovka hry.
73'
Skvělý návrat domácí obrany, ta na poslední chvíli míč odklidila do zámezí. Utkání se nyní přelévá ze strany na stranu.
71'
Domácí defenziva nyní úplně zapomněla na hráče v zeleném dresu. Ten z výborné příležitosti minul Slezákovu branku!
69'
Komplikace pro zlínské béčko! S agresivitou to na polovině hřiště přehnal David Grygera, který po druhé žluté kartě míří předčasně do sprch.
67'
Stoprocentní příležitost pro Trinity! Domácí fotbalista se ocitl tváří v tvář Šmídovi, avšak hostující gólman nyní proti zakončení z nějakých dvanácti metrů předvedl fantastický zákrok!
66'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Pavel Vacek, přichází Matěj Jícha.
64'
Jakkoliv se mohlo zdát, že hosté kontrolují vývoj zápasu, zlínské béčko po hodině hry srovnává! JAN SILNÝ dokázal zahrát hlavou před vyběhnutým Šmídou a hostujícího gólmana přehodil!
62'
Sudí Proske odpískal nedovolený zákrok ve středu hřiště, což se pochopitelně nelíbí hlasitým hostujícím příznivcům.
61'
No vida! Před Šmídou vznikl závar a balón nakonec směrem k hostujícímu gólmanovi letěl od hlavy jednoho z domácích fotbalistů. Postrádal ale razanci!
60'
Domácí se poprvé ve druhé půli na delší dobu usadili před Šmídou, dokonce vybojovali rohový kop z pravé strany.
57'
Ojedinělý výpad hráčů ve žlutých dresech skončil nedorozuměním v kombinaci, už zase hrají fotbalisté v zelenočerné kombinaci.
54'
ze hřiště odchází Tomáš Fojtů, přichází Radim Hamalčík.
54'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (David Ráliš).
53'
Zatím se hraje prakticky pouze v blízkosti velkého vápna domácího celku. To hostům vyhovuje, avšak jednogólové vedení je docela zrádné.
51'
Navíc nepolevují ani fanoušci z Nového Města na Moravě, kteří jsou velmi hlasití a ženou svůj tým za záchranou!
48'
Hosté do druhého poločasu vstoupili velmi aktivně. Stejně, jako skončili ten první, tak i nyní kombinují v blízkosti pokutového území soupeře.
46'
45+2'
45+1'
Další paráda od Slezáka, který míč vytěsnil konečky prstů na rohový kop!
44'
Závěr první půle je jasně v režii Vrchoviny, která je nebezpečnějším týmem, následovat bude další rohový kop.
43'
Jedna z posledních možností na skórování v prvním poločase, budou ji mít hosté. Standardka z pravé strany hřiště!
41'
Další tutovka hostů! Zakončení jednoho z fotbalistů Vrchoviny jen prosvištělo kolem pravé tyče gólmana Slezáka!
39'
Slezák nyní vychytal stoprocentní příležitost hostujícího mužstva, když zasáhl reflexivním zákrokem proti zakončení z bezprostřední blízkosti!
37'
Nedovolený zákrok Silného na Svobodu poblíž postranní lajny ve středu hřiště, hostující hráč se jen těžce zvedá z trávníku.
36'
Výborně to udělal s dvojkou hrající Vacek. Centrem našel jednoho ze svých spoluhráčů, ten ale v záklonu hlavičkoval nad branku.
34'
Následnou standardku rozehrával znovu Šteffl. Hosté vybojovali další rohový kop, tentokráte z levé strany.
33'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (David Grygera).
32'
Domácí se osvobodili za cenu dlouhého odkopu, hosté už ale pokračují v útočném snažení.
31'
Grygera míč nešťastně odhlavičkoval jen nad sebe k soupeři. Ten poté hlavičkou mířil pod břevno, ovšem Slezák vytáhl bravurní zákrok!
30'
Dobrá práce Martina Mlýnka ve středu hřiště. Pokryl si míč tělem, pak ale neměl nabídku, proto vracel směrem dozadu.
29'
Další závar před Slezákem! Domácí na poslední chvíli odklidili do bezpečí, hosté budou kopat rohový kop z pravé strany.
27'
Sledujeme vyrovnaný fotbal, hlavní dění se odehrává převážně ve středu hřiště, k vidění je poměrně dost nepřesností.
25'
Hodně zajímavá situace v pokutovém území! Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí Proske to viděl jinak!
23'
Jeden z hostujících fotbalistů se snažil vybojovat standardní situaci pro svůj tým, ovšem sudí Proske měl na celou situaci jiný názor.
21'
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Zlínští jsou postupem času stále nebezpečnějším týmem, ovšem do vyložených šancí se nedostávají.
19'
Domácí zahrozili po levé straně, odkud směřoval zajímavý přízemní centr do vápna. Jeden z hostujících zadáků míč ve skluzu odklidil na roh.
18'
Tvrdý střet u postranní lajny, ze hřiště se zvedá hostující Vacek, který si dle hlavního rozhodčího pomáhal nedovoleně.
17'
Vrchovina je i nadále aktivnějším týmem, hosté to zkoušeli po levé straně, ovšem Grygera předvedl dobrou defenzivní práci.
16'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Hosté jdou po necelých patnácti minutách hry do vedení, po akci z pravé strany hřiště se prosadil PETR SYTAŘ!
13'
Úvodní minuty jsou za námi, zatím sledujeme velmi opatrný začátek, nejaktivnější jsou příznivci Vrchoviny.
10'
Vůbec poprvé v utkání vážněji zahrozili také domácí. Zlínští vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany hřiště.
9'
Hodně jsou zatím slyšet hostující fanoušci. Fotbalisté z Nového Města si nyní pomohli taktickým faulem na polovině hřiště.
7'
Rozehrávku si vzal na starost David Šteff, jehož centr směřoval pouze do prostoru, kde se nacházel gólman Slezák.
6'
Na trávníku zůstal ležet hostující Matulka, který byl dle rozhodčího Proskeho faulován. Standardka pro Vrchovinu z levé strany!
5'
Zlínští zadáci si nechtěli přidělávat komplikace a jeden z domácích fotbalistů míč napálil do zámezí, vhazovat budou hosté.
4'
Červinka se otočil s míčem a přihrával svým spoluhráčům směrem dozadu, domácí kombinují poblíž středového kruhu.
2'
Hosté do utkání vstoupili o něco aktivněji. S míčem se nakonec dostali až do zámezí a odkopávat bude domácí brankář Slezák.
1'

FC Trinity Zlín B: Slezák – Silný, Jura (K), Grygera, Hönig, Vít Mlýnek, Červinka, Martin Mlýnek, Švach, Hartman, Fojtů
Náhradníci: Neubauer – Slouk, Hamalčík, Zábojník, Fuksa, Průcha
Trenér: Jan Jelínek

SFK Vrchovina: Šmída – Vacek, Bača, Ráliš, Sytař, Nečas, Svoboda, Batelka, Šteffl, Duda (K), Matulka
Náhradníci: Mička – Ráliš, Hlaváč, Jícha, Dobrovolný, Novotný
Trenér: Lukáš Michal

Rozhodčí: Proske – Dedek, Šafrán.
Utkání bude jako hlavní řídit pan Zbyněk Proske. Na čarách mu budou pomáhat pánové Vojtěch Dedek a Martin Šafrán.
Domácí už mohou nastoupit bez jakéhokoliv tlaku, momentálně jsou desátí, avšak v případě výhry by se posunuli na konečné osmé místo před Blansko. To hosté hrají o všechno! Klub z Nového Města na Moravě má 31 bodů a bojuje o záchranu. Tu si může zajistit v případě tříbodového vítězství. Pakliže se mu ve Zlíně bodovat nepodaří, bude muset spoléhat, že Frýdlant s Velmezem rovněž prohrají.
Krásné sobotní odpoledne. Fotbalový areál Vlastislava Marečka bude hostit utkání závěrečného kola Moravskoslezské fotbalové ligy mezi zlínským béčkem a Vrchovinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.