Gunsch C
Sportclub Arena (Verl)
Kiel

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Utkání druhého kola německého poháru tedy ovládl domácí Verl na penalty, když se v základní hrací době trefili Serra a Hecker. Rozhodující penaltu proměnil Schoppner.
Střílení penalt začíná.
Druhé prodloužení skončilo. Následují penalty.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Hosté nakopávají daleko od vlastní branky.
120'
Na poslední minutu jsou domácí ještě u branky soupeře.
119'
Po dalším centru fauloval Lee. Domácí budou odkopávat od vlastní branky.
118'
Sporný moment, když asi hostující hráč fauloval, rozhodčí ale nepíská. Pískají jen diváci.
117'
Zleva do vápna centroval hostující Khelifi, ale jeho centr trefil jen prvního soupeře.
116'
Žlutou kartu dostává Mikič (SC Verl).
116'
Domácí hrají na středu hřiště. Ani jeden z týmů nemá ambici se dostat na dostřel branky soupeře.
115'
Vpředu byli domácí, jenže útočný faul Mikiče vše končí.
113'
Fotbal v posledních minutách spíše nudí. Hosté jsou stále u své branky.
112'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Ozcan, přichází Eberwein.
112'
Domácí Haeder dostal pas před branku a ve skluzu zakončoval. Jeho střela letěla pouze nad branku.
111'
Hosté to zkoušeli dlouhým nákopem, ale Schoppner si to pohlídal.
110'
Z levé strany hřiště centroval Lee. Ve vápně byl nejvýše Lach a míč odhlavičkoval.
109'
Chyba v rozehrávce hostí, dopředu se dostal Haeder, obešel dva hráče, ale to bylo všechno.
108'
Hosté jsou u vlastní branky a kombinují. Ani oni se nikam neženou.
107'
Domácí se ojediněle dostali dopředu po pravé straně a Choroba centroval do vápna, jenže Janjice, který byl ve vápně jediný, netrefil.
106'
Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Schallenberg, přichází Schroder.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Ani první prodloužení nic velkého nenabídlo. Domácí už jen jsou na vlastní polovině a čekají na jeden brejk, případně na štěstěnu při penaltách. Hosté tak musí útočit, jenže jsou hodně neefektivní, protože se jim nic velkého vymyslet nepovedlo.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Hosté pokračují v obléhání soupeře, ale zatím nápor nestačil ani na střelu.
104'
Domácí jsou v hlubokém bloku a na soupeře nestačí.
103'
Hosté to znovu zkoušeli dlouhým nákopem za obranu, ale tentokrát byl Lach pozorný.
102'
Hádka na hřišti, když Schoppner dojel soupeře na polovině. Rozhodčí však emoce klidní.
101'
Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Yildirim, přichází Haeder.
100'
Hostující Neumann centroval z pravé strany do vápna. Jeho pokus zkrotil v rukavicích Bruseke.
98'
Zleva centroval do vápna domácí Ritzka a hostující bek hrál možná rukou, ale rozhodčí to neviděl.
96'
Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Kurt, přichází Mikič.
94'
Dlouhý nákop šel do vápna pro Khelifiho, ale ten byl v ofsajdu.
93'
Hosté se středem snažili dostat k vápnu, ale to se jim prozatím nepovedlo.
92'
Domácí Schallenberg hledal nějakého spoluhráče lobem ve vápně, ale jeho myšlenku nikdo nepochopil.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhý poločas branku nenabídl. O trochu lepší byl hostující celek, avšak ani jeden tým se nedostal do vyložené šance. V posledních minutách si šli hráči pro prodloužení, protože už nikdo prohrát slibně rozehraný zápas nechtěl.

Statistiky po devadesáti minutách

Držení míče: 45%:55%
Střely na branku: 9:3
Rohy: 4:6
Ofsajdy: 0:2
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Hostující Ozcan sestřelil soupeřova brankáře, takže pochopitelně pokračovat sám na branku nemůže.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Poslední minuta základní hrací doby. Oba týmy směřují do prodloužení.
89'
Domácí Yildirim zbytečně ztratil míč u rohu.
87'
Ani hosté už nikam nespěchají. Zápas směřuje do prodloužení.
86'
U míče jsou domácí, kteří by do prodloužení šli radši než jejich soupeř.
85'
Aktuální statistika držení míče: 44%:56%.
83'
Zleva centroval do vápna van den Bergh, ale jeho centr nenašel nikoho v modrém.
82'
Hosté z rohu centrovali do vápna, ale domácí obrana v klidu odvrací.
81'
Roh pro hosty.
80'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Serra, přichází Khelifi.
79'
Domácí kombinují na půlce hřiště.
78'
Hostující Serra je ošetřován a lékař ukazuje, že se bude muset střídat.
77'
Po pravé straně se protáhl domácí Choroba a posílal centr do šestnáctky. Jeho centr však úspěšný nebyl.
76'
Po centru se k hlavičce ve vápně dostal Serra, ale hlavičkoval jen vedle branky.
75'
74'
Zprava centroval hostující Neumann. Jeho centr skončil jen vedle branky.
73'
Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Hecker, přichází Andzouana.
72'
Na zemi se nachází domácí Kurt, kterého nepříjemně dohrál Ozcan.
71'
Hostující Ozcan střílel ze střední vzdálenosti. Jeho střela kvalitní nebyla, tak Bruseke má míč v rukavicích.
69'
Další centr do vápna od hostů. Z levé strany však nic nepřinesl.
68'
Z levé strany centroval do vápna van den Bergh, ale jeho skákavý centr nikoho v modrém nenašel.
67'
Po odraženém míči se ke střele dostal Yildirim, ale jeho dělovka z voleje skončila jen nad brankou.
66'
Míč na kopačkách domácích. Ti kombinují na vlastní polovině.
65'
Uklidnění ze strany hostí, když kombinují na vlastní půlce.
64'
Hecker ztratil míč na útočné polovině a ještě fauloval.
63'
Domácí šli do útoku, nakonec se z hranice vápna dostal ke střele Kurt, ale Gelios míč dokázal vytěsnit vedle branky.
62'
Za vápnem se ke střele dostal hostující Muhling. Jeho obstřel levou nohou skončil o kousek vedle branky.
61'
Na levou stranu vápna dostal míč domácí Hecker a centroval do středu šestnáctky, jenže tam nikoho v bílém nenašel.
60'
Hosté se z rohu snažili nahrát na vápno, ale domácí zachytili a šli dopředu. Celé hřiště přeběhl Yildirim, jehož následná střela skončila jen v rukavicích Geliose.
59'
58'
Centr do vápna byl nebezpečný, ale domácí se štěstím odkopávají.
57'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Baku, přichází Iyoha.
57'
56'
Po pravé straně se Neumann snažil vysunout Serru, jenže ten v souboji s Ritzkou byl pozdě.
55'
Na střed dostal míč Kurt a z voleje nahrával doleva. Pas však přesný nebyl, a tak míč končí v autu.
54'
Po odkopu šli domácí do útoku, jenže Hecker špatně nahrál na střed, takže jeho tým o míč přišel.
53'
Hosté šli dopředu po levé straně, kam dostal pas Baku. Ten došel do vápna, ale následně mu Lach míč odkopl.
52'
Zprava letěl centr do malého vápna, který si našel Stockner a hlavičkoval, jeho hlava však skončila jen vedle hostující branky.
Van den Bergh velmi tvrdě dojel soupeře na půlce hřiště, rozhodčí zatím kartu nevytahuje.
51'
Domácí opět kombinují v blízkosti vlastní branky.
50'
Hostující Baku pouštěl průnikovku pro Serru, jenže ten rychlostní souboj s Brusekem prohrál.
49'
Domácí Choroba centroval z pravé strany do vápna a našel Yildirim, ten si míč zpracoval, ale trefil jen Geliose.
48'
Domácí se dopředu snažili dostat po pravé straně, ale Wahl dokázal zakročit.
47'
U míče jsou domácí, kteří kombinují na vlastní polovině hřiště.
46'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Sander, přichází Porath.
46'
45+2'
45+1'
Verl právě vstřelil branku!
Góól! Domácí Verl srovnává pár sekund před závěrem poločasu skóre na 1:1! Vše začalo dobrým průnikem po levé straně, odkud si dobrou pozici našel jeden z útočníků domácích a prověřil brankáře Geliose. Ten svým zákrokem nešťastně míč vyboxoval přímo před bránu, kde měl snadnou práci NICO HECKER, který hlavičkou rozvlnil brankovou síť.
45+1'
Hosté se při útoku ocitli v ofsajdu.
45+1'
Sudí nastavuje jednu minutu nad rámec hrací doby.
45+1'
Běží nám nastavení a v něm zatím hosté nepouštějí svého soupeře k míči.
45'
Domácí tým bude zahrávat rohový kop.
44'
Hráči Verlu dobrým presinkem získali míč a už měli namířeno do protiútoku. Na poslední chvíli jim vše zkazil obránce hostů.
42'
Ani tahle standartka nebyla nijak zužitkovaná, na míči pokračují modří hosté.
41'
Znovu se píská. Domácí Janjic byl faulován a bude si moct vyzkoušel centr do šestnáctky.
40'
Standartní situace hostů žádné nebezpečí nezpůsobila, u míče jsou nyní hráči Verlu.
39'
A zase se žlutí. Ozcan byl nehezky faulován na polovině soupeře a sudí neváhal.
38'
Podobně jako domácí si počínali i hosté. Do rychlého protiútoku tedy chtěli rychle přejít hráči Verlu a Schmidt musel sáhnout k nucenému faulu na polovině.
38'
Hosté zahrávají rohový kop.
37'
Na druhé straně si roh vybojoval i Kiel.
36'
Domácí si vykoledovali rohový kop, jenže z něj už se k ohrožení branky nedostali.
35'
Po standardce domácích, která vypadala velmi nevinně, se dostal Hecker ke střele, která šla těsně vedle branky Geliose!
34'
Hosté se cpali do útoku a brankář Bruseke musel ven z branky. Útok Kielu ale dokázal zastavit.
28'
Žlutou kartu dostává Schmidt (Kieler SV Holstein 1900).
13'
Kiel právě vstřelil branku!
Autorem branky je SERRA JANNI-LUCA. Asistence: Muhling.
1'

SC Verl: Bruseke (B) – Choroba, Stockner, Lach, Ritzka – Schallenberg, Kurt, Schoppner – Hecker, Janjic, Yildirim
Náhradníci: Andzouana, Haeder, Heinz, Klante (B), Langesberg, Lohmar, Mikic, Schmik, Schroder

Kieler SV Holstein 1900: Gelios (B) – Neumann, Schmidt, Wahl, van den Bergh – Sander – Muhling, Lee – Ozcan – Baku, Serra
Náhradníci: Eberwein, Iyoha, Khelifi, Lauberbach, Porath, Reimann (B), Seo Young-Jae, Thesker, Todorovic

Rozhodčí: Gunsch C.
Kieler SV Holstein 1900

Kiel prošel prvním kolem poháru s velkým přehledem, fotbalisté hostujícího celku porazili domácí Salmrohr 6:0, když dokázal hattrick vstřelit jednadvacetiletý záložník Makana Baku. V druhé Bundeslize to pro hosty vypadá už o něco hůře, Kieler se nachází na desáté pozici a na kontě má čtrnáct bodů, v posledních zápase se mu ovšem daří, tři výhry z pěti zápasů jsou pro hosty vzhledem k těžkým soupeřům přijatelné.

SC Verl

Vedoucí tým německé Regionální ligy – západ dokázal v prvním kole překvapit Koubkův Augsburg, který Verl porazil na domácím hřišti 2:1. V zápase si dal vlastní gól český obránce Marek Suchý. Fotbalisté domácího týmu se v ligové tabulce nacházejí na prvním místě s počtem třiatřiceti bodů za třináct odehraných utkání. Verl v letošní sezóně v Regionální lize válí, na kontě má 10 výher a tři remízy, což znamená, že v letošním ročníku ještě neprohrál.

Verl - Haltern 2:0
Verl – Aachen 0:0
Wuppertaler – Verl 2:5
Verl - Lotte 1:1
RW Essen – Verl 1:4
Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu druhého kola německého poháru DFB Pokal, ve kterém se střetne domácí SC Verl proti Kieler SV Holstein 1900.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.