Premier League - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fulham : Manchester City - 13. března 2021   21:00

0:3
(0:0)
Manchester City
47' Stones  (Cancelo) • 56' Jesus   • 60' Agüero
Fulham
Aréola – Tete, J. Andersen (C), Adarabioyo, Aina – Anguissa, Reed, Loftus-Cheek (63. A. Mitrović), Lemina (73. Onomah) – Cavaleiro (80. A. Robinson), Lookman.
Marriner – Ledger, Long
Craven Cottage, Londýn
Ederson – Stones, Rúben Dias (75. García), Laporte – Cancelo, Rodri, B. Silva (67. Fernandinho), B. Mendy – F. Torres – Jesus, Agüero (C).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 0:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:13.
Je konec! Manchester City zvládl duel na půdě Fulhamu a vítězí 3:0. Manchester City byl po celý první poločas aktivnější, ale jen těžko se dostával do zakončení. Největší šanci Guardiolova celku měl Torres, jenže domácí brankář vykouzlil parádní zákrok. O svém triumfu rozhodl Guardiolův celek po přestávce. Ve 47. minutě otevřel skóre John Stones. Na jeho zásah navázal po chybě v domácí rozehrávce Gabriel Jesus a po hodině hry dokonal dílo proměněnou penaltou Sergio Agüero. Fulham v dnešním souboji nevystřelil na branku.
90+2'
90+2'
John Stones si ještě pohlídal poslední nákop Fulhamu na hranici velkého vápna a nechal míč propadnout do zámezí.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Joao Cancelo měl prostor v blízkosti velkého vápna, jenže si netroufl na zakončení a raději přihrál na střed. City soupeři prakticky nepůjčují míč.
89'
Fernandinho se na polovině hřiště dostal k odraženému míči, bez problémů se otočil a přenesl hru na pravou stranu. Oba týmy už jen čekají na závěrečný hvizd.
88'
Hra je přerušena! Sergio Agüero byl faulován na polovině soupeře a drží se za levé stehno. Podle všeho však bude nadále pokračovat.
87'
Rodri potáhl míč na polovinu soupeře, jenže už nikam nespěchal a přenesl hru na levou stranu. Hosté se snaží hrát s míčem.
86'
Gabriel Jesus na pravé straně získal odražený míč, procedil přihrávku na polovinu Fulhamu, jenže obrana Guardiolova celku byla znovu důrazná.
85'
Ederson se zapojil do rozehrávky hostujícího celku, jenže jeho nákop skončil v autu. V posledních minutách sledujeme hodně nepřesností.
84'
První šance Fulhamu v dnešním souboji! Onomah si naběhl na průnikovou přihrávku do vápna, ale jeho ránu z dobré pozice srazil Laporte ve skluzu na roh!
83'
Joachim Andersen přenesl hru na pravou stranu, ale Kenny Tete si míč nezpracoval zrovna ideálně. Manchester City si náskok hlídá bez problémů.
82'
Alphonse Aréola si dal pozor na napadajícího Jesuse, přehodil si míč na pravačku a jednoduše zakopl míč daleko do zámezí.
81'
Harrison Reed se skvěle stáhl před vlastní branku a před dotírajícím Jesusem odkopl míč do bezpečí. Fulham bude rozehrávat od branky.
80'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Antonee Robinson.
79'
Mendy prošel s míčem u nohy na polovinu soupeře, našel Jesuse a sám se vydal na hrot. Akce Manchesteru City však vyšuměla u rohového praporku.
78'
Ademola Lookman dostal přihrávku na paty, musel se pro míč vracet a už jej neprocedil do pokutového území. Manchester City brání skvěle.
77'
Exekuce přímého kopu Fulhamu se ujal Reed. Centrovaný míč propadl až k zadní tyči, ale Ola Aina už jej z těžké pozice do nebezpečného prostoru nevrátil.
76'
Fernandinho se dostal k míči na vlastní polovině, jenže při následném průniku vpřed našel rozhodčí ze strany Manchesteru City přestupek.
75'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rúben Dias, přichází Eric García.
74'
Ola Aina dostal přihrávku do velmi těžké pozice a na čáře musel míč udržet před napadajícím Cancelem. Domácí hráč si následně pomohl odkopem.
73'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Joshua Onomah.
72'
Torres si řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže jeho směrem přiletěla příliš prudká pobídka a míč skončil v zámezí. Vhazovat bude Fulham.
71'
John Stones poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže zadáci Fulhamu si dali dobrý pozor a nepustili nikoho v černém ke střele.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut. Manchester City se už znovu usadil na polovině soupeře a tlačí se do zakončení.
69'
Joachim Andersen teď poslal hodně ostrým zákrokem k zemi Jesuse, ale podle rozhodčího to na žlutou kartu nebylo. Sudí dnes ještě karetní trest neudělil.
68'
Fernandinho se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do napadání rozehrávky soupeře. Zkušený záložník donutil k nepřesnému odkopu Andersena.
67'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Fernandinho.
67'
John Stones si dal pozor na rozběhnutého Lookmana a pomohl si před ním malou domů. Brankář Ederson poté míč nakopl na levou stranu.
66'
Sergio Agüero dohrál v blízkosti velkého vápna souboj s Reedem a podle rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
65'
Fulham poté zahrával přímý kop, jenže ten dokonale popsal dnešní výkon Fulhamu směrem dopředu. Ivan Cavaleiro totiž centrem našel jen rohový praporek.
64'
Střídající Mitrović se ihned zapojil do ofenzivního snažení Fulhamu. Na polovině soupeře si dobře pokryl míč a nechal se faulovat.
63'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ruben Loftus-Cheek, přichází Aleksandar Mitrović.
63'
Gabriel Jesus si došel pro přihrávku až na polovinu hřiště, nicméně sklepnutím na Diase celou akci Manchesteru City zbrzdil.
62'
Rodri dostal prostor na levé straně a narýsoval krásnou přihrávku za obranu Fulhamu. Zadáci londýnského celku další pobídku zastavili.
60'
Manchester City právě vstřelil branku!
Exhibice hostujícího celku ve druhém poločase pokračuje! K penaltě se postavil SERGIO AGÜERO, který poslal míč do dolního rohu! Argentinec se v Premier League prosadil po takřka čtrnácti měsících!
60'
Pokutový kop pro Manchester City! Tosin Adarabioyo fauloval ve vápně Torrese a sudí neváhal!
59'
Joachim Andersen vyslal křížnou přihrávku na levé křídlo, nicméně jeho úmysl nepochopil nikdo z fotbalistů Fulhamu. Míč tak proskákal do autu.
58'
Fulham se ihned vydal vpřed se snahou o bleskovou odpověď. Akce domácího celku však skončila útočným faulem. Manchester City bude rozehrávat.
56'
Hostující celek po obrovské chybě Fulhamu přidává druhou branku! Po nepovedeném odkopu se do vápna prohnal GABRIEL JESUS, který si ještě položil brankáře a kolem obránce napálil míč do sítě!
56'
Rúben Dias potáhl míč na polovinu soupeře, rozehrál na pravou stranu, jenže domácí se zatím stačili srovnat do pevného defenzivního bloku.
55'
Rúben Dias na pravé straně přetlačil domácího hráče, následně si pokryl míč tělem a Ruben Loftus-Cheek jej zápasnickým chvatem poslal k zemi.
54'
Bernardo Silva se prodral na pravou stranu pokutového území a zpětnou přihrávkou našel Rodriho. Jeho pokus schoval Alphonse Aréola do rukavic.
53'
Fulham pro změnu zahrával rohový kop z levé strany hrací plochy. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam si bez problémů došel Ederson.
52'
Joao Cancelo fauloval soupeře v souboji na polovině hrací plochy a může být rád, že za svůj šlapák nevyfasoval žlutou kartu.
51'
Ola Aina si na levé straně pohlídal skákající míč a nechal jej propadnout do autu. Vhazovat bude domácí Fulham. Londýnský celek však vstup do druhé půle nezvládl.
50'
Joao Cancelo narýsoval krásnou přihrávku do pokutového území. Torres s vypětím všech sil ve skluzu odcentroval na malé vápno, ale Fulham se ubránil.
49'
Kenny Tete odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka mířila jen do míst, kam si pro míč dokráčel brankář Ederson.
47'
Manchester City se hned v úvodu druhého poločasu dostává do vedení! Na centr z přímého kopu si v pokutovém území naběhl JOHN STONES, který z malého vápna uklidil míč pravačkou k tyči!
46'
Fulham obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránců.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se úvodní branky nedočkali. Manchester City byl po celý poločas aktivnější, ale jen těžko se dostával do zakončení. Největší šanci Guardiolova celku měl Torres, jenže domácí brankář vykouzlil parádní zákrok. Fulham byl směrem vpřed naprosto bezzubý. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V závěru prvního poločasu se do pokutového území ještě prodral Sergio Agüero, který střílel pravačkou, ale jeho přízemní pokus schoval brankář do rukavic.
44'
Kenny Tete dostal prostor na pravé straně, jenže jeho pobídka skončila na hranici velkého vápna u Johna Stonese.
42'
Kenny Tete se v pokutovém území dostal k přetaženému centru, jenže z ostrého úhlu už míč před branku nevrátil. Bude z toho jen roh pro Fulham.
41'
Ademola Lookman pod velkým tlakem udržel míč na kopačkách a pomohl si přihrávkou na vlastního brankáře. Fulham chce dohrát první půli bez obdržené branky.
40'
Rodri trefil soupeře šlapákem v blízkosti velkého vápna Fulhamu. Domácí celek si tak může opět odpočinout.
39'
Torres se z těžké pozice snažil procedit přihrávku na dobíhajícího Gabriela Jesuse. Domácí zadák Tosin Adarabioyo se však skvěle vrátil a přihrávku zablokoval.
38'
Stopeři Manchesteru City nyní rozjeli kombinaci na polovině hřiště. Poté přišel nákop na Torrese, který neustál střet s obráncem. Fulham bude rozehrávat od branky.
37'
Ola Aina vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka přiletěla na polovinu hřiště, ale zadáci Manchesteru City vybojovali balón pro sebe.
36'
Hra je přerušena! Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Gabriel Jesus, který bude potřebovat ošetření.
35'
Bernardo Silva se krásným průnikem dostal do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale jeho přízemní pokus udržel brankář v rukavicích.
34'
Rodri poslal pobídku na pravou stranu, kam si naběhl Cancelo, jenže přihrávka skončila v zámezí. Vhazovat bude domácí celek.
33'
Sergio Agüero si na polovině soupeře dobře pokryl míč tělem a Reed jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Guardiolův celek bude rozehrávat.
32'
Gabriel Jesus uspěl v souboji na polovině hrací plochy, jenže následně nepřesnou přihávkou odevzdal míč soupeři. Fulham může nasbírat sekundy na polovině soupeře.
31'
Ivan Cavaleiro dostal přihrávku na pravou stranu velkého vápna, odkud ještě dloubl míč před branku, ale zadáci City nenechali domácí hráče zakončit.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavý duel. Manchester City je sice aktivnější, ale nemůže najít recept na pozornou obranu Fulhamu.
29'
Torres sprintoval za nákopem na polovinu soupeře, jenže domácí obránce Joachim Andersen měl k míči o kus blíže a dokázal jej odkopnout.
28'
Joao Cancelo se na pravé straně zbavil obránce a odcentroval do šestnáctky. Domácí brankář si opět dal pozor a ukryl míč do rukavic.
27'
John Stones prošel do blízkosti velkého vápna, ale nenašel recept na dobře postavenou defenzivu domácích. Fulham pokračuje v opatrné hře.
26'
Hosté zahrávali další rohový kop. Mendy poslal prudký centr na přední tyč, ale dobře postavený Joachim Andersen míč odhlavičkoval mimo nebezpečí.
25'
Stones táhl akci Manchesteru City po obloučku Gabriela Jesuse. Stones chtěl vymyslet pozici pro centr pro Torrese, jenže ten se vůbec nerozběhl.
24'
Mendy dostal přihrávku na levou stranu, jenže ani tentokrát si netroufl na průnik vpřed. Prostor před Mendym zatím skvěle zavírá pohyblivý Tete.
23'
Gabriel Jesus chtěl přenést hru na pravou stranu, jenže Torres pustil míč do prostoru za sebou, kam už nestačil doběhnout Cancelo. Fulham bude vhazovat.
22'
Ferrán Torres si naběhl na přihrávku do pokutového území, kde se však nedostal do zakončení. Hostující fotbalista si navíc nedal pozor na ofsajd.
21'
Benjamin Mendy se na polovině hřiště dostal k odraženému míči a bez váhání si pomohl malou domů na Edersona. Hosté v posledních minutách Fulhamu prakticky nepůjčují míč.
20'
Cancelo si naběhl na další prudkou přihrávku za obranu Fulhamu a pohotově odcentroval na malé vápno. Pozorný Alphonse Aréola zalepil míč do rukavic.
19'
Benjamin Mendy podpořil útok Manchesteru City náběhem po levé straně. Na polovině hřiště si však musel pomoci zpětnou přihrávkou.
18'
První obrovská šance dnešního souboje! Cancelo procedil míč do pokutového území, kde byl Torres, ale Areola jeho přízemní pokus vyrazil!
17'
Rodri si nechtěl komplikovat život a raději si pomohl malou domů na Edersona. Hostující brankář poté hledal nákopem Jesuse, ale před ním zasáhl Joachim Andersen.
16'
Fulham v úvodních minutách brání opravdu skvěle. Domácí celek vystavil hradbu na hranici velkého vápna a nenechal nikoho v tmavém dresu odcentrovat.
15'
Benjamin Mendy prošel s míčem na kopačce na levou stranu velkého vápna, odkud zkusil odcentrovat, ale následně si raději pomohl přihrávkou na Laporteho.
14'
Ferrán Torres tentokrát operoval na pravé straně hrací plochy. Hostující fotbalista tentokrát zkusil procedit míč za obranu Fulhamu, ale tam neměl spoluhráče.
13'
Ferrán Torres táhl akci Manchesteru City středem hrací plochy, ale v blízkosti velkého vápna neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Faul se nepíská.
12'
Tete vhazoval na pravé straně. Domácí se však zbrzklou kombinací zahnali až za postranní čáru. Vhazovat bude Guardiolův celek.
11'
Gabriel Jesus narýsoval krásnou kolmici mezi obránce Fulhamu, jenže zadáci v bílém se stáhli blízko k sobě a odehráli míč do bezpečí.
10'
Ederson se musel zapojit do rozehrávky Manchesteru City. Jeho nákop přiletěl na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo tmavém dresu City.
9'
Gabriel Jesus si naběhl na Cancelův centr z pravé strany hrací plochy, ale podle asistenta rozhodčího si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
8'
Lookman si nabíhal na přihrávku za obranu Manchesteru City, jenže si míč zpracoval příliš daleko před sebe a už jej nedohnal před Edersonem.
7'
Harrison Reed na polovině hřiště ukázal dobrý přehledem o hře, zasekl si míč kolem napadajícího soupeře a roztáhl hru na levou stranu.
6'
Kenny Tete dostal přihrávku na pravou stranu, dal si pozor na napadajícího Gabriela Jesuse a pomohl si zpětnou přihrávkou. Fulham začal velmi sympaticky.
5'
Benjamin Mendy poslal z levé strany prudký centr na malé vápno. Alphonse Aréola míč jen vyboxoval, ale dotírající Gabriel Jesus se do zakončení nedostal.
4'
Cancelo si nabíhal na prudkou přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl bez přípravy odcentrovat do šestnáctky, ale trefil jen prvního obránce v bílém.
3'
André Anguissa přenesl hru na pravé křídlo, po kterém prošel do blízkosti velkého vápna Lookman, ale jeho prudkou přihrávku zastavil obránce.
2'
Lemina se na pravé straně otočil kolem Mendyho a pokusil se odcentrovat do pokutového území. Jeho pobídku bez problémů odvrátil Stones.
1'
Manchester City obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale Fulham pomalou rozehrávku zastavil.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Fulham bude hrát v bílém, zatímco Manchester City oblékne černou sadu.

Fulham FC: Aréola – Tete, J. Andersen (C), Adarabioyo, Aina – Anguissa, Reed, Loftus-Cheek, Lemina – Cavaleiro, Lookman.
Náhradníci: Fabri – Bryan, M. Hector, T. Kongolo, Maja, A. Mitrović, Ream, Onomah, A. Robinson.

Manchester City: Ederson – Stones, Rúben Dias, Laporte – Cancelo, Rodri, B. Silva, B. Mendy – F. Torres – Jesus, Agüero (C).
Náhradníci: Steffen – De Bruyne, Fernandinho, Foden, García, Gündoğan, Mahríz, Walker, Zinčenko.

Rozhodčí: Marriner – Ledger, Long.
Vzájemný zápas

V podzimním duelu se Guardiolův celek doma radoval z vítězství 2:0.
Fulham FC

Fulham má zcela opačné starosti. Londýnský celek získal ve dvaceti osmi zápasech dvacet šest bodů a patří mu osmnáctá pozice ligové tabulky. Za sedmnáctým Brightonem Fulham zaostává pouze o skóre. V posledním kole totiž Fulham dokázal zvítězit na hřišti Liverpoolu. Jina jej ale trápí slabá ofenziva. Soupeřům dosud nasázel jen dvacet dva branek. Na domácí půdě navíc zvítězil v jediném z posledních pěti zápasů, když přehrál poslední Sheffield.

Hostující Manchester City letos prožívá fantastickou sezónu. Ve dvaceti devíti odehraných zápasech má na svém kontě šedesát osm bodů a patří mu první pozice Premier League. Na svého městského rivala Manchester United má k dobru hned čtnáctibodový náskok. Guardiolův celek nasázel soupeřům už šedesát jedna branek. Před týdnem však v domácím derby s Manchesterem United přišlo City o sérii zápasů bez porážky, když doma padlo 0:2. V týdnu si ale zlepšilo náladu vítězstvím 5:2 nad Southamptonem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Fulhamem a Manchesterem City. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.