Skončilo první dvojutkání 4. předkola Ligy mistrů, kdy domácí Steaua Bukurešť zvítězila nad Ludogorcem Razgradem 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Alexandru Chipciu, který ale mohl přidat branku již v prvním poločase, nařízenou penaltu ale neproměnil. Hosté si za celý zápas nevytvořili nějakou vážnější šanci, a tak po zásluze se Steaua raduje z vítězství. To je ode mě vše, naschledanou.

90
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Sânmărtean, přichází Filip.
88
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Domácí se přeci jen dočkali! Po centru do vápna se k míči dostal ALEXANDRU CHIPCIU, který překonal Stojanova! – 1:0
87
Steaua získala míč a okamžitě se snažila něco vymyslet, vybojovala rohový kop.
86
Nepřesnost na straně domácích a u míče hosté, kteří kombinují na vlastní polovině.
85
Steaua má posledních pár minut na to vstřelit vedoucí branku a mít lepší pozici do odvety. Hosté se spíše soustředí na defenzivní činnosti.
84
Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Anicet.
83
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Popa, přichází Iancu.
83
Steaua šla do přečíslení tři na dva, akce ale skončila nepřesnou přihrávkou. Domácí u míče zůstanou a budou kopat přímý volný kop.
81
Younes teď fauloval a dostal varování, jelikož už jednu žlutou kartu má.
80
Chipciu mohl přidat vedoucí branku! Po krásné akci utíkal sám na Stojanova, ale nedokázal ho prostřelit!
79
Steaua teď na polovině hostí a vidíme velkou snahu vstřelit první branku.
78
Akci domácích přerušil zvednutý praporek.
77
Centr na přední tyč odkopl Marcelinho na další rohový kop.
77
Teď ale povedená akce domácích, která nakonec končí pouze rohovým kopem.
76
Steaua se snaží vstřelit branku, která by jim zhlediska matematiky hodně pomohla, ale brzdí ji dost nepřesností.
75
Misidjan utíkal do protiútoku ale Szukala skvělým skluzem odklidil míč do bezpečí. Hosté zůstanou na půlce domácích.
73
Tentokrát domácí obránci odklidili míč alespoň na autové vhazování. Hosté tedy zůstanou u míče.
72
Szukala odhlavičkoval na další rohový kop.
72
Rohový kop pro hosty.
70
Střela, kterou vyslal střídající Keserü brankářovi potíže nenadělala.
69
Domácí brankář teď špatně vyběhl při rohu, ale Marcelinho nedokázal hlavičkou trefit odkrytou branku!
68
Szukala na poslední chvíli zblokoval střelu alespoň na rohový kop.
67
Centr Popa nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
65
Marcelinho si nerozuměl s Caiçarou a u míče jsou domácí.
64
Po nějaké době u míče i hosté, jejich útok ale končí pouze odkopem od brány Arlauskise.
62
Za ostrý skluz vidí hostující Younes žlutou kartu.
61
Domácí se dostali do šestnáctky a už se chystali vystřelit, na poslední chvíli ale jeden obránce skočil do střely a zažehnal nebezpečí.
60
Razgrad se v posledních minutách pouze brání a odkopává míče na polovinu domácích.
58
Minev se snažil odehrát míč do bezpečí akrobatickým způsobem, sice se mu to povedlo, ale docela si u toho i ublížil.
57
Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Stanciu, přichází Keserü.
56
Hosté jsou zataženi na své vlastní půlce a čekají co vymyslí domácí Steaua.
54
Steaua teď kombinuje na půli soupeře a snaží se dostat do gólové šance.
53
Steaua se hnala dopředu a ke střele se následně dostal Sânmărtean, jeho střelecký pokus ale brankáře Stojanova nevylekal.
51
Hosté výhodu nevyužili a u míče jsou tak domácí.
51
Po centru Caiçary se k míči dostal Younes, jeho pokus byl ale zblokován na rohový kop.
50
Steaua sportovně odevzdala míč a utkání znova pokračuje.
49
Na trávniku zůstal ležet hostující Caiçara, hra přerušena.
48
Na druhé straně střelu Aleksandrova vyrazil domácí brankář na rohový kop, ze kterého následně hosté nic nevytěžili.
47
Steaua začala aktivně, tečovaná střela domácího Prepeliţă končí ale v rukavicích Stojanova.
46
Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Zlatinski, přichází Espinho.
46
Oba týmy nastupují zpátky na hřište, druhý poločas za malou chvilku začne.
Skončil nám první poločas 4. předkola Ligy mistrů. Domácí Steaua začala zápas aktivněji, měla o něco více ze hry a v 35 minutě se mohla dostat do vedení, jenže Chipciu pokutový kop neproměnil a tak na světelné tabuli svítí stav 0:0. Hosté z Razgradu měli také nějaké šance, žádná z nich ale nevedla k velkému ohrožení Ariauskise. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45+1
45
Z rohového kopu domácí nic nevytěžili a rozhodčí každou vteřinku ukončí první poločas.
45
Chipciu dostal nádhernou přihrávku a šel z úhlu sám na brankáře Stojanova, který ale předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč na rohový kop!
45
Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.
44
Hosté se teď usadili na polovině domácích a snaži se ještě něco před přestávkou vymyslet.
43
Zlatinski fauloval Chipciu, u míče domácí.
41
Z rohového kopu nic nebylo a momentálně se hra odehrává ve středu hřiště.
39
Hosté budou zahrávat rohový kop.
38
Steaua tlačí dál, drží míč v blízkosti Stojanova a snaží se vymyslet gólovou šanci.
37
Žlutou kartu obdržel domácí Chipciu.
35
K pokutovému kopu se postavil Chipciu a Stojanov ho střelou k tyči vychytal!
34
Byla nařízena penalta pro domácí! Zlatinski fauloval Sânmărteana a poprávu z toho bude penalta
32
Zajímavá střela Younese končí nad břevnem domácí branky.
31
Ofsajd zastavuje zajímavou akci hostů.
30
Do protiútoku se teď hnali hosté a Varela může být rád, že neviděl žlutou kartu.
28
Hra se teď kouskuje nepřestnostmi na obou stranác.
27
První žlutou kartu utkání vidí za faul uprostřed hřiště hostující Caiçara.
25
Ani hosté výhodu nevyužili a hra se teď momentálně odehrává ve středu hřiště.
24
Domácí z rohu nic nevytěžili a do protiútoku šli hosté, centrovaný míč Marcelinha zblokoval obránce na roh. Rohový kop tedy i na druhé straně.
23
Chipciu svou aktivitou vybojoval rohový kop pro domácí.
21
Misidjan centroval do vápna ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, u míče ale stále hosté.
20
Chyba hostů a domácí šli do přečíslení tři na dva, nakonec ale celá akce skončila nepovedenou střelou Sânmărteana.
20
Younes faulován uprostřed hřiště Szukalou.
18
Po nepovedené akci domácích bude odkopávat i Stojanov.
17
Arlauskis si teď zahrával, neboť byl napadán a při odkopu trefil hostujícího hráče. Nakonec to pro domáci dopadlo dobře.
16
Domácí se snažili dostat se do nebezpečné šance, nakonec to skončilo nepřesnou přihrávkou Popa.
14
Centrovaný míč do vápna nenašel nikoho z domácích, kteří ale u míče zůstavají.
14
Standartní situace pro domácí ze zajímavé pozice.
12
Domácí měli k dispozici rohový kop, k hlavičce se dostal Szukala, který ale netrefil branku.
10
Younes uprostřed hřiště fauloval Sânmărteana, u míče domácí.
9
Varela teď zabojoval a díky němu jsou u míče domácí.
8
K Hlavičce se dostal Dyakov, ale míč skončil v rukavicích Arlauskise.
7
Younes si teď dobře naběhl do šestnáctky a jeho pokus byl zblokován. První rohový kop zápasu pro hosty.
6
Po chybě hostů ve středu hřiště se do protiútoku vydali domácí, ale Prepeliţă přihrál nepřesně.
4
Domácí teď kombinovali na hostující polovině, po několika nahrávkách před vápnem se nakonec odhodlal vystřelit Chipciu, ale těsně minul břevno Stojanova.
2
Do útoku se vydali i domácí, ale nakonec i druhý pomezní mává ofsajd.
2
První útok hostí zastavuje pomezní rozhodčí, který uviděl ofsajd.
1
Felix Brych foukl do píšťalky a utkání právě začalo, rozherávky se ujali hosté.
1
-5
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, za malý okamžik uslyšíme znělku Ligy mistrů a poté už může zápas začít. Domácí dnes nastoupí v červeno-modrých dresech, hosté celí v bílém.

FC Steaua Bukurešť: Arlauskis – Latovlevici, Varela, Szukala, Râpă – Breeveld, Prepeliţă – Stanciu, Sânmărtean, Popa – Chipciu
Náhradníci: Cojocaru – Filip. Iancu, Keserü, Pârvulescu, Tosca, Valceanu

FK Ludogorec 1947 Razgrad: Stojanov – Minev, Terziev, Moti, Caiçara – Dyakov, Zlatinski – Misidjan, Marcelinho, Aleksandrov – Younes
Náhradníci: Cvorović – Abalo, Anicet, Aleksandrov, Bezjak, Espinho, Juninho Quixada

Rozhodčí: Felix Brych (GER) – Mark Borsch (GER), Markus Häcker (GER).
Poslední vzájemné utkání:

Oba týmy se naposledy střetly na začátku července tohoto roku, kdy se proti sobě postavily v rámci přátelského utkání. Na neutrálním hřišti byl úspěšnější tým z Bulharska, který i přes dvě neproměněné penalty zvítězil 4:2.
FK Ludogorec 1947 Razgrad:

Tým z Bulharska v 2. předkole vyřadil tým z Lucemburska, přesněji Dudelange, a to výsledkem 5:1. Ve 3. předkole je čekal srbský Partizan, přes který nakonec postoupili díky více vstřelených branek na hřišti soupeře. Po domácí bezbrankové remíze odjížděli ze Srbska s výsledkem 2:2. V lize Ludogorec o víkendu porazil CSKA Sofii 2:0.

Bulharský tým v minulé sezóně tamní ligu vyhrál s velkým náskokem a po zásluze se opět dostal do předkol Ligy mistrů.

Minulou sezónu začínal Ludogorec Razgrad v 2. předkole a jeho cesta Ligou mistrů skončila ve 4. předkole, kde po výsledku (2:4, 0:2) nestačili na Basilej. Následně ve skupinové fázi Evropské ligy Ludogorec vyhrál svou skupinu a postoupil do vyřazovacích bojů Evropské ligy, kde Ludogorec vyřadila až v osmifinále španělská Valencia.
FC Steaua Bukurešť:

Rumunský tým začínal tuto sezónu v 2. předkole, kde vyřadil norský Strömsgodset v celkovém součtu 3:0. Ve 3. předkole změřili síly s kazašským Aktobe, přes které postoupili po celkovém skóre 4:3. Steaua si v lize zastřílela, o víkendu porazila 6:0 tým Pandurii.

Steaua se dostala do Ligy mistrů z prvního místa v lize, kterou vyhrála o pět bodů a prohrála jen jednou.

Minulou sezónu byla Steaua také v Lize mistrů a její cesta skončila až ve skupinové fázi, kdy ve skupině obsadila poslední místo. Uvidíme, zda se ji podaří i tento rok dostat do skupin, stačí k tomu v dvojzápase porazit dnešního soupeře z Bulharska.
Dobrý den, vítejte u 4. předkola Ligy mistrů, kde proti sobě nastoupí rumunský tým FC Steaua Bukurešť a bulharský FK Ludogorec 1947 Razgrad. Oba týmy už mají zajištěné poháry pro následující měsíce, ale jen jeden se podívá do základních skupin Ligy mistrů. Na poraženého čeká Evropská liga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.