Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Leverkusen : Stuttgart - 5. února 2020   18:30

Leverkusen
Leverkusen
72' Bradlow(vl.)  • 84' Alario
2:1
(0:0)
Stuttgart
Stuttgart
86' Wamangituka
Leverkusen
Hradecky – Weiser, Bender (46. Tah), Dragovič, Sinkgraven – Palacios, Demirbay – Bellarabi, Havertz, Diaby (68. Amiri)– Alario
Amiri, Bailey, L. Bender, Ozcan, Stanilewicz, Tah, Tapsoba, Volland, Wendell
Steinhausová – Stein, Unger
BayArena, Leverkusen
Stuttgart
Bredlow – Philips, Endo, Stenzel – Massimo (59. Mola), Forster (80. Egloff), Mangala, Castro – González, Wamangituka, Didavi (68. Klimowicz)
Aidonis, Al Ghaddioui, Egloff, Gomez, Grahl, Čurlinov, Karazor, Klimowicz, Mola

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:16.
Je konec! Bayer Leverkusen nakonec na domácí půdě přehrál Stuttgart výsledkem 3:1 a zajistil si postup do čtvrtfinále poháru! Na branky jsme museli čekat až do druhého poločasu, ve kterém byl domácí celek o něco aktivnější. Leverkusen udeřil po rohovém kopu, když si hostující brankář Bredlow nechtěně srazil míč do vlastní branky! Druhou branku domácího celku pak přidal Lucas Alario! Stuttgart se ale nevzdal a okamžitě dokázal snížit Wamangituka! V nastavení mohl dokonce vyrovnat Klimowicz, ale ze skvělé pozice přestřelil branku.
90+4'
90+3'
Nakonec ještě mohlo být vyrovnáno! Klimowicz si naběhl na sražený míč do pokutového území a zakončoval v pádu. Jeho rána ale prolétla vysoko nad břevnem!
90+2'
Leverkusen zahrával rohový kop. Domácí celek tentokrát nikam nespěchal, uvedl míč do kombinace a Havertz nasbíral cenné vteřinky k dobru.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Castro (VfB Stuttgart).
90'
Havertz procedil přihrávku do pokutového území, jenže na jeho pobídku tentokrát nedosáhl nikdo v červeném dresu domácího Bayeru Leverkusen.
89'
Hradecky dostal hodně obtížnou malou domů. Domácí brankář si ale včas všiml dotírajícího soupeře a bez váhání nakopl míč na polovinu soupeře.
88'
Alario si naběhl na další přihrávku za obranu soupeře, ale jeho akci tentokrát zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
87'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Sinkgraven, přichází Wendell.
86'
Žlutou kartu dostává Hradecky (Bayer Leverkusen).
86'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Jenže hostující celek bleskově odpovídá a ještě se vrací zpátky do boje o postup do čtvrtfinále! Na centr z levé strany si v pokutovém území naběhl SILAS WAMANGITUKA a bez váhání napálil míč do sítě!
84'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Domácí celek přidává druhou branku a podle všeho rozhoduje o svém dnešním triumfu! Zakončení z levé strany sice hostující brankář vyrazil, ale odražený míč na malém vápně trefil LUCAS ALARIO, od kterého se míč odrazil do sítě!
83'
Sinkgraven se rozběhl po pravém křídle, jenže neustál souboj s jedním ze soupeřů a poroučel se k zemi. Rozhodčí střet dobře viděla a odpískala přímý kop pro domácí celek.
82'
Alario se také zapojil do hlavičkového souboje. Domácí útočník tentokrát pouze prodloužil míč na střed hrací plochy, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
81'
Střídající Egloff se okamžitě zapojil do ofenzivního výpadu svého mužstva. Nováček na hrací ploše prodloužil nákop na levou stranu, kde zasáhla domácí obrana.
80'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Forster, přichází Egloff.
79'
Endo dostal prostor na polovině hrací plochy, jenže jeho pobídka na levé křídlo byla moc pomalá a skončila u prvního hráče v červeném dresu domácího Bayeru.
78'
Alario neustál souboj na polovině soupeře a při kontaktu s balónem se poroučel k zemi. Hosté mohli zaútočit, ale Stuttgartu se nepovedl přechod do útoku.
77'
Leverkusen kombinuje s míčem na kopačkách na vlastní polovině. Hráči v červených dresech si užívají kontakt s míčem a svému soupeři jej prakticky nepůjčují.
76'
Fotbalisté v červených dresech teď zcela dominují dění na trávníku. Naopak fotbalistům Stuttgartu teď nevychází vůbec nic a hosté se spíše trápí.
75'
Demirbay prošel po levé straně do blízkosti pokutového území, jenže jeho centr přiletěl na malé vápno, kde kralovala obrana hostujícího mužstva.
74'
Bayer Leverkusen je po vstřelení úvodní branky na koni a nadále kombinuje na polovině svého soupeře. Stuttgart to v závěru hrací doby bude mít hodně těžké.
72'
Domácí celek se nakonec dostává do vedení! Bayer Leverkusen dokázal udeřit z rohového kopu! Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam vyrazil i brankář FABIAN BRADLOW a levou rukou si míč srazil do sítě!
71'
Amiri se po pravém křídle probil až do pokutového území, jenže vracející se obránce mu včasným skluzem odkopl míč na rohový kop.
70'
Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky svého celku. Jeho nákop na levou stranu si ale domácí obrana bez větších problémů dokázala pohlídat.
69'
Hostující celek se po delší době usadil v blízkosti pokutového území Leverkusenu, jenže nikdo v bílém dresu se nedostal k odcentrování do velkého vápna.
68'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Diaby, přichází Amiri.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Didavi, přichází Klimowicz.
67'
Demirbay natáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, jenže jeho pokus nabral opačnou rotaci a prosvištěl kolem levé tyčky hostující svatyně.
66'
Leverkusen má dnes neskutečnou smůlu! Haverz si naběhl na centr z pravé strany a dopravil míč do sítě! Domácí hráč stál snad dva metry v ofsajdu!
65'
Bellarabi odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže ani jeho pobídka nebyla v tomto případě přesná. Leverkusen ale zvyšuje svůj tlak.
64'
Hodně zajímavá akce domácího celku! Alario si naběhl na centr z pravé strany a prudkou hlavičkou mířil do horního rohu. Bradlow jeho pokus s přehledem vyrazil.
63'
Diaby napadal rozehrávku Stuttgartu opravdu vysoko, ale zadáci v bílém si nakonec dokázali poradit a vymanili se z vlastní poloviny.
62'
Hradecky si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu a dokázal míč odkopnout mimo nebezpečný prostor. Fotbalisté v červeném hrají pozorně.
61'
Sinkgraven dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo v červeném se mu nedokázal uvolnit do volného prostoru. Domácí musí kombinovat ze zadních řad.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále čekáme na úvodní zásah dnešního souboje. Leverkusen je po změně stran aktivnější, ale stále se nedostal do šance.
59'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Massimo, přichází Mola.
58'
Alario si naskočil na parádní centr z pravé strany, jenže ani domácí útočník prudkou hlavičkou nezamířil mezi tři tyče. Stuttgart měl velké štěstí.
57'
Exekuce přímého kopu se ujal Demirbay, který zvolil přímé zakončení levou nohou, ale jeho prudká rána trefila jen jednoho z hráčů ve zdi.
56'
Diaby se krásnou kličkou v blízkosti pokutového území soupeře zbavil obránce a byl faulován. Pro Leverkusen se rýsuje velice zajímavý přímý kop.
55'
Bredlow se znovu musel zapojit do rozehrávky svého celku. Hostující brankář nakopl míč na pravou stranu, ale ofsajdová past teď uspěla i na opačné straně.
54'
Alario dopravil míč do sítě, ale Leverkusenu znovu bere radost zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Hosté zatím hrají ofsajdovou past opravdu skvěle.
53'
Bellarabi chtěl z pravé strany odcentrovat do pokutového území, jenže jeho nákop skončil vysoko nad břevnem soupeře. Leverkusenu vázne předfinální fáze.
52'
Diaby se tentokrát hnal za přihrávkou na levou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu pod kopačkou utekl mimo hrací plochu.
51'
Diaby si krásným průnikem udělal prostor na polovině soupeře, ale jeden z dotírajících soupeřů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Leverkusen.
50'
Stenzel si na levé straně dal pozor na odražený míč a nakopl jej na polovinu soupeře. Nikdo v bílém dresu se k jeho odkopu ale nedostal.
49'
Kai Havertz se hnal za přihrávkou z pravé strany hrací plochy, jenže těsně před ním dokázal zasáhnout Endo. Fotbalisté Stuttgartu pokračují v pevné defenzivě.
48'
González prošel po levém křídle do pokutového území, ve kterém ustál souboj s obráncem, jenže jeho zakončení levou nohou domácí brankář skvěle vychytal!
47'
Sinkgraven dostal přihrávku na levou stranu, jenže nedokázal projít do blízkosti pokutového území soupeře. Stuttgart totiž stál v pevném bloku.
46'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Bender, přichází Tah.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavý fotbal. Domácí Leverkusen vlétl do osmifinále o něco aktivněji, ale hostující brankář Bredlow vytáhl vynikající zákrok. Na opačné straně zazvonilo po krásné střele břevno. V samotném závěru dokonce rozvlnil Havertz síť, jenže branka nemohla kvůli ofsajdu platit. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Dragovič v samotném závěru prvního poločasu poslal přihrávku na levou stranu, ale hostující obránce Massimo si dal dobrý pozor a odhlavičkoval míč do autu.
44'
Už to vypadalo, že se domácí celek dostane do vedení, jenže Havertz hlavičkoval v ofsajdové pozici!
43'
Bredlow nakopl míč na hranici pokutového území, jenže jeho nákop skončil u pozorného Bendera, který si bez problémů splnil své defenzivní povinnosti.
42'
González odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže domácí brankář si dal na jeho dlouho letící pobídku pozor a ukryl míč do rukavic.
41'
Diaby dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, jenže místo odcentrování se rozhodl pro prudkou pobídku a nenašel nikoho v červeném dresu.
40'
Na opačné straně hrací plochy dopravil Diaby míč do branky, jenže ani jeho zásah nemůže platit. Domácí fotbalista stál snad tři metry v ofsajdu.
39'
Stuttgart se snažil překvapit obranu domácího celku průnikovou přihrávkou na Didaviho, jenže pobídka byla moc pomalá a skončila u obránce.
38'
Diaby spěchal za centrem do pokutového území, ale hostující obrana situaci zvládla naprosto bez problémů. Domácí Diaby si totiž nepohlídal své postavení.
37'
Bredlow dlouho otálel s odkopem míče od vlastní branky. Brankář Stuttgartu nakonec nakopl míč na pravou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
36'
Hradecky si zakřičel na Bendere a domácí stoper mu hlavou zahrál míč do rukavic. Leverkusen musí rozjet další útočnou akci od vlastní branky.
35'
Diaby se na levé straně dostal k odcentrování do pokutového území, jenže jeho centr byl moc krátký a skončil v rukavicích připraveného brankáře.
34'
Stuttgart zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, jenže nikdo v bílém dresu se do zakončení nedostal. Centr byl moc pomalý.
33'
Havertz si na přední tyči naskočil na krátký centr, jenže jeho zakončení hlavou bylo hodně nepřesné a míč proskákal daleko kolem zadní tyčky.
32'
Didavi se v pokutovém území akrobatickým způsobem opřel do odraženého míče, ale domácí brankář mu skvěle zmenšil střelecký úhel a vytáhl dobrý zákrok.
31'
Na světě je první žlutá karta! Za faul na polovině hřiště ji dostává Weiser.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím stále čekáme na úvodní branku. Oba týmy si vypracovaly jednu velkou možnost, ale fanoušci se radovat nemohli.
29'
Havertz si na hranici pokutového území přehodil míč na pravačku, jenže jeho technický pokus skončil na hrudi hned prvního obránce v bílém dresu.
28'
Demirbay došel do blízkosti pokutového území, jenže jeho pobídka do velkého vápna byla moc prudká a balón skončil v rukavicích připraveného brankáře.
27'
Také Stuttgart zahodil obrovskou šanci! Do vyložené šance se už od půlící čáry hnal Wamangituka, který zvolil zakončení pravačkou a orazítkoval horní tyč!
26'
Dragovič dostal prostor na polovině hrací plochy, jenže jeho následná rozehrávka na levou stranu byla moc pomalá a míč skončil u obránce.
25'
Demirbay se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho nadýchaný centr se snesl na malé vápno, kam vyrazil brankář a bez problémů míč vyboxoval.
24'
Na opačné straně si míč na pravačku připravil Castro, který pro změnu zvolil technický obstřel, ale jeho projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
23'
Havertz tentokrát napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, jenže jeho zakončení levou nohou skončilo v rukavicích brankáře.
21'
Bellarabi na vlastní polovině ostrým skluzem dojel jednoho ze soupeřů a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Hostující hráč navíc zůstává ležet na trávníku.
20'
Diaby dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud odcentroval do velkého vápna, jenže jeho pobídku tentokrát vystihl hned první obránce.
19'
Domácí celek zahodil první obrovskou šanci dnešního utkání! Do pokutového území se po levém křídle probil Diaby, který zpětnou přihrávkou našel spoluhráče, ale Bredlow vytáhl skvělý zákrok!
18'
Havertz si naběhl na krásnou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže měl problémy se zpracováním a míč mu od nohy uskočil mimo hrací plochu.
17'
Hostující brankář Bredlow vyrazil od branky na hranici velkého vápna a schoval míč do rukavic. Leverkusen se zatím trápí v předfinální fázi.
16'
Massimo se otočil na vlastní polovině, jenže místo rozehrávky na pravou stranu zapojil do kombinace také brankáře. Zatím je to hodně opatrný úvod duelu.
15'
Weiser si na pravé straně hrací plochy splnil své defenzivní povinnosti. Krajní zadák Leverkusenu se následně otočil a pouze odkopl míč na polovinu soupeře.
14'
Havertz si došel pro přihrávku na polovině hřiště a poslal krásnou pobídku na levou stranu hrací plochy. Leverkusen nadále pokračuje v obléhání šestnáctky soupeře.
13'
Kai Havertz si naběhl na krásný centr na malé vápno, jenže těsně před ním dokázal zakročit obránce Phillips. Leverkusen ale přímočarou akcí dostal soupeře pod tlak.
12'
Weiser dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal prudký nákop do blízkosti pokutového území, nicméně obrana Stuttgartu byla znovu dobře postavená.
11'
Palacios se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a může být rád, že za zatažení za dres soupeře nevyfasoval žlutou kartu.
10'
Havartz to při napadání rozehrávky Stuttgartu přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude hostující celek.
9'
Diaby na levé straně ukázal svou technickou zdatnost a nabídl fanouškům několik nožiček. Krajní záložník domácího Leverkusenu poté ale nedokázal rozehrát.
8'
Dragovič poslal prudkou přihrávku na polovinu soupeře, jenže nikdo v červeném dresu Bayeru se k jeho pobídce nedostal. Leverkusen se snaží dostat do hry.
7'
Bellarabi prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, odkud odcentroval před branku Stuttgartu, jenže Bredlow si pro pomalý centr došel.
6'
Endo diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině soupeře. Fotbalisté Stuttgartu pokračují v koncentrovaném výkonu a nenechávají Leverkusenu prostor.
5'
Stuttgart vlétl do dnešního souboje opravdu aktivně. Fotbalisté v bílých dresech domácího mužstva zatím hrají pozorně a nepouštějí soupeře na svou polovinu.
4'
González pláchl domácím obráncům po levém křídle a pokusil se odcentrovat do pokutového území. Na jeho pobídku ale nedosáhl nikdo v bílém.
3'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také Bayer Leverkusen. Fotbalisté v červených dresech zatlačili soupeře před jeho šestnáctkou, ale nikdo v červeném se k balónu nedostal.
2'
Didavi si naběhl na vynikající přihrávku mezi obránce domácího Leverkusenu a pokusil se přelobovat vysoko postaveného brankáře. Jeho pokus ale skončil nad břevnem.
1'
Stuttgart obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fotbalisté v bílém se ihned vydali do útoku, ale přihrávka na levou stranu skončila u obránce.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Leverkusen bude hrát v červeném, zatímco Stuttgart oblékne bílé dresy.

Bayer Leverkusen: Hradecky – Weiser, Bender, Dragovič, Sinkgraven – Palacios, Demirbay – Bellarabi, Havertz, Diaby – Alario
Náhradníci: Amiri, Bailey, L. Bender, Ozcan, Stanilewicz, Tah, Tapsoba, Volland, Wendell

VfB Stuttgart: Bredlow – Philips, Endo, Stenzel – Massimo, Forster, Mangala, Castro – González, Wamangituka, Didavi
Náhradníci: Aidonis, Al Ghaddioui, Egloff, Gomez, Grahl, Čurlinov, Karazor, Klimowicz, Mola

Rozhodčí: Steinhaus – Stein, Unger.
Bayer Leverkusen

Domácí Leverkusen také v poháru podává dobré výkony. Bayer sehrál v úvodním duelu bitvu s Aachenem, který přehrál 4:1. V dalším kole navíc na domácí půdě přehrál Paderborn výsledkem 1:0. V rámci Bundesligy navíc patří Leverkusenu pátá pozice. V posledním kole navíc prohrál 1:2 na půdě Hoffenheimu.
VfB Stuttgart

Hostující Stuttgart zatím prochází německým pohárem bez větších problémů. Hostující mužstvo v prvním kole vyhrálo 1:0 v Rostocku. Ve druhém kole narazil Stuttgart na Hamburk, který přehrál výsledkem 2:1. Dnes navíc pokračuje v sérii pohárových duelů na půdě soupeře. Ve druhé lize navíc patří Stuttgartu třetí pozice a bude si brousit zuby na postup. O víkendu ale pouze remizoval na půdě St. Pauli 1:1.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání německého poháru mezi Bayerem Leverkusen a VfB Stuttgart. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.