Premier League - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sheffield Utd. : Liverpool - 28. února 2021   20:15

0:2
(0:0)
Liverpool
48' Jones   • 65' Bryan (vl.)
Sheffield Utd.
Ramsdale – Ampadu, Jagielka (56. Osborn), Bryan – Baldock, Lundstram, Norwood, Fleck (80. Sharp), E. Stevens – McGoldrick (56. Burke), McBurnie.
Liverpool
Adrián – Alexander-Arnold, N. Phillips, Kabak, Robertson – Jones (80. Keïta), Th. Alcântara (76. Milner), Wijnaldum – M. Salah, Firmino, Mané.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:9.
Je konec! Liverpool zvládl duel na půdě Sheffieldu United a vítězí 2:0. Liverpool vstoupil do zápasu aktivněji. V 11. minutě se do úniku dostal Firmino, ale Ramsdale výborně zasáhl. Po půlhodině hry se do vápna prosmýkl Salah, ale opět ztroskotal na domácím brankáři. Ve 32. minutě pálil Alexander-Arnold, ale Ramsdale byl opět připraven. Domácí se mohli dostat do vedení ve 36. minutě, ale Kabakovu vlastenci předcházel ofsajd McGoldricka. Poslední šanci první půli si tak znovu vypracovala Kloppova družina. Wijnalduma vychytal Ramsdale a Firmino při dorážce neprokázal instinkt zabijáka. Hned po změně stran se hosté ujali vedení brankou Curtise Jonese. Vyrovnání mohl Sheffieldu zařídit McBurnie, ale jeho hlavička skončila vedle branky. V 65. minutě si pak Firminovu ránu srazil do sítě Bryan. Závěr duelu už si Kloppova družina pohlídala.
90+3'
90+2'
Robertson dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho nákop na polovinu Sheffieldu skončil v moci domácích zadáků.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Trent Alexander-Arnold vnějším nártem hledal rozběhnutého Salaha, ale s egyptským křídelníkem se skvěle vrátil Kean Bryan.
89'
Sadio Mané rozkmital své hbité nohy po levé straně, jenže Norwood mu dobrým obranným zákrokem ukopl míč do zámezí. Vhazovat bude Liverpool.
88'
Ozan Kabak diriguje rozehrávku Liverpoolu na polovině hací plochy. Stoper hostujícího mužstva nakonec přenesl hru směrem na Salaha.
87'
Robertson dostal prostor na levé straně a hlavou sklepával míč na Sadia Maného. Druhý jmenovaný byl v souboji s domácím obráncem pozdě.
86'
Mohamed Salah si pohybem řekl o přihrávku za obranu Sheffieldu, ale míč jeho směrem nakonec vůbec nemířil. Salah však hýří aktivitou po celou dobu utkání.
85'
Georginio Wijnaldum se dostal pod tlak napadajících hráčů domácího celku. Nizozemský záložník poté rozehrál na levou stranu.
84'
Andrew Robertson dostal přihrávku na levou stranu, kde si míč skvěle zpracoval, jenže jeho centr si bez problémů pohlídal George Baldock.
83'
Adrián si zakřičel na Kabaka, aby k němu nechal propadnout nepřesnou rozehrávku soupeře. Brankář Liverpoolu poté rozehrál výhozem na levou stranu.
82'
Kean Bryan chtěl najít přihrávkou na levou stranu Sharpa, ale trefil jen napadajícího Mohameda Salaha. Egyptský fotbalista se míče rychle zbavil.
81'
Billy Sharp se ihned po svém příchodu na trávník hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže v těžké pozici získal pro Sheffield jen vhazování.
80'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Curtis Jones, přichází Naby Keïta.
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází John Fleck, přichází Billy Sharp.
80'
Liverpool zahodil obrovskou šanci! Robertson z levé strany odcentoval na malé vápno, kde se zjevil Salah, ale zakončením na dlouhou nohu netrefil prázdnou branku.
79'
Wijnaldum si došel pro přihrávku na pravou stranu, kde se dobře otočil kolem soupeře a rozehrál na opačnou stranu. Liverpool si bez problémů drží dvoubrankové vedení.
77'
Andrew Robertson dostal přihrávku na levou stranu a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku však zablokoval hned první zadák.
76'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází James Milner.
75'
Adrián si dal pozor na přihrávku za obranu Liverpoolu a bez problémů si došel pro míč na hranici velkého vápna. Liverpool si své vedení drží bez problémů.
74'
Oliver McBurnie se dostal do velkého vápna, kde jej pod tlak dostal Phillips a McBurnie si míč ukopl do autu. Adrián bude rozehrávat od branky.
73'
George Baldock podpořil ofenzivu Sheffieldu náběhem po pravé straně. Jeho centr levačkou skončil v rukavicích dobře postaveného brankáře.
72'
Oliver Burke nakopl míč na polovinu soupeře, jenže pozorný Robertson uspěl v hlavičkovém souboji a odehrál míč do bezpečí.
71'
Salah poslal prudkou přihrávku do prostoru pro Maného. Senegalského rychlíka si vzal na starost Ethan Ampadu, který včasným skluzem zahrál do autu.
70'
Oliver McBurnie si řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, ale Burke mu poslal jen pobídku na paty. První jmenovaný v krkolomné pozici balón neudržel.
69'
Oliver Burke na levé straně utekl Phillipsovi, který mu absolutně nestíhal. Střídající fotbalista se dostal do šestnáctky, ale jeho střílený centr branku Liverpoolu neohrozil.
68'
John Fleck si navedl míč na hranici velkého vápna, kde si jej přehodil na levačku, ale jeho projektil tečoval dobře postavený Ozan Kaban na roh.
67'
Oliver Burke dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si míč neposunul kolem obránce a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
65'
Liverpool právě vstřelil branku!
Liverpool přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k důležitému vítězství! Roberto Firmino celou akci rozjel, narazil si míč s Maném a dostal se do vápna. Jeho ránu ještě tečoval za záda vlastního brankáře KEAN BRYAN!
64'
Firmino si naběhl na prudkou přihrávku na polovinu soupeře, jenže se mu vůbec nepovedlo zpracování. Liverpool se připravil o solidní možnost.
63'
Domácí Sheffield zahrával svůj třetí rohový kop. John Fleck poslal centr na malé vápno, odkud hostující brankář míč vyboxoval ven ze šestnáctky. Bez přípravy se do padajícího míče opřel Norwood, ale jeho projektil minul svatyni Liverpoolu.
62'
Adrián sebevědomě vystartoval daleko z pokutového území a před rozběhnutým domácím útočníkem zakopl míč vysoko na tribunu. Sheffield bude vhazovat.
61'
Ethan Ampadu zahrál hodně těžkou malou domů. Aaron Ramsdale si dal na napadajícího Maného dobrý pozor a odkopl míč na levou stranu.
60'
Georginio Wijnaldum se skvěle stáhl do vlastní šestnáctky, kde zastavil přihrávku z levé strany. Dopředu se následně hnal Salah, ale ten pro změnu neoslovil Maného.
59'
Adrián přečetl další přihrávku za obranu Liverpoolu a spolu s Kabakem odehrál míč konstruktivně do bezpečí. Sheffield však ukazuje, že umí hrát ofenzivně.
58'
Mohlo být vyrovnáno! Oliver McBurnie si naskočil na prudký centr z pravé strany, ale jeho hlavička těsně minula bližší tyčku Adriánovy branky!
57'
George Baldock dostal přihrávku na levou stranu a nakopl míč na polovinu soupeře. Zadáci Liverpoolu si dali dobrý pozor a nenechali domácí odcentrovat.
56'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází David McGoldrick, přichází Oliver Burke.
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Phil Jagielka, přichází Ben Osborn.
56'
Trent Alexander-Arnold dnes hraje skvělé utkání! Krajní obránce Liverpoolu se dostal do pokutového území, kde pálil levačkou, ale od Jagielky se míč odrazil mimo tři tyče.
55'
Nathaniel Phillips si pohlídal nákop na polovinu Liverpoolu a hrudníkem sklepl míč do rukavic hostujícího brankáře. Sheffield je po změně stran zatím bezzubý.
54'
Andrew Robertson chytře prostrčil míč do pokutového území, kam si naběhl Sadio Mané, jenže senegalský šikula si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
53'
Další zakončení Liverpoolu. Na nadýchaný centr z pravé strany si ve vápně naskočil Curtis Jones, ale jeho slabou hlavičku Ramsdale udržel v rukavicích.
52'
Právě autor úvodní branky dnešního souboje Curtis Jones si znovu hledal pozici pro zakončení, ale jeho projektil zhatilo podklouznutí.
51'
Oliver McBurnie zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za hrudník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
50'
Liverpool pokračuje po vstřelení úvodní branky dnešního souboje v ofenzivním snažení. Favorizovaný celek si však musí dát pozor i na zadní vrátka.
48'
Hostující Liverpool se krátce po přestávce dostává do vedení! Trent Alexander-Arnold nakonec s vypětím všech sil ještě stihl míč na čáře a odcentroval do šestnáctky. Ke sraženému míči se dostal CURTIS JONES a nekompromisně míč napálil do sítě!
48'
Sheffield zahrával rohový kop. Na centrovaný míč si u vzdálenější tyčky naskočil Kean Bryan, který si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem.
47'
John Lundstram se na pravé straně zbavil obránce a pokusil se odcentrovat do šestnáctky. Jeho pobídku zastavil vracející se Curtis Jones.
46'
Hostující Liverpool obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Kloppovi svěřenci budou muset zlepšit efektivitu.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali velmi zajímavé utkání. Liverpool vstoupil do zápasu aktivněji. V 11. minutě se do úniku dostal Firmino, ale Ramsdale výborně zasáhl. Po půlhodině hry se do vápna prosmýkl Salah, ale opět ztroskotal na domácím brankáři. Ve 32. minutě pálil Alexander-Arnold, ale Ramsdale byl opět připraven. Domácí se mohli dostat do vedení ve 36. minutě, ale Kabakovu vlastenci předcházel ofsajd McGoldricka. Poslední šanci první půli si tak znovu vypracovala Kloppova družina. Wijnalduma vychytal Ramsdale a Firmino při dorážce neprokázal instinkt zabijáka.
45'
45'
Enda Stevens v závěru prvního poločasu bojoval o míč u rohového praporku, ale důrazní zadáci Liverpoolu vybojovali odkop od branky.
44'
Trent Alexander-Arnold chtěl dloubákem rozběhnout Salaha, ale Stevens jeho úmysl výborně přečetl a odehrál míč do bezpečí.
43'
Sheffield zahrával další přímý kop na polovině Liverpoolu. K zakončení na malém vápně se dostal McGoldrick, ale trefil jen prvního obránce.
42'
Robertson ve vysoké rychlosti centroval levačkou do pokutového území, jenže jeho pobídku srazil obránce do rukavic připraveného Ramsdala.
41'
Trent Alexander-Arnold dostal přihrávku na pravou stranu a ihned zrychlil akci Liverpoolu. Salah se individuálně snažil probít do šestnáctky, ale zapomněl míč za sebou.
40'
Mané vynikajícím napadáním málem obral o míč Jagielku, který dlouho váhal s odkopem. Zkušený stoper domácího celku ošemetnou situaci zvládl.
39'
Další zahozená šance Liverpoolu! Wijnaldum nejprve pálil zpoza velkého vápna, ale Ramsdale jeho ránu vyrazil. K dorážce se dostal Firmino, ale místo zakončení zvolil přihrávku před branku a trefil obránce.
38'
Salah kouzlil na pravé straně, kde získal prostor pro Alexandera-Arnolda. Krajní obránce poté centrem do šestnáctky našel právě Salaha, ale první jmenovaný z otočky nevypálil.
37'
John Fleck dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, odkud okamžitě poslal dloubák před branku, ale od hrudníku Ozana Kabaka se míč odrazil na roh.
36'
Liverpool měl velké štěstí! Ozan Kabak si vsítil nešťastnou vlastní branku, ale asistent rozhodčího okamžitě odmával ofsajd McBurnieho.
36'
Enda Stevens na levé straně zkoušel procedit přihrávku za obránce Liverpoolu, jenže Sheffield v tomto případě nezískal ani vhazování.
35'
Ethan Ampadu poslal další dlouhý aut do pokutového území. Enda Stevens se poté natahoval po odraženém míči, ale špičkou kopačky na míč nedosáhl.
34'
Ethan Ampadu se vydal podpořit ofenzivu Sheffieldu na hranici velkého vápna. Domácí fotbalisté si vyměnili několik přihrávek, ale do zakončení se nedostali.
33'
David McGoldrick se dostal do souboje na polovině hrací plochy, kde byl faulován a získal pro domácí Sheffield nějakou tu sekundu na odpočinek.
32'
Aaron Ramsdale zatím drží šance Sheffieldu nad vodou! Trent Alexander-Arnold si v šestnáctce povozil Stevense a zakončil levačkou. Domácí brankář skvělým zákrokem vyrazil míč na roh!
32'
Curtis Jones se z levé strany tlačil do pokutového území, jenže proti přesile obránců si nedokázal vytvořit střeleckou pozici. Liverpool zůstává u míče.
31'
Salah se pod tlakem rozhodl pro přihrávku na hostujícího brankáře. Adrián poté přenesl hru na levou stranu. Liverpool pomaličku zvyšuje tempo.
30'
Liverpool si po půlhodině vypracoval další šanci! Do šestnáctky se z pravé strany dostal Salah, ale přízemní střelou trefil nohy domácího brankáře!
29'
Ethan Ampadu poslal z pravé strany dlouhý aut do pokutového území. Pozorný Georginio Wijnaldum balón bez problémů odkopl do bezpečí.
28'
Thiago Alcântara se po následném rohovém kopu srazil hlavou s jedním z domácích hráčů, kterým byl Ethan Ampadu. Záložník Liverpoolu se podle rozhodčího dopustil faulu.
27'
Curtis Jones se tlačil k přihrávce do pokutového území, jenže špičkou kopačky si míč zpracoval jen do prostoru, odkud domácí zadák odehrál míč do autu.
26'
John Fleck poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Fleck, jenže jeho centr odehrál před McBurniem do bezpečí Ozan Kabak.
25'
Domácí Sheffield zahrával přímý kop na polovině Liverpoolu. Jeho rozehrávky se ujal Fleck, ale nepovedená pobídka skončila u Maného.
24'
John Lundstram dostal prostor na polovině Liverpoolu, jenže místo přihrávky do pokutového území zvolil rozehrávku přes spoluhráče z defenzivy.
23'
Trent Alexander-Arnold dloubl další míč do pokutového území, kam spěchali další fotbalisté Liverpoolu, jenže stopeři Sheffieldu jsou zatím důrazní.
22'
Robertson chtěl přihrávkou na levé křídlo rozběhnout Maného, ale podle asistenta rozhodčího už míč opustil hrací plochu. Sheffield bude vhazovat.
21'
Trent Alexander-Arnold spěchal s míčem vpřed po pravém křídle, ale Enda Stevens jej skvělou hrou tělem odstavil ven z hrací plochy.
20'
McGoldrick si naskočil na hranici velkého vápna na nákop z vlastní poloviny, jenže důrazný Kabak si pohlídal odražený míč, který odehrál ven ze šestnáctky.
19'
Sadio Mané narýsoval další krásnou přihrávku za obranu, ale Ramsdale zase ukázal fantastické čtení hry a před Firminem schoval míč do rukavic.
18'
Sheffield zahrával rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, kde byl McGoldrick, jenže před ním stačil odhlavičkovat míč do bezpečí obránce.
17'
Sadio Mané si pohybem řekl o přihrávku za obranu Sheffieldu. Aaron Ramsdale vystartoval až na hranici velkého vápna a schoval míč do rukavic.
16'
Sadio Mané poslal přihrávku na levou stranu, kde se k míči dostal Robertson, který centrem z těžké pozice získal pro Liverpool alespoň rohový kop.
15'
Thiago Alcântara diriguje rozehrávku Liverpoolu na polovině hřiště. Brazilský záložník přenesl těžiště hry na pravé křídlo, ale tam byl Salah dobře bráněn.
14'
Salah dostal přihrávku na pravou stranu, ale výborně proti němu vystoupil Bryan. Egyptský útočník si pod tlakem musel pomoci zpětnou přihrávkou.
13'
Sadio Mané dostal prostor na levé straně, odkud chtěl poslat prudkou přízemní pobídku do pokutového území, ale Firmino akci zhatil útočným faulem.
12'
McGoldrick si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, ale důrazný Kabak jej poziční hrou odstavil mimo střeleckou pozici. Liverpool může rozehrát.
11'
Liverpool zahodil obrovskou šanci! Po skvělé práci Maného se sám na branku řítil Roberto Firmino, ale zakončení brazilského útočníka skvěle vykopl Ramsdale!
10'
Trent Alexander-Arnold měl problémy se zpracováním míče na pravé straně, ale nakonec i pod tlakem získal pro svůj celek vhazování.
9'
Ramsdale dlouho otálel s rozehrávkou z vlastní šestnáctky. Jeho nákop však propadl za obranu Liverpoolu a brankář Adrián rychle rozehrál na pravou stranu.
8'
Mohamed Salah sprintoval za nákopem za obranu Sheffieldu, jenže míč se po mokrém trávníku svezl přímo do rukavic domácího brankáře.
7'
John Lundstram spěchal za přihrávkou na pravou stranu, ale pod tlakem napadajícího Kabaka si míč zpracoval špatně a ukopl si jej do autu.
6'
Sheffield zahrával přímý kop na polovině favorizovaného Liverpoolu a byla z toho první zajímavá možnost! Na centr si naběhl McGoldrick, ale Adrián jeho pokus vyrazil!
5'
Phil Jagielka si pohlídal vysoký nákop směřující na Roberta Firmina a pustil míč do zámezí. Zkušený stoper si proti Liverpoolu určitě vzpomene na léta strávená v dresu Evertonu.
4'
Mohamed Salah dostal přihrávku na pravou stranu a bez váhání posll přihrávku na Wijnalduma. Liverpool se jen těžko dostává do blízkosti šestnáctky.
3'
George Baldock se na pravé straně dostal k odraženému míči, jenže si netroufl na centr do pokutového území. Domácí raději udrželi míč na kopačkách.
2'
Trent Alexander-Arnold dostal přihrávku na pravou stranu a ihned rozjel akci Liverpoolu. Agilní Mané si došel pro míč na polovinu, ale Liverpool zatím kombinuje v zadních řadách.
1'
Domácí Sheffield obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Sheffield se ihned vydal do útoku, ale nákop na levou stranu odehrál do bezpečí Kabak.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Sheffield bude hrát v červenobílém, zatímco Liverpool oblékne tyrkysové dresy.

Sheffield United FC: Ramsdale – Ampadu, Jagielka, Bryan – Baldock, Lundstram, Norwood, Fleck, E. Stevens – McGoldrick, McBurnie.
Náhradníci: Foderingham – Brewster, Burke, Lowe, F. Maguire, Ndiaye, Mousset, Sharp, Osborn.

Liverpool FC: Adrián – Alexander-Arnold, N. Phillips, Kabak, Robertson – Jones, Th. Alcântara, Wijnaldum – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Hughes, Ojrzynski – Keïta, Milner, Origi, Oxlade-Chamberlain, N. Williams, R. Williams, Shaqiri..
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil se Liverpool radoval z vítězství 2:1.
Sheffield United

Sheffield ja na tom ještě mnohem hůře. V pětadvaceti odehraných zápasech získal Sheffield jen jedenáct bodů a krčí se na samotném dně ligové tabulky. Šance na záchranu je v případě Sheffieldu spíše v rovině utopie. Na sedmnáctý Newcastle ztrácí už čtrnáct bodů. Na svém hřišti získal Sheffield jen sedm bodů. V posledním duelu v záchranářském souboji prohrál 0:1 na půdě Fulhamu.
Liverpool FC

Obhájce titulu letos v domácí soutěži neprožívá zrovna povedenou sezónu. Trenér Klopp prohlásil, že Liverpool se musí koncentrovat na umístění v nejlepší čtyřce, aby se kvalifikoval do Ligy mistrů. Aktuálně má po dvaceti pěti odehraných zápasech na kontě jen čtyřicet bodů. Na čtvrtý West Ham ztrácí už pět bodů. Poslední čtyři ligová utkání v řadě navíc prohrál. Naposledy v Merseyside derby na domácí půdě padl 0:2 s Evertonem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Sheffieldem United a Liverpoolem. Výkop je stanoven na 20:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.