Premier League - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bournemouth : Huddersfield Town - 4. prosince 2018   20:45

Bournemouth
5' C. Wilson (Fraser) • 22' Fraser (C. Wilson)
2:1
(2:1)
Huddersfield Town
38' T. Kongolo  (M. Jörgensen)
Bournemouth
Begović – Francis (C), S. Cook, Aké, Daniels – Brooks (62. Stanislas), Lerma, L. Cook, Fraser (87. Mousset) – J. King (90+3. Mings), C. Wilson.
Boruc – Mings, Rico, Stanislas, Surman, Mousset, Defoe.
East – Holmes, Scholes
Vitality Stadium, Bournemouth
9 980 diváků
Lössl – M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo (75. Mbenza) – Hadergjonaj, Mooy, Hogg (C), Biling (75. Sabiri, 78. Sobhi), Durm – Pritchard – Depoitre.
Hamer – Smith, Mbenza, Sobhi, Sabiri, Williams, Kachunga.

Dnešní utkání sledovalo 9 980 diváků.
Nechce se věřit, že tak dominantní Huddersfield dnes nevyhrál! Vytvořil si spoustu šancí, i několik stoprocentních. Dokázal proměnit pouze jedinou, na rozdíl od Bournemouthu, který vstřelil hned dvě branky. Za celý zápas však zvládl pouhé dvě střely na branku! Ve druhém poločase Cherries bránili velmi dobře, Huddersfield si za dnešní neúspěch může pouze sám. Bournemouth hrál velmi efektivně, velice přesně uměl zakončit. Což mu vyneslo tři body po čtyřech prohrách v řadě. To je ode mě již vše. Děkuji za sledování, u anglické Premier League na počtenou!
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:11.
90+7'
90+7'
Zaútočili domácí, Wilson spadl ve vápně, avšak faul to nebyl. Více se už nestane.
90+6'
Posledních pár vteřin, poslední šance modrobílých na nějaký útok.
90+4'
Žlutou kartu obdržel Lewis Cook (Bournemouth)
90+4'
Mbenzův pokus nemohl Begoviče ohrozit, ten dnes je ve velké formě.
90+3'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: Ze hřiště odešel King, přichází Mings.
90+2'
Mousset získal míč blízko rohového praporku, kde jej chtěl udržet. Což se mu nepovedlo, hosté mají míč zpět u sebe.
90+1'
Celých pět minut nastaví East!
90'
Žlutou kartu obdržel Mousset (Bournemouth) za bránění hostům v rychlé rozehrávce.
90'
Hadergjonajova střela byla pouhým tréninkem pro Begoviče, takto jej neohrozí.
89'
Hosté reklamovali u rozhodčího hru rukou Akého ve vápně, East zůstává chladný.
88'
Huddersfield utahuje oprátku kolem vápna Bournemouthu.
87'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: Ze hřiště odešel Fraser, nahradí jej Mousset.
87'
Míč opět u Cherries, chtějí dohrát v klidu závěrečné minuty.
86'
Fraser držel delší dobu míč u levé postranní čáry, pomohli mu King s Wilsonem.
85'
Lewis Cook hledal Wilsona, toho nenašel. Obrana Huddersfieldu si jej pohlídala.
84'
Hadergjonaj trefil pronikajícího hráče Bournemouthu, odpískán nedovolený zákrok.
83'
Devět hráčů Bournemouthu je za míčem, vepředu zůstává pouze Callum Wilson.
81'
Depoitre hledal Mbenzu, našel jen připraveného Danielse.
80'
Desert minut do konce. Huddersfield skvěle drží míč na svých kopačkách, Bournemouth ho nemůže získat.
79'
Pouhé tři minuty vydržel na hřišti Sabiri, po srážce s Lewisem Cookem, to vypadá možná i na zlomenou ruku.
78'
Střídání v týmu Huddersfield Town: Ze hřiště odchází Sabiri, přišel Sobhi.
78'
Sabiri odchází v doprovodu lékařů, bude potřeba jej zřejmě střídat.
77'
Snad to nebude nic vážného, u Sabiriho jsou týmoví lékaři.
76'
Lewis Cook se srazil se Sabirim, který před minutou nastoupil. Momentálně se nezvedá z trávníku.
75'
Střídání v týmu Huddersfield Town: Ze hřiště odešel Kongolo, nahradí jej Mbenza.
Střídání v týmu Huddersfield Town: Ze hřiště odešel Biling, nahradí jej Sabiri.
74'
Terriers drtí Cherries, pokud dnes alespoň nevyrovnají, tak se můžou zlobit pouze a jenom na sebe.
73'
Příliš vysoko byla Francisova (Bournemouth) kopačka, jasná žlutá karta.
72'
Kinga trefil Billing, jenž už má žlutou kartu. Měl by si počínat opatrněji, jinak by mohl jeho tým nést následky v podobě vyloučení.
71'
Francisův průnik z pravé strany nenadělal hostům žádné potíže. Bournemouth zůstává u míče, nezvyklé v dnešním zápasu.
70'
Dvacet minut plus nastavení do konce utkání. Uvidíme dnes remízu, či výhru Bournemouthu nebo Huddersfieldu? Toto rozlousknou následující minuty.
68'
Roh se modrobílým opravdu nevyvedl, odkop od branky Begoviče.
67'
Billing hledal ve vápně Depoitra, toho si pohlídal Aké, který odkopl míč na roh.
66'
Dlouhý aut do vápna vyslal Billing, trefil pouze domácí obránce.
65'
Balon u Lössla, ten rychle posílá míč na své spoluhráče.
64'
Žlutou kartu obdržel Daniels (Bournemouth).
64'
Hadergjonaj se déle zvedal z trávníku, není to nic vážného. Hostující záložník pokračuje dále ve hře.
63'
Z "přímáku" nakonec vypálil Francis, mířil vysoko nad.
62'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: Ze hřiště odešel Brooks, přišel Stanislas.
61'
Philip Billing (Huddersfield) obdržel žlutou kartu, bude chybět hostům v dalším zápasu.
61'
Opět hlavičkovaná v podání hostů, tentokrát si to však Begovič pohlídal, a stačil chytit míč.
60'
Faul odpískán Akému, držel Depoitra. Nebezpečný volný kop, z kterého lze vytěžit branku.
59'
Hlavní arbitr East domlouval Hoggovi s Mooyem, aby se uklidnili. Mooy velmi ostře protestoval proti své žluté kartě.
58'
Begovič se znovu vytáhl proti Mooyovi! Nohami vykryl jeho přízemní ránu uvnitř šestnáctky!
57'
Žlutou kartu obdržel Aaron Mooy (Huddersfield) za to, že hrál rukou.
56'
King zahrál rukou, hosté nelenili, a hned rozehráli. Chtějí co nejdříve, pokračovat v ofenzivě.
55'
Lössl se rovněž zapojuje do rozehrávky, zvyšuje tak tlak na bournemouthské hráče.
54'
Pritchard zamotal hned trojici bránících hráčů, tento blok pak nedokázal prostřelit. Rohový kop pro modrobílé.
53'
Od vlastních stoperů rozehrál Huddersfield další útočnou akci. Výsledkem je centr do náruče Begoviče.
52'
Další útok domácích, Wilson přihrál Kingovi, jenž mezi dvěma obránci zvládl vypálit, leč nepřesně.
51'
Už, už to vypadalo, že Brooks vyšle Wilsona, ale brzo zasáhla hostující obrana.
51'
Hostům se nedaří otevírat volné prostory, domácí v klidu brání náskok.
50'
Huddersfield skóroval ve druhém poločase nejméně ze všech týmů, pouze dvakrát za celou sezonu.
49'
Spousta soubojů ve vápně, Aké si počínal nedovoleně. Odkop od branky Huddersfieldu.
48'
Joshua King (Bournemouth) získal rohový kop pro své barvy.
48'
Danielsův centr nebyl přesný, Eddie Howe horlivě gestikuluje, rád by dnes zvítězil po čtyřech prohrách v řadě.
47'
Úvodní minuta se nesla ve stejném gardu, jako první poločas. Hosté drželi míč, pak opět utekl na chvíli s míčem Wilson.
46'
Je tu druhý poločas dnešního klání mezi Bournemouthem a Huddersfieldem! Dočkáme se pořádného dramatu?
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je za námi, po něm vedou domácí 2:1. Pánem na hřišti však byli hosté, za vše mluví statistika držení míče: 72% ku 28% pro Huddersfield. Za Bournemouth se prosadili Wilson s Fraserem, za hosty skóroval Kongolo. Jak dopadne druhý poločas? Jen velmi těžko odhadovat, s největší pravděpodobností dokáží hosté srovnat, ale nechme se překvapit...
45+3'
45+2'
Domácí obrana se štěstím odkopla míč z pokutového území. Hosté odpovídají dlouhým autem.
45+2'
Rohový kop pro modrobílé, v poslední minutě první půle.
45+1'
Dvě minuty k dobru nastaví hlavní rozhodčí Roger East.
45'
Ten zrovna s rozehrávkou logicky nepospíchá.
45'
Pritchard přes Akého branku netrefil, mířil vedle levé tyče Begovičovy branky.
44'
Tlak modrobílých na obranné polovině domácích nemá konců. Bournemouth si přeje brzký odchod do kabin.
43'
Huddersfield už drží míč v 71% případů, tomu říkám dominance.
42'
Wilson znovu motal jednoho z obránců Huddersfieldu, přes druhého se už nedostal.
41'
Pritchard nedosáhl na dalekou přihrávku, autové vhazování pro domácí.
40'
Pět minut do konce prvního poločasu, dočkáme se vyrovnání?
39'
První Kongolova branka v anglickém fotbale, velké zadostiučinění pro hosty. Tuto branku si jistě zasloužili.
38'
Huddersfield právě vstřelil branku! TERENCE KONGOLO snižuje na 2:1! Jeden souboj ve vzduchu, druhý souboj ve vzduchu, hlavička uvnitř vápna a gól! Asistenci si připíše Mathias Jörgensen.
37'
Huddersfield zvládl už 276 přihrávek, Bournemouth pouze 104.
36'
Hostující kouč Wagner musí být spokojen s držením míče, přehráváním domácích, ale se zakončením rozhodně není.
35'
Huddersfield nedokázal vyhrát v zápase hraném uprostřed týdne od března 1971.
33'
Huddersfield doplácí, stejně jako celou sezonu, na neproměňování šancí. Vytvořili si jich daleko více než domácí, nejsou schopní nabídnuté příležitosti zatím využívat.
32'
Šanci hostů ukončil útočný faul, domácí rozehrají od Begoviče.
31'
Roh zahrají hosté, ujme se ho, kdo jiný, než Aaron Mooy.
30'
Sledujeme opravdu zajímavý první poločas, hraje se po většinu času nahoru dolů.
29'
Joshua King rozeběhl další útočnou akci domácích, jeho přízemní centr byl pouhou lahůdkou pro Lössla.
28'
A opět Begovič kryje další ránu, tlak modrobílých stále pokračuje.
28'
Přímý kop hned za hranicí vápna, šance na skórování.
27'
To byla stoprocentní šance, kterou měl Depoitre! Hlavičkou trefil pouze připraveného Begoviče!
26'
Eddie Howe vysílá své svěřence více dopředu, je to vysoký presink.
25'
Aaron Mooy rozehrál tuto standardku, a Begovič musel zasahovat. Pritchard stál prakticky sám uvnitř malého vápna, ale nedokázal bosenského reprezentanta překonat!
24'
Billingova střela zblokovaná na roh, opět byl u toho Aké.
23'
Bournemouth není tak často na míči jako hosté, čeká na chybu v rozehrávce, čehož právě využil Callum Wilson s Ryanem Fraserem při předchozím gólu.
22'
Bournemouth právě vstřelil branku!
2:0 pro Cherries! Callum Wilson se vydal do protiútoku, mezi protihráči našel volného RYANA FRASERA, který se tváří v tvář Lösslovi nemýlil.
21'
Mooy posunul míč na Hadergjonaje, který přízemním centrem hledal své spoluhráče, ty nenašel. Domácí v klidu brání jednogólové vedení.
20'
Aktuální držení míče: AFC Bournemouth 38%, Huddersfield Town 62%
19'
Rohový kop nedopadl podle představ Cherries, pořád drží míč na svých kopačkách.
18'
Do následného protiútoku se vrhl Fraser, vybojoval rohový kop pro domácí.
18'
Útok modrobílých končí u Philipa Billinga, který spáchal nedovolený zákrok.
17'
Hadergjonaje ubránil v pokutovém území Aké, obrana Bournemouthu odvrací opět do autu.
16'
Huddersfield se snaží o kombinaci, obrana Bournemouthu zatím odolává všemu, co si hosté připraví.
15'
Míč se opět ocitl v zámezí, hra trochu ztratila na tempu, které jsme viděli v úvodu zápasu.
14'
Callum Wilson dokázal potrápit hned trojici obránců modrobílých, zvláště Aarona Mooye, jehož vyhnal s míčem až za postranní čáru.
13'
Billing zkoušel hledat Pritcharda, našel pouze připraveného Danielse. Útok modrobílých pokračoval, výsledkem byla Depoitrova velmi nepřesná hlavička.
12'
Wilson se dostal do pokutového území, obešel obránce, pak ve vápně hledal Frasera. Neudělal to ale příliš přesně.
11'
Už v jedenácti uběhlých minutách jsme viděli velké nasazení, obrovskou chuť domácích útočit a hrát krásný fotbal.
10'
Faul domácích ukončuje jejich tlak, hosté se mohou uklidnit a zaútočit.
9'
Rohový kop pro červené nedopadl podle jejich představ. Stále však drží míč na polovině Huddersfieldu.
8'
Modrobílí odpovídají, Mooy se na chvilku dostal do vápna Bournemouthu, domácí obrana si s ním poradila.
7'
Opět King se ocitl ve velké šanci! Šikovně se uvolnil, trefil centrovaný míč hlavou, avšak jej nedokázal usměrnit do branky.
7'
Lössl musel vytáhnout další zákrok proti nepříjemné střele Kinga, vytěsnil míč pouze na roh!
5'
Góól! Fraserův centr našel hlavu CALLUMA WILSONA, který jej usměrnil za záda Lössla. Možná stál v ofsajdovém postavení, nicméně gól platí. VAR v Premier League ještě není.
5'
Zajímavou příležitost dostávají domácí, poté co Durm fauloval Kinga. Šance na zakroucený centr či střelu.
4'
Hlavní arbitr East usměrňoval Kongola, kde má stát při zahrání autu. Hra pokračuje dále.
3'
Centr do vápna našel Hadergjonaje, který ani na dvakrát branku Cherries neohrozil.
3'
Aké odvrátil balon pouze na rohový kop, šance na brzký gól pro Huddersfield.
2'
Dlouhý nákop končí u Lössla, který si tak poprvé sáhne na míč. Po jeho rozehrávce se píská první nedovolený zákrok na Pritcharda.
1'
A utkání je odstartováno! Zahajují jej domácí od Ryana Frasera.
1'
Hráči jsou nastoupení před zaplněným Vitality Stadium, výkopu nic nebrání.
Hráči ke sledování:
AFC Bournemouth: Nathan Aké, Jefferson Lerma, Callum Wilson
Huddersfield Town: Mathias Jörgensen, Aaron Mooy, Phillip Billing, Alex Pritchard

AFC Bournemouth: Begović – Francis (C), S. Cook, Aké, Daniels – Brooks, Lerma, L. Cook, Fraser – J. King, C. Wilson.
Náhradníci: Boruc – Mings, Rico, Stanislas, Surman, Mousset, Defoe.

Huddersfield Town: Lössl – M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Hadergjonaj, Mooy, Hogg (C), Biling, Durm – Pritchard – Depoitre.
Náhradníci: Hamer – Smith, Mbenza, Sobhi, Sabiri, Williams, Kachunga.

Rozhodčí: East – Holmes, Scholes.
Druhá sezona v nejvyšší anglické soutěži se pro Huddersfield nevyvíjí vůbec dobře. Nacházejí se až na sedmnácté příčce, a pouhý bod od sestupového pásma. Chybět budou v zápase hostům střelec Steve Mounié (trest za ČK) a obránce Chris Löwe (zranění). Naposledy prohráli modrobílí s Brightonem 1:2.
AFC Bournemouth
Cherries prohrály poslední čtyři zápasy, stále jim ale patří devátá pozice, díky dobrému startu do soutěže. Navíc s vyjímkou Newcastlu hráli červení proti opravdu silným týmům – oba Manchesterům a Arsenalu. Naposledy domácí fotbalisté zvítězili 30. řijna v EFL Cupu nad druholigovým Norwichem. Chybět jim budou dva hráči Dan Gosling a Adam Smith, oba jsou zranění. V dnešním zápasu jsou podle bookmakerů jasnými favority!
Hezký úterní večer! Dnešním mačem mezi AFC Bournemouthem a Huddersfieldem Town, vás bude provázet Tadeáš Podolka. Zápas má na Vitality Stadium výkop ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 20:45.