Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek neděle a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
A máme za sebou utkání 6. kola anglické Premier League, ve kterém Aston Villa remizovala s West Bromwich Albion 1:1. Po ne zrovna pohledném první poločase se do hry obou týmy zařadily i šance. Tu první využil v 52. minutě Long, skóre však v 80. minutě upravil na konečných 1:1 střídající Bent.
90+4
V závěru si ještě žlutou kartu vykoledoval Tamas za faul na N´Zogbiu.
90+2
Po autovém vhazování se k míči dostal Lukaku, míč mu ale utekl až za brankovou čáru.
90
V zápase se ještě budou nastavovat čtyři minuty.
89
Na druhé straně se do dobré šance dostal Lukaku, jeho střelu z úhlu ale pokryl Guzan.
88
A Bent teď mohl zápas úplně otočit. Po narážečce s Agbonlahorem střílel z vápna jen těsně nad branku!
86
Hosté se ale v klidu ubránili a míč je daleko od jejich branky.
85
Po Bennetově centru se bude kopat roh.
84
Po střetu s domácími útočníky je ošetřován Gera, hosté ale již nemohou střídat.
82
Branka domácí pořádně nakopla, do úniku se dostal Agbonlahor, na poslední chvíli se ale u něj zjevil Popov a jeho střelu zblokoval do rukavic Fostera!
80
Aston Villa právě vstřelila branku!
Rohový kop zleva zahrál dobře Bannan, odražený balon nekompromisně dorazil do sítě strídající BENT! Tak domácí se nakonec vyrovnání dočkali!
79
Po kombinaci se do zakončení levačkou dostal N´Zogbia, střela mu ale vůbec nesedla.
77
S centrem směřujícím do šestnáctky si hostující obrana poradila, domácím už nezbývá moc času na vyrovnání.
74
Ten ale dobře odhlavičkoval do bezpečí Vlaar.
73
Lukaku vybojoval ve své první akci roh.
71
Ve stejné minutě střídají i hosté, střelce Longa nahradil Lukaku.
71
Poslední střídání předvádí Aston Villa, Delpha nahradil Bannan.
70
Nový hráč na hřišti Bent se ocitl na trávníku, vinu za to nese faul Yacoba, vše se ale obešlo bez karty.
69
Hned na to je tu další střídání, takřka neviditelného Bentekeho střídá Darren Bent.
67
Na nepříznivé skóre reaguje domácí lavička střídáním, hřiště opouští Albrighton a nahrazuje ho N´Zogbia
66
Pro centr směřující na Longa si tygřím skokem došel Guzan.
64
Centr Tamase se stočil do branky a golman Guzan s tím měl ohromné problémy, nakonec ale míč vyboxoval pryč.
63
Míč si postavil Bennet, ale kop se mu vůbec nepovedl a poslal centr moc dlouhý, balon skončil až za brankou.
62
Kousek od rohového praporku zahrál rukou Popov, zajímavá standardka pro domácí.
58
Do příležitosti se dostával Long, ale díky pozornému obránci neměl možnost situaci zakončit a tak posunul míč doprava na El Ahmadiho, který byl v offsidu.
56
Míč si na místo prohřešku postavil Bennet, který levačkou poslal míč kolem zdi, bohužel pro něj obstřelil těsně i branku!
55
Po faulu Gery se domácím naskytla velmi zajímavá standardní situace.
54
Na druhé straně se do obrovské šance dostal Benteke, jeho střelu do prázdné branky z penalty ale dobře zblokovala obrana!
52
West Brom právě vstřelil branku!
Tak se hosté ale přeci jen dočkali! Z pravé strany všem utekl Gera a krásně naservíroval míč před branku na LONGA, který v pohodě otevírá skóre zápasu!
50
Diváci ve Villa Parku viděli první branku, která ale nebyla uznána! Mulumbu poslal nádherný centr na volného Longa, který se hlavou nemýlil, ovšem stál v offsidu!
48
Po rohu se k hlavičce dostal Gera, mířil ale dost nepřesně.
47
Holmanovi byl odpískán ve vápně útočný faul, tomu se to ale moc nezdá.
46
Hostující trenér si přichystal již své druhé střídání, do druhého poločasu se nepodívá Jones, nahradil jej Tamas.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:02
V úvodních pětačtyřiceti minutách jsme branku neviděli. Zatím se hraje velmi opatrný fotbal. Až ke konci poločasu se začínali více do šancí dostávat domácí, branku z toho ale nevytěžili.
45
V prvním poločase se bude nastavovat jedna minuta.
45
U postranní čáry udělal ohromnou chybu McAuley, který ztratil balon a Agbonlahor pelášil do vápna, po dobré kličce dalšímu obránci ale zakončil velmi nepřesně z penalty, to byla velká šance!
43
Domácí jsou v závěru hodně aktivní, centr zprava uklidil na roh Ollson.
42
Holman se skvěle prokličkoval do vápna mezi dvěma obránci, jeho střelu z penalty ale bravurním skokem zneškodnil Foster, teď hosté mohou být svému brankáři vděčni!
40
V jednom ze soubojů u postranní čáry si zranění přivodil Brunt a musí ze hřiště, nahrazuje ho Dorrans.
39
Po rohovém kopu z pravé strany se do vzduchu pověsil Clark, branku ale těsně minul.
37
Benteke skvěle přiťukl míč Holmanovi, který z první střílel, jeho pokusu ale chyběla přesnost.
36
Hra se poněkud hodně zklidnila a odehrává se hlavě ve středu hřiště, vypadá to, jakoby ani jeden tým nechtěl udělat chybu.
34
V offsidu přichycen domácí Benteke.
30
Dlouhý pas skvěle sklepl Long na volného Brunta, ten se nijak nerozpakoval a kousek od vápna napálil míč z halfvoleje, bohužel pro hosty velmi nepřesně.
28
Další útok domácích zakončil velmi nepřesně Agbonlahor.
26
Asi největší šance zápasu a v ní Holman! Připravil si míč a pětadvacet metrů od branky vyslal na hostující branku pumelenici, jeho pokus vytěsnil nádherným zákrokem nad branku Foster!
23
První žlutou kartu v utkání obdržel Delph za zákrok zezadu na Geru.
20
Propagační střela teď poslal na branku Gera, Guzan s ní neměl žádný problém.
18
Po dobrém začátku hostů se teď spíše do šancí dostávají domácí, zatím si ale nevytvořili žádnou tutovku.
15
Centry teď lítají do vápna hostů jeden za druhým, tentokráte museli obránci znovu zasahovat před Bentekem.
12
Dobrý centr zleva odvracel Popov těsně před Agbonlahorem na roh. Následný roh byl znovu až moc dlouhý.
10
Po následném přetaženém rohu se domácí natahovali po míči marně, ten skončil až u postranní čáry.
9
Darrent Bent hodně hluboko napadal McAuleyho, na kterém nakonec vybojoval rohový kop.
8
Lukaku se v další akci pokusil o střelbu, jeho pokus byl ale hodně nepřesný.
6
Na půli hřiště ztratil trestuhodně Lowton míč, po centru Brunta z levé strany se do vzduchu pověsil Lukaku, který jen těsně branku minul.
3
Agbonlahor se na pravé straně dobře uvolnil a centroval do vápna, těsně před Longem zasáhl ale ve skluzu McAuley.
1
Hned v úvodu se hosté natlačili před domácí branku, domácí obránce vše ale nakonec vyřešil, když napálil míč do Gery, od kterého putoval až do rukavic Guzana.
1
Oba celky nastupují na hrací plochu, domácí ve své klasické červeno-modro-bílé kombinaci, hosté v modro-bílé.

Aston Villa FC: Guzan - Lowton, Vlaar, Clark, Lichaj, Holman, Agbonlahor, Delph, El Ahmadi, Bent, Benteke

West Bromwich Albion: Foster - Jones, Ridgewell, McAulei, Ollson, Morrison, Gera, Mulumbu, Yaceob, Brunt, Lukaku

Rozhodčí: Anthony Taylor (Anglie).
Na druhé straně nemůže Steve Clarke počítat se zraněnými Jerome Thomas, Steven Reidd a Boaz Myhill. V minulém utkání se vykartoval také Peter Odemwingie.
Domácí trenér bude pro dnešek postrádat tři zraněné hráče, kterými jsou Richard Dunne, Gary Gardner a Stephen Ireland, pro karty nemůže v utkání nastoupit Stiliyan Petrov.
To výkony Aston Villy jsou zatím menším zklamaním. Doposud získali čtyři body a krčí se na patnácté pozici. V prvním kole podlehli venku ,,kladivářům,, 0:1. Ani v druhém kole na body nedosáhli, když doma podlehli Evertonu 1:3. Třetí kolo se neslo ve znamení remízy s Newcastlem United. Všichni fanoušci Aston Villy ale mohly jásat hned po dalším zápase, když si doma tým Paula Lemberta poradil se Swanseou 2:0. Na poslední zápas budou chtít ale rychle zapomenout, když z půdy Southamptonu odjeli s vysokou porážkou 1:4. Uvidíme, co přinese dnešní utkání.
West Bromwich Albion zažívají velmi povedený start do sezony. Po pěti zápasech mají na svém kontě deset bodů za tří vítězství a jednu remízu. A ne že by své vítězství měli nad jednoduchými soupeři. Hned v úvodním kole si poradili s trápícím se Liverpoolem 3:0, doma pak také zdolali 2:0 Everton. Z horké půdy Totenhamu si dokázali svěřenci trenéra Steva Clarke přivézt cenný bod. Jediná dosavadní prohra přišla ve 4. kole, kdy podlehli Fulhamu 0:3. V posledním kole se ale doma opět radovali z vítězství 1:0 nad Readingem.
Krásný den přeji všem nadšencům fotbalu. Na své si dnes přijdou hlavně fandové toho ostrovního. V rámci 6. kola přivítá Aston Villa West Bromwich Albion.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.