Premier League - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Southampton - 3. února 2018   16:00

West Brom
4' Hegazy (Brunt) • 71' Rondón (Brunt)
2:3
(1:2)
Southampton
40' Lemina  (Boufal) • 43' Stephens  (Ward-Prowse) • 55' Ward-Prowse
West Brom
Foster – McAuley, Nyom (77. McClean), Hegazy, C. Dawson – Brunt, Barry, Yacob (62. Burke), Phillips – Rondón, Sturridge (62. Jay Rodriguez).
Myhill – Field, R. Harper, Burke, McClean, Jay Rodriguez.
Oliver M.
The Hawthorns, West Bromwich
25911 diváků
Southampton
A. McCarthy – Carrillo (74. S. Long), Tadić (87. Redmond), Boufal (84. P.-E. Höjbjerg), Romeu – Ward-Prowse, Bertrand, Lemina, Hoedt – Stephens, Soares.
Forster – Jošida, S. Davis, Redmond, P.-E. Höjbjerg, S. Long, Gabbiadini.

SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Southampton 2:3

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho další z Premier league se budu opět těšit. Příjemný zbytek večera.
Dneska jsme viděli krásný útočný fotbal od obou týmů. K vidění jsme celkem viděli pět branek. Šťastnější jsou nakonec hráči Southamptonu, kteří si odvážejí domů tři body za výsledek 2:3. Hosté byli po většinu lepším týmem, avšak fotbal se hraje na branky a nechybělo moc a body se mohli dělit.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10.
90+5'
90+5'
O balon však přišli a to už si hostující celek pohlídá.
90+4'
Lemina teď ukrojil pár vteřinek u rohového praporku, nakonec mu ho domácí vzali a ženou se do jednoho z posledních stečí na bránu.
90+3'
Žlutou kartu dostává Matt Phillips (West Bromwich Albion).
90+1'
Žlutou kartu dostává Ryan Bertrand (Southampton FC).
90+1'
Ryan Bertrand byl faulován a teď takticky zdržuje.
Pět minut se ještě bude Southampton bránit.
90'
Domácím už se pomalu krátí čas, běží posledni minuta utkání, uvidíme kolik nám rozhodčí nastaví.
87'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Nathan Redmond.
86'
K samostanému úniku už se chystal Soares, rozhodči však odpískal ofside.
84'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Pierre-Emile Höjbjerg.
81'
WBA už v defenzivě trošku riskuje, dvě velké šance však ještě přežili. Tréner Mauricio Pellegrino (Southampton) z toho nakopl vzteky lavičku.
79'
Domácí se teď dožadovali odpískání penalty po zákroku na Rodrigueze. Píšťalka rozhodčího však mlčela.
78'
Nyní se hraje fotbal ve vysokém tempu ze strany na stranu.
77'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází James McClean.
75'
Další pěkný centr Brunta si tentokrát obrana pohlídala.
74'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Shane Long.
71'
West Brom právě vstřelil branku!
Sotva jsem to dořekl, vyslal Chris Brunt krásný centr do pokutového uzemí, kde byl JOSÉ SALOMÓN RONDÓN, ten jen lízl balon a ten zatřepal až v síti. Zápletka je tady.
70'
Běží nám posledních dvacet minut utkání, domácí by měli o hodně přidat pokus chtějí s výsledkem ještě něco udělat.
69'
Standartní situace pro hosty z 25 metrů. Ward-Prowse, ale tentokrát branku o kousek překopl.
68'
Následný rohový kop domácí s přehledem ubránili.
67'
Krásnou českou uličkou teď vyslal Hoedt do útoku Soarese, ten však zkoušel ještě přihrávat na druhou stranu, kde už byl připravený domácí obránce a míš odkopl na rohový kop.
67'
Dnešní utkání sleduje 25911 diváků.
65'
Domácí teď trošku převzali iniciativu zápasu, ale to je daný tím, že hosté mají nahráno a teď se soustředí především na defenzivu.
64'
Na pěkný centr za obranu si hned po příchodu na hřiště naběhl Rodriguez, nakonec si ale míč moc předkopl a McCarthy kryje.
63'
Nutno uznat, že dnešní utkání se Danieli Sturridgeovi moc nepovedlo, krom jedné střely nám toho dneska moc neukázal.
62'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází Oliver Burke.
62'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Jay Rodriguez.
61'
Souboj o míč na pravé straně hřiště vyhráli domácí, avšak obrana hostů je o míč stejně připravila.
60'
Na domácí straně se připravuje první střídání zápasu.
55'
Southampton právě vstřelil branku!
JAMES WARD-PROWSE přízemní střelou k pravé tyčce propálil vše co mu stálo v cestě a jeho rána se zastavila až v síti.
54'
Nebezpečná standartka na druhé straně, přibližně ze stejné vzdálenosti jako měli před malou chvilkou domácí.
53'
Míč se snesl pouze na hlavu bránících hráčů, kteří ho odklidili mimo pokutové území.
53'
Máme tu další rohový kop, který budou zahrávat hosté. Dneska jsou obzvášt nebezpečný, na každé straně z něj dneska skončila branka.
52'
Střela Chrise Brunta však skončila na zdi a od hlavy z jednoho branícího hráče skončil míč v bezpečí pro hosty.
51'
Nebezpečná standrartka pro domáčí z 18 metrů.
50'
Balón drží povětšinu času hostující hráči Southamtonu, tudíž jak první poločas skončil, druhý z vesela pokračuje.
47'
Daniel Sturridge vyslal slabou střelu, která neměla žadnou šanci, aby skončila v brance.
46'
Hráči obou týmu se nám vrací na hřiště, druhý poločas může pomalu začít.
Máme za sebou velice atraktivní první poločas, ve kterém byli po většinu hry hosté lepší týmem. Bohužel pro ně, to byli oni, kdo už ve třetí minutě poprvé tahali míč ze své sítě. Jak domácím vyšel úvod poločasu, tak hostujícímu Southamtonu zase skvělě vyšel konec, kdy dvěma slepenými brankami dokonale otočili a určitě nás čeká ještě vzrušující druhý poločas.
45'
45+1'
Chris Brunt krásně vystřelil k levé tyčka. Brankář chytá.
45'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Romeu ted zbytečně fauloval a ke konci poločasu ještě nabízí standartku pro domácí.
43'
JACK STEPHENS si na přední tyči naskočil na cetr, který prodloužil až do branky. Hosté ke konci poločasu dokonale otáčejí vývoj utkání.
43'
Další rohový kop pro hosty, kteří na hřišti momentálně dominují.
40'
Tak to byla fotbalová lahůdka, která musí potěšit oko každého fotbalového fanouška. MARIO LEMINA se s mířem vůbec nerozpakoval a jeho projektil skončil v šibenici domáci branky.
37'
S McAuleym to vypadalo z prvu dobře, ale rozhodl se pokračovat ve hře.
35'
Poprvé snad vyšla Southamptonu akce centr – střela. Skvělý zákrok brankáře.
33'
Po dlouhé době se ukázali domácí, rána Sturridge jen těsně minula branku.
32'
Boufal tvrdě sestřelil McAuleyho, rozhodčí kartu neudělil.
31'
Southampton mají více ze hry, povětšinu mají míč pod kontrolou.
30'
Akce jako přes kopírák, skvělá kombinace, však nepovedeným centrem branka nepadne.
30'
Southampton hezky zakombinoval ve středu hřiště, finální centr byl opět nepřesný a končí v náruči brankáře.
28'
Technickou střelu teď vyslal Tadič,domácí obrana zblokovala na rohový kop.
26'
Sturridge hezky sklepnul míč pro Rondona, jehož střela div, že neskončila na střeše stadionu.
25'
Je za námi prvních 25 minut hry, ve kterém vidíme hezký útočný fotbal z obou stran.
23'
Opět nepovedená přihrávka, která končím odkopem od domáci branky.
22'
Žlutou kartu dostává Gareth Barry (West Bromwich Albion).
20'
Souboj u postranní čáry, míč získal Hoedt, který pěkně nacentroval, hlavička Soarese skončila vedle brány.
18'
Hosté jsou v této fázy hry lepší, dobře kombinují, ale většinou jejich hra ztroskotá na nepovedené přihrávce.
15'
McCarthy kryje.
14'
Hostující obrana zaváhala a špatnou přihrávkou nabídli domácím další rohový kop.
12'
Dawson odhlavičkoval do bezpečí.
11'
I hostující celek má k dispozici svůj první rohový kop.
9'
Domácí Brunt byl faulován ve středu hřiště, další standardní situace, kterou McCarthy bez problému chytil do náruče.
7'
Hosté se snaží o rychlou odpověď, střela ze střední vzdálenosti jen těsně minula levou tyč brankáře Fostera.
4'
A právě z prvního rohového kopu domácí prvně udeřili. Na centrovaný balon si nejvýše vyskočil AHMED HEGAZY a nedal brankáři sebemenší šanci.
4'
Po další situaci mají domácí k dispozici první rohový kop
2'
Domácí se okamžitě ženou do útoku, nepřesný centr obrana bez problému odvrací do bezpečí.
1'
Těsně před výkopem ještě probíhá minuta potlesku pro legendy WBA
Hlavní rozhodčí už přivádí dnešní obě jedenáctky na hrací plochu, utkání za malou chvíli může začít.

West Bromwich Albion: Foster – McAuley, Nyom, Hegazy, C. Dawson – Brunt, Barry, Yacob, Phillips – Rondón, Sturridge.
Náhradníci: Myhill – Field, R. Harper, Burke, McClean, Jay Rodriguez, Jameson

Southampton FC: A. McCarthy – Carrillo, Tadić, Boufal, Romeu – Ward-Prowse, Bertrand, Lemina, Hoedt – Stephens, Soares.
Náhradníci: Forster – Jošida, S. Davis, Redmond, P.-E. Höjbjerg, S. Long, Gabbiadini..
SOUTHAMPTON FC
Tým z jihovýchodní Anglie je pro mě letos asi největší zklámání. V průběhu sezony zatím nevypadá, že by vylepšíli loňské osmé místo. Už jen, abychom našli poslední ligovou výhru, tak musíme o několik měsíců zpátky. Konkrétně se jednalo výhru v druhé polovině listopadu, kdy porazili Everton. Od té doby si připsali sedm remíz a pět porážek. Za malou útěchu stojí pouze postup do osmifinále FA Cupu, když v průběhu ledna postupně vyřadili druholigobý Fulham a prvoligový Watford. V dnešním zápase budou odrážet atak posledního West Brom.
WEST BROMWICH ALBION
WBA mají za sebou celkem úspěšný leden. Z posledních pěti zápasů vybojovali svěřenci Alana Pardewa tři výhry, jednu remízu a jednu porážku. Jediná porážka přišla tento týden ve středu na hřišti suvereního lídra z Manchesteru City v poměru 3:0. Za zmínku rozhodně stojí překvapivá výhra na Anfied road ve 4.kole FA Cupu, kde porazili favorizovaný LIverpool v plné síle 3:2 a postoupili do dalšího kole, kde v osmifinále potkají právě dnešního soupeře Southampton FC. Ovšem dneska náš čeká ligový boj o veledůležité body. West Brom se aktuálně nachází na posledním místě s 20 body a na dnešního soupeře ztrácí tři body. Tudíž nás dneská čeká boj o "šest bodů".
Krásné sobotní odpoledne všem fanouškům a fanynkám! Anglická Premier league má na programu 26.kolo. My budeme společně sledovat zápas mezi West Bromwich Albion a Southampton FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.