Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  1. FC Kais. : Stuttgart - 25. října 2017   18:30

1. FC Kais.
1. FC Kais.
7' Spalvis
1:3
(1:1)
Stuttgart
Stuttgart
20' Ginczek   • 66' Akolo   • 72' Terodde
1. FC Kais.
Muller – Musel, Modica, Kwadwo, Fechner, Borrello, Andersson.
P. Ittrich
Fritz Walter Stadion (Kaiserslautern)
Stuttgart
Grahl – Brekalo, Ailton, Mangala, Ofori, Ozcan, Terodde.

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:18.
Hosté tedy splnili roli favorita a postupují v poháru. Kaiserslautern ale nebyl snadným protivníkem a se soupeřem sehráli poměrně vyrovnanou partii. Na to, že jsou ve druhé lize na poslední příčce...
Zápas je u konce. V nastaveném čase se již nic důležitého neudálo. Stuttgart rozhodl ve druhém poločase, kdy vstřelil ještě dvě branky a zlomil tak odpor domácího celku.
90+2'
90'
Budou se nastavovat stejně jako v prvním poločase dvě minuty.
90'
Nakonec se ještě domácí snažili o branku , ale domácí hráč byl ubráněn, i když se hodně rozčiluje, že byl v pokutovém území faulován.
89'
Stále sledujeme hru uprostřed hrací plochy a ani jeden z týmů již nemá tendenci něco zkoušet.
88'
Hra se již dohrává v poklidném tempu bez útočení na obou stranách.
87'
Nakonec se jen přece domácím podařilo zakončit, ale s touto střelou neměl Zieler mnoho problémů.
86'
S centrem v šestnáctce si poradila hostující obrana a v pohodě zahrávají míč mimo pokutové území.
86'
Domácí mají možnost rohového kopu.
85'
Asano dostal více prostoru a pěkně vystřelil. Míč skončil těsně vedle levé tyče domácí branky.
83'
Hra se nyní odehrává na polovině hřiště víceméně a Kaiserslautern již nejspíše pochopil, že výhra je již jen v rovině teorie.
81'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Ginczek, přichází Ozcan.
79'
Žlutou kartu dostává Spalvis (1.FC Kaiserslautern).
79'
Žlutou kartu dostává Beck (VfB Stuttgart).
79'
Nyní zkoušeli dlouhý aut do šestnáctky, nakonec z celé akce vzešla pěkná střela Moritze. Ale trefuje jen těsně nad branku.
78'
Domácí se nyní zdržují na polovině soupeře, pochopitelně se Stuttgart již nikam příliš hnát nebude.
77'
Centrovaný míč ubránili hostující obránci, avšak domácí stále u míče na pravé straně hřiště.
77'
Domácí budou zahrávat standardní situaci...
76'
To bylo hodně hezké, centr z pravé strany se snažil dorazit jeden z domácích hráčů, ale Zieler tento pokus vyboxoval.
75'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Shipnoski, přichází Andersson.
74'
Určitě to však ještě zkusí, nyní budou střídat a možná nová akvizice pomůže. Tak jako střídající Terodde, který dal poslední branku.
73'
Domácí u míče, ale kdoví jestli už na nějaký obrat není pozdě.
72'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Akolo, přichází Brekalo.
72'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Hezký pas na SIMONA TERODDEHO, který si pak obehrál brankáře Sieverse a pohodlně umísťuje míč do branky.
71'
Žlutou kartu dostává Terodde (VfB Stuttgart).
70'
Žlutou kartu dostává Atik (1.FC Kaiserslautern).
70'
...dobrý centr přiletěl do šestnáctky, ale zde jej odhlavičkoval hostující hráč. Následně Atik fauluje a hosté budou rozehrávat.
69'
Možná nyní, kdy budou zahrávat standardní situaci po faulu...
68'
Favorit tohoto utkání se nakonec dostává do vedení a nyní je na domácích, zda ještě dokáží něco se zápasem udělat. Času na to mají poměrně dostatek.
66'
tohle hosté velmi hezky vykombinovali a na konci byl CHADRAC AKOLO, který dostal přihrávku na střed šestnáctky a vystřelil k levé tyči.
65'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Seufert, přichází Fechner.
63'
Konečně nějaké vzrušení před domácí brankou, kdy došlo ke střele. Sievers jen vyrazil před sebe. Dobíhající hráč však nestačil dorazit míč do branky, neboť Sievers se velmi rychle natáhl po míči a chytá.
62'
Domácím se nyní daří udržet na polovině soupeře, ale do výraznější šance se nedostávají. Posléze faulují u autové čáry.
61'
...ale ten nebyl zahraný ideálně.
61'
Seufert vybojoval rohový kop...
60'
Nyní se provinili útočným faulem a domácí se tak budou moci pokusit zaútočit.
59'
Stále sledujeme stejný obraz hry, Stuttgart na míči, ale poměrně daleko od branky.
58'
Kaiserslautern se nyní zhruba posledních pět minut jen brání a před branku svého soka se vůbec nedostal.
57'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Badstuber, přichází Terodde.
56'
Přišla rána z levé strany, ale míč míří hodně mimo pravou tyč.
54'
Snaha o průnik z pravé strany, ale centr nebyl přesný a míč je opět na půlce.
53'
Hosté u míče a kombinují s ním postupně k brance soupeře. Následně byli opět zahnáni na polovinu hrací plochy.
52'
Míč u brankáře domácích a ten jej dlouhým nákopem posílá za polovinu hřiště. Nicméně zde si jej pod svou kontrolu vzali hosté.
51'
Nyní nesledujeme nic zajímavého a oba týmy bojují o míč mezi oběma šestnáctkami.
50'
Kaiserslautern se již taky chytil, ale jejich útok nebyl dotažený dokonce.
48'
Stuttgart nyní svému soupeři příliš míč nepůjčuje a snaží se tvořit hru.
47'
Tak jako začali hosté v prvním poločase, tak i nyní se dostali do velké příležitosti. Avšak hostující hráč před brankářem neuspěl.
46'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Kessel, přichází Modica.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33 .
45+2'
45+1'
Standardní situace domácích ze střední vzdálenosti. Centr byl tečován ve vápně a míč skončil hodně těsně vedle levé tyčky z pohledu brankáře Zielera!
45'
Mají ještě na to dvě minuty, o které bude nastaven první poločas.
44'
Poločas se dohrává na polovině Kaiserslauternu...Vymyslí ještě něco hosté?
43'
Domácí ke konci poločasu již nejsou tak aktivní v útočení. Navíc opět faulují, ale tentokrát kousek za polovinou hřiště.
42'
Badstuber vystřelil, ale posílá míč nad branku.
41'
Seufert fauluje a dostává žlutou kartu. Hodně viditelně si podržel svého protihráče a toto bude zajímavá standardní situace ze zajímavého místa!
41'
Domácí naopak zvolili červenou variantu dresů a momentálně se brání postupnému útoku soupeře.
40'
Za polovinou hřiště je jejich útočný výpad zastaven a u míče opět hráči v bílých dresech.
39'
Nakonec se dostali do před brankového prostoru, avšak domácí se ubránili a rychle vyváží míč.
38'
Hra uprostřed hrací plochy, kdy míč mají hosté.
37'
No a tento rohový kop domácích byl hodně nebezpečný, míč se zastavil před brankou a jeden z obránců dobře stál na brankové čáře a odkopává míč. Následná střela mířila již nad branku.
35'
Domácí se dostali ke střele, ale míč si nenašel cestu mezi tři tyče brankáře Zielera.
34'
Abu Hanna se snažil probít dopředu, ale vzal si příliš velké sousto a nakonec ztrácí míč.
33'
Hosté nevěděli nyní kudy dopředu a vrací hru až na svého brnakáře, který nakopl vysoký míč a nakonec končí až u jeho kolegy na protější straně.
32'
Stadion je plně zaplněný, tak jak bývá v Německu běžné. Atmosféra je také elektrizující.
31'
Další střelecký pokus, tentokrát z dílny autora vyrovnávací branky Ginczeka.
30'
Stuttgart je však hodně aktivní a zase získává míč, následný pokus na branku však končí mimo.
29'
Akolo fauluje v souboji o míč a z tohoto útoku pro hosty nic nebude.
28'
Hra se nám trochu uklidnila a momentálně je míč u brankáře Sieverse, který bude rozehrávat.
26'
A ti byli v útoku úspěšnější, kdy došlo k centru z pravé strany, ale obránce hostů míč odhlavičkoval před brankou do bezpečí.
25'
Snaha hostů dostat míč z pravé strany do šestnáctky se nepodařila a Kaiserslautern jim bere míč.
24'
Kaiserslautern dokázal projít na polovinu soupeřem, ale velmi brzy o míč přichází a hosté otáčí hru.
23'
Avšak následný útok sice byl zakončený, ale Sievers nemusel vůbec zasahovat ve své brance.
22'
Domácí faulují na polovině hřiště a míč zůstane hostům.
20'
Autorem branky je DANIEL GINCZEK, který s přehledem umístil míč do pravé poloviny branky.
20'
Žlutou kartu dostává Abu Hanna (1.FC Kaiserslautern).
19'
A je tu pokutový kop pro hosty! Abu Hanna nedokázal odhlavičkovat míč a ten propadl za něho a musel zatáhnout za pomyslnou brzdu.
18'
Útočný výpad Stuttgartu zastavuje pomezní pro ofsajdové postavení.
17'
Jeden z hráčů domácího celku se snažil podniknout útok po pravé straně, ale nakonec míč ztrácí a brankář vyběhl z branky a aktivně rozehrává na své spoluhráče.
16'
Sledujeme poměrně rychlý fotbal nahoru a dolů.
15'
Avšak domácí velmi rychle přešli do útoku a po centru hlavičkoval Atik a ten posílá míč jen těsně vedle pravé tyče.
14'
Stuttgart se ocitl v malém vápně a jen dobrá reakce Mweneho zabránila, aby nedošlo k srovnání stavu.
12'
K míči se již dostali hosté a operují s ním, po faulu Shipnoskiho budou hosté rozehrávat míč.
11'
Hosté jsou poměrně opaření od té doby co inkasovali a nedaří se jim dostat na míč. Jejich soupeř si pohodlně přihrává uprostřed hřiště.
9'
Hra se nyní vyrovnala a více na svých kopačkách mají domácí.
8'
Jestliže byl Stuttgart aktivní ze začátku zápasu, tak jim domácí velmi rychle dali najevo, že jsou taky na hřišti.
7'
Kaiserslautern právě vstřelil branku!
Velká hrubka hostujícího obránce, který hlavičkou namazal soupeři a ten toho náramně využil, kdy se přesnou ranou po zemi trefuje LUKAS SPALVIS.
5'
Prezentovali se další střelou, ale ta letí mimo branku!
4'
Hosté to vzali od píky a jsou s míčem na polovině soupeře.
3'
Následně se míč dostal za pomocí domácího obránce na roh. Hosté již z rohového kopu neohrozili branku soupeře.
2'
Ihned na začátku zápasu se ocitl ve velké šanci Stuttgart, kdy centroval z pravé strany Asano a jeho spoluhráč trefuje po dorážce levou tyč!
1'

1.FC Kaiserslautern: Sievers – Abu Hanna, Vucur, Kessel – Guwara, Seufert, Moritz, Mwene – Atik – Spalvis, Shipnoski.
Náhradníci: Muller – Musel, Modica, Kwadwo, Fechner, Borrello, Andersson.

VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Badstuber, Pavard – Burnic, Ascacibar – Beck, Akolo, Insua – Asano – Ginczek.
Náhradníci: Grahl – Brekalo, Ailton, Mangala, Ofori, Ozcan, Terodde..
Předchozí zápas v poháru
1.FC Kaiserslautern porazil v prvním kole 4:0 Enschede. O poločase již favorit vedl po brankách Osaweho a Atika 2:0. Po přestávce přidal další trefu Osawe a chvíli před koncem se ještě prosadil Moritz.

VfB Stuttgart měl složitější postup. Ten slavil až po penaltách (2:2 v základní hrací době), kdy udolal houževnatou Chotěbuz. Ta již vedla o poločase 2:0. Stuttgart ve druhé půli zabral a po brance Brekala a posléze vlastní brance Matuwila se muselo prodlužovat. V penaltovém rozstřelu se více štěstí usmálo právě na Stuttgart.
Favorit na postup?
Favoritem je prvoligový Stuttgart. Ten v momentální sezóně sice patří k průměrným týmům, kdy v tabulce Bundesligy drží třinácté místo se ziskem deseti bodů po devíti odehraných zápasech.
Nicméně druholigový Kaiserslautern není úplně bez šance, vzhledem k tomu, že Stuttgart se momentálně nepotýká kdovíjak s dobrou formou. Nicméně Kaiserslauternu patří úplně poslední příčka v tabulce a po jedenácti odehraných kolech má na svém kontě pouhých šest bodů. Chytne se alespoň v poháru? To sledujte prostřednictvím našeho on-line přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.