Premier League - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huddersfield Town : Cardiff  - 25. srpna 2018   16:00

Huddersfield Town
Hamer (13. Lössl) – Hadergjonaj, M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Hogg (C), Biling – van La Parra, Mooy, Diakhaby (68. Mbenza) – Mounié (80. Depoitre).
Lössl – Depoitre, Löwe, Mbenza, Pritchard, Smith, Stankovič.
M. Oliver – S. Bennett, S. Burt (vš. ENG)
John Smith's Stadium Huddersfield
Cardiff
Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Ralls – Mendez-Laing (10. Paterson), Camarasa (75. Reid), Arter, Josh Murphy – Zohore (59. Ward).
Smithies – Cunningham, Madine, Paterson, Peltier, Reid, Ward.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:10.
To je ode mne vše. U dalšího přenosu naviděnou!
Vyhroceným koncem nám tedy zápas končí. Mohli jsme sledovat velmi podobné oba poločasy. V první půli diktoval tempo domácí Huddersfield, který Cardiff kromě pár rohů do ničeho nepustil. To se ovšem v druhém poločase změnilo. Po zbytečné agresivitě po jednom ze soubojů vyfasoval Hoggs červenou kartu a domácí tak dohrávali v 10ti. Iniciativu, tak převzal hostující Cardiff, který svou převahu dokázal přenést i do několika gólových šancí, ale jak Ward tak Morrison se neprosadili. Zápas tak skončil 0:0 a oba celky si dá se říct zaslouženě odnáší po jednom bodu.
90+4'
90+4'
Snad do poslední akce se posouvá Huddersfield. Kongolo byl ovšem zastaven a s autem už nikam moc nespěchá.
90+3'
Na opačné straně se už už za obranu dostal Reid, skvěle však vyběhl Lössl a šanci hostů zastavil.
90+2'
Z levé strany teď po protiakci centroval Mbenza. Bambovi se odkop vůbec nepovedl, s tím bohužel pro domácí nepočítal Depoitre a k zakončení do odkryté brány se nedostal.
90+1'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Cardiff se snaží najít skulinku v obraně domácích. Ovšem prozatím se jim ji nepovedlo najít a míč, který směřoval na Reida končí v zámezí.
89'
Z auto tak do vápna opět letěl dlouhý míč od Morrisona, nikdo ze zelených se k němu ale nedostal.
87'
Na středu hřiště teď dochází k mnoha ztrátám míče. Lépe z toho nakonec vyšel Cardiff. Reid se na vápně zbavil svého obránce, míč ale do brány nezatočil.
86'
Ke střele ze slušné vzdálenosti se dostal Arter, opřel se do ní ovšem až příliš, a míč tak skončil na tribuně za domácí bránou.
85'
Faulem na Benetta se porvinil Mbenza, a tak z toho bude slušná standartka pro hosty. Rallsovi se však centr příliš nevyvedl a míč odvrátil hned první z domácích.
84'
Kongolo musel na levé straně hřiště po vyloučení Hogg hodně změnit svůj styl hry, ovšem i v obranné činnosti se osvědčil.
82'
Lössl si teď neporozuměl jedním z obránců domácích, míč tak doběhl Paterson, který nabil Murphymu, jeho volej ale skončila hodně mimo.
82'
Opět to byl Mbenza, který se snažil rychle dostat směrem dopředu, zatím se mu ale doteky s míčem příliš nedaří.
81'
Po posledním střídání domácího celku na míči opět hosté. Morrison však svou přihrávkou našel pouze Mooye.
80'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.
79'
Z dlouhé vzdálenosti se teď pokusil vystřelit Bamba, od tohoto stopera bychom to asi nečekali a tak i střela dopadla.
78'
Obraz hry se nám po červené kartě obrátil přesně o 180 stupňů, Cardiff teď buší do zformované obrany Huddersfieldu.
76'
Gól na hlavě teď měl po rohu Ralls hostující kapitán Morrison, který ovšem svou hlavičku mezi tři tyče neusměrnil.
76'
A Cradiff začíná tlačit. Ralls si pěkně dvakrát vyměnil míč s čerstvým Reidem. Ralls se poté pokoušel z vápna zakončít, střela ale byla zblokována.
75'
Hosté využili i svého poslední střídaní.
75'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Bobby Reid.
74'
A znovu byl v akci Ward. Střídajícímu hráči do vápna přiťukl míč Camarasa, Lössl byl ovšem na první tyči připraven a přízemní střelu zastavil!
73'
Ward si teď zpracoval dlouhý balón, podržel si na zádech Kongola a postupoval vpřed. Mezitím upadl Lössl, Ward si toho ovšem nevšiml a míč mu nakonec byl odebrán.
72'
Mbenza teď mířil na opačnou stranou, Morrison si s ním ale nelámal hlavu a míč mu odkopl do autu.
71'
Z pravé strany se teď pokoušel poslat centr do vápna Manga, ten však nabral přílišnou výšku a skončil v zámezí.
69'
Morrison opět posílal dlouhý míč do vápna. Bamba se tentokrát dostal k hlavičce, ta však zamířila přímo na Lössla.
69'
Domácí trenér reaguje střídáním, je to ovšem křídlo za křídlo. Mezitím se dopředu opět tlačí Cardiff, který po červené kartě logicky směrem dopředu ožil.
68'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Isaac Mbenza.
67'
Míč však přistál pouze na hlavě Billinga, tudíž žádné nebezpečí pro branku Lössla.
67'
Stejný jmenovaný si roh ještě jednou zopakuje.
66'
Ke střele se na kraji vápna dostal Ralls, ta ovšem byla sražena, roh pro hosty.
65'
Domácí tak budou dohrávat pouze v 10ti, uvidíme jak to změní obraz hry.
64'
A z opakovaného záběru šlo jasně vidět, jak domácí Hogg zasáhl úmyslně hlavou Artera, a tak po právu viděl červenou kartu.
63'
Žlutou kartu dostává Harry Arter (Cardiff City FC).
63'
Červenou kartu dostává Jonathan Hogg (Huddersfield Town).
62'
Obrana Huddersfieldu si však s rohem poradila. Hostující Arter teď zůstal po rohu na zemi, což vzbudilo nemálo emoci mezi oběma celky. Arbitir nakonec po poradě s čárovým píská faul právě proti Arterovi.
61'
Z nákopu Etheridge Cardiff získává roh. Ward se totiž podle sudího míče nedotkl, naopak jeden z domácích ano.
60'
Diakhaby dostal na hranici vápna míč od Kongola, dobře ho ale dostoupil Bamba, který domácího hráče nepustil do zakončení.
59'
Ze hřiště odchází Zohore a přichází Ward, který ještě před 4 lety hrál v opačném dresu.
58'
Billing teď zkoušel dlouhým centr vyzvat do sprintu Diakhabyho, míč však skončil pouze v hloučku rozcvičujících se náhradníků.
57'
Mooy se opět zkoušel probít, tentokrát na pravé straně, výborně to ale uhrál obránce Bennett, který odrazem o domácího hráče získal autové vhazování pro Cardiff.
56'
Mooy to teď zkusil trošku silově, míč se však odrazil k Murphymu a ten byl posléze faulován jedním z domácích.
54'
Huddersfield se teď pěkně dostal z pressu domácích, Kongolo vysalal dopředu La Parru, ten ale 1 na 1 neprošel a naopak spáchal útočný faul.
53'
Z následného rohu se míč párkrát poodrážel na vápně hostů, nakonec z toho ale nic vážnějšího nevzniklo a máme tady aut pro Cardiff.
52'
Na středu hřiště se teď faulem provinil Camarasa. Z něj po levé straně postupoval Kongolo, poslal pěkný centr na Mounieho, jeho tvrdou hlavičkou ale vytěsnil Etheridge.
51'
Na opačné straně se do ofsajdového postavení dostal Mounie a tak skončil i protiútok domácích.
50'
Zohore teď po dlouhém autu postupoval po pravé straně, vyslal i poměrně nadějný centr na Murphyho, jeho hlavička ale mířila pár metrů vedle levé tyče.
48'
Z pravé straně centroval van La Parra, Mounie však neměl šanci se k centrovaném míči dostat, a tak ještě naivně při výskoku Bamby fauloval.
47'
Na opačné straně se odvážně vydal dopředu Zohore, skvěle se o něj postral Jorgensen a Zohore následně nepochopitelně fauloval.
46'
Huddersfield je tak zpátky na míči a směřuje dopředu. Na levé straně byl však nedovoleně zastaven Schindler.
46'
Hráči se nám již vracejí na hřiště.
Druhý poločas začne přibližně v 17:07.
A tím nám také skončil první poločas. Mohli jsme sledovat bušení domácího Huddersfieldu do zformoavné obrany Cardiffu. Ta zatím ovšem funguje na jedničku, a tak se domácí k žádné větší šanci nedostali. Největší příležitost tak měl paradoxně hostující Mendez, ten se při ní ale bohužel srazil s domácí 1kou v bráně Hamerem a oba museli následně vystřídat.
45+5'
45+5'
Mooy teď efektivně vyslal dopředu patičkou Kongola, ani ten se ale dále nedostal, a tak míč zase skončil u Etheridge.
45+5'
Morrison teď dostává další šanci autu, první ve vzduchu ale byl Schnidler, který poslal míč do bezpečí.
45+4'
Do protiakce už tak směřoval Diakhaby, obrana Cardiffu se ovšem opět výborně vrátila a míč tak mohl sebrat Etheridge.
45+4'
Tím se hosté zase dostali o kousek dále, k dalšímu autu se pak přihlásil kapitán Morrison, jeho dlouhý míč však nikoho v zeleném nenašel.
45+3'
Manga po hlavičkovém souboji s jedním z domácích získal aut na pravé straně hřiště, odkud jej také bude samotný hráč vhazovat.
45+1'
Na kraji vápna teď operoval hostující Zahore, přes dvojici bránících se však nedostal a nakonec se provinil i faulem.
45+1'
Nastavovat se bude 5 minut.
45'
Billing se teď pokoušel projít přes Benetta, neúspěšně. Od brány tak bude kopat Etheridge.
44'
K němu se tentokrát jako první ve vzduchu dostal Bamba a míč odhlavičkoval až na polovinu soupeře.
43'
A tak se Huddersfield zase musel vrátit až dozadu. Následující centr Billinga na první tyč se neujal, na opačné straně ale Hadergjonaj vybojval další rohový kop.
42'
Ti se snažili rychle hru přenést na opačnou stranu hřiště. Mooy posílal centr do velmi dobrého místa, Mounie na něj ale nedosáhl.
41'
Cardiff se zatím dostává dopředu pouze po pravé straně hřiště, tentokrát zde ale aut získávají domácí.
39'
Huddersfield tak opět začíná odzadu. Hra se trochu otevřela pro Mooye na pravé straně, zkusil přenést hru na levou stranu hřiště, ale tím také akce domácích skončila.
38'
Mooy dostal i další pokus, hostující obrana však opět na správném místě a míč až u Lössla.
37'
Kongolo to zkusil 1 na 1 na Patersona, to se mu vydařilo, s míčem se dostal až do vápna, následný centr se mu už bohužel tolik nevyvedl a byl odvrácen pryč obranou Cardiffu. Nakonec zde máme ale další roh pro domácí.
36'
Diakhaby už natahoval své dlouhé nohy, čárový však zaznamenal míč v autu, a tak jeho akci zastavil.
35'
Huddersfield se snaží dostat přes obranný blok hostů, zkoušejí hru roztáhnout, dlouhý balón zkusil Billing, ale ani jedna možnost zatím není tím správným receptem.
33'
Ten byl již v dnešní době tradičně na dlouho. Odražený balón však doputoval až k Lösslovi.
33'
Bamba teď měl problémy s Mouniem, zahrál tak míč na jistotu do autu.
32'
Bennett teď nezachytil míč na hřišti, a tak budou aut vhazovat domácí.
31'
Do vápna poslal míč Ralls, nikdo z hostů se však k hlavičce nedostal, jelikož Lössl míč vyboxoval jednoruč pryč z vápna.
30'
A hosté z toho nakonec vytěžili roh, což byl pravděpodobně jejich záměr.
29'
Cardiff to zkoušel postupně po pravé lajně, série autů na této straně hřiště bude pokračovat.
28'
Nátlak domácí ukončil nepřesnou nahrávkou Hogg, kopat od brány bude Etheridge.
27'
Skvěle teď domácí přenesli na pravou stranu, odkud centroval van La Parra, ani z toho centr však nic závažnějšího nevzniklo.
26'
Hra se nám poté přenesla na druhou stranu a z odraženého míče střílel Kongolo, jeho střela se ale neujala.
26'
Ten od Mooye neletěl vůbec špatně, k žádnému z domácích se však nedostal.
25'
Diakhaby to teď zkoušel individuálně po levé straně hřiště, vybojoval roh pro domácí.
23'
Po faulu na středu hřiště tady máme volný přímý kop pro Cardiff, míč letěl směrem na Camarasu, ten jej ovšem opět ze vzduchu nedokázal stáhnout pro sebe.
22'
Zpátky u míče jsou tak domácí. Rozehrávka šla až přes Lössla, poté míč po kombinaci doputoval až k Mooyovi, jeho centrovaný balón se ale za obranu nedostal.
21'
Už to vypadalo, že se si míčem také delší dobu zahraje Cardiff, centr Benette skončil ale velmi daleko za bránou Huddersfieldu.
18'
Na opačné straně hřiště se snažil po pravé straně vybojovat Camarasa roh pro hosty. Nakonec z toho byl ale pouze dlouhý aut, který skončil u Lössla.
17'
K zajímavému míči se teď dostával Diakhaby, přes obranu hostů se však individuálně neprosadil.
15'
Huddersfield má prozatím více ze hry, to také dokazuje dominancí na míči.
13'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Ben Hamer, přichází Jonas Lössl.
11'
Hra nám již mezitím pokračuje. Balón opět na kopačkách domácích hráčů. Dobře teď dohrál akci Kongolo, jeho střela ale skončila mimo bránu.
10'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Nathaniel Mendez-Laing, přichází Callum Paterson.
9'
U obou se jednalo o problém s kolenem, kdy do sebe oba hráči tak říkajíc zajeli, a tak kolenní vazy určitě dostaly zabrat. Bohužel Mendez už do zápasu nezasáhne.
8'
A i Mendez musí být odnesen na nosítkách. Hamer se mezitím dal do kupy.
7'
Hůře na tom je domácí brankář Ben Hamer, který je teď v rukou fyzioterapeutů.
5'
Mendez se teď dostával do velmi nebezpečné šance, míč si přehodil rovnou přes 2 protihráče. Nakonec však vše zastavil skvělý výběh domácího Hamera. Oba hráči teď zůstavají na zemi.
4'
Vypadá to, že domácí budu na začátku zápasu udávat tempo hry. Hamer poslal dlouhý míč na Mounieho, ten jej ale nedokázal udržet, a tak si na opačné straně zahrál i Etheridge.
3'
Narazil si míč na krátko, Mounie se ale k následné hlavě nedostal.
2'
A z akce po pravé straně tady máme první roh pro domácí, Mooy už je u praporku.
2'
Huddersfield se drží na míči, do rozehrávky se zapojil i brankář Hamer.
1'
Úvodního výkopu se ujal Cardiff. Poslali hned dlouhý míč dopředu, toho se ale zmocnil Diakhaby, míč končí v autu.
1'
Hostující budou hrát již ve zmiňované zelené sadě, domácí Huddersfield potom v bílo-modré kombinaci dresů.
Hráči nám již nastupují na hřiště.

Huddersfield Town: Hamer – Hadergjonaj, M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Hogg (C), Biling – van La Parra, Mooy, Diakhaby – Mounié.
Náhradníci: Lössl – Depoitre, Löwe, Mbenza, Pritchard, Smith, Stankovič.

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Ralls – Mendez-Laing, Camarasa, Arter, Josh Murphy – Zohore.
Náhradníci: Smithies – Cunningham, Madine, Paterson, Peltier, Reid, Ward.

Rozhodčí: M. Oliver – S. Bennett, S. Burt (vš. ENG).
Vzájemná bilance:

Celková statistika vychází lépe pro Cardiff City FC.

Huddersfield Town 1 VÍTĚZSTVÍ – 2 REMÍZA – 8 VÍTĚZSTVÍ Cardiff City FC

Huddersfield zatím neprožívá povedený vstup do jeho 2. sezóny v anglické nejvyšší soutěži. Nicméně je třeba přiznat, že los neměli vůbec lehký, když v 1. kole narazili na Chelsea, se kterou prohráli 0:3, a dále nestačili ani na obhajující mistry z Manchestru City vysoko 6:1. Dnes tedy určitě bude chtít doma sahat po 3 bodech, tak aby to v tabulce bylo lepší než poslední místo, tedy ještě horší příčka než po loňské sezóně, kde Huddersfield skončil 16..

Cardiff City FC

Nováčkovi ligy z Cardiffu zatím v tabulce patří 16. pozice s 1 uhraným bodem na kontě, a to po domácí remíze 0:0 s Newcastlem. Chtělo by to tedy určitě získat i nějaké body venku, ovšem Cardiff dokázal z jeho posledních 19 zápasů venku získat pouze 2.

Cardiff – Newcastle 0 : 0
Bournemouth – Cardiff 2 : 0
Cardiff – Betis Sevilla – 1 : 2
Burton – Cardiff 1 : 5
Rotherham – Cardiff 2 : 1
Vítám Vás u dalšího textového přenosu z naší nabídky. Dnes se společně podíváme na zápas, kde se proti sobě v rámci 3. kola Premier League postaví týmy Huddersfield Town a Cardiff City FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.