MSFL - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Vrchovina - 5. května 2023   18:00

Znojmo
Znojmo
30' Pragr  • 63' Ledecký
2:0
(1:0)
Vrchovina
Vrchovina
Znojmo
Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk (58.Kilibarda), Ivanović (K), Pálfi (81.Tawiah), Pragr (58.Lukčo), Outtara (81.Kartišovs), Suchý, Ledecký (90+2.Březina), De Vasconcelos
Hamza – Gomes De Gouveia
David Poláček – Josef Tomanec, Luboš DrozdyDelegát: Karel Vidlák
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
200 diváků
Vrchovina
Šmída – Vacek, Bača, Hekerle, Boušek (69.D.Ráliš), Nečas, Svoboda (69.Hlaváč), Šteffl (86.Dobrovolný), M.Ráliš, Duda (K), Novotný
Sáblík – Batelka, Vašíček

Znojmo oplatilo Vrchovině podzimní prohru 1.2 z Nového Města na Moravě a to ještě navíc s čistým kontem a díky brankám svého odchovance Oldřicha Pragra a navrátivšího se kanonýra Davida Ledeckého se výhrou 2:0 před dalšími víkendovými zápasy posunulo dokonce na 11.místo. Hosté klesli na místo 13.

V dalším kole jede Znojmo za týden v pátek do Hranic, kde hraje od 19:00. Vrchovina bude ve středu dohrávat od 17:30 duel 24.kola proti Baníku Ostrava B.

Děkuji za pozornost a budu se těšit na počtenou.
90+6'
90+2'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Ledecký, přichází Březina.
90+1'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (D.Ráliš).
86'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Šteffl, přichází Dobrovolný.
Dnešní utkání sleduje 200 diváků.
81'
ze hřiště odchází Pálfi, přichází Tawiah,
ze hřiště odchází Outtara, přichází Kartišovs.
69'
ze hřiště odchází Boušek, přichází D.Ráliš,
ze hřiště odchází Svoboda, přichází Hlaváč.
63'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Na dvoubrankový rozdíl zvýšil DAVID LEDECKÝ.
58'
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Kilibarda,
ze hřiště odchází Pragr, přichází Lukčo.
54'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Bača).
46'
45'
30'
Po samostatném úniku se prosazuje OLDŘICH PRAGR.
Omlouváme se, ale dnes vám z technických důvodů můžeme přinášet jen změny stavu.
1'
Dnes je ve Znojmě krásné nejen fotbalové počasí, můžeme se tedy těšit.

1. SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi, Pragr, Outtara, Suchý, Ledecký, De Vasconcelos
Náhradníci: Hamza – Tawiah, Březina, Kilibarda, Kartišovs, Gomes De Gouveia, Lukčo
Trenér: Rui José Capela Batista

SFK Vrchovina: Šmída – Vacek, Bača, Hekerle, Boušek, Nečas, Svoboda, Šteffl, D.Ráliš, Duda (K), Novotný
Náhradníci: Sáblík – M.Ráliš, Batelka, Hlaváč, Vašíček, Dobrovolný
Trenér: Lukáš Michal

Rozhodčí: David Poláček – Josef Tomanec, Luboš Drozdy
Delegát: Karel Vidlák.

SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

je v tabulce na 12.místě, ale jen 4 body od aktuálně sestupové pozice Velkého Meziříčí. Na jaře Vrchovina vyhrála úvodní dva duely venku na Slovácku B a v Hranicích, pak ale hned čtyřikrát za sebou prohrála shodně a těsně 0:1 – nejprve doma s Frýdkem-Místkem a pak vždy venku – v Uničově, Blansku a Frýdlantu n.O. Do pětice stejný výsledek 1:0 už ji přinesl domácí výhru nad Uherským Brodem (gól padl až v 90.minutě), v minulém kole ale opět přišla domácí prohra 0:2 s Hodonínem. Nejlepším střelcem týmu z Mekky našeho biatlonu je překvapivě obránce Radek Matulka se 6 brankami, který se ale naposledy trefil při březnových výhrách.

1.SC Znojmo FK

klesl po minulém kole a porážce na půdě vedoucího Hlučína na 15.pozici, která je aktuálně poslední záchranná, ale teoreticky ještě může být sestupová, pokud by z F:NL sestoupily dva moravské celky. I proto bude chtít následující důležitý duel proti podobně ohroženému soupeři, který má jen o dva body více, vyhrát. Znojmo doposud prohrálo na jaře z 8 zápasů jen třikrát a to pokaždé s jedním z týmů vedoucí šestky a to dvakrát těsně a jen minule to bylo větším rozdílem. Naopak cenná je jistě úvodní jarní výhra nad Hodonínem či Zlínem B, ale samozřejmě body mají stejně velkou váhu i díky výhrám nad týmy podobně ohroženými sestupem jako je Znojmo, naopak mohou nakonec rozhodovat při rovnosti bodů i vzájemné zápasy, takže i nyní bude výsledek důležitý. Na podzim totiž vyhrála Vrchovina 2:1, když se rychle dostala do vedení 2:0 a Znojmo pak už jen snížilo. Nejlepším střelcem Znojma zůstává Marko Kilibarda s 5 brankami, který ale už vypadl ze základní sestavy.