A je tu konec! Teplice porazily v dalším přípravném utkání slavnou Hertu Berlín 1:0, když jedinou branku utkání vstřelil Mahmutovič. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém byla lepší Herta, ale nedokázala vstřelit branku. To se naopak povedlo Teplicím, které tak v Německu vyhrávají. To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a zase někdy u onlajnů. Děkuji za pozornost.
90
Herta se tlačí dopředu a snaží se o vyrovnání.
89
Z rohu ale nic nebylo. U míče jsou domácí.
88
Roh pro Teplice. Vůbec první v dnešním zápase.
87
Domácím se v útoku dnes příliš nedaří. Teplice stále vedou o jednu branku a dokonce zápasu zbývá pár minut.
85
Míč mají na kopačkách hráči Teplic a nikam nepospíchají.
84
Domácím hráčům se stále nedaří překonat teplickou obranu. Do konce zápasu už moc času nezbývá.
82
Hosté jsou u míče a kontrolují hru. Stále vedou o jednu branku.
81
Domácí borci jsou stále u míče.
80
Domácí se opět ženou dopředu.
78
Hraje se uprostřed hřiště, to vyhovuje hlavně Teplicím.
77
Teplická obrana pracuje dnes zatím velmi dobře. Hosté stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
75
Domácí hráči se tlačí před branku Teplic a snaží se vyrovnat.
73
Teplice právě vstřelily branku! Hráči Herty Berlín byli aktivnější, ale je to právě domácí celek, který inkasoval jako první. Teplice posílá do vedení Mahmutovič.
72
Hráči Herty se neustále tlačí dopředu, ale vstřelit branku se jim nedaří.
70
Po rohu se dostal ke střele jeden z domácích borců, ale jeho střela končí vedle teplické branky.
70
Další roh pro Hertu.
69
Střídají i domácí. Ze hřiště odešel Marvin Knoll a zahraje si Fabian Holland.
68
Ale ani z této příležitostí nic nebylo.
68
Další roh pro domácí.
67
Herta se stále tlačí před branku českého týmu. Severočeská obrana je ale zatím pozorná.
65
Ale ani z tohoto rohu domácí hráči neohrozili branku Teplic.
64
A další rohový kop pro Hertu Berlín.
62
Ani z jednoho rohu hráči Herty nic nevymysleli. Domácí jsou nyní ale o poznání aktivnější a evidentně chtějí vstřelit první branku, která zřejmě rozhodne o vítězi tohoto zápasu.
61
A další, v pořadí už šestý.
60
Roh pro domácí.
59
Herta šla málem do vedení. Raffael přihrával z levé strany doprostřed hřiště, míč se dostal k Beichlerovi, který trefil tyč Grigarovo branky.
58
Domácí hráči se snaží, ale teplická obrana je dnes velmi pozorná. Uvidíme, jestli ji to vydrží, protože v posledním přátelském utkání s Ploiesti inkasovala ve druhém poločase tři branky.
56
Hraje se nahoru dolů, ale stále bez větších šancí. Největší šanci utkání měl zatím zřejmě teplický Mahmutovič, který ji ovšem neproměnil.
54
V dobré šanci se ocitl Mahmutovič, ale jeho střela neskončila za zády domácího brankáře. Zatím největší šance českého týmu v tomto zápase.
53
Hráči Teplic se hnali dopředu, ale i jejich útok končí na obraně Herty. Diváci stále čekají na první branku tohoto přátelského utkání.
51
Ani jeden z týmů se nedostává do soupeřova velkého vápna.
50
Střela jednoho z domácích hráčů končí vedle branky Tomáše Grigara.
48
U míče jsou domácí hráči.
47
V poločase odešel Petr Dolejš, kterého nahradil Marek Krátký.
46
Dnešní přátelské utkání sleduje přibližně 1 700 diváků.
Je za námi první poločas přátelského utkání Teplic s německou Hertou Berlín. V prvním dějství toho diváci příliš neviděli a na první branku si tak musí ještě počkat. Hra byla vyrovnaná a ani jeden celek si nedokázal vytvořit větší brankovou příležitost. Druhý poločas začne přibližně za patnáct minut.
44
Další střela na branku domácích, ale i s tou si Burchert poradil.
43
Blíží se konec prvního poločasu, který příliš fotbalové krásy nenabídl.
41
Další dalekonosná střela směřovala na domácí branku, ale ani ta neskončila první brankou.
40
Ani z něho ale domácí hráči nic nevytěžili.
40
Čtvrtý rohový kop pro Hertu.
38
První poločas zatím nenabídl vůbec nic zajímavého. Hra je podle mého názoru vyrovnaná.
37
Nyní se hraje převážně uprostřed hřiště.
35
Ani z toho nic nebylo a míč mají fotbalisté Teplic.
35
34
A stále dokola. Dalších útok domácí Herty končí před velkým vápnem Teplic.
32
Další útok domácích hráčů zastavuje pozorná teplická obrana.
31
Ke střele nyní napřáhl i jeden z domácích borců, ale ani jeho pokus neskončil za zády Tomáše Grigara.
30
Hráči Herty kombinují na polovině Teplic.
28
Akce obou týmů končí před velkým vápnem. Diváci na první velkou šanci stále čekají.
26
První střelu na branku si připisuje jeden z teplických hráčů. Jeho střelu si ale domácí brankář pohlídal.
24
Ale míče se zmocnila domácí obrana.
24
Hráči Teplic se ženou dopředu.
23
Hra je zatím velmi vyrovnaná. Ani jeden celek si nevytvořil větší brankovou příležitost a stav utkání je tedy stále 0:0.
22
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou fotbalisté Teplic.
21
Hráči domácího celku budou zahrávat další rohový kop.
19
Dopředu se vydali i hráči ze severu Čech, ale i jejich kombinace skončila před velkým vápnem Herty.
17
Domácí se stále snaží něco vymyslet, ale hostující hráči jsou pozorní.
15
Domácí opět útočili, ale jejich brejk zastavila teplická obrana. Ta zatím funguje velmi dobře.
14
Na Amateurstadionu se diváci dočkali prvního zakončení. Domácí hráč zkoušel ohrozit Tomáše Grigara, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.
12
Stále se kombinuje hlavně uprostřed hřiště a diváci ještě neviděli ani jeden střelecký pokus.
10
Ale ani z této příležitosti se jim nepovedlo ohrozit hostující branku.
9
Hráči Herty budou zahrávat rohový kop.
8
Stále se na hřišti nic moc zajímavého neděje. Domácí hráči jsou ale v útoku aktivnější.
6
Diváci stále čekají na první střelu na branku.
4
Dopředu se tlačili i domácí, ale i teplická obrana byla pozorná.
3
Hraje se zatím převážně uprostřed hřiště.
1
Hráči Teplic se okamžitě po úvodním hvizdu hnali do útoku, ale jejich snažení skončilo na domácí obraně.
1
Utkání začne za malý okamžik.
I přesto, že se nehraje na hlavním stadionu, tak tribuna na Amateurstadionu je úplně plná. A fanoušci německého týmu stále přicházejí.
Utkání začne přibližně za 25 minut. V Berlíně poměrně hustě prší, ale hrací plocha je výborně připravena.
Fotbalisté Teplic, kteří se vrátili ze soustředění v Rakousku, sehráli poslední přípravný zápas proti Petrolu Ploiesti a prohráli v něm 3:1. Herta dokázala v posledním zápase porazit dánský Midtjylland, který přehrála 2:1. Obě branky německého týmu vstřelil Elias Kachunga.
Základní sestava Teplic pro dnešní utkání: Grigar - Vondrášek, Lukáš, Rosa, Chovanec - Jursa, Ljevakovič - Dolejš, Vachoušek, Vůch - Mahmutovič
Přeji krásné odpoledne všem příznivcům kopané. Na programu je dnes další vlna přátelských zápasů a jeden z nich odehrají i fotbalisté Teplic. Ti se střetnou s německou Hertou Berlín, která v loňské sezoně sestoupila do 2. Bundesligy. Utkání se odehraje na Amateurstadionu v Berlíně.